Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Zvýhodnené sety

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Výrobca

Set teplomer a vlhkomer Harvia

-10% Cena: 43,00 EUR

Set vlhkomeru a teplomeru od fínskeho špecialistu na saunové technológie HARVIA. Materiálom je kombinácia severského smreku a sklíčka, ktoré zakrýva stupnici.

Doplnkový set do sauny Harvia

-17% Cena: 89,00 EUR

Doplnkový set do sauny Harvia sa skladá z dreveného 4l vedra s plastovou vložkou, ktorá uľahčuje jeho údržbu, drevené naberačky, drevených presýpacích hodín na odmeranie času a dreveného teplomera s vlhkomerom.

Set vedro a naberačka Harvia

-21% Cena: 37,00 EUR

Vedro s objemom 4l. Kvalitné spracovanie, vnútri plastová výplň - vedro nepopraská, nepodlieha vplyvom tepla a umožní jednoduché čistenie. Drevená naberačka HARVIA s dĺžkou 36 cm. Kvalitné spracovanie, slúži k tradičné fínske saune - polievanie kameňov v kachliach vodou. Naberačku nie je vhodné nechávať po saunovaní vo vedre s vodou, znižuje sa tým jej životnosť.

Základný set doplnkov do sauny Harvia

-25% Cena: 71,00 EUR

V sete nájdete základné doplnky HARVIA z dreva, ktoré sú nevyhnutnosťou v každej saune. Drevené vedro má objem 4l a plastovú vložku, ktorá uľahčuje jeho údržbu. Set naviac obsahuje aj naberačku, presýpacie hodiny a teplomer do sauny.

Set dámskeho a pánskeho kiltu Vossen EVO LUXORIA

-7% Cena: 66,00 EUR

Luxusný waflový set dámskeho a pánskeho kiltu EVO LUXORIA. Kilty sú vyrobené z luxusnej európskej bavlny, univerzálna veľkosť. Dámska verzia CRANBERRY je predĺžená, pánska verzia SVETLÁ MODRÁ je nad kolená. Rozmery dámskeho kiltu: 80x140cm, rozmery pánskeho kiltu: 60x140cm.

Set vedro, naberačka a aróma Harvia

-25% Cena: 45,00 EUR

Vedro s objemom 4l. Kvalitné spracovanie, vnútri plastová vložka - vedro nepopraská, nepodlieha vplyvom tepla a umožní jednoduché čistenie. Drevená naberačka HARVIA s dĺžkou 36 cm. Kvalitné spracovanie, slúži k tradičné fínske saune - polievanie kameňov v kachliach vodou. Naberačku nie je vhodné nechávať po saunovaní vo vedre s vodou, znižuje sa tým jej životnosť. Súčasťou setu je aj aróma do sauny s vôňou Eukalyptus.

Nerezový set Harvia a aróma

-11% Cena: 126,00 EUR

Prémiový set saunového príslušenstvo od Harvie - tie najluxusnejšie doplnky do sauny, aké môže Fínsko ponúknuť. Nerezové prevedenie v kombinácii s Termo jelšou. Vedro má objem 5,5 litrov, naberačka 0,2 litra. Teplomer s vlhkomerom sú umiestnené pod sebou, s dvojitou stupnicou (vonkajší rad desiatky, vnútorné medzistupne). Súčasťou setu je aj saunové aróma s vôňou Eukalyptus.

Nerezový set Harvia, svetlo, aróma

-27% Cena: 178,00 EUR

Prémiový set saunového príslušenstvo od Harvie - tie najluxusnejšie doplnky do sauny, aké môže Fínsko ponúknuť. Nerezové prevedenie v kombinácii s Termo jelšou. Vedro má objem 5,5 litrov, naberačka 0,2 litra. Teplomer s vlhkomerom sú umiestnené pod sebou, s dvojitou stupnicou (vonkajší rad desiatky, vnútorné medzistupne). K setu naviac prislúcha aj trojica saunových aróm Eukalyptus, Borovica a Breza a zladené saunové svetlo s krytím IP44 a závitom E14 a nerezovým tienidlom.

Sada saunových doplnkov SENTIOTEC BASIC, 11ks

Cena: 65,52 EUR

Všetko, čo potrebujete pre saunovanie, v jednom balení. Sada obsahuje: drevené vedro do sauny, drevenú polievacie naberačku, presýpacie hodiny do sauny, kombinovaný teplomer s vlhkomerom, sadu 5 saunových aróm a inštruktážne tabuľku o saunovaní.

Set svetlo, žiarovka, tienidlo Lux

-9% Cena: 74,00 EUR

Praktický set osvetlenia do sauny HARVIA IP44, dizajnového rohového tienidla z dreva Lux a žiarovky so závitom E14, 40 W.

Set aróma RENTO 400 ml

-14% Cena: 59,00 EUR

Sada aróm Rento do sauny v piatich rôznych vôňach: eucalyptus, vyúdené brezová kôra, arktické bobule, breza a citrusové plody. Obsah: 400 ml s esenciálnymi olejmi. Aróma je vhodné pre polievanie saunových kachlí zmesí s vodou alebo na použitie do rôznych typov výparníkov.

Set svetlo, žiarovka, tienidlo Classic

-14% Cena: 68,00 EUR

Praktický set svetla do sauny HARVIA IP44, rohového tienidla z dreva Classic a žiarovky so závitom E14, 40 W ..

Set šampón a kondicionér Rento

-12% Cena: 39,00 EUR

Zladený čučoriedkový set pre príjemnú relaxáciu po saunovaní. Set obsahuje šampón a kondicionér od fínskeho špecialistu na wellness Rento

Smotanový set - saunový kilt a čelenka

-9% Cena: 68,00 EUR

Saunový kilt a saunová čelenka z unikátneho velúru v krémovom prevedení s jemnou smotanovou čipkou. Vďaka špeciálnemu spracovaniu 100% bavlny je vonkajšia strana hebká ako zamat. Kilt je univerzálny o rozmeroch 71x104cm a čelenka s rozmermi 68x8cm, zapínanie na suchý zips.

Námornícky set - saunový kilt a čelenka

-9% Cena: 62,00 EUR

<zadej slovenský název setu>