Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Župany

Župan oceníte po saunovaní, kedy je vaša pokožka vnímavejšia, a radi sa do neho zababušíte. Aj preto je vhodné vybrať čo najhustejšiu tkaninu, aby ste sa mohli po skončení saunovej procedúry oddať len nerušenému odpočinku.

Skvelou voľbou je saunový župan Sauna - microfleece – ten je z materiálu vyvinutého špeciálne do sauny, takže je extra savý a pritom príjemne hebký.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Župan do sauny NordicSPA - SAND, froté, veľ. M

Cena: 46,83 EUR

Župan do sauny textilné rady NordicSPA s dvoma vreckami, opaskom na zaväzovanie, pútkom a výšivkou. Kvalitné mäkké froté. Farba krémová, unisex, veľ. M (dĺžka rukáva 60 cm, šírka zadného dielu 59 cm, celková dĺžka 122 cm - Tolerancia rozmerov: +/- 3 cm).

Župan do sauny NordicSPA - SAND, froté, veľ. L

Cena: 46,83 EUR

Župan do sauny textilné rady NordicSPA s dvoma vreckami, opaskom na zaväzovanie, pútkom a výšivkou. Kvalitné mäkké froté. Farba krémová, unisex, veľ. L (dĺžka rukáva 61 cm, šírka zadného dielu 61 cm, celková dĺžka 127 cm - Tolerancia rozmerov: +/- 3 cm).

Župan do sauny NordicSPA - GREY, froté, veľ. XL

Cena: 46,83 EUR

Župan do sauny textilné rady NordicSPA s dvoma vreckami, opaskom na zaväzovanie, pútkom a výšivkou. Kvalitné mäkké froté. Farba šedá, unisex, veľ. XL (dĺžka rukáva 63 cm, šírka zadného dielu 66 cm, celková dĺžka 129 cm - Tolerancia rozmerov: +/- 3 cm).

Župan do sauny NordicSPA - GREY, froté, veľ. M

Cena: 46,83 EUR

Župan do sauny textilné rady NordicSPA s dvoma vreckami, opaskom na zaväzovanie, pútkom a výšivkou. Kvalitné mäkké froté. Farba šedá, unisex, veľ. M (dĺžka rukáva 63 cm, šírka zadného dielu 62 cm, celková dĺžka 125 cm - Tolerancia rozmerov: +/- 3 cm).

Župan do sauny NordicSPA - GREY, froté, veľ. XL

Cena: 46,83 EUR

Župan do sauny textilné rady NordicSPA s dvoma vreckami, opaskom na zaväzovanie, pútkom a výšivkou. Kvalitné mäkké froté. Farba šedá, unisex, veľ. XXL (dĺžka rukáva 66 cm, šírka zadného dielu 68 cm, celková dĺžka 129 cm - Tolerancia rozmerov: +/- 3 cm).

Župan do sauny NordicSPA - GREY, froté, veľ. L

Cena: 46,83 EUR

Župan do sauny textilné rady NordicSPA s dvoma vreckami, opaskom na zaväzovanie, pútkom a výšivkou. Kvalitné mäkké froté. Farba šedá, unisex, veľ. L (dĺžka rukáva 60 cm, šírka zadného dielu 65 cm, celková dĺžka 127 cm - Tolerancia rozmerov: +/- 3 cm).

Župan do sauny NordicSPA - GREY, froté, veľ. S

Cena: 46,83 EUR

Župan do sauny textilné rady NordicSPA s dvoma vreckami, opaskom na zaväzovanie, pútkom a výšivkou. Kvalitné mäkké froté. Farba šedá, unisex, veľ. S (dĺžka rukáva 64 cm, šírka zadného dielu 59 cm, celková dĺžka 122 cm - Tolerancia rozmerov: +/- 3 cm).

Župan do sauny NordicSPA - SAND, froté, veľ. XL

Cena: 46,83 EUR

Župan do sauny textilné rady NordicSPA s dvoma vreckami, opaskom na zaväzovanie, pútkom a výšivkou. Kvalitné mäkké froté. Farba krémová, unisex, veľ. XL (dĺžka rukáva 63 cm, šírka zadného dielu 66 cm, celková dĺžka 128 cm - Tolerancia rozmerov: +/- 3 cm).

Župan do sauny NordicSPA - SAND, froté, veľ. XXL

Cena: 46,83 EUR

Župan do sauny textilné rady NordicSPA s dvoma vreckami, opaskom na zaväzovanie, pútkom a výšivkou. Kvalitné mäkké froté. Farba krémová, unisex, veľ. XL (dĺžka rukáva 67 cm, šírka zadného dielu 68 cm, celková dĺžka 130 cm - Tolerancia rozmerov: +/- 3 cm).

Wellness župan VOSSEN vel. M, HNEDÝ, froté

Cena: 45,89 EUR

Froté kúpací plášť, unisex. So šálovým límcom. Pod kolená. S dvomi nakladanými vreckami a opaskom. Rovný strih. Farba: Tmavo hnedá. Materiál: 100 % bavlna (ekologicky vypestovaná, certifikovaná podľa štandardov OE 100 Standard). Biobavlna. Tento výrobok obsahuje výhradne ekologicky vypestovanú bavlnu. Prirodzený spôsob pestovania s čisto biologickými hnojivami a prírodnými prostriedkami proti škodcom podstatne prispieva k ochrane ľudského zdravia a životného prostredia. Veľkosť M.

Vaflový župan VOSSEN do sauny, BIELY, unisex - vel. XXL

Cena: 60,00 EUR

Vaflový župan do sauny zo 100% bavlny (walk froté), strih kimono. Veľkosť XXL. Unisex. Dĺžka županu 100 cm, dĺžka rukáva. Vysoko kvalitné župany od rakúskej firmy Vossen v súlade s princípmi certifikácia Fairtrade.

Vaflový župan VOSSEN do sauny, RUBIN unisex - vel. M

Cena: 60,00 EUR

Vaflový župan do sauny zo 100% bavlny (walk froté), strih kimono. Veľkosť M. Unisex. Dĺžka županu 100 cm. Vysoko kvalitné župany od rakúskej firmy Vossen v súlade s princípmi certifikácia Fairtrade. Tolerancia rozmerov: +/- 1 cm.

Vaflový župan VOSSEN do sauny, BIELY, unisex - vel. XS

Cena: 60,00 EUR

Vaflový župan do sauny zo 100% bavlny (walk froté), strih kimono. Veľkosť XS. Unisex. Dĺžka županu 100 cm. Vysoko kvalitné župany od rakúskej firmy Vossen v súlade s princípmi certifikácie Fairtrade.

Vaflový župan VOSSEN do sauny, CRANBERRY, unisex - vel. S

Cena: 60,00 EUR

Vaflový župan do sauny zo 100% bavlny (walk froté), strih kimono. Veľkosť S. Unisex. Dĺžka županu 100 cm. Vysoko kvalitné župany od rakúskej firmy Vossen v súlade s princípmi certifikácia Fairtrade. Tolerancia rozmerov: +/- 1 cm.

Župan saunový VOSSEN froté GREY - veľ. M

Cena: 51,84 EUR

Luxusný saunový župan z ekologicky vypestovanej bavlny najvyššej kvality, je univerzálny pre ženy aj mužov a nesmie chýbať v žiadnom wellness či doma v kúpeľni. Moderný šálový límec zaručuje maximálne pohodlie a eleganciu. Dá sa prať v práčke na 60 stupňov Celzia. Dve praktické vrecká pre uloženie kľúčov od skrinky a na iné nevyhnutnosti. Šedohnedé prevedenie.