Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Vonkajšie

Finskasauna.sk  ›  Sauny  ›  Vonkajšie

V náručí prírody

Vonkajšie sauny vo voľnej prírode sú typické fínske sauny s dlhoročnou tradíciou nie len vo Fínsku, ale aj Švédsku, Lotyšsku, Litve či Estónsku. Znamenajú návrat k tradícií a k pôvodnému saunovaniu. Nemusíte sa báť, že by vonkajšia sauna narušila vzhľad vašej záhrady. Naši odborníci môžu upraviť vzhľad akejkoľvek vonkajšej saune tak, aby vyhovovala vašim požiadavkám, prípadne vášho architekta. Vhodná je taktiež možnosť vybudovať saunu v už postavenom záhradnom domčeku.

V našej ponuke sú zrubové sauny KELO z najvzácnejších a najkvalitnejších drevín na svete, ďalej drevenicové sauny ako KEITELE a KUIKKA a sudové sauny z fínskeho smreku či tepelne ošetrenej borovice. Nechýbajú ani tradičné fínske sauny KOTA.

Vo vonkajších saunách sú obľúbené saunové pece na drevo, pretože konštrukcie majú vždy komín. Pokiaľ si teda chcete dopriať saunovanie s tou najlepšou atmosférou, uprostred prírody, vonkajšia sauna je to pravé pre vás. Naše záhradné sauny sú vyrobené z odolných materiálov, ktoré vydržia aj tie najnáročnejšie vonkajšie podmienky. Stavbu vonkajšej sauny svojpomocne nie je možné odporučiť kvôli technickej náročnosti. Je totižto nutné zabezpečiť 100% funkčnosť elektroniky a drevo proti vlhkosti a nepriaznivým podmienkam.

Priestor pre saunu musí byť vždy opatrený základnou doskou na pevnom, suchom mieste. Výnimkou je sudová sauna, ktorú je nutné pevne podoprieť výlučne v oblasti jej nosných nôh. 

Cena:

Malé guľaté okno pre sudovú saunu, 40 cm, bronze

Cena: 103,91 EUR

K sudovej saune ponúkame za príplatok malé guľaté okno.

Drevené dvere pre sudovú saunu

Cena: 178,49 EUR

K sudovej saune ponúkame za príplatok drevené dvere.

Sudová sauna 2800x2050 s presklenou stenou

Cena: 7 111,07 EUR

Sauna s príjemnou terasou do ktorej sa zmestí až 4-6 osôb. Prevedenie smrek termowood. Súčasťou sauny sú kachle na drevo HARVIA Legend 150. Sauna je dodávaná vrátane LED osvetlenia chrbtových opierok, komína s integrovaným ohrievačom vody, lavíc, podlahy, šindle, ventilácia, drevených dverí, dvoch okien, presklené zadné steny, ozdobného lemu, nerezové obruče, dvoch podpier a odkloněného ukončenie strechy po stranách. Rozmery: 2800x2050 mm.

Sudová sauna Termoborovica 2000x2000x2170mm (2-4os)

Cena: 3 803,47 EUR

Sudová sauna z tepelne ošetrenej borovice s jednou miestnosťou. Rozmery: dĺžka 2 m, priemer 2 m. Je určená pre saunovánie 2 - 4 osob. Sauna má celosklenené dvere s 8mm kaleným sklom v odtieni bronze a je pokrytá asfaltovým strešným šindeľom Katepal. Na výber máte pece na drevo či elektrinu. Váha sauny 650 kg. Možnosť dovozu aj v rozloženom stave. Zľava až 10%!

Komínový set pre sudovú saunu

Cena: 466,75 EUR

V prípade, že si vyberiete pece na drevo, ponúkame za príplatok komínový set pre sudovú saunu.

Ochranná strieška pred vstupom pre sudovú saunu (+40 cm)

Cena: 187,78 EUR

K sudovej saune ponúkame za príplatok ochrannú striešku pred vstupom.

Ochranný štít (3 ks mineritových dosiek) pre pece v sudovej saune

Cena: 148,89 EUR

Ochranný štít (3 ks mineritu) pre pece v sudovej saune. Vhodné pre pece na drevo.

Štýlové LED osvetlenie pre sudovú saunu

Cena: 158,40 EUR

K sudovej saune ponúkame štýlové LED osvetlenie stropu za príplatok.

Sudová sauna Termoborovica 2300x2000x2170mm (4-6os)

Cena: 4 394,00 EUR

Sudová sauna z tepelne ošetrenej borovice s jednou miestnosťou. Rozmery: dĺžka 2,3 metra, priemer 2 metre. Je určená pre saunovánie 4 - 6 osôb. Sauna má celosklenené dvere s 8mm kaleným sklom v odtieni bronze a je pokrytá asfaltovým strešným šindeľom Katepal. Na výber máte pece na drevo či elektrinu. Váha sauny 800 kg. Možnosť dovozu aj v rozloženom stave. Zľava až 10%!

Terasa pre sudovú saunu Termoborovica (+60 cm)

Cena: 920,49 EUR

K sudovej saune ponúkame za príplatok terasu (verandu) s 2 lavicami.

Vonkajšia sauna HARVIA Keitele

Cena na vyžiadanie

Záhradná zrubová sauna Keitele - rozmer 380 x 300 cm. Saunu môžete mať s elektrickými kachľami alebo s kachľami na drevo. 1) kachle na drevo HARVIA 20 PRO s oceľovým komínom a tepelným ochranným štítom. 2) Elektrické kachle Senator s výkonom 9 kW s externou reguláciou C150. Súčasťou oboch variant je medené vedro s naberačkou a teplomer HARVIA 110.

Harvia ATV Sauna

Cena: 9 184,58 EUR

Originálna pojazdná Harvia ATV sauna na kolieskach, vďaka ktorej si môžete vychutnať saunovanie aj v tých nejneprístupnejších miestach. Sauna ATV je vybavená kachľami na drevo Harvia M3 SL spolu s komínovým ohrievačom vody s objemom 22 l. Do sauny sa vojdú až 4 saunujúci sa ľudia. Rozmery sauny sú 320 x 160 x 237 cm, hmotnosť 480 kg. Max. nosnosť je 1 000 kg. Sauna sa dá premiestňovať pomocou menšieho terénneho vozidla (štvorkolka ai.)

Hranaté okno pre sudovú saunu 30x70cm

Cena: 103,91 EUR

K sudovej saune ponúkame za príplatok hranaté okno.

Hranaté okno pre sudovú saunu 50x100cm

Cena: 187,02 EUR

K sudovej saune ponúkame za príplatok hranaté okno.

Nerezový krycí plech ku komínu pri sudovej saune

Cena: 86,67 EUR

Nerezový krycí plech ku komínu pri sudovej saune