Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Zvýhodnené sety

Cena:

Set generátor, dvere, aróma

-3% Cena: 1 772,00 EUR

Set pre zariadenie parné sauny. Parný generátor HELIX o výkone 2,2 kW, dvere s ALU rámom a dymovým sklom vhodné do parnej kabíny a veľké 5l balenie eukalyptového aróma do parnej sauny - všetko v kvalitnom spracovaní od fínskeho špecialistu na saunovanie HARVIA.

Set Harvia Vega BC60 a regulácia Classic

-10% Cena: 443,00 EUR

Saunové kamene 20 kg, červené, O 5 - 10 cm Regulácia, riadiaca jednotka C90 Saunová pec HARVIA Vega BC60

Set HARVIA Vega Lux BX60E, dvere, doplnky, regulácia

-5% Cena: 805,00 EUR

Set základného vybavenia fínskej sauny s pecou HARVIA Vega Lux s výkonom 6 kW. K jej ovládanie slúži riadiaca jednotka HARVIA C90. Súčasťou setu sú aj celosklenené dvere z dymového skla s borovicovým rámom, balenie saunových kameňov a svetlo vhodné do sauny.

Set HARVIA Vega Lux BX80E, dvere, doplnky, regulácia

-5% Cena: 820,00 EUR

Set základného vybavenia fínskej sauny s pecou HARVIA Vega Lux s výkonom 8 kW. K jej ovládanie slúži riadiaca jednotka HARVIA C90. Súčasťou setu sú aj celosklenené dvere z dymového skla s borovicovým rámom, balenie saunových kameňov a svetlo vhodné do sauny.

Set HARVIA Vega Lux BX90E, dvere, doplnky, regulácia

-5% Cena: 824,00 EUR

Set základného vybavenia fínskej sauny s pecou HARVIA Vega Lux s výkonom 9 kW. K jej ovládanie slúži riadiaca jednotka HARVIA C90. Súčasťou setu sú aj celosklenené dvere z dymového skla s borovicovým rámom, balenie saunových kameňov a svetlo vhodné do sauny.

Set infra a regulácia

-5% Cena: 900,00 EUR

Set pre vytvorenie infrasauny obsahuje 4 infražiariče HARVIA Carbon a drevené mriežky k ich zakrytie. Na ovládanie infrasauny slúži priložená riadiaca jednotka HARVIA Griffin Infra.

Set infražiarič a regulácia

-5% Cena: 589,00 EUR

Set piatich infražiaričov HARVIA Carbon patrí k základnému vybaveniu infrasauny. K jej ovládanie slúži priložená riadiaca jednotka HARVIA Xenie Infra.

Set kachle HARVIA Cilindro PC70EE a doplnky

-4% Cena: 795,00 EUR

Set základného vybavenia sauny s obľúbenými pecou Cilindro s výkonom 7 kW v prevedení steel a priloženým ovládaním, ktoré je možné umiestniť v saune. Set ďalej obsahuje saunové kamene a hliníkové vedro s naberačkou značky rentu vo farbe champagne k ich polievanie. V rovnakej farbe je aj hliníkový saunový teplomer rentu. Na osvetlenie sauny je priložené svetlo s nerezovým tienidlom.

Set kachle HARVIA Cilindro PC90EE a doplnky

-5% Cena: 854,00 EUR

Set základného vybavenia sauny s obľúbenými pecou Cilindro o výkone 9 kW v prevedení steel a priloženým ovládaním, ktoré je možné umiestniť v saune. Set ďalej obsahuje saunové kamene a hliníkové vedro s naberačkou značky rentu vo farbe champagne k ich polievanie. V rovnakej farbe je aj hliníkový saunový teplomer rentu. Na osvetlenie sauny je priložené svetlo s nerezovým tienidlom.

Set kachle HARVIA Vega B80E a doplnky

-18% Cena: 559,00 EUR

Saunová pec HARVIA Vega s výkonom 8 kW v sete pre základné zariadenia sauny. Kachle sú ovládané riadiacou jednotkou HARVIA Griffin. Súčasťou setu sú i saunové kamene a drevené štvorlitrovej vedro s naberačkou k ich polievanie.

Set kachle HARVIA Vega B90E a doplnky

-20% Cena: 563,00 EUR

Saunová pec HARVIA Vega s výkonom 9 kW v sete pre základné zariadenia sauny. Kachle sú ovládané riadiacou jednotkou HARVIA Griffin. Súčasťou setu sú i saunové kamene a drevené štvorlitrovej vedro s naberačkou k ich polievanie.

Set kachle HARVIA Vega BC45 a kamene

-14% Cena: 226,00 EUR

Saunová pec HARVIA Vega s výkonom 4,5 kW v sete pre základné zariadenia sauny. Súčasťou setu je 20 kg saunových kameňov vhodnných pre skladanie do kachlí.

Set kachle HARVIA Vega BC45E a doplnky

-21% Cena: 534,00 EUR

Saunové pece HARVIA Vega s výkonom 4,5 kW v sete pre základné zariadenia sauny. Kachle sú ovládané riadiacou jednotkou HARVIA Griffin. Súčasťou setu sú i saunové kamene a drevené štvorlitrovej vedro s naberačkou k ich polievanie.

Set kachle HARVIA Vega BC45E, kamene a regulácia

-21% Cena: 506,00 EUR

Elektrická saunová pec HARVIA Vega s výkonom 4,5 kW v sete pre základné zariadenia sauny. Kachle sú ovládané riadiacou jednotkou HARVIA Griffin. Súčasťou setu sú i saunové kamene vhodné pre skladanie do kachlí.

Set kachle HARVIA Vega BC60E a doplnky

-18% Cena: 554,00 EUR

Saunová pec HARVIA Vega s výkonom 6 kW v sete pre základné zariadenia sauny. Kachle sú ovládané riadiacou jednotkou HARVIA Griffin. Súčasťou setu sú i saunové kamene a drevené štvorlitrovej vedro s naberačkou k ich polievanie.