Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Župany

Župan oceníte po saunovaní, kedy je vaša pokožka vnímavejšia, a radi sa do neho zababušíte. Aj preto je vhodné vybrať čo najhustejšiu tkaninu, aby ste sa mohli po skončení saunovej procedúry oddať len nerušenému odpočinku.

Skvelou voľbou je saunový župan Sauna - microfleece – ten je z materiálu vyvinutého špeciálne do sauny, takže je extra savý a pritom príjemne hebký.

Cena:

Výrobca

Župan do sauny NordicSPA - ŠEDÝ, froté, unisex, veľ. L

Cena: 47,01 EUR

Župan do sauny textilnej rady NordicSPA s dvoma vreckami, opaskom na zaväzovanie, pútkom a výšivkou. Kvalitné mäkké froté. Farba šedá, unisex, veľ. L (dĺžka rukáva 61 cm, šírka zadného dielu 62 cm, celková dĺžka 122 cm - Tolerancia rozmerov: +/- 1 cm).

Župan do sauny NordicSPA - ŠEDÝ, froté, unisex, veľ. XL

Cena: 47,01 EUR

Župan do sauny textilnej rady NordicSPA s dvoma vreckami, opaskom na zaväzovanie, pútkom a výšivkou. Kvalitné mäkké froté. Farba šedá, unisex, veľ. XL (dĺžka rukáva 63 cm, šírka zadného dielu 65 cm, celková dĺžka 124 cm - Tolerancia rozmerov: +/- 1 cm).

Župan do sauny NordicSPA - ŠEDÝ, froté, unisex, veľ. M

Cena: 47,01 EUR

Župan do sauny textilnej rady NordicSPA s dvoma vreckami, opaskom na zaväzovanie, pútkom a výšivkou. Kvalitné mäkké froté. Farba šedá, unisex, veľ. M (dĺžka rukáva 60 cm, šírka zadného dielu 59 cm, celková dĺžka 120 cm - Tolerancia rozmerov: +/- 1 cm).

Župan do sauny NordicSPA - ŠEDÝ, froté, unisex, veľ. S

Cena: 47,01 EUR

Župan do sauny textilnej rady NordicSPA s dvoma vreckami, opaskom na zaväzovanie, pútkom a výšivkou. Kvalitné mäkké froté. Farba šedá, unisex, veľ. S (dĺžka rukáva 62 cm, šírka zadného dielu 56 cm, celková dĺžka 118 cm - Tolerancia rozmerov: +/- 1 cm).

Župan HARVIA L

Cena: 80,84 EUR

Saunový župan - fínsky originál od značky HARVIA. Vysoko kvalitný materiál je zo 100% tkanej bavlny. Elegantný vzor na leme županu. Veľkosť L (Dĺžka rukáva 53 cm, šírka zadného dielu 65 cm, celková dĺžka 124 cm - Tolerancia rozmerov: +/- 1 cm).

Vaflový župan VOSSEN do sauny, BIELY, unisex - vel. M

Cena: 60,24 EUR

Vaflový župan do sauny zo 100% bavlny (walk froté), strih kimono. Veľkosť M. Unisex. Dĺžka županu 100 cm. Vysoko kvalitné župany od rakúskej firmy Vossen v súlade s princípmi certifikácie Fairtrade.

Wellness župan vel. L, HNEDÝ, froté

Cena: 46,07 EUR

Froté kúpací plášť, unisex. So šálovým límcom. Pod kolená. S dvomi nakladanými vreckami a opaskom. Rovný strih. Farba: Tmavo hnedá. Materiál: 100 % bavlna (ekologicky vypestovaná, certifikovaná podľa štandardov OE 100 Standard). Biobavlna. Tento výrobok obsahuje výhradne ekologicky vypestovanú bavlnu. Prirodzený spôsob pestovania s čisto biologickými hnojivami a prírodnými prostriedkami proti škodcom podstatne prispieva k ochrane ľudského zdravia a životného prostredia. Veľkosť L.

