Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Vedrá a naberačky

Súčasťou pravého fínského saunovania je vždy vedro a naberačka na polievanie rozžhavených saunových kameňov. Pokiaľ si nie ste istí, ako ich používať, prečítajte si text o rôzných typoch saunovania.

Ponúkame kvalitné drevená vedrá o objeme 4, 7 či 12 litrov, ktoré majú vovnútri plastovú výplň – vedro vďaka tomu nepopraská a nepodľahne vvplyvom tepla. Naviac sa ľahko čistí. V ponuke tiež hliníkové vedro (napr. v brusnicovej farbe) či nerezové vedro s drevenou rukoväťou.

Skvele vyzerá tiež designový nerezový set v kombinácii s jelšou. Štýlovým doplnkom pre jemné nasvietenie sauny je  podsvietené vedro, ktoré môžete inštalovať na lavicu či vsadiť priamo do lavice (dá sa ľahko vybrať a doplniť). Pokiaľ si chcete dopriať naozajstný luxus, môžete si zakúpiť saunové kachle s výparníkom, ktoré sa o parné výpary starajú automaticky za vás - stačí si iba na ovládacej jednotke zvoliť požadovanú vlhkosť vzduchu.

Pre komerčné použitie doporučujeme zvoliť nerezové a hliníkové produkty. Drevo aj bambus sú prírodný materiál, ktorý stále pracuje. V prípade dlhodobého namáčania môže dochádzať k rozťahovaniu a praskaniu dreva. Naberačky by sa nemali trvalo nechávať vo vode a po každom použití by sa mali nechať oschnúť.

 

 

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Výrobca

Vedro do sauny HARVIA 4l

Cena: 30,23 EUR

Vedro s objemom 4l, materiál borovica. Kvalitné spracovanie, vo vnútri plastová výplň - vedro nepopraská, nepodlieha vplyvom tepla a umožní ľahké čistenie.

Naberačka HARVIA 36 cm

Cena: 16,83 EUR

Drevená naberačka HARVIA s dĺžkou 36 cm, materiál borovica. Kvalitné spracovanie, slúži k tradičnému fínskemu saunovaniu - polievanie kameňov v kachliach vodou. Naberačku nie je vhodné nechávať po saunovaní vo vedre s vodou, znižuje sa tým jej životnosť.

Steel/nerezový set HARVIA

Cena: 128,81 EUR

Prémiový set saunového príslušenstva od Harvie - tie najluxusnejšie doplnky do sauny, aké môže Fínsko ponúknuť. Nerezové prevedenie v kombinácii s Termojelšou. Vedro má objem 5,5 litrov, naberačka 0,2 litra. Teplomer s vlhkomerom sú umiestnené pod sebou, s dvojitou stupnicou (vonkajšia rada desiatky, vnútorná medzistupne).

Drevená naberačka do sauny BASIC

Cena: 14,06 EUR

Drevená naberačka Basic od spoločnosti SENTIOTEC. Kvalitné spracovanie, slúži k tradičnému fínskemu saunovania - polievanie saunových kameňov v kachliach vodou. Naberačku nie je vhodné nechávať po saunovaní vo vedre s vodou, znižuje sa tým jej životnosť. Dĺžka rukoväte 36cm.

Vedro do sauny BASIC Sentiotec, borovica 4l

Cena: 24,61 EUR

Drevené borovicové vedro do sauny s objemom 4 litre s plastovou vložkou.

Vedro do sauny HARVIA 7l

-16% Cena: 40,00 EUR

Vedro s objemom 7l, materiál borovica. Kvalitné spracovanie, vo vnútri plastová výplň - vedro nepopraská, nepodlieha vplyvom tepla a umožní ľahké čistenie.

Plastová vložka do vedra HARVIA, 4 l

Cena: 10,31 EUR

Plastová vložka do vedra HARVIA, 4 l

Dizajnová naberačka do sauny

Cena: 76,71 EUR

Novinka! Dizajnová naberačka s dĺžkou 68 cm, rozmer 13 cm. Kvalitné spracovanie, slúži k tradičnému fínskemu saunovania - polievanie saunových kameňov v kachliach vodou. Objem 0,2 l.

Oceľové vedro s dreveným madlom HARVIA Legend 8 l

Cena: 190,69 EUR

Oceľové vedro s dreveným madlom HARVIA Legend. Drevené madlo sa v saune nezahrieva. Efektná kombinácia dreva a čierneho kovu. Remeselný vzhľad, tradičný dizajn, kvalita HARVIA. Objem 8 l.

PISARA biokompozitné vedro s naberačkou, čierna

Cena: 39,38 EUR

Ekologické vedro zo šetrného, biokompozitného materiálu do sauny. Recyklovateľný produkt. Objem vedra: 5 l. Farba čierna.

Naberačka HARVIA Legend

Cena: 78,09 EUR

Naberačka HARVIA Legend. Drevené madlo sa v saune nezahrieva. Efektná kombinácia dreva a čierneho kovu. Remeselný vzhľad, tradičný dizajn, kvalita HARVIA.

Podsvietené vedro do sauny HARVIA

Cena: 207,49 EUR

Podsvietené vedro od Harvie. Vnútro vedra môže byť nainštalované na lavicu alebo vložené do pripraveného otvoru v lavici. LED v základni presvetľuje rovnomerne vedro aj svoje okolie. Vzhľadom k základni tvorí samostatnú časť, elektrické súčasti svetelného zdroja sú chránené pred vodou. Objem vedra: 7l - Elektrické pripojenie k transformátoru 230 V, od transformátoru 12 V - Transformátor je v spojovacej krabici, ktorá musí byť nainštalovaná na stene sauny, max. 300 mm od podlahy sauny.

Plastová vložka do vedra Sentiotec, 4l

Cena: 3,72 EUR

Náhradná vložka z odolného plastového materiálu do saunového vedra Sentiotec s objemom 4 litre.

Dizajnová naberačka do sauny, guľatá

Cena: 58,09 EUR

Novinka! Dizajnová guľatá naberačka s dĺžkou 70 cm, priemer gule 10 cm. Kvalitné spracovanie, slúži k tradičnému fínskemu saunovania - polievanie saunových kameňov v kachliach vodou. Objem 0,5 l.

PISARA biokompozitné vedro s naberačkou, zelená

Cena: 39,38 EUR

Ekologické vedro zo šetrného, biokompozitného materiálu do sauny. Recyklovateľný produkt. Objem vedra: 5 l. Farba zelená.