Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Doplnky z dreva

Do drevenej sauny patria drevené doplnky - narozdiel od kovu sa nerozpália a vyzerajú štýlovo. Výnimkou je plastový podlahový rošt, ktorý je protisklzový a ľahko sa udržuje.

Medzi základné a nevyhnutné doplňky patrí ventilačný gril, ventilačný šuplík či ventilačný disk. Tieto doplnky umožňujú správnu cirkuláciu vzduchu v saune. Sauna je vďaka tomu vykúrená skôr a vydýchaný vzduch je odvádzaný omnoho lepšie.

Drevený podhlavník oceníte, pokiaľ radi v saune ležíte – na rovnej lavici bez podhlavníku totiž nadmerne namáhate krčnú chrbticu. Tento doplnok funguje podobne ako podhlavník do autosedačky či do postele – pomáha správnemu držaniu hlavy pri ležaní. V ponuke máme mnoho druhov driev a designov, takže si môžete vybrať ten ideálny do vašej sauny.

V saune vám zmerajú dĺžku vášho potenia presýpacie hodiny Harvia - celé sú vyrobené z dreva okrem sklenenej banky a odmeriavajú 15 minút, čo je najobľúbenejšia doba jedného saunovacieho cyklu. Hodiny sú určené pre použitie v interiérových saunách, takže vydržia aj vysoké teploty. 

Medzi saunovacími cyklami aj pri relaxácii po saunovaní si môžete odpočinúť na celodrevenom relaxačnom lehátku. To je vhodné do odpočívarni wellness-centier, sáun alebo napríklad na terasu pred dom – vyberte si štýlové pevné lehátko Jazer, ktoré dodávame v troch farebných kombináciách, či dokonale uvolňujúcu húpačku Alpha Wave. Príďte si ich vyskúšať na naše predajne. Aktuálnu dostupnosť na predajniach nájdete na kartách jednotlivých produktov.

 

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Výrobca

Presýpacie hodiny HARVIA

Cena: 15,60 EUR

Presýpacie hodiny HARVIA Lux odmerajú cca 15 minút a sú určené pre použitie v interiérových saunách. Okolitá teplota v prostredí, kde sú umiestnené, by nemala klesnúť pod 5°C, hrozí nebezpečie vyzrážania vody v piesku a presýpacie hodiny by sa mohli znehodnotiť.

Presýpacie hodiny HARVIA LUX

Cena: 18,00 EUR

Presýpacie hodiny HARVIA Lux odmerajú 15 minút a sú určené pre použitie v interiérových saunách. Okolitá teplota v prostredí, kde sú umiestnené, by nemala klesnúť pod 5°C, hrozí nebezpečie vyzrážania vody v piesku a presýpacie hodiny by sa mohli znehodnotiť.

Ventilačný šuplík HARVIA

Cena: 11,96 EUR

Ventilačná zásuvka s posuvnou krytkou alebo niekedy tiež nazývaná ako ventilačný šuplík. Produkt vyhotovený špeciálne pre použitie v saune alebo infrasaune. Produkt obsahuje šróbiky pre uchytenie na stenu. Predávané ako sada. Kvalitné spracovanie, materiál severský smrek - mäkké drevo sušené pre sauny. Rozmery: 12,9 x 37,2cm.

Ventilačný gril HARVIA

Cena: 8,60 EUR

Produkt vyhotovený špeciálne pre použitie v saune alebo infrasaune. Obsahuje šróbiky pre uchytenie na stenu. Predáva sa ako sada pre jednoduchú montáž. Kvalitné spracovanie, materiál severský smrek - mäkké drevo sušené pre sauny. Fínsky výrobok HARVIA. Rozmery: 17,2 x 21,2 cm.

Podhlavník do sauny, osika THERMOWOOD

Cena: 41,88 EUR

Podhlavník do sauny z materiálu lípa thermowood, typicky tmavý odtieň dreva a vône. Jednoduchý a funkčný dizajn. Rozmery: 40 x 29 cm.

Podhlavník do sauny, scala borovica thermowood

Cena: 41,88 EUR

Podhlavník do sauny z borovicového materiálu scala thermowood, typický tmavší odtieň dreva a vône. Jednoduchý a funkčný dizajn. Rozmery: 40 x 29 cm.

Presýpacie hodiny, hemlock, WHITE

Cena: 33,79 EUR

Štýlové presýpacie hodiny s bielym pieskom, odmerajúce 15 min, materiál tmavý hemlock.

Relaxačné ležadlo AGÁT

Cena: 155,58 EUR

Dizajnové skladacie lehátko AKÁT s vysúvacou opierkou hlavy z agátového dreva. Vhoďte ako do interiéru, tak exteriéru ako záhradné lehátko. Lehátko je vyrobené z masívneho agátového dreva, ktoré je ideálnou voľbou do vlhkého prostredia, a odoláva aj poveternostným vplyvom. Rozmery: 724 x 540 x 1854 mm (V x Š x D). Nosnosť 100 kg. Ľahko premiestniteľný bez nutnosti zložitej montáže. Určené pre domáce použitie, nie ku komerčnému.

Podhlavník do sauny, osika

Cena: 41,88 EUR

Podhlavník do sauny z materiálu osiky, typicky svetlý odtieň dreva. Jednoduchý a funkčný dizajn. Rozmery: 40 x 29 cm.

Ventilácia sauny - stropný disk jelša

Cena: 24,31 EUR

Špeciálne pre použitie v saune alebo infrasaune. Ventilačný disk sa pomocou závitu otvára alebo zatvára, a tak umožňuje reguláciu vzduchu v saune. Umiestňuje sa zvyčajne na strop alebo na stenu. Sada obsahuje aj rámček pre uchytenie v guľatom otvore. Priemer disku je 13 cm.

Podhlavník do sauny, lipa THERMOWOOD

Cena: 41,88 EUR

Podhlavník do sauny z materiálu lipa thermowood, typicky tmavý odtieň dreva a vône. Jednoduchý a funkčný dizajn. Rozmery: 40 x 29 cm.

Ventilácia sauny - stropný disk borovicový

Cena: 23,81 EUR

Špeciálne k využitiu v saune alebo infrasaune. Ventilačný disk sa pomocou závitu otvára a zatvára, a tak umožňuje reguláciu vzduchu. Umiestňuje sa zvyčajne na strop alebo stenu sauny. Sada obsahuje aj rámček pre uchytenie v guľatom otvore. Priemer disku je 13 cm.

Podhlavník do sauny, Abachi HD

Cena: 41,88 EUR

Novinka! Podhlavník do sauny z materiálu abachi, čo je veľmi vzácne africké drevo, vysoko kvalitné. Má špecifické vlastnosti - vďaka svojej nízkej hustote vedie menej tepla, nepáli! Podhlavník z abachi je ideálny pre podperu hlavy, pre pocit naprostej relaxácie. Rozmery: 40 x 26 cm.

Drevené presýpacie hodiny BASIC

Cena: 14,72 EUR

Drevené presýpacie hodiny v časovom intervale 15 minút, rozmery 300x45mm. Hodiny sú vyrobené z borovicového dreva.

Podhlavník do sauny, jelša

Cena: 41,88 EUR

Podhlavník do sauny z materiálu jelša, Krasno načervenalá farba. Jednoduchý a funkčný dizajn. Rozmery: 40 x 29 cm.