Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Zvýhodnené sety

Cena:

Sada saunových doplnkov SENTIOTEC BASIC, 11ks

Cena: 57,47 EUR

Všetko, čo potrebujete pre saunovanie, v jednom balení. Sada obsahuje: drevené vedro do sauny, drevenú polievacie naberačku, presýpacie hodiny do sauny, kombinovaný teplomer s vlhkomerom, sadu 5 saunových aróm a inštruktážne tabuľku o saunovaní.

Wellness set doplnkov a kozmetiky SENTIOTEC - Med

Cena: 17,81 EUR

Zladený set nezbytnostní do sauny. Súčasťou je saunové aróma, mentolové kryštály na saunové kamene, peelingová soľ, peelingový krém a hydratačný krém. Vôňa medu.

Wellness set doplnkov a kozmetiky SENTIOTEC - Zelený čaj

Cena: 17,81 EUR

Zladený set nezbytnostní do sauny. Súčasťou je saunové aróma, mentolové kryštály na saunové kamene, peelingová soľ, peelingový krém a hydratačný krém. Vôňa zeleného čaju.

Doplnkový set do sauny Harvia

-9% Cena: 75,00 EUR

Doplnkový set do sauny Harvia sa skladá z dreveného 4l vedra s plastovou vložkou, ktorá uľahčuje jeho údržbu, drevené naberačky, drevených presýpacích hodín na odmeranie času a dreveného teplomera s vlhkomerom.

Nerezový set Harvia a aróma

-6% Cena: 126,00 EUR

Prémiový set saunového príslušenstvo od Harvie - tie najluxusnejšie doplnky do sauny, aké môže Fínsko ponúknuť. Nerezové prevedenie v kombinácii s Termo jelšou. Vedro má objem 5,5 litrov, naberačka 0,2 litra. Teplomer s vlhkomerom sú umiestnené pod sebou, s dvojitou stupnicou (vonkajší rad desiatky, vnútorné medzistupne). Súčasťou setu je aj saunové aróma s vôňou Eukalyptus.

Nerezový set Harvia, svetlo, aróma

-16% Cena: 178,00 EUR

Prémiový set saunového príslušenstvo od Harvie - tie najluxusnejšie doplnky do sauny, aké môže Fínsko ponúknuť. Nerezové prevedenie v kombinácii s Termo jelšou. Vedro má objem 5,5 litrov, naberačka 0,2 litra. Teplomer s vlhkomerom sú umiestnené pod sebou, s dvojitou stupnicou (vonkajší rad desiatky, vnútorné medzistupne). K setu naviac prislúcha aj trojica saunových aróm Eukalyptus, Borovica a Breza a zladené saunové svetlo s krytím IP44 a závitom E14 a nerezovým tienidlom.

Saunový set na nohy Rento

-6% Cena: 17,00 EUR

Wellness set pre starostlivosť o nohy od fínskeho špecialistu Rento. Set obsahuje príjemný peeling s vulkanickou pemzou a osviežujúcou vôňou mäty a eukalyptu a vyživujúci krém na nohy.

Set 2 ks kiltov NordicSPA pre ňu a pre neho

Cena: 84,00 EUR

Sada dvoch kiltov do sauny textilné radu NordicSPA s vreckom, pútkom a výšivkou. Zatváranie na gombíky, v zadnej časti je všitá guma. Kvalitné mäkké froté. Farba šedá. Rozmer 80x145 cm, univerzálna veľkosť.

Set 2 ks županov NordicSPA pre ňu a pre neho

Cena: 122,00 EUR

Set dvoch županov do sauny textilné radu NordicSPA s dvoma vreckami, opaskom na zaväzovanie, pútkom a výšivkou. Kvalitné mäkké froté. Farba šedá, unisex, veľ. L a M

Set aróma a kozmetika Rento

-13% Cena: 22,00 EUR

Biologicky odbúrateľný umývací gél pre vlasy a telo a aróma do sauny s vôňou údeného dreva. Jemný a jemne penivý umývací gél určený na každodenné použitie. Čistí a osviežuje, zvlhčuje vlasy a pokožku.

Set aróma Harvia 500 ml

-10% Cena: 39,00 EUR

Sada aróm Harvia do sauny v šiestich rôznych vôňach: eucalyptus, mäta, borovica, breza, jablko a citrus. Obsah: 500 ml s esenciálnymi olejmi. Aróma je vhodné pre polievanie saunových kachlí zmesí s vodou alebo na použitie do rôznych typov výparníkov.

Set aróma RENTO 400 ml

-10% Cena: 55,00 EUR

Sada aróm rent do sauny v šiestich rôznych vôňach: eucalyptus, vyúdené brezová kôra, arktické bobule, svätojánska breza a citrus. Obsah: 400 ml s esenciálnymi olejmi. Aróma je vhodné pre polievanie saunových kachlí zmesí s vodou alebo na použitie do rôznych typov výparníkov.

Set masážne rukavice a med do sauny

-12% Cena: 20,00 EUR

<zadej slovenský název setu>

Set medový krém a metlička

-23% Cena: 25,00 EUR

Zladená wellness sada do sauny s metličkou z eukalyptu a originálnym medovým krémom s vôňou eukalyptu od fínskeho špecialistu na wellness Rento. Ideálna kombinácia k hýčkanie vašej pokožky.

Set mydlo a krém

-11% Cena: 17,00 EUR

Sada do sauny s mydlom a originálnym medovým krémom s arómou svätojánskej brezy od fínskeho špecialistu na wellness Rento. Ideálna kombinácia pre hýčkanie vašej pokožky.