Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Vedrá

Súčasťou pravého fínskeho saunovania je vždy vedro a naberačka na polievanie rozžhavených saunových kameňov. Pokiaľ si nie ste istí, ako ich používať, prečítajte si text o rôznych typoch saunovania.

Ponúkame kvalitné drevené vedrá o objeme 4, 7, či 12 litrov, ktoré majú vovnútri plastovú výplň – vedro vďaka tomu nepopraská a nepodľahne vplyvom tepla. Naviac sa ľahko čistí.

Skvele vyzerá tiež designový nerezový set v kombinácii s jelšou. Štýlovým doplnkom pre jemné nasvietenie sauny je  podsvietené vedro, ktoré môžete inštalovať na lavicu či vsadiť priamo do lavice (dá sa ľahko vybrať a doplniť). Ledkové osvetlenie presvetľuje rovnomerne vedro aj okolie, nakoľko nádoba je vyrobená z optického plastu pre optimálny rozptyl svetla. Vedro možno ľahko zdvihnúť zo základne, čo uľahčuje doplňovanie aj čistenie. Objem vedra je 7 litrov.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Vedro do sauny HARVIA 4l

Cena: 27,60 EUR

Vedro s objemom 4l, materiál borovica. Kvalitné spracovanie, vo vnútri plastová výplň - vedro nepopraská, nepodlieha vplyvom tepla a umožní ľahké čistenie.

Vedro do sauny SENTIOTEC, borovica 4l

Cena: 24,61 EUR

Drevené borovicové vedro do sauny s objemom 4 litre s plastovou vložkou.

Oceľové vedro s dreveným madlom HARVIA Legend 8 l

Cena: 180,80 EUR

Oceľové vedro s dreveným madlom HARVIA Legend. Drevené madlo sa v saune nezahrieva. Efektné kombinácia dreva a čierneho kovu. Remeselný vzhľad, tradičný dizajn, kvalita HARVIA. Objem 8 l.

Vedro do sauny HARVIA 7l

Cena: 40,80 EUR

Vedro s objemom 7l, materiál borovica. Kvalitné spracovanie, vo vnútri plastová výplň - vedro nepopraská, nepodlieha vplyvom tepla a umožní ľahké čistenie.

Plastová vložka do vedra Sentiotec, 4l

Cena: 4,54 EUR

Náhradná vložka z odolného plastového materiálu do saunového vedra Sentiotec s objemom 4 litre.

PISARA biokompozitné vedro s naberačkou, biela

Cena: 39,53 EUR

Ekologické vedro zo šetrného, biokompozitného materiálu do sauny. Recyklovateľný produkt. Objem vedra: 5 l. Farba biela.

PISARA biokompozitné vedro s naberačkou, námornícka modrá

Cena: 32,14 EUR

Ekologické vedro zo šetrného, biokompozitného materiálu do sauny. Recyklovateľný produkt. Objem vedra: 5 l. Farba svetlo modrá - námornícka modr.

PISARA biokompozitné vedro s naberačkou, čierna

Cena: 39,53 EUR

Ekologické vedro zo šetrného, biokompozitného materiálu do sauny. Recyklovateľný produkt. Objem vedra: 5 l. Farba čierna.

Opalované vedro s plastovou výplňou, objem 4 l

Cena: 23,25 EUR

Opalované vedro s plastovou výplňou, objem 4 l. Vhodné pre domácich majstrov a možno ho napríklad využiť aj ako kvetináč. Odporúčaný osobné odber!

PISARA biokompozitné vedro s naberačkou, červená

Cena: 39,53 EUR

Ekologické vedro zo šetrného, biokompozitného materiálu do sauny. Recyklovateľný produkt. Objem vedra: 5 l. Farba červená.

PISARA biokompozitné vedro s naberačkou, zelená

Cena: 39,53 EUR

Ekologické vedro zo šetrného, biokompozitného materiálu do sauny. Recyklovateľný produkt. Objem vedra: 5 l. Farba zelená.

Plastová vložka do vedra HARVIA, 4 l

Cena: 10,35 EUR

Plastová vložka do vedra HARVIA, 4 l

Hliníkové vedro s rukoväťou, šedá

Cena: 57,04 EUR

Moderné vedro do sauny z farebného eloxovaného hliníka a tepelne ošetreného bambusu. Objem vedra 5l, farba šedá.

Bambusové vedro Rento s bielou výplňou

Cena: 64,43 EUR

Ideálny doplnok do vašej sauny! Tepelne spracované bambusové vedro s objemom 5 l s bielou plastovou vložkou. Rozmery 35 cm, priemer 23 cm.

Hliníkové vedro s rukoväťou, čierna

Cena: 57,04 EUR

Moderné vedro do sauny z farebného eloxovaného hliníka a tepelne ošetreného bambusu. Objem vedra 5l, farba čierna.