Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Vonkajšie sauny

V náručí prírody

Vonkajšie sauny vo voľnej prírode sú typické fínske sauny s dlhoročnou tradíciou nie len vo Fínsku, ale aj Švédsku, Lotyšsku, Litve či Estónsku. Znamenajú návrat k tradícií a k pôvodnému saunovaniu. Nemusíte sa báť, že by vonkajšia sauna narušila vzhľad vašej záhrady. Naši odborníci môžu upraviť vzhľad akejkoľvek vonkajšej saune tak, aby vyhovovala vašim požiadavkám, prípadne vášho architekta. Vhodná je taktiež možnosť vybudovať saunu v už postavenom záhradnom domčeku.

 

Nižšie nám môžete zaslať Váš dopyt a my Vám zavoláme späť:

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

 

 

V našej ponuke sú zrubové sauny KELO z najvzácnejších a najkvalitnejších drevín na svete, ďalej drevenicové sauny ako KEITELE a KUIKKA a sudové sauny z fínskeho smreku či tepelne ošetrenej borovice. Nechýbajú ani tradičné fínske sauny KOTA.

Vo vonkajších saunách sú obľúbené saunové pece na drevo, pretože konštrukcie majú vždy komín. Pokiaľ si teda chcete dopriať saunovanie s tou najlepšou atmosférou, uprostred prírody, vonkajšia sauna je to pravé pre vás. Naše záhradné sauny sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré vydržia aj tie najnáročnejšie vonkajšie podmienky. Stavbu vonkajšej sauny svojpomocne nie je možné odporučiť kvôli technickej náročnosti. Je totižto nutné zabezpečiť 100% funkčnosť elektroniky a drevo proti vlhkosti a nepriaznivým podmienkam.

Priestor pre saunu musí byť vždy opatrený základnou doskou na pevnom, suchom mieste. Výnimkou je sudová sauna, ktorú je nutné pevne podoprieť výlučne v oblasti jej nosných nôh. 

Cena:

Komínový set pre sudovú saunu

Cena: 475,91 EUR

V prípade, že si vyberiete pece na drevo, ponúkame za príplatok komínový set pre sudovú saunu.

Sudová sauna 2800x2050 s presklenou stenou

Cena: 6 489,41 EUR

Sauna s presklenou prednou stenou pre 4 až 6 osôb. Prevedenie termowood smrek. Sauna je pripravená pre kachle na pripojenie na elektrinu, súčasťou sauny je LED osvetlenie pod lavice, rozmery 2800x2050. Cena nezahŕňa elektrická saunové kachle!

Terasa pre sudovú saunu Termoborovica (+60 cm)

Cena: 974,64 EUR

K sudovej saune ponúkame za príplatok terasu (verandu) s 2 lavicami.

Drevené dvere pre sudovú saunu

Cena: 188,99 EUR

K sudovej saune ponúkame za príplatok drevené dvere.

Harvia ATV Sauna

Cena: 9 184,58 EUR

Originálna pojazdná Harvia ATV sauna na kolieskach, vďaka ktorej si môžete vychutnať saunovanie aj v tých nejneprístupnejších miestach. Sauna ATV je vybavená kachľami na drevo Harvia M3 SL spolu s komínovým ohrievačom vody s objemom 22 l. Do sauny sa vojdú až 4 saunujúci sa ľudia. Rozmery sauny sú 320 x 160 x 237 cm, hmotnosť 480 kg. Max. nosnosť je 1 000 kg. Sauna sa dá premiestňovať pomocou menšieho terénneho vozidla (štvorkolka ai.)

SaunaKota 9 m2

Cena: 6 843,20 EUR

Vonkajšia saunová KOTA o veľkosti 9 m2 (19,9 m3) so šesťhranným pôdorysom bez odpočivárne. Vonkajšie steny sauny KOTY sú vyrobené zo severskej borovica o hrúbke 45 mm, strešný materiál severská borovica o hrúbke 18 mm. Strešná krytina je na výber vo farebných prevedeniach (čierna, zelená, červená, modrá, zelená, hnedá) za príplatok. Izolovaný strop vr. parotesnej zábrany. Dvere s dvojitým preskleným oknom a zámkom. Dve okná s dvojitým izolovaným sklom. Do sauny sa vojde naraz až 9 osôb. Tri dvojposchodové lavice vrátane opierok po obvode stien v prevedení Thermowood. Drevené podlahové rošty. Na výber pece na elektrinu (cca 15 kW) alebo na tuhé paliva vr. komínového systému ktoré nie sú zahrnuté v cene. Dodávané ako stavebnice bez dopravy (s manuálom) alebo ako sauna na kľúč vrátane montáže a dopravy, ktorú Vám individuálne naceníme.

