Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Zvýhodnené sety

Cena:

Sada saunových doplnkov BASIC, 11ks

Cena: 66,60 EUR

Všetko, čo potrebujete pre saunovanie, v jednom balení. Sada obsahuje: drevené vedro do sauny, drevenú polievacie naberačku, presýpacie hodiny do sauny, kombinovaný teplomer s vlhkomerom, sadu 5 saunových aróm a inštruktážne tabuľku o saunovaní.

Wellness set doplnkov a kozmetiky - Med

Cena: 29,69 EUR

Zladený set nezbytnostní do sauny. Súčasťou je saunové aróma, mentolové kryštály na saunové kamene, peelingová soľ, peelingový krém a hydratačný krém. Vôňa medu.

Wellness set doplnkov a kozmetiky - Zelený čaj

Cena: 29,69 EUR

Zladený set nezbytnostní do sauny. Súčasťou je saunové aróma, mentolové kryštály na saunové kamene, peelingová soľ, peelingový krém a hydratačný krém. Vôňa zeleného čaju.

Darčekový modrý balíček do sauny Rento - variant 4

-15% Cena: 54,00 EUR

Kozmetický balíček Rento s jutovú taškou zadarmo! Zahŕňa medový krém do sauny svätojánska breza, kondicionér na vlasy čučoriedka, telový peeling čučoriedka, sprchový gél s vôňou eukalyptu a masážnu lufu s himalájskou soľou. Jutová taška zadarmo! Potešte svoje najmilšie touto originálnou taškou s luxusnou kozmetikou Rento - vhodné ako darček. Farba darčekové tašky sa môže líšiť podľa dostupnosti. Na výber sú tašky vo farbe červenej a svetlo alebo tmavo modré.

Dárkový modrý balíček do sauny Rento - varianta 5

-9% Cena: 49,00 EUR

Kozmetický balíček Rento s jutovú taškou zadarmo! Tento darčekový balíček je vhodným darčekom pre Vašich blízkych. Zahŕňa sprchový gél 350 ml čučoriedka po saunovaní, eukalyptovou kúpeľ na nohy (200 ml), masážny olej a dve bambusové kefy na masáž tela. Potešte svoje najmilšie touto originálnou taškou s luxusnou kozmetikou Rento. Farba darčekové tašky sa môže líšiť podľa dostupnosti. Na výber sú tašky vo farbe červenej a svetlo alebo tmavo modré.

Doplnkový set do sauny Harvia

-5% Cena: 74,00 EUR

Doplnkový set do sauny Harvia sa skladá z dreveného 4l vedra s plastovou vložkou, ktorá uľahčuje jeho údržbu, drevené naberačky, drevených presýpacích hodín na odmeranie času a dreveného teplomera s vlhkomerom.

Kozmetický balíček do sauny s darčekovou taškou - variant 1

-9% Cena: 61,00 EUR

Kozmetický balíček do sauny za zvýhodnenú cenu s taškou z juty v cene zdarma. Darčekový balíček z jutové darčekové tašky obsahuje sprchovací gél po saunovaní Eucalyptus - novinku v našom sortimente, 350 ml, telový peeling čučoriedka 200 ml, kondicionér na vlasy s vôňou čučoriedok 200 ml, medový krém svätojánska breza do sauny a masážnu lufu so soľou. Jutová taška z ekologicky šetrného materiálu je zadarmo. Farba darčekové tašky sa môže líšiť podľa dostupnosti. Na výber sú tašky vo farbe červenej a svetlo alebo tmavo modré.

Kozmetický balíček do sauny s darčekovou taškou - variant 2

-15% Cena: 44,00 EUR

Kozmetický balíček Rento s jutovú taškou zadarmo! Zahŕňa med do sauny čučoriedka, krém na nohy s vôňou eukalyptu, telový peeling čučoriedka a masážnu lufu so soľou. Potešte svoje najmilšie touto originálnou taškou s luxusnou kozmetikou Rento - vhodné ako darček. Farba darčekové tašky sa môže líšiť podľa dostupnosti. Na výber sú tašky vo farbe červenej a svetlo alebo tmavo modré.

