Luxusnú saunu Harvia Infinity sme postavili pre zákazníka v Karlových Varoch. Harvia Infinity je štýlová dizajnová sauna, ktorú nikde inde v Európe mimo Fínska nenájdete. Použitie prémiových materiálov s rohovým presklením a ostrými vonkajšími hranami, vybrúsená pec so svetlami vychádzajúcimi z ohrádky pece, čistota prevedenia, ale i vtipne spracované detaily ako je tieňovanie presvetlenia opierky hlavy - to všetko z tejto sauny vytvára šperk hodiaci sa do modernej domácnosti. Zaoblený termojelšový interiér Harvia Solar naopak saunu zjemňuje, rádius na hranách sedadiel spríjemní pobyt v saune a krásne ladí s ohrádkou pece. Svetlá bezsukovitá osika je použitá na steny, aby vytvárala kontrast s termojelšovým stropom, interiérom a lištami.

 

Pec Harvia Elegance (dnes už vyřradená z ponuky) má s ohľadom na veľkú presklenú plochu výkon 10,5 kW . Umožňuje, samozrejme, polievanie vodou, a tým tvorenie parných nárazov, vlhkosť v saune sa dá skontrolovať na teplomeri s vlhkomerom v príhodnej kombinácii termojelša - nerez.

Presklenie je dole uchytené do úzkych hliníkových líšt, namontovaných do podlahy, dvere zdobí vertikálne jelšové madlo. Zvonku je použitá na čierno nalakovaná dýha hodiaca sa do moderných minimalistických interiérov, kde štruktúra dreva nemusí byť žiadúca.

Opis a rozmery

Opis sauny:
Rodinná typizovaná sauna Harvia Infinity

Rozmery sauny: 

2170 x 2170 x 2050 mm

Materiál

Materiál: 
obklady stien sauny – osika s profilom STP v kombinácii s termojelšovým stropom s profilom STP
drevo lavíc sauny – termojelša v dizajne Harvia Solar

Dvere:

8mm kalené bezpečnostné sklo, sú súčasťou prednej celopresklenej steny, umiestnenie v hliníkových lištách na podlahe.

Vybavenie

Pec: 
Fínska saunová pec Harvia Elegance s výkonom 10,5 kW, ovládaná jednotkou Harvia Griffin.

Osvetlenie sauny:
V tienidle v dizajne Harvia Solar, svetlo s krytím IP44, ovládané z jednotky Harvia Griffin.

Zavřít
Loading...