Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Zvýhodnené sety

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Výrobca

Set vedro a naberačka Harvia

-8% Cena: 32,00 EUR

Vedro s objemom 4l. Kvalitné spracovanie, vnútri plastová výplň - vedro nepopraská, nepodlieha vplyvom tepla a umožní jednoduché čistenie. Drevená naberačka HARVIA s dĺžkou 36 cm. Kvalitné spracovanie, slúži k tradičné fínske saune - polievanie kameňov v kachliach vodou. Naberačku nie je vhodné nechávať po saunovaní vo vedre s vodou, znižuje sa tým jej životnosť.

Set teplomer a vlhkomer Harvia

-8% Cena: 43,00 EUR

Set vlhkomeru a teplomeru od fínskeho špecialistu na saunové technológie HARVIA. Materiálom je kombinácia severského smreku a sklíčka, ktoré zakrýva stupnici.

Set svetlo a žiarovka

Cena: 24,00 EUR

Praktický set svetla do sauny HARVIA IP44 a žiarovky so závitom E14, 25 W.

Set svetlo, žiarovka, tienidlo Classic

-4% Cena: 68,00 EUR

Praktický set svetla do sauny HARVIA IP44, rohového tienidla z dreva Classic a žiarovky so závitom E14, 40 W ..

Set svetlo, žiarovka, tienidlo Lux

-7% Cena: 66,00 EUR

Praktický set osvetlenia do sauny HARVIA IP44, dizajnového rohového tienidla z dreva Lux a žiarovky so závitom E14, 40 W.

Doplnkový set do sauny Harvia

-12% Cena: 75,00 EUR

Doplnkový set do sauny Harvia sa skladá z dreveného 4l vedra s plastovou vložkou, ktorá uľahčuje jeho údržbu, drevené naberačky, drevených presýpacích hodín na odmeranie času a dreveného teplomera s vlhkomerom.

Základný set doplnkov do sauny Harvia

-18% Cena: 62,00 EUR

V sete nájdete základné doplnky HARVIA z dreva, ktoré sú nevyhnutnosťou v každej saune. Drevené vedro má objem 4l a plastovú vložku, ktorá uľahčuje jeho údržbu. Set naviac obsahuje aj naberačku, presýpacie hodiny a teplomer do sauny.

Set 2 ks županov NordicSPA pre ňu a pre neho

Cena: 122,00 EUR

Set dvoch županov do sauny textilné radu NordicSPA s dvoma vreckami, opaskom na zaväzovanie, pútkom a výšivkou. Kvalitné mäkké froté. Farba šedá, unisex, veľ. L a M

Sada saunových doplnkov SENTIOTEC BASIC, 11ks

Cena: 62,52 EUR

Všetko, čo potrebujete pre saunovanie, v jednom balení. Sada obsahuje: drevené vedro do sauny, drevenú polievacie naberačku, presýpacie hodiny do sauny, kombinovaný teplomer s vlhkomerom, sadu 5 saunových aróm a inštruktážne tabuľku o saunovaní.

Set županu a kiltu NordicSPA

Cena: 101,00 EUR

Set županu a kiltu z textilnej línie NordicSPA. Župan je s dvoma vreckami, opaskom na zaväzovanie, pútkom a výšivkou, unisex, veľ. M. Saunový kilt je s vreckom, pútkom a výšivkou, zatváranie na gombíky, v zadnej časti je všitá guma, rozmer 80x145 cm. Kvalitné mäkké froté, farba šedá.

Set soľné tehly

-11% Cena: 16,00 EUR

Set soľných tehál z himalájskej soli vo farbe bielej, oranžovej a sa štiepanou pohľadovou štruktúrou.

Nerezový set Harvia a aróma

-8% Cena: 126,00 EUR

Prémiový set saunového príslušenstvo od Harvie - tie najluxusnejšie doplnky do sauny, aké môže Fínsko ponúknuť. Nerezové prevedenie v kombinácii s Termo jelšou. Vedro má objem 5,5 litrov, naberačka 0,2 litra. Teplomer s vlhkomerom sú umiestnené pod sebou, s dvojitou stupnicou (vonkajší rad desiatky, vnútorné medzistupne). Súčasťou setu je aj saunové aróma s vôňou Eukalyptus.

Nerezový set Harvia, svetlo, aróma

-18% Cena: 178,00 EUR

Prémiový set saunového príslušenstvo od Harvie - tie najluxusnejšie doplnky do sauny, aké môže Fínsko ponúknuť. Nerezové prevedenie v kombinácii s Termo jelšou. Vedro má objem 5,5 litrov, naberačka 0,2 litra. Teplomer s vlhkomerom sú umiestnené pod sebou, s dvojitou stupnicou (vonkajší rad desiatky, vnútorné medzistupne). K setu naviac prislúcha aj trojica saunových aróm Eukalyptus, Borovica a Breza a zladené saunové svetlo s krytím IP44 a závitom E14 a nerezovým tienidlom.

Set aróma Harvia 500 ml

-34% Cena: 39,00 EUR

Sada aróm Harvia do sauny v šiestich rôznych vôňach: eucalyptus, mäta, borovica, breza, jablko a citrus. Obsah: 500 ml s esenciálnymi olejmi. Aróma je vhodné pre polievanie saunových kachlí zmesí s vodou alebo na použitie do rôznych typov výparníkov.

Set vedro, naberačka a aróma Harvia

-14% Cena: 38,00 EUR

Vedro s objemom 4l. Kvalitné spracovanie, vnútri plastová vložka - vedro nepopraská, nepodlieha vplyvom tepla a umožní jednoduché čistenie. Drevená naberačka HARVIA s dĺžkou 36 cm. Kvalitné spracovanie, slúži k tradičné fínske saune - polievanie kameňov v kachliach vodou. Naberačku nie je vhodné nechávať po saunovaní vo vedre s vodou, znižuje sa tým jej životnosť. Súčasťou setu je aj aróma do sauny s vôňou Eukalyptus.