Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Ventilácia do sauny

Medzi základné a nevyhnutné doplnky patrí ventilačný gril, ventilačný šuplík či ventilačný disk. Tieto doplnky umožňujú správnu cirkuláciu vzduchu v saune. Sauna je vďaka tomu vykúrená skôr a vydýchaný vzduch je odvádzaný omnoho lepšie. Ventilačný gril sa umiestňuje pod kachle pre prívod vzduchu do sauny, s pomocou ventilačného šuplíka či stropného hríbika sa reguluje odvod spotrebovávaného a vydýchaného vzduchu. 

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Ventilačný šuplík HARVIA

Cena: 11,96 EUR

Ventilačná zásuvka s posuvnou krytkou alebo niekedy tiež nazývaná ako ventilačný šuplík. Produkt vyhotovený špeciálne pre použitie v saune alebo infrasaune. Produkt obsahuje šróbiky pre uchytenie na stenu. Predávané ako sada. Kvalitné spracovanie, materiál borovicové drevo. Rozmery: 12,9 x 37,2cm.

Ventilačný gril HARVIA

Cena: 8,60 EUR

Produkt vyhotovený špeciálne pre použitie v saune alebo infrasaune. Obsahuje šróbiky pre uchytenie na stenu. Predáva sa ako sada pre jednoduchú montáž. Kvalitné spracovanie, materiál borovicové drevo. Fínsky výrobok HARVIA. Rozmery: 17,2 x 21,2 cm.

Ventilácia sauny - ventilačný disk, 130mm, jelša

Cena: 24,31 EUR

Špeciálne pre použitie v saune alebo infrasaune. Ventilačný disk sa pomocou závitu otvára alebo zatvára, a tak umožňuje reguláciu vzduchu v saune. Umiestňuje sa zvyčajne na strop alebo na stenu. Sada obsahuje aj rámček pre uchytenie v guľatom otvore. Priemer disku je 13 cm.

Ventilácia sauny - ventilačný disk, 130mm, borovica

Cena: 23,81 EUR

Špeciálne k využitiu v saune alebo infrasaune. Ventilačný disk sa pomocou závitu otvára a zatvára, a tak umožňuje reguláciu vzduchu. Umiestňuje sa zvyčajne na strop alebo stenu sauny. Sada obsahuje aj rámček pre uchytenie v guľatom otvore. Priemer disku je 13 cm.

Ventilácia parnej sauny - ventilačný disk, nerez, 100mm

Cena: 16,83 EUR

Kovový anemostat je špeciálne konštruovaný pre kombináciu vetranie a nasávanie pre nástennú alebo stropnú montáž. Má regulovateľný ventil na prietok vzduchu a je opatrený tesniacim krúžkom z penovej gumy. Jednoduchá montáž pomocou skrutiek. Je kompatibilný so vzduchovody rovnakého priemeru. Vyrobený z nerezovej ocele.

Drevená ventilačná mriežka 150x150mm, červený céder

Cena: 35,63 EUR

Ventilačná mriežka z dreva červeného cédru, rozmery 150x150mm.

Ventilácia sauny - ventilačný disk HARVIA 125 mm, borovica

Cena: 25,44 EUR

Produkt vyhotovený špeciálne pre použitie v saune alebo infrasaune. Ventilačný disk sa pomocou závitu otvára alebo zatvára a tak umožňuje reguláciu vzduchu v saune. Umiestňuje sa obvykle na strop sauny alebo stenu.

Ventilačný šuplík SENTIOTEC, céder

Cena: 19,74 EUR

Ventilačná zásuvka s posuvnou krytkou. Šuplík je vyhotovený špeciálne pre použitie v saune alebo infrasaune. Rozmery: 215x170mm. Kvalitné spracovanie, materiál cédrové drevo.

Ventilácia sauny - ventilačný disk HARVIA 100 mm, borovica

Cena: 14,40 EUR

Produkt vyhotovený špeciálne pre použitie v saune alebo infrasaune. Ventilačný disk sa pomocou závitu otvára alebo zatvára a tak umožňuje reguláciu vzduchu v saune. Umiestňuje sa obvykle na strop sauny alebo stenu.

Ventilácia sauny - ventilačný disk, 150mm, céder

Cena: 46,64 EUR

Ventilačný disk - Céder 15x15x3,8cm

Ventilačný šuplík SENTIOTEC, borovica

Cena: 15,96 EUR

Ventilačná zásuvka s posuvnou krytkou. Šuplík je vyhotovený špeciálne pre použitie v saune alebo infrasaune. Rozmery: 215x170mm. Kvalitné spracovanie, materiál borovicové drevo.

Drevená ventilačná mriežka 150x300mm, abachi

Cena: 43,13 EUR

Ventilačná mriežka z dreva africkej vŕby abachi, rozmery 150x300mm.

Jednoduchý ventil HARVIA

Cena: 92,68 EUR

Produkt vyhotovený špeciálne pre použitie v saune alebo infrasaune.