Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Zvýhodnené sety

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Výrobca

Set teplomer a vlhkomer Harvia

-10% Cena: 43,00 EUR

Set vlhkomeru a teplomeru od fínskeho špecialistu na saunové technológie HARVIA. Materiálom je kombinácia severského smreku a sklíčka, ktoré zakrýva stupnici.

Set vedro a naberačka Harvia

-21% Cena: 37,00 EUR

Vedro s objemom 4l. Kvalitné spracovanie, vnútri plastová výplň - vedro nepopraská, nepodlieha vplyvom tepla a umožní jednoduché čistenie. Drevená naberačka HARVIA s dĺžkou 36 cm. Kvalitné spracovanie, slúži k tradičné fínske saune - polievanie kameňov v kachliach vodou. Naberačku nie je vhodné nechávať po saunovaní vo vedre s vodou, znižuje sa tým jej životnosť.

Set 2 ks županov NordicSPA pre ňu a pre neho

-5% Cena: 89,00 EUR

Set dvoch županov do sauny textilné radu NordicSPA s dvoma vreckami, opaskom na zaväzovanie, pútkom a výšivkou. Kvalitné mäkké froté. Farba šedá, unisex, veľ. L a M

Set županu a kiltu NordicSPA

-5% Cena: 72,00 EUR

Set županu a kiltu z textilnej línie NordicSPA. Župan je s dvoma vreckami, opaskom na zaväzovanie, pútkom a výšivkou, unisex, veľ. M. Saunový kilt je s vreckom, pútkom a výšivkou, zatváranie na gombíky, v zadnej časti je všitá guma, rozmer 80x145 cm. Kvalitné mäkké froté, farba šedá.

Set saunového kiltu a čiapky NordicSPA

-4% Cena: 45,00 EUR

Sada čiapky kiltu a čiapky do sauny z textilnej radu NordicSPA. Kilt je s vreckom, pútkom a výšivkou, rozmer 80x145 cm. Zatváranie na gombíky, v zadnej časti je všitá guma. Saunové čiapka má rozmer 20x24cm - univerzálna veľkosť. Kvalitné mäkké froté, obrvami sivá.

Set 2 ks kiltov NordicSPA pre ňu a pre neho

-5% Cena: 55,00 EUR

Sada dvoch kiltov do sauny textilné radu NordicSPA s vreckom, pútkom a výšivkou. Zatváranie na gombíky, v zadnej časti je všitá guma. Kvalitné mäkké froté. Farba šedá. Rozmer 80x145 cm, univerzálna veľkosť.

Sada saunových doplnkov SENTIOTEC BASIC, 11ks

Cena: 65,52 EUR

Všetko, čo potrebujete pre saunovanie, v jednom balení. Sada obsahuje: drevené vedro do sauny, drevenú polievacie naberačku, presýpacie hodiny do sauny, kombinovaný teplomer s vlhkomerom, sadu 5 saunových aróm a inštruktážne tabuľku o saunovaní.

Set soľné tehly

-6% Cena: 18,00 EUR

Set soľných tehál z himalájskej soli vo farbe bielej, oranžovej a sa štiepanou pohľadovou štruktúrou.

Set odparovač a aróma

-6% Cena: 26,00 EUR

Set na prevoňanie vašej sauny. Súčasťou je klasické saunové aróma Rento Svätojánska breza a odparovač vody z prírodného kameňa na umiestnenie medzi saunové kamene.

Wellness set doplnkov a kozmetiky SENTIOTEC - Med

Cena: 19,68 EUR

Zladený set nezbytnostní do sauny. Súčasťou je saunové aróma, mentolové kryštály na saunové kamene, peelingová soľ, peelingový krém a hydratačný krém. Vôňa medu.

Nerezový set Harvia a aróma

-11% Cena: 126,00 EUR

Prémiový set saunového príslušenstvo od Harvie - tie najluxusnejšie doplnky do sauny, aké môže Fínsko ponúknuť. Nerezové prevedenie v kombinácii s Termo jelšou. Vedro má objem 5,5 litrov, naberačka 0,2 litra. Teplomer s vlhkomerom sú umiestnené pod sebou, s dvojitou stupnicou (vonkajší rad desiatky, vnútorné medzistupne). Súčasťou setu je aj saunové aróma s vôňou Eukalyptus.

Nerezový set Harvia, svetlo, aróma

-27% Cena: 178,00 EUR

Prémiový set saunového príslušenstvo od Harvie - tie najluxusnejšie doplnky do sauny, aké môže Fínsko ponúknuť. Nerezové prevedenie v kombinácii s Termo jelšou. Vedro má objem 5,5 litrov, naberačka 0,2 litra. Teplomer s vlhkomerom sú umiestnené pod sebou, s dvojitou stupnicou (vonkajší rad desiatky, vnútorné medzistupne). K setu naviac prislúcha aj trojica saunových aróm Eukalyptus, Borovica a Breza a zladené saunové svetlo s krytím IP44 a závitom E14 a nerezovým tienidlom.

Set aróma Harvia 500 ml

-36% Cena: 50,00 EUR

Sada aróm Harvia do sauny v šiestich rôznych vôňach: eucalyptus, mäta, borovica, breza, jablko a citrus. Obsah: 500 ml s esenciálnymi olejmi. Aróma je vhodné pre polievanie saunových kachlí zmesí s vodou alebo na použitie do rôznych typov výparníkov.

Set vedro, naberačka a aróma Harvia

-25% Cena: 45,00 EUR

Vedro s objemom 4l. Kvalitné spracovanie, vnútri plastová vložka - vedro nepopraská, nepodlieha vplyvom tepla a umožní jednoduché čistenie. Drevená naberačka HARVIA s dĺžkou 36 cm. Kvalitné spracovanie, slúži k tradičné fínske saune - polievanie kameňov v kachliach vodou. Naberačku nie je vhodné nechávať po saunovaní vo vedre s vodou, znižuje sa tým jej životnosť. Súčasťou setu je aj aróma do sauny s vôňou Eukalyptus.

Wellness set doplnkov a kozmetiky SENTIOTEC - Zelený čaj

-19% Cena: 16,00 EUR

Zladený set nezbytnostní do sauny. Súčasťou je saunové aróma, mentolové kryštály na saunové kamene, peelingová soľ, peelingový krém a hydratačný krém. Vôňa zeleného čaju.