Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Úpravne vody a príslušenstva

Keďže je na celom území Českej republiky a Slovenska tvrdá voda, odporúčame parné sauny Hammamy vybaviť zmäkčovačom vody. Zariadenie, v ktorých prebieha ohrev vody, majú tendenciu na kovovom povrchu zachytávať vodný kameň, čo má negatívny účinok na životnosť a niekedy tiež aj na funkčnosť parných generátorov. Všetky naše zmäkčovače vody (napr. Soft & Clean CS10) sú vybavené automatickými riadiacimi ventilmi Fleck s elektronickým riadením SXT, ktoré patria k úplnej špičke. Zmäkčovače sú vybavené digitálnou kontrolnou jednotkou. Spotrebným materiálom je v tomto prípade soľ.

Pred inštaláciou zmäkčovača je nutné, aby sa presne odmerala tvrdosť vody a podľa toho sa zmäkčovač nastaví na čo najefektívnejšiu prevádzku. Zmäkčovač vody odporúčame použiť vo všetkých vašich prístrojoch, kde sa vyskytuje tvrdá voda. V komerčných prevádzkach je použitie zmäkčovača takpovediac nutnosťou - pri zanedbaní údržby by veľmi nepravdepodobne došlo k nenávratnému poškodeniu generátora.

Na zaistenie tvrdosti vody vám ponúkame sadu pre tzv. titračnú metodu. Do vzorky vody sa po kvapkách pridáva titrant, zakaždým sa vzorka premieša a pri zmene zafarbenia vzorky sa spočíta počet kvapiek. 1 kvapka predstavuje 1 stupeň.

Pre nami dodávané zmäkčovače dodávame 25 kilové balenie zmäkčovacej soli za veľmi priaznivú cenu. 

Cena:

Regeneračná soľ tabletovaná 25 Kg pre FSK, S & C

Cena: 11,29 EUR

Zmäkčujúca soľ do úpravne vody, umývačky alebo bazénu - nevyhnutná súčasť úpravne vody. Soľ sa dá použiť ako bazénová, predáva sa vákuovaná. Balenie sa môže od znázorneného obrázku podľa individuálnej dodávky líšiť.

Teplomer s vlhkomerom do fínskej a parnej sauny

Cena: 51,76 EUR

Novinka! Univerzálny teplomer s vlhkomerom, ktorý sa hodí ako do fínskej sauny, tak tiež do parnej sauny! Priemer 162 mm. Materiál sklo/nerez.

Filtračný návlek 5 mikrón (5ks)

Cena: 18,35 EUR

Filtračná vložka FS008 pre filter pevných častíc FS005 (5 ks), 5µ.

Filter mechanických častíc

Cena: 107,76 EUR

Filter mechanických častíc FS005 pre úpravňu vody Soft&Clean CS10. Tento filter by sa mal inštalovať spolu so zmäkčovačom vody. Výrazne tak predĺži životnosť.

Držiak na stenu pre filter mechanických častíc

Cena: 14,54 EUR

Držiak na stenu FS006 pre filter mechanických častíc FS005.

Odkaľovací ventil pre filter mechanických častíc

Cena: 20,19 EUR

Odkaľovací ventil FS007 pre filter pevných častíc FS005.

Úpravňa vody Soft & Clean CS10, regener. katex 10l

Cena: 946,35 EUR

Úpravňa vody pre domáce a komerčné prevádzky. Doporučené vybavenie k parným generátorom HARVIA a podobným výrobkom pre tvorbu pary. Na území ČR je tvrdá voda, preto doporučujeme pre bezproblémovú prevádzku parnej sauny dekalcifikátor a úpravňu vody Soft & Clean CS10. K správnemu nastaveniu je nutné zistiť tvrdosť v nemeckých stupňoch (viz tester v ponuke). Rozmery kabinetu pre soľ a ventily 50*30*68cm.

Vykurovací prvok pre generátor, tyč 1900W/230V, HGX, HGS60, (3/3)

Cena: 64,80 EUR

Náhradný diel pre parné generátory HGS a Helix HARVIA. Vykurovacia tyč, špirála. Jedná sa o vykurovací prvok s výkonom 1900W/230V, pro HGS60. Potrebný počet vykurovacích prvkov je pre parný generátor 3 ks . V prípade technických dotazov sa na našu firmu obráťte s požiadavkom, technická podpora umožní profesionálne poradenstvo autorizovaného distribútora.

Teplomer s vlhkomerom do fínskej sauny

Cena: 51,76 EUR

Univerzálny teplomer s vlhkomerom, ktorý sa hodí do fínskej sauny. Vlhkomer obsahuje syntetické vlákno pre zvýšenie presnosti a citlivosti merania. Rozsah stupnice 20-120 ° C, 0-100%. Priemer 132 mm. Pochrómovaná mosadz, plast.

Tester tvrdosti vody (titračná metóda)

Cena: 16,71 EUR

Tester pre zistenie tvrdosti vody - používa sa pre určenie tvrdosti vody vo vašom vodovodnom poriadku. Test prebieha titračnou metódou - do vzorky vody sa po kvapkách pridáva titrant, zakaždým sa vzorok premieša, a pri zmene sfarbenia vzorku sa spočíta počet nakvapkaných kvapiek. 1 kvapka - 1 stupeň. Pri testovaní sa spotrebováva minimálne množstvo titrantu, takže ho môžete používať veľmi často a opakovane. Obsah 10 ml.

Snímač hladiny vody pre parný generátor SENTIOTEC

Cena: 116,97 EUR

Snímač hladiny vody pre parné generátory SENTIOTEC.

Úpravňa vody Soft & Clean CS20, regener. katex 20l

Cena: 1 089,41 EUR

Úpravňa vody pre domáce a komerčné prevádzky. Doporučené vybavenie k parným generátorom HARVIA a podobným výrobkom pre tvorbu pary. Na území ČR je tvrdá voda, preto doporučujeme pre bezproblémovú prevádzku parnej sauny dekalcifikátor a úpravňu vody Soft & Clean CS20. K správnemu nastaveniu je nutné zistiť tvrdosť v nemeckých stupňoch (viz tester v ponuke).

Úpravňa vody Soft & Clean CS30, regener. katex 30l

Cena: 1 194,59 EUR

Úpravňa vody pre komerčné prevádzky. Doporučené vybavenie k parným generátorom HARVIA a podobným výrobkom pre tvorbu pary. Na území ČR je tvrdá voda, preto doporučujeme pre bezproblémovú prevádzku parnej sauny dekalcifikátor a úpravňu vody Soft & Clean CS30. K správnemu nastaveniu je nutné zistiť tvrdosť v nemeckých stupňoch (viz tester v ponuke).

Úpravňa vody Soft & Clean CS40, regener. katex 40l

Cena: 1 257,65 EUR

Úpravňa vody pre komerčné prevádzky. Doporučené vybavenie k parným generátorom HARVIA a podobným výrobkom pre tvorbu pary. Na území ČR je tvrdá voda, preto doporučujeme pre bezproblémovú prevádzku parnej sauny dekalcifikátor a úpravňu vody Soft & Clean CS40. K správnemu nastaveniu je nutné zistiť tvrdosť v nemeckých stupňoch (viz tester v ponuke).

Vodný filter pre parný generátor SENTIOTEC

Cena: 8,73 EUR

Vodný filter pre parný generátor SENTIOTEC.