Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Vonkajšie sauny

V náručí prírody

Vonkajšie sauny vo voľnej prírode sú typické fínske sauny s dlhoročnou tradíciou nie len vo Fínsku, ale aj Švédsku, Lotyšsku, Litve či Estónsku. Znamenajú návrat k tradícií a k pôvodnému saunovaniu. Nemusíte sa báť, že by vonkajšia sauna narušila vzhľad vašej záhrady. Naši odborníci môžu upraviť vzhľad akejkoľvek vonkajšej saune tak, aby vyhovovala vašim požiadavkám, prípadne vášho architekta. Vhodná je taktiež možnosť vybudovať saunu v už postavenom záhradnom domčeku.

 

Nižšie nám môžete zaslať Váš dopyt a my Vám zavoláme späť:

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

 

 

V našej ponuke sú zrubové sauny KELO z najvzácnejších a najkvalitnejších drevín na svete, ďalej drevenicové sauny ako KEITELE a KUIKKA a sudové sauny z fínskeho smreku či tepelne ošetrenej borovice. Nechýbajú ani tradičné fínske sauny KOTA.

Vo vonkajších saunách sú obľúbené saunové pece na drevo, pretože konštrukcie majú vždy komín. Pokiaľ si teda chcete dopriať saunovanie s tou najlepšou atmosférou, uprostred prírody, vonkajšia sauna je to pravé pre vás. Naše záhradné sauny sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré vydržia aj tie najnáročnejšie vonkajšie podmienky. Stavbu vonkajšej sauny svojpomocne nie je možné odporučiť kvôli technickej náročnosti. Je totižto nutné zabezpečiť 100% funkčnosť elektroniky a drevo proti vlhkosti a nepriaznivým podmienkam.

Priestor pre saunu musí byť vždy opatrený základnou doskou na pevnom, suchom mieste. Výnimkou je sudová sauna, ktorú je nutné pevne podoprieť výlučne v oblasti jej nosných nôh. 

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Výrobca

Nerezový krycí plech ku komínu pri sudovej saune

Cena: 90,35 EUR

Nerezový krycí plech ku komínu pri sudovej saune

Sudová sauna 2800x2050 s presklenou stenou THERMOWOOD

Cena: 6 489,41 EUR

Sauna s presklenou prednou stenou pre 4 až 6 osôb. Prevedenie termowood smrek. Sauna je pripravená pre kachle na pripojenie na elektrinu, súčasťou sauny je LED osvetlenie pod lavice a ozdobné rámovanie prednej steny sauny, rozmery 2800x2050. Cena nezahŕňa elektrická saunové kachle! Možnosť dovozu aj v rozloženom stave, zľava 6%!

Sudová sauna 1600x2050 SMREK THERMOWOOD

Cena: 3 138,07 EUR

Vonkajšia sudová sauna bude dokonalým šperkom vašej terasy. Je vyrobená zo smrekového dreva, v spracovaní thermowood - inovovaná štruktúra dreva, dosiahnutá tepelnú a vlhkostné úpravou. Súčasťou sauny sú aj elektrické saunové kachle HARVIA Vega Compact BC35. Sauna je dodávaná vrátane lavíc, podlahy, šindle, ventilácia, sklenených dverí, nerezových obručou, dvoch podpier a odkloněného ukončenie strechy po stranách. Možnosť dovozu aj v rozloženom stave, zľava 6%!

Ochranný štít (3 ks mineritových dosiek) pre pece v sudovej saune

Cena: 157,65 EUR

Ochranný štít (3 ks mineritu) pre pece v sudovej saune. Vhodné pre pece na drevo.

Malé guľaté okno pre sudovú saunu, 40 cm, 1ks

Cena: 130,12 EUR

K sudové saune ponúkame malé okrúhle okno, ktoré možno zakúpiť zvlášť. Materiál plywood (preglejka), sklo v čírom alebo bronze prevedení.

Drevené dvere so zámkom pre sudovú saunu

Cena: 277,08 EUR

K sudové saunu ponúkame za príplatok drevené dvere s dlhým oknom, uzamykateľné.

Terasa pre sudovú saunu Termoborovica (+60 cm)

Cena: 974,64 EUR

K sudové saune z materiálu borovice thermowood ponúkame za príplatok terasu (verandu) s 2 lavicami. Samostatne nepredajné, iba voliteľný doplnok k sudové saune.