Kozmetický balíček do sauny s darčekovou taškou - variant 3

-13% Cena: 27,00 EUR

Kozmetický balíček Rento s jutovú taškou zadarmo! Tento darčekový balíček je vhodným darčekom pre Vašich blízkych. Zahŕňa sprchový gél 350 ml a šampón čučoriedka 350 ml po saunovaní a masážnu lufu s himalájskou soľou. Potešte svoje najmilšie touto originálnou taškou s luxusnou kozmetikou Rento. Farba darčekové tašky sa môže líšiť podľa dostupnosti. Na výber sú tašky vo farbe červenej a svetlo alebo tmavo modré.

MP3 Prehrávač do sauny s rádiom (FM), USB a 2 ks MINI reproduktorov

-20% Cena: 262,00 EUR

Niekedy potrebujeme naozaj pauzu z každodenného života plného stresu. Príjemná hudba v saune je tá najlepšia a najefektívnejšia kombinácia, ako si vytvoriť v dome oázu pokoja a relaxácie. Hudobný prehrávač do sauny MP3 s rádiom (FM) a odolnými reproduktory Vám umožní počúvať hudbu v saune podľa Vášho výberu. Navyše možno všetko kompletne ovládať pomocou diaľkového ovládača priamo zvnútra, zo sauny. Príjemná hudba uvoľňuje myseľ a navodzuje príjemný pocit uvoľnenia a pohody.

Nerezový set Harvia a aróma

-5% Cena: 126,00 EUR

Prémiový set saunového príslušenstvo od Harvie - tie najluxusnejšie doplnky do sauny, aké môže Fínsko ponúknuť. Nerezové prevedenie v kombinácii s Termo jelšou. Vedro má objem 5,5 litrov, naberačka 0,2 litra. Teplomer s vlhkomerom sú umiestnené pod sebou, s dvojitou stupnicou (vonkajší rad desiatky, vnútorné medzistupne). Súčasťou setu je aj saunové aróma s vôňou Eukalyptus.

Nerezový set Harvia, svetlo, aróma

-15% Cena: 178,00 EUR

Prémiový set saunového príslušenstvo od Harvie - tie najluxusnejšie doplnky do sauny, aké môže Fínsko ponúknuť. Nerezové prevedenie v kombinácii s Termo jelšou. Vedro má objem 5,5 litrov, naberačka 0,2 litra. Teplomer s vlhkomerom sú umiestnené pod sebou, s dvojitou stupnicou (vonkajší rad desiatky, vnútorné medzistupne). K setu naviac prislúcha aj trojica saunových aróm Eukalyptus, Borovica a Breza a zladené saunové svetlo s krytím IP44 a závitom E14 a nerezovým tienidlom.

Renta darčekový balíček súprava 3 ks aróm s darčekovou taškou (jarná séria)

-9% Cena: 25,00 EUR

Darčeková sada 3 aróm Rento do fínskej sauny balené vo zladené jutové taške! Potešte svojich najbližších tromi druhmi aróm - eukalyptus, svätojánska breza a citrus (každé s objemom 400 ml). K aromatům jutová taška zadarmo! Krásny darček pre Vašich najbližších v praktickom balení. Nakúpte výhodne v krásnom darčekovom balení! Farba darčekové tašky sa môže líšiť podľa dostupnosti. Na výber sú tašky vo farbe červenej a svetlo alebo tmavo modré

Rento darčekový balíček - aróma s fínskym sobom

-14% Cena: 29,00 EUR

Darčekový balíček od fínskej značky Rento. Balíček sa skladá z aróma do fínskej sauny Rento arktickej bobule (400 ml), z plyšového fínskeho soba a jutové tašky voliteľné farby. Potešte svojich blízkych originálnym darčekom z Fínska! Farba darčekové tašky sa môže líšiť podľa dostupnosti. Na výber sú tašky vo farbe červenej a svetlo alebo tmavo modré.

Rento darčekový balíček aróma + gél s podsedákom

-15% Cena: 45,00 EUR

Darčekový balíček Rento. Obsah balíčka - aróma do sauny arktickej bobule, sprchový gél po saunovaní arktickej bobule a podsedák do sauny brusnicovej farby 50 x 60 cm. Originál od fínskej značky Rento. Urobte radosť Vašim blízkym. Darčeková taška súčasťou balenia! Farba darčekové tašky sa môže líšiť podľa dostupnosti. Na výber sú tašky vo farbe červenej a svetlo alebo tmavo modré.