Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Vedrá a naberačky

Súčasťou pravého fínského saunovania je vždy vedro a naberačka na polievanie rozžhavených saunových kameňov. Pokiaľ si nie ste istí, ako ich používať, prečítajte si text o rôzných typoch saunovania.

Ponúkame kvalitné drevená vedrá o objeme 4, 7 či 12 litrov, ktoré majú vovnútri plastovú výplň – vedro vďaka tomu nepopraská a nepodľahne vvplyvom tepla. Naviac sa ľahko čistí. V ponuke tiež hliníkové vedro (napr. v brusnicovej farbe) či nerezové vedro s drevenou rukoväťou.

Skvele vyzerá tiež designový nerezový set v kombinácii s jelšou. Štýlovým doplnkom pre jemné nasvietenie sauny je  podsvietené vedro, ktoré môžete inštalovať na lavicu či vsadiť priamo do lavice (dá sa ľahko vybrať a doplniť). Pokiaľ si chcete dopriať naozajstný luxus, môžete si zakúpiť saunové kachle s výparníkom, ktoré sa o parné výpary starajú automaticky za vás - stačí si iba na ovládacej jednotke zvoliť požadovanú vlhkosť vzduchu.

Pre komerčné použitie doporučujeme zvoliť nerezové a hliníkové produkty. Drevo aj bambus sú prírodný materiál, ktorý stále pracuje. V prípade dlhodobého namáčania môže dochádzať k rozťahovaniu a praskaniu dreva. Naberačky by sa nemali trvalo nechávať vo vode a po každom použití by sa mali nechať oschnúť.

 

 

Cena:

Vedro do sauny HARVIA 4l

Cena: 22,80 EUR

Vedro s objemom 4l, materiál borovica. Kvalitné spracovanie, vo vnútri plastová výplň - vedro nepopraská, nepodlieha vplyvom tepla a umožní ľahké čistenie.

Naberačka HARVIA 36 cm

Cena: 10,91 EUR

Drevená naberačka HARVIA s dĺžkou 36 cm, materiál borovica. Kvalitné spracovanie, slúži k tradičnému fínskemu saunovaniu - polievanie kameňov v kachliach vodou. Naberačku nie je vhodné nechávať po saunovaní vo vedre s vodou, znižuje sa tým jej životnosť.

Steel/nerezový set HARVIA

Cena: 127,68 EUR

Prémiový set saunového príslušenstva od Harvie - tie najluxusnejšie doplnky do sauny, aké môže Fínsko ponúknuť. Nerezové prevedenie v kombinácii s Termojelšou. Vedro má objem 5,5 litrov, naberačka 0,2 litra. Teplomer s vlhkomerom sú umiestnené pod sebou, s dvojitou stupnicou (vonkajšia rada desiatky, vnútorná medzistupne).

Opalované vedro s plastovou výplňou, objem 4 l

Cena: 23,34 EUR

Opalované vedro s plastovou výplňou, objem 4 l. Vhodné pre domácich majstrov a možno ho napríklad využiť aj ako kvetináč. Odporúčaný osobné odber!

Vedro do sauny s plastovou výplňou, borovica, 4 l

Cena: 27,53 EUR

Vedro do sauny s objemom 4l, vo vnútri s plastovou výplňou, vyrobené z borovice.

Hliníková naberačka Rento, šampanská

Cena: 22,96 EUR

Moderná naberačka z hliníka, rukoväť laminovaný bambus. Dĺžka 43cm.

Naberačka do sauny - cédrové drevo

Cena: 16,77 EUR

Drevená saunová naberačka, dĺžka rukoväte 40 cm.

Hliníková naberačka Rento, dechtovo hnedá

Cena: 22,96 EUR

Moderná naberačka z hliníka, rukoväť laminovaný bambus. Dĺžka 43cm.

Vedro do sauny s plastovou výplňou, céder , 4 l

Cena: 33,89 EUR

Vedro do sauny vyrobené z cédrového dreva, s objemom 4l, vo vnútri s plastovou výplňou.

Medená naberačka HARVIA

Cena: 24,96 EUR

Medená naberačka s drevenou rukoväťou.

Naberačka do sauny - borovica

Cena: 14,97 EUR

Saunová naberačka vyrobená z borovice. Dĺžka rukoväte 40 cm.

Vedro do sauny HARVIA 7l

Cena: 47,44 EUR

Vedro s objemom 7l, materiál borovica. Kvalitné spracovanie, vo vnútri plastová výplň - vedro nepopraská, nepodlieha vplyvom tepla a umožní ľahké čistenie.

Vedro HARVIA medené

Cena: 55,68 EUR

Luxusné medené vedro s objemom 4l. Medená nádoba a drevené držadlo. Výhodou tohto prevedenia je veľmi dlhá životnosť. Rúčka drevená, nepopáli.

Hliníkové vedro s rukoväťou, šampanská

Cena: 50,49 EUR

Moderné vedro do sauny z farebného eloxovaného hliníka a tepelne ošetreného bambusu. Objem vedra 5l.

Hliníkové vedro s rukoväťou, dechtovo hnedá

Cena: 50,49 EUR

Moderné vedro do sauny z farebného eloxovaného hliníka a tepelne ošetreného bambusu. Objem vedra 5l.