Štýlové LED osvetlenie pre sudovú saunu

Cena: 228,47 EUR

Univerzálné štýlové osvetlenie ako doplnok do sudové sauny. Záleží len na vás akú si zvolíte z variant, či osvetlenie pod lavice alebo do stropu.

Sudová sauna 2000x2000x2170mm (2-4os) THERMOBOROVICA

Cena: 4 027,20 EUR

Sudová sauna z tepelne ošetrenej borovice s jednou miestnosťou. Vonkajšie rozmery sauny 2x2m. Je určená pre saunovánie 2 - 4 osob. Sauna má celosklenené dvere s 8mm kaleným sklom v odtieni bronze a je pokrytá asfaltovým strešným šindeľom Katepal. Na výber máte pece na drevo či elektrinu. Váha sauny 650 kg. Možnosť dovozu aj v rozloženom stave, zľava 6%!

Komínový set pre sudovú saunu

Cena: 475,91 EUR

V prípade, že si vyberiete pece na drevo, ponúkame za príplatok komínový set pre sudovú saunu.

Harvia ATV Sauna

Cena: 9 184,58 EUR

Originálna pojazdná Harvia ATV sauna na kolieskach, vďaka ktorej si môžete vychutnať saunovanie aj v tých nejneprístupnejších miestach. Sauna ATV je vybavená kachľami na drevo Harvia M3 SL spolu s komínovým ohrievačom vody s objemom 22 l. Do sauny sa vojdú až 4 saunujúci sa ľudia. Rozmery sauny sú 320 x 160 x 237 cm, hmotnosť 480 kg. Max. nosnosť je 1 000 kg. Sauna sa dá premiestňovať pomocou menšieho terénneho vozidla (štvorkolka ai.)

Ochranná strieška pred vstupom pre sudovú saunu (+40 cm)

Cena: 198,82 EUR

K sudovej saune ponúkame za príplatok ochrannú striešku pred vstupom.

Oválna sauna 240 THERMOWOOD

Cena: 6 423,53 EUR

Oválna sudová sauna z tepelne upraveného dreva Thermowood s dvomi miestnosťami s rozmermi 2,4 x 4 m a terasou so šírkou 0,57 m. Štandardne dodávaná už zmontovaná. Na výber pece elektické či pece na drevo s komínom, tie nie sú súčasťou ceny, nutné zakúpiť zvlášť. Sauna je určená pre 3-4 osoby.

SaunaKota 9 m2

Cena: 5 859,81 EUR

Vonkajšia saunová KOTA o veľkosti 9 m2 (19,9 m3) so šesťhranným pôdorysom bez odpočivárne. Vonkajšie steny sauny KOTY sú vyrobené zo severského smreku o hrúbke 45 mm, strešný materiál severská borovica o hrúbke 18 mm. Strešná krytina je na výber vo farebných prevedeniach (čierna, zelená, červená, modrá, zelená, hnedá) za príplatok. Izolovaný strop vr. parotesnej zábrany. Dvere s dvojitým preskleným oknom a zámkom. Dve okná s dvojitým izolovaným sklom. Do sauny sa vojde naraz až 9 osôb. Tri dvojposchodové lavice vrátane opierok po obvode stien v prevedení Thermowood. Drevené podlahové rošty. Na výber pece na elektrinu (cca 15 kW) alebo na tuhé paliva vr. komínového systému ktoré nie sú zahrnuté v cene. Dodávané ako stavebnice bez dopravy (s manuálom) alebo ako sauna na kľúč vrátane montáže a dopravy, ktorú Vám individuálne naceníme.

Sudová sauna 2200x2050 SMREK

Cena: 3 103,53 EUR

Sauna o malých rozmeroch ale s veľkým potenciálom! Sudové sauna až pre 4 osoby. Prevedenie smrek. Vhodné pre kachle elektrická aj na drevo. Sauna je dodávaná vrátane lavíc, podlahy, šindle, ventilácia, sklenených alebo drevených dverí, ozdobného lemu, nerezové obruče, dvoch podpier a odkloněného ukončenie strechy po stranách. Rozmery: 2500x2050. Možnosť dovozu aj v rozloženom stave, zľava 6%!