Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Župany

Župan oceníte po saunovaní, kedy je vaša pokožka vnímavejšia, a radi sa do neho zababušíte. Aj preto je vhodné vybrať čo najhustejšiu tkaninu, aby ste sa mohli po skončení saunovej procedúry oddať len nerušenému odpočinku.

Skvelou voľbou je saunový župan Sauna - microfleece – ten je z materiálu vyvinutého špeciálne do sauny, takže je extra savý a pritom príjemne hebký.

Cena:

Výrobca

Župan BASIC biely veľ. XL

Cena: 21,33 EUR

Klasický biely župan BASIC na zaväzovanie, 100% bavlna, veľkosť XL, unisex, 420 g / m2. Celková dĺžka 130 cm, dĺžka rukáva 64 cm, šírka zadného dielu 60 cm, tolerancia rozmerov: +/- 1 cm.

Župan BASIC biely veľ. M

Cena: 21,33 EUR

Klasický biely župan BASIC na zaväzovanie, 100% bavlna, veľkosť M. Celková dĺžka 120 cm, dĺžka rukáva 70 cm, šírka zadného dielu 60 cm, unisex, 420 g / m2, tolerancia rozmerov: +/- 1 cm.

Župan do sauny NordicSPA froté šedý, unisex, veľ. L

-20% Cena: 53,00 EUR

Župan do sauny textilnej rady NordicSPA s dvoma vreckami, opaskom na zaväzovanie, pútkom a výšivkou. Kvalitné mäkké froté. Farba šedá, unisex, veľ. L (dĺžka rukáva 61 cm, šírka zadného dielu 62 cm, celková dĺžka 122 cm - Tolerancia rozmerov: +/- 1 cm).

Župan do sauny NordicSPA froté šedý, unisex, veľ. XXL

-20% Cena: 53,00 EUR

Župan do sauny textilnej rady NordicSPA s dvoma vreckami, opaskom na zaväzovanie, pútkom a výšivkou. Kvalitné mäkké froté. Farba šedá, unisex, veľ. XXL (dĺžka rukáva 66 cm, šírka zadného dielu 68 cm, celková dĺžka 129 cm - Tolerancia rozmerov: +/- 1 cm).

Župan do sauny NordicSPA froté šedý, unisex, veľ. XL

-20% Cena: 53,00 EUR

Župan do sauny textilnej rady NordicSPA s dvoma vreckami, opaskom na zaväzovanie, pútkom a výšivkou. Kvalitné mäkké froté. Farba šedá, unisex, veľ. XL (dĺžka rukáva 63 cm, šírka zadného dielu 65 cm, celková dĺžka 124 cm - Tolerancia rozmerov: +/- 1 cm).

Župan do sauny NordicSPA froté šedý, unisex, veľ. M

-20% Cena: 53,00 EUR

Župan do sauny textilnej rady NordicSPA s dvoma vreckami, opaskom na zaväzovanie, pútkom a výšivkou. Kvalitné mäkké froté. Farba šedá, unisex, veľ. M (dĺžka rukáva 60 cm, šírka zadného dielu 59 cm, celková dĺžka 120 cm - Tolerancia rozmerov: +/- 1 cm).

Wellness župan veľ. L hnedý, froté

Cena: 43,51 EUR

Froté kúpací plášť, unisex. So šálovým límcom. Pod kolená. S dvomi nakladanými vreckami a opaskom. Rovný strih. Farba: Tmavo hnedá. Materiál: 100 % bavlna (ekologicky vypestovaná, certifikovaná podľa štandardov OE 100 Standard). Biobavlna. Tento výrobok obsahuje výhradne ekologicky vypestovanú bavlnu. Prirodzený spôsob pestovania s čisto biologickými hnojivami a prírodnými prostriedkami proti škodcom podstatne prispieva k ochrane ľudského zdravia a životného prostredia. Veľkosť L.

