Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Vonkajšie sauny

V náručí prírody

Vonkajšie sauny vo voľnej prírode sú typické fínske sauny s dlhoročnou tradíciou nie len vo Fínsku, ale aj Švédsku, Lotyšsku, Litve či Estónsku. Znamenajú návrat k tradícií a k pôvodnému saunovaniu. Nemusíte sa báť, že by vonkajšia sauna narušila vzhľad vašej záhrady. Naši odborníci môžu upraviť vzhľad akejkoľvek vonkajšej saune tak, aby vyhovovala vašim požiadavkám, prípadne vášho architekta. Vhodná je taktiež možnosť vybudovať saunu v už postavenom záhradnom domčeku.

 

Nižšie nám môžete zaslať Váš dopyt a my Vám zavoláme späť:

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

 

 

V našej ponuke sú zrubové sauny KELO z najvzácnejších a najkvalitnejších drevín na svete, ďalej drevenicové sauny ako KEITELE a KUIKKA a sudové sauny z fínskeho smreku či tepelne ošetrenej borovice. Nechýbajú ani tradičné fínske sauny KOTA.

Vo vonkajších saunách sú obľúbené saunové pece na drevo, pretože konštrukcie majú vždy komín. Pokiaľ si teda chcete dopriať saunovanie s tou najlepšou atmosférou, uprostred prírody, vonkajšia sauna je to pravé pre vás. Naše záhradné sauny sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré vydržia aj tie najnáročnejšie vonkajšie podmienky. Stavbu vonkajšej sauny svojpomocne nie je možné odporučiť kvôli technickej náročnosti. Je totižto nutné zabezpečiť 100% funkčnosť elektroniky a drevo proti vlhkosti a nepriaznivým podmienkam.

Priestor pre saunu musí byť vždy opatrený základnou doskou na pevnom, suchom mieste. Výnimkou je sudová sauna, ktorú je nutné pevne podoprieť výlučne v oblasti jej nosných nôh. 

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Výrobca

Vonkajšia sauna Solide Compact WOOD

Cena: 7 608,47 EUR

Sauna Solide Compact je dizajnová sauna so štýlovým vonkajším povrchom, vyrobeným zo svetlého smrekového dreva. Čierne detaily vytvárajú kontrast a jednoduchosť, ktorá elegantne zapadá do vzhľadu obytných oblastí. Sauna kombinuje fínsku tradíciu so škandinávskym dizajnom.

Vonkajšia sauna Solide Compact ELECTRIC

Cena: 5 919,42 EUR

Sauna Solide Compact je dizajnová sauna so štýlovým vonkajším povrchom, vyrobeným zo svetlého smrekového dreva. Čierne detaily vytvárajú kontrast a jednoduchosť, ktorá elegantne zapadá do vzhľadu obytných oblastí. Sauna kombinuje fínsku tradíciu so škandinávskym dizajnom.

Sudová sauna 160 SMREK THERMO

Cena: 3 125,81 EUR

Vonkajšia sudová sauna bude dokonalým šperkom vašej terasy. Je vyrobená zo smrekového dreva, v spracovaní thermowood - inovovaná štruktúra dreva, dosiahnutá tepelnú a vlhkostné úpravou. Súčasťou sauny sú aj elektrické saunové kachle HARVIA Vega Compact BC35. Sauna je dodávaná vrátane lavíc, podlahy, šindle, ventilácia, sklenených dverí, nerezových obručou, dvoch podpier a odkloněného ukončenie strechy po stranách. Možnosť dovozu aj v rozloženom stave, zľava 6%!

Nerezový krycí plech ku komínu pri sudovej saune

Cena: 91,41 EUR

Nerezový krycí plech ku komínu pri sudovej saune

Sudová sauna 250 SMREK THERMO, s terasou

Cena: 4 171,88 EUR

Sauna s príjemnou terasou do ktorej sa zmestia až 4 osoby. Prevedenie THERMOWOOD. Vhodné pre kachle elektrická aj na drevo. Sauna je dodávaná vrátane lavíc, podlahy, šindle, ventilácia, sklenených alebo drevených dverí, oken (2x), ozdobného lemu, nerezové obruče, dvoch podpier a odkloněného ukončenie strechy po stranách. Rozmery: 2500x2050. Rámy dverí, okien a rôzne dekorove prvky sú zo svetlejšieho smrekového dreva, ktoré možno natrieť iba dodatočne. Možnosť dovozu aj v rozloženom stave, zľava 6%!

Malé guľaté okno pre sudovú saunu, 40 cm, 1ks

Cena: 129,61 EUR

K sudové saune ponúkame malé okrúhle okno, ktoré nemožno zakúpiť zvlášť. Materiál plywood (preglejka), sklo v čírom alebo bronze prevedení.

