Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Úpravne vody a príslušenstva

Keďže je na celom území Českej republiky a Slovenska tvrdá voda, odporúčame parné sauny Hammamy vybaviť zmäkčovačom vody. Zariadenie, v ktorých prebieha ohrev vody, majú tendenciu na kovovom povrchu zachytávať vodný kameň, čo má negatívny účinok na životnosť a niekedy tiež aj na funkčnosť parných generátorov. Všetky naše zmäkčovače vody (napr. Soft & Clean CS10) sú vybavené automatickými riadiacimi ventilmi Fleck s elektronickým riadením SXT, ktoré patria k úplnej špičke. Zmäkčovače sú vybavené digitálnou kontrolnou jednotkou. Spotrebným materiálom je v tomto prípade soľ.

Pred inštaláciou zmäkčovača je nutné, aby sa presne odmerala tvrdosť vody a podľa toho sa zmäkčovač nastaví na čo najefektívnejšiu prevádzku. Zmäkčovač vody odporúčame použiť vo všetkých vašich prístrojoch, kde sa vyskytuje tvrdá voda. V komerčných prevádzkach je použitie zmäkčovača takpovediac nutnosťou - pri zanedbaní údržby by veľmi nepravdepodobne došlo k nenávratnému poškodeniu generátora.

Na zaistenie tvrdosti vody vám ponúkame sadu pre tzv. titračnú metodu. Do vzorky vody sa po kvapkách pridáva titrant, zakaždým sa vzorka premieša a pri zmene zafarbenia vzorky sa spočíta počet kvapiek. 1 kvapka predstavuje 1 stupeň.

Pre nami dodávané zmäkčovače dodávame 25 kilové balenie zmäkčovacej soli za veľmi priaznivú cenu. 

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Regeneračná soľ tabletovaná 25 Kg pre FSK, S & C

Cena: 12,89 EUR

Zmäkčujúca soľ do úpravne vody, umývačky alebo bazénu - nevyhnutná súčasť úpravne vody. Soľ sa dá použiť ako bazénová, predáva sa vákuovaná. Balenie sa môže od znázorneného obrázku podľa individuálnej dodávky líšiť.

Manometer k úpravni vody Soft & Clean

Cena: 8,44 EUR

Mechanické meradlo tlaku média v systémoch vykurovania. Radiálny manometer, spodné pripojenie, vonkajší závit 1/4 "M. Tlakový rozsah 0 ÷ 6 bar, priemer 50 mm.

Tester tvrdosti vody (titračná metóda)

Cena: 16,64 EUR

Tester pre zistenie tvrdosti vody - používa sa pre určenie tvrdosti vody vo vašom vodovodnom poriadku. Test prebieha titračnou metódou - do vzorky vody sa po kvapkách pridáva titrant, zakaždým sa vzorok premieša, a pri zmene sfarbenia vzorku sa spočíta počet nakvapkaných kvapiek. 1 kvapka - 1 stupeň. Pri testovaní sa spotrebováva minimálne množstvo titrantu, takže ho môžete používať veľmi často a opakovane. Obsah 10 ml.

Filtračný návlek 5 mikrón

Cena: 6,94 EUR

Filtračná vložka FS008 pre filter pevných častíc FS005 (5 ks), 5µ.

Filter mechanických častíc

Cena: 107,34 EUR

Filter mechanických častíc FS005 pre úpravňu vody Soft&Clean CS10. Tento filter by sa mal inštalovať spolu so zmäkčovačom vody. Výrazne tak predĺži životnosť.

Úpravňa vody Soft & Clean CS10, regener. katex 10l

Cena: 942,66 EUR

Úpravňa vody pre domáce a komerčné prevádzky. Doporučené vybavenie k parným generátorom HARVIA a podobným výrobkom pre tvorbu pary. Na území ČR je tvrdá voda, preto doporučujeme pre bezproblémovú prevádzku parnej sauny dekalcifikátor a úpravňu vody Soft & Clean CS10. K správnemu nastaveniu je nutné zistiť tvrdosť v nemeckých stupňoch (viz tester v ponuke). Rozmery kabinetu pre soľ a ventily 50*30*68cm.

Držiak na stenu pre filter mechanických častíc

Cena: 24,98 EUR

Držiak na stenu FS006 pre filter mechanických častíc FS005.

Katexová náplň pre úpravne vody, 1 l

Cena: 6,80 EUR

Katexová hmota pre zmäkčovače, úpravne vody. Jedná sa o náhradnú náplň, určené na úpravu pitnej vody. Obsah balenia 1 l. Obrázok je iba ilustratívny.

Odkaľovací ventil pre filter mechanických častíc

Cena: 20,11 EUR

Odkaľovací ventil FS007 pre filter pevných častíc FS005.

Úpravňa vody Soft & Clean CS20, regener. katex 20l

Cena: 1 085,16 EUR

Úpravňa vody pre domáce a komerčné prevádzky. Doporučené vybavenie k parným generátorom HARVIA a podobným výrobkom pre tvorbu pary. Na území ČR je tvrdá voda, preto doporučujeme pre bezproblémovú prevádzku parnej sauny dekalcifikátor a úpravňu vody Soft & Clean CS20. K správnemu nastaveniu je nutné zistiť tvrdosť v nemeckých stupňoch (viz tester v ponuke).

Úpravňa vody Soft & Clean CS30, regener. katex 30l

Cena: 1 189,92 EUR

Úpravňa vody pre komerčné prevádzky. Doporučené vybavenie k parným generátorom HARVIA a podobným výrobkom pre tvorbu pary. Na území ČR je tvrdá voda, preto doporučujeme pre bezproblémovú prevádzku parnej sauny dekalcifikátor a úpravňu vody Soft & Clean CS30. K správnemu nastaveniu je nutné zistiť tvrdosť v nemeckých stupňoch (viz tester v ponuke).

Úpravňa vody Soft & Clean CS40, regener. katex 40l

Cena: 1 252,73 EUR

Úpravňa vody pre komerčné prevádzky. Doporučené vybavenie k parným generátorom HARVIA a podobným výrobkom pre tvorbu pary. Na území ČR je tvrdá voda, preto doporučujeme pre bezproblémovú prevádzku parnej sauny dekalcifikátor a úpravňu vody Soft & Clean CS40. K správnemu nastaveniu je nutné zistiť tvrdosť v nemeckých stupňoch (viz tester v ponuke).