Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Doplnky z dreva

Do drevenej sauny patria drevené doplnky - narozdiel od kovu sa nerozpália a vyzerajú štýlovo. Výnimkou je plastový podlahový rošt, ktorý je protisklzový a ľahko sa udržuje.

Medzi základné a nevyhnutné doplňky patrí ventilačný gril, ventilačný šuplík či ventilačný disk. Tieto doplnky umožňujú správnu cirkuláciu vzduchu v saune. Sauna je vďaka tomu vykúrená skôr a vydýchaný vzduch je odvádzaný omnoho lepšie.

Drevený podhlavník oceníte, pokiaľ radi v saune ležíte – na rovnej lavici bez podhlavníku totiž nadmerne namáhate krčnú chrbticu. Tento doplnok funguje podobne ako podhlavník do autosedačky či do postele – pomáha správnemu držaniu hlavy pri ležaní. V ponuke máme mnoho druhov driev a designov, takže si môžete vybrať ten ideálny do vašej sauny.

V saune vám zmerajú dĺžku vášho potenia presýpacie hodiny Harvia - celé sú vyrobené z dreva okrem sklenenej banky a odmeriavajú 15 minút, čo je najobľúbenejšia doba jedného saunovacieho cyklu. Hodiny sú určené pre použitie v interiérových saunách, takže vydržia aj vysoké teploty. 

Medzi saunovacími cyklami aj pri relaxácii po saunovaní si môžete odpočinúť na celodrevenom relaxačnom lehátku. To je vhodné do odpočívarni wellness-centier, sáun alebo napríklad na terasu pred dom – vyberte si štýlové pevné lehátko Jazer, ktoré dodávame v troch farebných kombináciách, či dokonale uvolňujúcu húpačku Alpha Wave. Príďte si ich vyskúšať na naše predajne. Aktuálnu dostupnosť na predajniach nájdete na kartách jednotlivých produktov.

 

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Výrobca

Saunová opierka hlavy, textilná

Cena: 6,59 EUR

Novinka v našom sortimente! Textilná saunová opierka hlavy, ktorá vám zaručí relax a pohodlie pri saunovaní.

Ventilácia sauny - ventilačný disk HARVIA 125 mm, borovica

Cena: 25,44 EUR

Produkt vyhotovený špeciálne pre použitie v saune alebo infrasaune. Ventilačný disk sa pomocou závitu otvára alebo zatvára a tak umožňuje reguláciu vzduchu v saune. Umiestňuje sa obvykle na strop sauny alebo stenu.

Chrbtová opierka SENTIOTEC, červený céder

Cena: 52,08 EUR

Opierka do sauny pre optimálnu podporu chrbta. Materiál: drevo červeného cédra. Rozmery: 400x520mm

Podsedák do sauny 14x230, jelša

Cena: 24,38 EUR

Podsedák do sauny, materiál jelša, rozmer: 23x44 cm

Ventilačný šuplík SENTIOTEC, céder

Cena: 19,74 EUR

Ventilačná zásuvka s posuvnou krytkou. Šuplík je vyhotovený špeciálne pre použitie v saune alebo infrasaune. Rozmery: 215x170mm. Kvalitné spracovanie, materiál cédrové drevo.

Podhlavník HARVIA Family

Cena: 34,71 EUR

Podhlavník z abachi je ideálny pre podperu hlavy a tým zvýšenie pohodlia v saune. Rozmery 30 x 39 cm.

Podsedák do sauny, jablko - jelša 16x300x430

-33% Cena: 20,00 EUR

Podsedák do sauny jelša 16x300x430 mm. Novinka v našom sortimente. Podsedák je určený pre všetkých, ktorí si chcú uchovať čisté lavice bez potu a špiny. Pre príjemnú relaxáciu vo Vašej saune. Doporučujeme čistiť a impregnovať prípravkami od Harvia. Tvar jablka.

Chrbtová opierka SENTIOTEC, borovica

Cena: 37,80 EUR

Opierka do sauny pre optimálnu podporu chrbta. Materiál: drevo borovice. Rozmery: 400x520mm

Tienidlo do sauny - rohové, smrek

Cena: 21,00 EUR

Elegantný kryt saunového osvetlenia - rohový. Prevedenie smrek.

Podhlavník do sauny, borovica, pologuľatý

Cena: 26,16 EUR

Pologuľatý podhlavník do sauny je ideálny pre podperu hlavy a spríjemní pobyt v saune. Vyrobený z borovice. Rozmery 25 cm x 25 cm

Saunové tienidlo Sentiotec, céder

Cena: 30,24 EUR

Saunový kryt na svetlo, vyrobený z červeného cédra.

Spojovacie konektory pre rohož Ultima - 10 ks / balenie

Cena: 3,28 EUR

Konektory slúžia ku spojeniu jednotlivých dielov PVC rohožky Ultima. Dodávajú sa v baleniach po 10 ks.

Rohož Ultima, PVC, zelená

Cena: 18,66 EUR

Rohož Ultima - pohodlie a dokonalé odvodnenie v jednom. Vďaka chýbajúce podhladové doske voda môže voľne pretiecť cez rohož. Výsledkom je bezpečný a suchý povrch. Materiálom je antibakteriálne ošetrený, UV odolný PE / EVA. K spojeniu dvoch radov rohoží sú nutné konektory. Predaj podľa potrebného množstva na bežné metre so šírkou 58 cm. 1 m je cca 10 ks rohoží. Výška rohože: 9 mm. Odolnosť voči teplu: -35 ° C -> +70 ° C. Farba: zelená.

Ergonomická chrbtová opierka do infrasauny - veľká, lipa 2 ks, pre 500W

Cena: 97,44 EUR

Ergonomická chrbtová opierka do infrasauny je rozdelená na dve časti opierky. Zvýši váš komfort pri relaxácii v saune. Výkon 500W, rozmery: 845 x 110 x 80mm.

Ventilácia sauny - ventilačný disk HARVIA 100 mm, borovica

Cena: 14,40 EUR

Produkt vyhotovený špeciálne pre použitie v saune alebo infrasaune. Ventilačný disk sa pomocou závitu otvára alebo zatvára a tak umožňuje reguláciu vzduchu v saune. Umiestňuje sa obvykle na strop sauny alebo stenu.