Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Vírivky

Vírivky Softub sa vyrábajú pre bezstarostnú relaxáciu a ponúkajú uvoľnenie od stresov a úzkosťou každodenného života. Upokojujú telo, pomáhajú uvoľniť myseľ a ponúkajú útočisko pred rušným dňom. Vďaka vírivým vaniam Softub vnesiete luxus a radosť do vášho voľného času - času, v ktorom sa zotavíte a obnovíte energiu pre budúce úlohy. 

Zaberie to minútu: vyplňte formulár, naceníme vám vírivku aj s doplnkami presne pre vás:

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Rozmaznávajte svoje telo povzbudzujúcou a osviežujúcou masážou, ktorá môže byť prispôsobená vašim špecifickým požiadavkám vďaka systematicky usporiadaným tryskám a rozsahu najrôznejšieho nastavenia a programov. Pod hladinou vody je LED osvetlenie, ktoré vám pomôže uvoľniť sa a premeniť váš oddych v kúpeľ plnú farieb. Keď sa masáž, svetlo a farby prepojí s jemnými vôňami, Softub vám ponúkne oázu relaxácie všetkých zmyslov. Výrobky Softub sú navrhované veľkoryso a dovoľujú prevedenie flexibilné, individuálny a najlepšej výkonnosti vďaka odolnosti voči počasiu, termálne izoláciu a použitie ľahkých materiálov.

Vonkajší plášť je vyrobený z materiálu "Leathertex" - materiálu, ktorý mu dáva elegantný vzhľad kože a súčasne pevnosť a odolnosť. 

Vnútorný plášť je vyrobený z Polybondu - vysoko izolačného penového materiálu, ktorý ponúka jednak štrukturálnu stabilitu a pohodlie pre všetkých Vám príjemné polohy. Vďaka inovačnému dizajnu môže Softub ponúknuť relaxáciu kdekoľvek.

Teplá voda podporuje váš krvný obeh a aktivuje prirodzené liečivé sily. Problémy s chrbtom a kĺby zmierni hydroterapie a je stimulovaný metabolizmus, zlepší sa všeobecne vaše zdravie. Ponorenie do teplej vody pomáha uvoľniť endorfíny, prirodzene znižuje bolesť a vytvára pocit šťastia a spokojnosti. Keď telo relaxuje, myseľ sa ľahšie uvoľní a starosti jednoducho zmizne. Dýchanie sa prehlbuje, pomáha prečistenie dutín a pľúc.

Teplo tiež zvyšuje telesnú teplotu, cievy sa rozširujú a absorbujú viac  kyslíka. Výrobok Softub môže efektívne liečiť prechladnutie a astmu. Vo vode telo váži asi o 30% menej. To znižuje tlak na postihnuté svaly a postihnuté kĺby. Preto Softub nielen znižujú napätie, ale tiež pomáhajú regenerovať preťažené telesné partie. Vznášanie vo vode sa tak môže využiť pri liečení chronických a reumatických chorôb. Pobyt v teplej vode sa tiež odporúča pri iných problémoch, ako je nespavosť. Ďalej cielené použitie môže zlepšiť obeh a pomáha liečiť diabetes. A navyše, pobyt vo vode vám pomôže zlepšiť kožné cievy, ich elastickosť a pomôže vám vyzerať mladšie a žiarivejšie.

Vírivé vane Softub zbližujú ľudí a sú ideálne pre strávenie kvalitných spoločných chvíľ s rodinou a priateľmi. Stanú sa stredom vášho rodinného života. Vytvára očarujúce a luxusné spoločenskú udalosť, pokojnú a tichú alebo iskrivú a osviežujúci - všetko v pohodlí vášho domova. S výrobkami Softub sa môžete vy a vaši blízki tešiť na kvalitný spoločne prežitý čas kedykoľvek vás začne prepadať zlá nálada.

 

1. MOBILITA

Vírivka Softub je prenosná, jednoducho ovládateľná a rýchlo a ľahko sa inštaluje: Pre Softub, najmobilnejší vírivku na svete, neexistujú žiadne hranice ani prekážky, ktoré by Vás obmedzovali pri výbere miesta, uvedenie do prevádzky a nekonečnej zábavy.

2. KRIŠŤÁĹOVO ČISTÁ VODA

Automatická čistiaca funkcia Ozonátor zaisťuje intenzívné a hygienické čistenie vody. Voda bude vždy krištáľovo čistá a zostane vysoko kvalitná!

3. TICHÁ PREVÁDZKA

Užívajte si a relaxujte v našej vonkajšej vírivke! Vďaka Whisper Technology patrí motory Softub k najtichším na svete.

4. FLEXIBILITA

Okrúhly tvar Softubu zaisťuje jeho vysokú flexibilitu a možnosť jednoduchého premiestnenia. Ak sa Vám zachce Softub presťahovať na iné miesto, jednoducho ho odkutálíte na zvolené miesto, napustíte vodou a zapojíte do el. zástrčky. Vo vírivke je dostatok miesta pre Vaše nohy i telo a navyše bezbariérové mäkké a pohodlné sedenie.

5. ENERGETICKÁ ÚSPORA

Softub vonkajšie vírivky sú jednotkou na trhu technológií využívajúcich rekuperácie tepla. Vďaka integrovanému systému čerpadla, motora a ohrevu do jedinej samostatnej jednotky Hydromate sa zvyškové teplo z motora čerpadla využíva na ohrev vody a znižuje tak spotrebu el. energie na minimum.

6. KOMFORT

Vírivka Softub je unikátná a praktická! Je mäkká, pevná a stabilná vďaka materiálu High Tech Polybond používaného na výrobu. V akejkoľvek pozícii sa budete cítiť pohodlne, ako keď sa usadíte na Vašej izbovej pohovke.

7. ODOLNOSŤ PROTI POVESTRNOSTNÝM VPLIVŮM

Neberte ohľad na počasie: slnko, dážď, sneh alebo mráz; vonkajší vysoko kvalitný povrch z materiálu LeatherTex zaisťuje vírivke SOFTUB dlhú životnosť a zároveň ponúka širokú ponuku farebného prevedenia a vysokú odolnosť.

8. MODERNÝ DESIGN & ŠTÝL

Svojim koženým vzhľadom, moderným farebným prevedením a praktickými štýlovými doplnkami Vás mobilná vírivka Softub presvedčí, že ste stavili na produkt tej najvyššej kvality a elegantného dizajnu.

 

 

 

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu: