Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Vírivky

Ponúkame luxusné rýdzo české vírivky Tempesta s nadštandardnou výbavou. Môžu sa umiestniť do interiéru aj exteriéru, alebo zapustiť do vami pripraveného priestoru. Vďaka zdvojenej termoizolácii a využití odpadového tepla motorov čerpadiel dosahuje Tempesta nízkych prevádzkových nákladov, a pritom vás v ničom neobmedzuje. Novo použité technológie posúvajú štandard víriviek - odpadá vám nákladná a otravná starosť o vírivku. Chromoterapeutické osvetlenie hladiny masážneho bazénu a nová generácia aromaterapie Vám umožní plnohodnotnú relaxáciu a celkové uvoľnenie Vašej mysli.

Ďalšie výhody našich víriviek:

  • kompozitová ručne vyrábaná až 12 mm hrubá škrupina
  • najlepší spôsob filtrácie vody vďaka systému kombinácie integrovaných prepadov a sania z vody a tiež z dna s následným čerením filtrovanej vody späť do vírivky
  • pohodlné schodíky pre bezpečný vstup a výstup z vírivky
  • terapeutické masáže osadíme do vírivky podľa potrieb zákazníka
  • štýlový dizajn, ktorý neponúka žiadny iný výrobca víriviek na svete
  • množstvo doplnkov, ktorými si môžete vírivku zušľachtiť podľa vlastných prianí

Príjemnú náladu tiež navodí výkonný audio BlueTrans systém, ktorý je možné nainštalovať do víriviek. Tento jedinečný bezdrôtový systém funguje na rozhraní Bluetooth, vďaka ktorému sa Váš mobilný telefón alebo MP3 prehrávač stane hnacím motorom tohto audio systému. Technológia ozvučenia je jedinečná tým, že vo škrupine nie sú žiadne viditeľné reproduktory, ale samotná škrupina vírivky je veľkou ozvučnicou - vyskúšajte si tento zážitok - je skvelý.

Cena: