Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Zvýhodnené sety

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Výrobca

Set teplomer a vlhkomer Harvia

-10% Cena: 43,00 EUR

Set vlhkomeru a teplomeru od fínskeho špecialistu na saunové technológie HARVIA. Materiálom je kombinácia severského smreku a sklíčka, ktoré zakrýva stupnici.

Set svetlo, žiarovka, tienidlo Lux

-9% Cena: 74,00 EUR

Praktický set osvetlenia do sauny HARVIA IP44, dizajnového rohového tienidla z dreva Lux a žiarovky so závitom E14, 40 W.

Set svetlo, žiarovka, tienidlo Classic

-14% Cena: 68,00 EUR

Praktický set svetla do sauny HARVIA IP44, rohového tienidla z dreva Classic a žiarovky so závitom E14, 40 W ..

Nerezový set Harvia a aróma

-11% Cena: 126,00 EUR

Prémiový set saunového príslušenstvo od Harvie - tie najluxusnejšie doplnky do sauny, aké môže Fínsko ponúknuť. Nerezové prevedenie v kombinácii s Termo jelšou. Vedro má objem 5,5 litrov, naberačka 0,2 litra. Teplomer s vlhkomerom sú umiestnené pod sebou, s dvojitou stupnicou (vonkajší rad desiatky, vnútorné medzistupne). Súčasťou setu je aj saunové aróma s vôňou Eukalyptus.

Nerezový set Harvia, svetlo, aróma

-27% Cena: 178,00 EUR

Prémiový set saunového príslušenstvo od Harvie - tie najluxusnejšie doplnky do sauny, aké môže Fínsko ponúknuť. Nerezové prevedenie v kombinácii s Termo jelšou. Vedro má objem 5,5 litrov, naberačka 0,2 litra. Teplomer s vlhkomerom sú umiestnené pod sebou, s dvojitou stupnicou (vonkajší rad desiatky, vnútorné medzistupne). K setu naviac prislúcha aj trojica saunových aróm Eukalyptus, Borovica a Breza a zladené saunové svetlo s krytím IP44 a závitom E14 a nerezovým tienidlom.

Wellness set doplnkov a kozmetiky SENTIOTEC - Zelený čaj

Cena: 19,68 EUR

Zladený set nevyhnutností do sauny. Súčasťou je saunová aróma, mentolové kryštály na saunové kamene, peelingová soľ, peelingový krém a hydratačný krém. Vôňa zeleného čaju.

Set aróma Harvia 500 ml

-36% Cena: 50,00 EUR

Sada aróm Harvia do sauny v šiestich rôznych vôňach: eucalyptus, mäta, borovica, breza, jablko a citrus. Obsah: 500 ml s esenciálnymi olejmi. Aróma je vhodná pre polievanie saunových kachlí zmesí s vodou alebo na použitie do rôznych typov výparníkov.

Set aróma RENTO 400 ml

-12% Cena: 55,00 EUR

Sada aróm Rento do sauny v piatich rôznych vôňach: eucalyptus, vyúdené brezová kôra, arktické bobule, svätojánska breza a citrus. Obsah: 400 ml s esenciálnymi olejmi. Aróma je vhodné pre polievanie saunových kachlí zmesí s vodou alebo na použitie do rôznych typov výparníkov.

Wellness set doplnkov a kozmetiky SENTIOTEC - Med

Cena: 19,68 EUR

Zladený set nevyhnutností do sauny. Súčasťou je saunová aróma, mentolové kryštály na saunové kamene, peelingová soľ, peelingový krém a hydratačný krém. Vôňa medu.

Sada saunových doplnkov SENTIOTEC BASIC, 11ks

Cena: 65,52 EUR

Všetko, čo potrebujete pre saunovanie, v jednom balení. Sada obsahuje: drevené vedro do sauny, drevenú polievacie naberačku, presýpacie hodiny do sauny, kombinovaný teplomer s vlhkomerom, sadu 5 saunových aróm a inštruktážne tabuľku o saunovaní.

Set šampón a kondicionér Rento

-12% Cena: 39,00 EUR

Zladený čučoriedkový set pre príjemnú relaxáciu po saunovaní. Set obsahuje šampón a kondicionér od fínskeho špecialistu na wellness Rento

Kompletná sada - Ovládacia jednotka INFRA wave.com4, 2x1,5kW

-16% Cena: 570,00 EUR

Kompletná sada INFRA wave.com4 obsahuje samostatný panel v tmavom prevedení, základný modul a prepojovaciu sadu k riadiacej jednotke INFRA wave.com4.

Set mydlo a krém

-17% Cena: 18,00 EUR

Sada do sauny s mydlom a originálnym medovým krémom s arómou svätojánskej brezy od fínskeho špecialistu na wellness Rento. Ideálna kombinácia pre hýčkanie vašej pokožky.

Doplnkový set do sauny Harvia

-14% Cena: 89,00 EUR

Doplnkový set do sauny Harvia sa skladá z dreveného 4l vedra s plastovou vložkou, ktorá uľahčuje jeho údržbu, drevené naberačky, drevených presýpacích hodín na odmeranie času a dreveného teplomera s vlhkomerom.

Kvetinový set - saunový kilt a čelenka

-8% Cena: 65,00 EUR

Saunový kilt a saunová čelenka z unikátneho velúru v krémovom prevedení s kvetinovým lemom a čipkou. Vďaka špeciálnemu spracovaniu 100% bavlny je vonkajšia strana hebká ako zamat. Kilt je univerzálny o rozmeroch 71x104cm a čelenka s rozmermi 68x8cm, zapínanie na suchý zips.