Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Turbany do sauny

Profesionálne a šetrné vysúšanie vlasov vďaka turbanu, ktorý môžete využiť aj počas kozmetických procedúr, v saune pre ochranu vlasov alebo vo vani plnej peny - stačí len nasadiť, zatočiť a zapnúť na gombík v zadnej časti.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Turban do sauny BIELY, froté

Cena: 7,83 EUR

Turban do sauny vyrobený z kvalitnej 100% bavlny s froté úpravou, gramáž: 400 g. Po obvode je obšitý lemom v rovnakej farbe, súčasťou je aj našité pútko na zavesenie.

Wellness turban MaryBerry do sauny, čierny

Cena: 13,37 EUR

Turban na vlasy vhodný nielen do sauny ale počas SPA procedúr doma alebo v salóne. Velúrový turban z veľmi hebkého materiálu, univerzálne zapínanie na gombík. V čiernom prevedení.

Wellness turban MaryBerry do sauny, krémový s kvetinovým lemom

Cena: 13,91 EUR

Turban na vlasy vhodný nielen do sauny ale počas SPA procedúr doma alebo v salóne. Velúrový turban z veľmi hebkého materiálu, univerzálne zapínanie na gombík. V krémovo-smotanovom prevedení s kvetinovým lemem.

Wellness turban MaryBerry do sauny, biely s ružovým lemom

Cena: 13,52 EUR

Turban na vlasy vhodný nielen do sauny ale počas SPA procedúr doma alebo v salóne. Unikátny turban z veľmi hebkého materiálu, univerzálne zapínanie na gombík. V klasickom bielom prevedení s ružovým lemom.

Wellness turban MaryBerry do sauny, biely s modrým lemom

Cena: 13,52 EUR

Turban na vlasy vhodný nielen do sauny ale počas SPA procedúr doma alebo v salóne. Unikátny turban z veľmi hebkého materiálu, univerzálne zapínanie na gombík. V klasickom bielom prevedení s modrým námorníckym lemom.

Wellness turban MaryBerry do sauny, krémový

Cena: 13,52 EUR

Turban na vlasy vhodný nielen do sauny ale počas SPA procedúr doma alebo v salóne. Velúrový turban z veľmi hebkého materiálu, univerzálne zapínanie na gombík. V krémovo-smotanovom prevedení.