SaunaKota Combi 17 m2

Cena: 11 215,01 EUR

Vonkajšia kombinovaná saunová KOTA o veľkosti 17 m2 (41 m3) s osemhranným pôdorysom vrátane odpočivárne a s krbom. Tretina sauny je tvorená fínskou saunou, zvyšok je využitý pre priestrannú odpočiváreň s grilom vrátane nastaviteľného digestora, komínu a drevených stolíkov. Vonkajšie steny sauny KOTY sú vyrobené zo severskej borovica o hrúbke 45 mm, strešný materiál severská borovica o hrúbke 18 mm. Strešná krytina je na výber vo farebných prevedeniach (čierna, zelená, červená, modrá, zelená, hnedá) za príplatok. Izolovaný strop vr. parotesnej zábrany. Dvere s dvojitým preskleným oknom a zámkom. Tri otváracie okná s dvojitým izolovaným sklom, celosklenené saunové dvere. Do sauny sa vojde naraz až 8 osôb. Dvojposchodové lavice vrátane opierok po obvode stien v prevedení Thermowood. V odpočivárni sú lavice z materiálu severskej borovice. Drevené podlahové rošty. Na výber pece na elektrinu (cca 15 kW) alebo na tuhé palivá vr. komínového systému ktoré nie sú zahrnuté v cene. Dodávané ako stavebnica bez dopravy (s manuálom), alebo ako sauna na kľúč vrátane montáže a dopravy, ktorú Vám individuálne neceníme. Doporučujeme pece Legend PO11.

Štýlové LED osvetlenie pre sudovú saunu

Cena: 162,12 EUR

K sudovej saune ponúkame štýlové LED osvetlenie stropu za príplatok.

Sudová sauna 2200x2050 Smrek

Cena: 3 103,53 EUR

Sauna o malých rozmeroch ale s veľkým potenciálom! Sudové sauna až pre 4 osoby. Prevedenie smrek. Vhodné pre kachle elektrická aj na drevo. Sauna je dodávaná vrátane lavíc, podlahy, šindle, ventilácia, sklenených alebo drevených dverí, ozdobného lemu, nerezové obruče, dvoch podpier a odkloněného ukončenie strechy po stranách. Rozmery: 2500x2050.

Sudová sauna 2200x2050 termowood

Cena: 3 971,76 EUR

Sauna o malých rozmeroch ale s veľkým potenciálom! Sudové sauna až pre 4 osoby. Prevedenie termowood. Vhodné pre kachle elektrická aj na drevo. Sauna je dodávaná vrátane lavíc, podlahy, šindle, ventilácia, sklenených alebo drevených dverí, ozdobného lemu, nerezové obruče, dvoch podpier a odkloněného ukončenie strechy po stranách. Rozmery: 2200x2050.

Sudová sauna 2500x2050 s terasou Smrek

Cena: 3 244,71 EUR

Sauna s príjemnou terasou do ktorej sa zmestia až 4 osoby. Prevedenie smrek. Vhodné pre kachle elektrická aj na drevo. Sauna je dodávaná vrátane lavíc, podlahy, šindle, ventilácia, sklenených alebo drevených dverí, ozdobného lemu, nerezové obruče, dvoch podpier a odkloněného ukončenie strechy po stranách. Rozmery: 2500x2050.

Sudová sauna Termoborovica 3000x2000x2170mm (4-6os)

Cena: 6 111,72 EUR

Sudová sauna z tepelne ošetrenej borovice s dvomi miestnosťami. Rozmery: dĺžka 3 metre - sauna 1,7m, odpočívareň 1m, priemer 2 metre. Je určená pre saunovanie 4 - 6 osôb. Sauna má celosklenené dvere s 8mm kaleným sklom v odtieni bronze a je pokrytá asfaltovým strešným šindeľom Katepal. Na výber máte pece na drevo či elektrinu. Váha sauny 1000 kg. Možnosť dovozu aj v rozloženom stave. Zľava až 10%!

Sudová sauna Termoborovica 3800x2000x2170mm (4-6os)

Cena: 7 140,52 EUR

Sudová sauna z tepelne ošetrenej borovice s dvomi miestnosťami. Rozmery: dĺžka 3,8 metra - sauna 2m, odpočívareň 1,5m, priemer 2 metre. Je určená pre saunovanie 4 - 6 osôb. Sauna má celosklenené dvere s 8mm kaleným sklom v odtieni bronze a je pokrytá asfaltovým strešným šindeľom Katepal. Na výber máte pece na drevo či elektrinu. Váha sauny 1200 kg. Možnosť dovozu aj v rozloženom stave. Zľava až 10%!

Vonkajšia sauna HARVIA Keitele

Cena na vyžiadanie

Záhradná zrubová sauna Keitele - rozmer 380 x 300 cm. Saunu môžete mať s elektrickými kachľami alebo s kachľami na drevo. 1) kachle na drevo HARVIA 20 PRO s oceľovým komínom a tepelným ochranným štítom. 2) Elektrické kachle Senator s výkonom 9 kW s externou reguláciou C150. Súčasťou oboch variant je medené vedro s naberačkou a teplomer HARVIA 110.

Vonkajšia sauna HARVIA Kuikka

Cena na vyžiadanie

Záhradná zrubová sauna Kuikka - rozmer 200 x 300 cm. Saunu môžete mať s elektrickými kachľami alebo s kachľami na drevo. 1) kachle na drevo HARVIA 20 PRO s oceľovým komínom a tepelným ochranným štítom. 2) Elektrické kachle Senator s výkonom 9 kW s externou reguláciou C150. Súčasťou oboch variant je medené vedro s naberačkou a teplomer HARVIA 110.