Wellness župan vel. M, HNEDÝ, froté

Cena: 46,07 EUR

Froté kúpací plášť, unisex. So šálovým límcom. Pod kolená. S dvomi nakladanými vreckami a opaskom. Rovný strih. Farba: Tmavo hnedá. Materiál: 100 % bavlna (ekologicky vypestovaná, certifikovaná podľa štandardov OE 100 Standard). Biobavlna. Tento výrobok obsahuje výhradne ekologicky vypestovanú bavlnu. Prirodzený spôsob pestovania s čisto biologickými hnojivami a prírodnými prostriedkami proti škodcom podstatne prispieva k ochrane ľudského zdravia a životného prostredia. Veľkosť M.

Župan saunový froté GREY - veľ. M

-15% Cena: 44,00 EUR

Luxusný saunový župan z ekologicky vypestovanej bavlny najvyššej kvality, je univerzálny pre ženy aj mužov a nesmie chýbať v žiadnom wellness či doma v kúpeľni. Moderný šálový límec zaručuje maximálne pohodlie a eleganciu. Dá sa prať v práčke na 60 stupňov Celzia. Dve praktické vrecká pre uloženie kľúčov od skrinky a na iné nevyhnutnosti. Šedohnedé prevedenie.

Župan HARVIA M

Cena: 80,84 EUR

Saunový župan - fínsky originál od značky HARVIA. Vysoko kvalitný materiál je zo 100% tkanej bavlny. Elegantný vzor na leme županu. Veľkosť M.

Vaflový župan VOSSEN do sauny, BIELY, unisex - vel. XL

Cena: 60,24 EUR

Vaflový župan do sauny zo 100% bavlny (walk froté), strih kimono. Veľkosť XL. Unisex. Dĺžka županu 100 cm, dĺžka rukáva 62 cm, šírka zadného dielu 68 cm. Vysoko kvalitné župany od rakúskej firmy Vossen v súlade s princípmi certifikácia Fairtrade. Tolerancia rozmerov: +/- 1 cm.

Vaflový župan VOSSEN do sauny, BIELY, unisex - vel. XXL

Cena: 60,24 EUR

Vaflový župan do sauny zo 100% bavlny (walk froté), strih kimono. Veľkosť XXL. Unisex. Dĺžka županu 100 cm, dĺžka rukáva. Vysoko kvalitné župany od rakúskej firmy Vossen v súlade s princípmi certifikácia Fairtrade.

Župan do sauny VOSSEN LYNN - ATLANTIC, unisex, veľ. L

Cena: 70,35 EUR

Župan do sauny textilné rady VOSSEN LYNN s dvoma vreckami, opaskom na zaväzovanie, pútkom a výšivkou. Farba atlantic, unisex, veľkosť L. Materiálové zloženie 50% bavlna, 50% polyester. Župan je veľmi ľahký a príjemný na dotyk, ideálne pre prostredie sauny. Materiál nenavlhne tak, ako 100% bavlna a dobre schne.

Župan do sauny VOSSEN LYNN - IVORY BÉŽOVÁ, unisex, veľ. M

Cena: 70,35 EUR

Župan do sauny textilné rady VOSSEN LYNN s dvoma vreckami, opaskom na zaväzovanie, pútkom a výšivkou. Farba ivory, unisex, veľkosť M. Materiálové zloženie 50% bavlna, 50% polyester. Župan je veľmi ľahký a príjemný na dotyk, ideálne pre prostredie sauny. Materiál nenavlhne tak, ako 100% bavlna a dobre schne.

Vaflový župan VOSSEN do sauny, BIELY, unisex - vel. XS

Cena: 60,24 EUR

Vaflový župan do sauny zo 100% bavlny (walk froté), strih kimono. Veľkosť XS. Unisex. Dĺžka županu 100 cm. Vysoko kvalitné župany od rakúskej firmy Vossen v súlade s princípmi certifikácie Fairtrade.