Župan do sauny a wellness s uškami, dámsky krém., veľ. 44/46

Cena: 33,78 EUR

Novinka v našom sortimente! Krémový dámsky župan s kapucou a uškami, z materiálu SAUNA Microfleece, extra savý a príjemne hebučký materiál, ktorý zabráni tzv. zťažknutiu županu po kúpeli. Vhodný do wellness zariadení aj do domácnosti. Veľkosť 44/46 (L), dĺžka rukáva 61 cm, šírka zadného dielu 62 cm, celková dĺžka 102 cm, tolerancia rozmerov: +/- 1 cm. Krásny darček pre Vašich najbližších. Doporučujeme vyvarovať sa ostrých a špicatých predmetov, aby sa vlákna nepoškodili. Niekedy môže zo začiatku dochádzať k opakovanému uvoľneniu jemných vlákien, vymizne opakovaným plákaním. Toto však nie je dôvod k reklamácii.

Župan do sauny NordicSPA froté šedý, unisex, veľ. S

-20% Cena: 53,00 EUR

Župan do sauny textilnej rady NordicSPA s dvoma vreckami, opaskom na zaväzovanie, pútkom a výšivkou. Kvalitné mäkké froté. Farba šedá, unisex, veľ. S (dĺžka rukáva 62 cm, šírka zadného dielu 56 cm, celková dĺžka 118 cm - Tolerancia rozmerov: +/- 1 cm).

Vaflový župan Vossen do sauny, biely, unisex - veľkosť M

Cena: 51,58 EUR

Vaflový župan do sauny zo 100% bavlny (walk froté), strih kimono. Veľkosť M. Unisex. Dĺžka županu 100 cm. Vysoko kvalitné župany od rakúskej firmy Vossen v súlade s princípmi certifikácie Fairtrade.

Župan HARVIA L

Cena: 80,84 EUR

Saunový župan - fínsky originál od značky HARVIA. Vysoko kvalitný materiál je zo 100% tkanej bavlny. Elegantný vzor na leme županu. Veľkosť L.

Župan saunový froté GREY - veľ. M

-8% Cena: 45,00 EUR

Luxusný saunový župan z ekologicky vypestovanej bavlny najvyššej kvality, je univerzálny pre ženy aj mužov a nesmie chýbať v žiadnom wellness či doma v kúpeľni. Moderný šálový límec zaručuje maximálne pohodlie a eleganciu. Dá sa prať v práčke na 60 stupňov Celzia. Dve praktické vrecká pre uloženie kľúčov od skrinky a na iné nevyhnutnosti. Šedohnedé prevedenie.

Wellness župan veľ. M hnedý, froté

Cena: 43,51 EUR

Froté kúpací plášť, unisex. So šálovým límcom. Pod kolená. S dvomi nakladanými vreckami a opaskom. Rovný strih. Farba: Tmavo hnedá. Materiál: 100 % bavlna (ekologicky vypestovaná, certifikovaná podľa štandardov OE 100 Standard). Biobavlna. Tento výrobok obsahuje výhradne ekologicky vypestovanú bavlnu. Prirodzený spôsob pestovania s čisto biologickými hnojivami a prírodnými prostriedkami proti škodcom podstatne prispieva k ochrane ľudského zdravia a životného prostredia. Veľkosť M.

Župan HARVIA XL

Cena: 80,84 EUR

Saunový župan - fínsky originál od značky HARVIA. Vysoko kvalitný materiál je zo 100% tkanej bavlny. Elegantný vzor na leme županu. Veľkosť XL.

Župan do sauny Vossen, froté hnedý - veľkosť S

Cena: 48,89 EUR

Vysoko kvalitný župan do sauny Vossen s límcom, vyrobený zo 100 % bavlny. Materiál froté. Farba hnedá, veľkosť S. Rakúska kvalita značky Vossen, v súlade s princípmi FAIRTRADE. Doživotná záruka na farby. Unisex.