Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Doplnky z dreva

Do drevenej sauny patria drevené doplnky - narozdiel od kovu sa nerozpália a vyzerajú štýlovo. Výnimkou je plastový podlahový rošt, ktorý je protisklzový a ľahko sa udržuje.

Medzi základné a nevyhnutné doplňky patrí ventilačný gril, ventilačný šuplík či ventilačný disk. Tieto doplnky umožňujú správnu cirkuláciu vzduchu v saune. Sauna je vďaka tomu vykúrená skôr a vydýchaný vzduch je odvádzaný omnoho lepšie.

Drevený podhlavník oceníte, pokiaľ radi v saune ležíte – na rovnej lavici bez podhlavníku totiž nadmerne namáhate krčnú chrbticu. Tento doplnok funguje podobne ako podhlavník do autosedačky či do postele – pomáha správnemu držaniu hlavy pri ležaní. V ponuke máme mnoho druhov driev a designov, takže si môžete vybrať ten ideálny do vašej sauny.

V saune vám zmerajú dĺžku vášho potenia presýpacie hodiny Harvia - celé sú vyrobené z dreva okrem sklenenej banky a odmeriavajú 15 minút, čo je najobľúbenejšia doba jedného saunovacieho cyklu. Hodiny sú určené pre použitie v interiérových saunách, takže vydržia aj vysoké teploty. 

Medzi saunovacími cyklami aj pri relaxácii po saunovaní si môžete odpočinúť na celodrevenom relaxačnom lehátku. To je vhodné do odpočívarni wellness-centier, sáun alebo napríklad na terasu pred dom – vyberte si štýlové pevné lehátko Jazer, ktoré dodávame v troch farebných kombináciách, či dokonale uvolňujúcu húpačku Alpha Wave. Príďte si ich vyskúšať na naše predajne. Aktuálnu dostupnosť na predajniach nájdete na kartách jednotlivých produktov.

 

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Výrobca

Ergonomická opierka pre infražiarič 500W, osika

Cena: 129,36 EUR

Ergonomická opierka v tvare S umožní pohodlný sed v saune. Vhodná pre infražiariče o výkone 500W. Rozmer: 35x89 cm, materiál: osika

Tienidlo do sauny - rohové, lipa

Cena: 24,36 EUR

Elegantný kryt saunového osvetlenia - rohový. Prevedenie lipa.

1-kroková stolička HARVIA, jelša

Cena: 118,10 EUR

1-kroková stolička HARVIA, jelša (600 x 400 x 350 mm)

Drevená ceduľka "SAUNA"

Cena: 9,38 EUR

Novinka v našom sortimente! Ručne vyrábaná drevená ceduľka s vypáleným nápisom "SAUNA".

Ventilačný šuplík SENTIOTEC, borovica

Cena: 15,96 EUR

Ventilačná zásuvka s posuvnou krytkou. Šuplík je vyhotovený špeciálne pre použitie v saune alebo infrasaune. Rozmery: 215x170mm. Kvalitné spracovanie, materiál borovicové drevo.

Ergonomická chrbtová opierka pre infražiarič VitaMy 350W, lipa

Cena: 117,60 EUR

Ergonomická chrbtová opierka zvýši váš komfort pri relaxácii v saune. Je navrhnutá tak, aby poskytovala prirodzenú podporou chrbta. Vyrobená z lipového dreva.

Podsedák do sauny jelša 16x300x395

Cena: 30,00 EUR

Podsedák do sauny jelša 16x300x395. Novinka v našom sortimente. Podsedák je určený pre všetkých, ktorí si chcú uchovať čisté lavice bez potu a špiny. Pre príjemnú relaxáciu vo Vašej saune. Doporučujeme čistiť a impregnovať prípravkami od Harvia.

Rohož Ultima, PVC, svetlo šedá

Cena: 18,66 EUR

Rohož Ultima - pohodlie a dokonalé odvodnenie v jednom. Vďaka chýbajúce podhladové doske voda môže voľne pretiecť cez rohož. Výsledkom je bezpečný a suchý povrch. Materiálom je antibakteriálne ošetrený, UV odolný PE / EVA. K spojeniu dvoch radov rohoží sú nutné konektory. Predaj podľa potrebného množstva na bežné metre so šírkou 58 cm. 1 m je cca 10 ks rohoží. Výška rohože: 9 mm. Odolnosť voči teplu: -35 ° C -> +70 ° C. Farba: svetlo šedá.

Rohož Ultima, PVC, tmavo béžová

Cena: 18,66 EUR

Rohož Ultima - pohodlie a dokonalé odvodnenie v jednom. Vďaka chýbajúce podhladové doske voda môže voľne pretiecť cez rohož. Výsledkom je bezpečný a suchý povrch. Materiálom je antibakteriálne ošetrený, UV odolný PE / EVA. K spojeniu dvoch radov rohoží sú nutné konektory. Predaj podľa potrebného množstva na bežné metre so šírkou 58 cm. 1 m je cca 10 ks rohoží. Výška rohože: 9 mm. Odolnosť voči teplu: -35 ° C -> +70 ° C. Farba: tmavo béžová.

Tienidlo do sauny - rohové, svetlé drevo

Cena: 27,72 EUR

Jednoduché drevené tienidlo zakryje osvetlenie sauny a dodá jej príjemnejšiu a intímnejšu atmosféru, vyrobené zo svetlého dreva.

Ventilácia sauny - ventilačný disk, 150mm, céder

Cena: 46,64 EUR

Ventilačný disk - Céder 15x15x3,8cm

1-kroková stolička HARVIA, jelša

Cena: 158,08 EUR

1-kroková stolička HARVIA, jelša (700 x 500 x 350 mm)

Drevená ventilačná mriežka 150x300mm, abachi

Cena: 43,13 EUR

Ventilačná mriežka z dreva africkej vŕby abachi, rozmery 150x300mm.

Jednoduchý ventil HARVIA

Cena: 92,68 EUR

Produkt vyhotovený špeciálne pre použitie v saune alebo infrasaune.

Podsedák do sauny, 14x230, osika

Cena: 24,38 EUR

Podsedák do sauny, materiál osika, rozmer: 23x44 cm