Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Zvýhodnené sety

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Výrobca

Set teplomer a vlhkomer Harvia

-10% Cena: 43,00 EUR

Set vlhkomeru a teplomeru od fínskeho špecialistu na saunové technológie HARVIA. Materiálom je kombinácia severského smreku a sklíčka, ktoré zakrýva stupnici.

Set vedro a naberačka Harvia

-21% Cena: 37,00 EUR

Vedro s objemom 4l. Kvalitné spracovanie, vnútri plastová výplň - vedro nepopraská, nepodlieha vplyvom tepla a umožní jednoduché čistenie. Drevená naberačka HARVIA s dĺžkou 36 cm. Kvalitné spracovanie, slúži k tradičné fínske saune - polievanie kameňov v kachliach vodou. Naberačku nie je vhodné nechávať po saunovaní vo vedre s vodou, znižuje sa tým jej životnosť.

Set svetlo, žiarovka, tienidlo Lux

-9% Cena: 74,00 EUR

Praktický set osvetlenia do sauny HARVIA IP44, dizajnového rohového tienidla z dreva Lux a žiarovky so závitom E14, 40 W.

Set soľné tehly

-6% Cena: 18,00 EUR

Set soľných tehál z himalájskej soli vo farbe bielej, oranžovej a sa štiepanou pohľadovou štruktúrou.

Set svetlo, žiarovka, tienidlo Classic

-14% Cena: 68,00 EUR

Praktický set svetla do sauny HARVIA IP44, rohového tienidla z dreva Classic a žiarovky so závitom E14, 40 W ..

Doplnkový set do sauny Harvia

-14% Cena: 89,00 EUR

Doplnkový set do sauny Harvia sa skladá z dreveného 4l vedra s plastovou vložkou, ktorá uľahčuje jeho údržbu, drevené naberačky, drevených presýpacích hodín na odmeranie času a dreveného teplomera s vlhkomerom.

Základný set doplnkov do sauny Harvia

-22% Cena: 71,00 EUR

V sete nájdete základné doplnky HARVIA z dreva, ktoré sú nevyhnutnosťou v každej saune. Drevené vedro má objem 4l a plastovú vložku, ktorá uľahčuje jeho údržbu. Set naviac obsahuje aj naberačku, presýpacie hodiny a teplomer do sauny.

Sada saunových doplnkov SENTIOTEC BASIC, 11ks

Cena: 65,52 EUR

Všetko, čo potrebujete pre saunovanie, v jednom balení. Sada obsahuje: drevené vedro do sauny, drevenú polievacie naberačku, presýpacie hodiny do sauny, kombinovaný teplomer s vlhkomerom, sadu 5 saunových aróm a inštruktážne tabuľku o saunovaní.

Set medový krém a metlička

-23% Cena: 26,00 EUR

Zladená wellness sada do sauny s metličkou z eukalyptu a originálnym medovým krémom s vôňou arktických bobúľ od fínskeho špecialistu na wellness Rento. Ideálna kombinácia k hýčkanie vašej pokožky.

Kvetinový set - saunový kilt a čelenka

-8% Cena: 65,00 EUR

Saunový kilt a saunová čelenka z unikátneho velúru v krémovom prevedení s kvetinovým lemom a čipkou. Vďaka špeciálnemu spracovaniu 100% bavlny je vonkajšia strana hebká ako zamat. Kilt je univerzálny o rozmeroch 71x104cm a čelenka s rozmermi 68x8cm, zapínanie na suchý zips.

Set šampón a kondicionér Rento

-12% Cena: 39,00 EUR

Zladený čučoriedkový set pre príjemnú relaxáciu po saunovaní. Set obsahuje šampón a kondicionér od fínskeho špecialistu na wellness Rento

Wellness set doplnkov a kozmetiky SENTIOTEC - Zelený čaj

Cena: 19,68 EUR

Zladený set nevyhnutností do sauny. Súčasťou je saunová aróma, mentolové kryštály na saunové kamene, peelingová soľ, peelingový krém a hydratačný krém. Vôňa zeleného čaju.

Kompletná sada - Ovládacia jednotka INFRA wave.com4, 2x1,5kW

-16% Cena: 570,00 EUR

Kompletná sada INFRA wave.com4 obsahuje samostatný panel v tmavom prevedení, základný modul a prepojovaciu sadu k riadiacej jednotke INFRA wave.com4.

Námornícky set - saunový kilt a čelenka

-9% Cena: 62,00 EUR

<zadej slovenský název setu>

Wellness set doplnkov a kozmetiky SENTIOTEC - Med

Cena: 19,68 EUR

Zladený set nevyhnutností do sauny. Súčasťou je saunová aróma, mentolové kryštály na saunové kamene, peelingová soľ, peelingový krém a hydratačný krém. Vôňa medu.