Vonkajšia sauna Solide Compact

Cena: 5 468,10 EUR

Sauna Solide Compact je dizajnová sauna so štýlovým vonkajším povrchom, vyrobeným zo svetlého smrekového dreva. Čierne detaily vytvárajú kontrast a jednoduchosť, ktorá elegantne zapadá do vzhľadu obytných oblastí. Sauna kombinuje fínsku tradíciu so škandinávskym dizajnom.

Sudová sauna 160 SMREK

Cena: 2 577,19 EUR

Vonkajšia sudová sauna bude dokonalým šperkom vašej terasy. Je vyrobená zo severského smreku, ktorý má vyššiu hustotu dreva a odoláva lepšie nepriaznivému počasiu. Súčasťou sauny sú aj elektrické saunové kachle HARVIA Vega Compact BC35. Sauna je dodávaná vrátane lavíc, podlahy, šindle, ventilácia, sklenených dverí, nerezových obručou, dvoch podpier a odkloněného ukončenie strechy po stranách. Možnosť dovozu aj v rozloženom stave, zľava 6%!

Sudová sauna 250 SMREK, s terasou

Cena: 3 232,03 EUR

Sauna s príjemnou terasou do ktorej sa zmestia až 4 osoby. Prevedenie smrek. Vhodné pre kachle elektrická aj na drevo. Sauna je dodávaná vrátane lavíc, podlahy, šindle, ventilácia, sklenených alebo drevených dverí, oken (2x), ozdobného lemu, nerezové obruče, dvoch podpier a odkloněného ukončenie strechy po stranách. Rozmery: 2500x2050. Možnosť dovozu aj v rozloženom stave, zľava 6%!

Sudová sauna 280 SMREK THERMO, s terasou

Cena: 4 397,06 EUR

Sauna s príjemnou terasou do ktorej sa zmestí až 4-6 osôb. Prevedenie smrek thermowood. Vhodné pre kachle elektrická aj na drevo. Rozmery: 2800x2050 mm. Rámy dverí, okien a rôzne dekorovať prvky sú zo svetlejšieho smrekového dreva, ktoré možno natrieť iba dodatočne. Vhodné pre pece elektrické aj na drevo. Sauna je dodávaná vrátane lavíc, podlahy, šindle, ventilácii, sklenených alebo drevených dverí, ozdobného lemu, nerezových obručí, dvoch podpier a odkloněného ukončenie strechy po stranách. Možnosť dovozu aj v rozloženom stave, zľava 6%!

Sudová sauna DELUXE 400 SMREK THERMO

Cena: 7 268,58 EUR

Sauna o dvoch miestnostiach s príjemnou vonkajšou terasou v sebe ukrýva ako saunu tak i odpočiváreň. Sudové sauna až pre 4-7 osôb. Prevedenie smrek THERMOWOOD. Vhodné pre kachle elektrická aj na drevo. Sauna je dodávaná vrátane lavíc, podlahy, šindle, ventilácia, sklenených alebo drevených dverí, ozdobného lemu, nerezové obruče, troch podpier a odkloněného ukončenie strechy po stranách. Rozmery: 4400x2350. Rámy dverí, okien a rôzne dekorove prvky sú zo svetlejšieho smrekového dreva, ktoré možno natrieť iba dodatočne. Možnosť dovozu aj v rozloženom stave, zľava 6%!

Komínový set pre sudovú saunu

Cena: 639,20 EUR

V prípade, že si vyberiete pece na drevo, ponúkame za príplatok komínový set pre sudovú saunu.

Oválna sauna 240 SMREK THERMO

Cena: 6 398,44 EUR

Oválna sudová sauna z tepelne upraveného dreva Thermowood s dvomi miestnosťami s rozmermi 2,4 x 4 m a terasou so šírkou 0,57 m. Štandardne dodávaná už zmontovaná. Na výber pece elektické či pece na drevo s komínom, tie nie sú súčasťou ceny, nutné zakúpiť zvlášť. Sauna je určená pre 3-4 osoby.

Štýlové LED osvetlenie pre sudovú saunu

Cena: 227,58 EUR

Univerzálné štýlové osvetlenie ako doplnok do sudové sauny. Záleží len na vás akú si zvolíte z variant, či osvetlenie pod lavice alebo do stropu.

Sudová sauna 210 SMREK THERMO, s terasou

Cena: 3 300,00 EUR

Sauna s príjemnou vonkajšou terasou, vyrobená zo smreku THERMOWOOD, má vyššiu hustotu dreva a odoláva lepšie nepriaznivému počasiu. Vhodné pre elektrickú pec HARVIA BC35 o výkone 3,5kW. Sauna je dodávaná vrátane lavíc, podlahy, šindle, ventilácia, sklenených dverí, ozdobného lemu, nerezové obruče, dvoch podpier a odkloněného ukončenie strechy po stranách. Rozmery: 2100x2050, hmotnosť 680 kg, doba vyhriatie sauny cca 40 minút. Možnosť dovozu aj v rozloženom stave, zľava 6%!