Fínske sauny SENTIOTEC Panorama

Sauna je vyrobená z masívneho smreku. Priestorovú vzdušnosť dodávajú sklenené časti sauny, ktoré sú vyrobené z vysoko bezpečnostného ESG skla s hrúbkou 8 mm v čírom prevedení.

Fínska sauna Harvia Olympus

Dizajnová sauna s rozmermi 204 x 212 x 206 cm so štýlovým vonkajším povrchom, vyrobeným z masívneho smrekového dreva a celopresklenou prednou stenou.

Fínska sauna SENTIOTEC Polaris Large

Fínska sauna Polaris Large s rozmermi 234 x 206 x 204 cm je kombináciou jednoduchých detailov a prepracovaných prvkov, vyrobených z kvalitného lipového dreva.

Fínske sauny HARVIA Solide

Luxusná fínska sauna Solide je vhodná pre najnáročnejšiu klientelu. Sauna je charakteristická veľkým priezorom a tmavým rámovaním.

Fínske sauny SENTIOTEC Komfort

Fínska sauna Komfort small s rozmermi 208 x 158 x 204 cm spĺňa všetko vďaka sofistikovanému vnútornému usporiadaniu.

Fínske sauny SENTIOTEC Basic

Fínska sauna Medium s rozmermi 204x195x156cm, hrúbkou stien 40mm, materiál - smrek. Fínska sauna Large s rozmermi 204x195x187cm, hrúbkou stien 40mm, materiál - smrek.

Fínske sauny SENTIOTEC Alaska

Rohová fínska sauna v elegantnom štýle -  sauna s rozmermi 2060x2060x2040mm, vonkajšia časť vrátane pohľadovej hornej lišty je vyrobená z masívneho smreku.

Fínske sauny HARVIA Variant

Sauny HARVIA Variant predstavujú moderné fínske sauny v celej svojej kráse. Ergonomicky navrhnuté lavice, rovnako ako interiér sáun plne v duchu fínskych tradícií.

Fínske sauny SENTIOTEC Wellfun

Fínske typizované sauny Wellfun od firmy SENTIOTEC sa vyrábajú v 3 variantoch: MINI, LARGE a CORNER.

Kúpeľňové sauny HARVIA Capella

Kúpeľňová sauna môže byť nainštalovaná prakticky kdekoľvek. Je vhodná nielen do kúpeľní, ale i do hotelov a apartmánov.

Kúpeľňové sauny HARVIA Sirius

Ideálne riešenie do malých priestorov. Kúpeľňové sauny sú určené špeciálne do vlhkých priestorov a tam, kde sú veľké výkyvy teplôt.

Chcete si saunu postaviť sami?

Všetko potrebné kúpite v našom e-shope

Zavřít
Loading...