Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Sudová sauna 250 SMREK THERMO, s terasou

Sudová sauna 250 SMREK THERMO, s terasou

SKLADOM

Možnosť dodania

zvyčajna doba odoslania 24hod. detail prepravy

Sauna s príjemnou terasou do ktorej sa zmestia až 4 osoby. Prevedenie THERMOWOOD. Vhodné pre kachle elektrická aj na drevo. Sauna je dodávaná vrátane lavíc, podlahy, šindle, ventilácia, sklenených alebo drevených dverí, oken (2x), ozdobného lemu, nerezové obruče, dvoch podpier a odkloněného ukončenie strechy po stranách. Rozmery: 2500x2050. Rámy dverí, okien a rôzne dekorove prvky sú zo svetlejšieho smrekového dreva, ktoré možno natrieť iba dodatočne. Možnosť dovozu aj v rozloženom stave, zľava 6%!

Konfigurovať saunu
Cena: 4 171,88 EUR / ks ks
Cena za uvedené množstvo: EUR
Prepočítať Celkom za ks: 4 171,88 EUR Cena bez 20% DPH: 3 476,57 EUR
Máte otázku k produktu?
Volajte 0220 812 523!

Dostupnosť
SKLADOM

Možnosť dodania

zvyčajna doba odoslania 24hod. detail prepravy

centrálny sklad
Základné informácie Parametre Návody (2) Hodnotenie (0)

Sudová sauna s terasou. Toto zvláštne a jedinečné riešenie vonkajšie sauny pripomína veľký sud, ktorý je však plne funkčný a poskytuje príjemný priestor pre saunovú relaxáciu. Vnútri sa skrýva saunovací miestnosť, kam sa pohodlne zmestia až 4 osoby. Dovnútra sa vchádza dverami, ktoré môžu byť drevené alebo celosklenené.

Materiál sauny je drevo upravené tepelným procesom, THERMOWOOD, ktoré je pohľadovo tmavší a farebne stálejšie. Strecha je pokrytá strešným šindľom. Saunu môžete vykurovať pomocou saunovej pece na drevo aj na elektrinu, záleží len na vás.

Pred vstupom do sauny sa nachádza príjemná terasa, ktorá navyše vďaka predĺženej streche zvyšuje ochranu dverí a vnútra sauny.

Kód produktu: FSEO27
Názov: Sudová sauna s terasou
Materiál: THERMOWOOD
Hrúbka bočných stien a stropu: 45 mm
Hrúbka predné a zadné steny: 28 mm
Strecha: asfaltový šindeľ (farba voliteľná)
Priemer suda: 2050 mm
Celková dĺžka: 2500 mm
Celková výška: 2150 mm
Rozmery dverí (výška x šírka): 1680x590 mm
Váha: 680 kg
Počet miestností: 1
Vhodné pre: 4 osôb
Vhodné ohrievač: elektrické / na drevo
Doba vyhriatie sauny: cca 40 minút

Podobné produkty

Oválna sauna 240 SMREK THERMO

Cena: 6 398,44 EUR

Oválna sudová sauna z tepelne upraveného dreva Thermowood s dvomi miestnosťami s rozmermi 2,4 x 4 m a terasou so šírkou 0,57 m. Štandardne dodávaná už zmontovaná. Na výber pece elektické či pece na drevo s komínom, tie nie sú súčasťou ceny, nutné zakúpiť zvlášť. Sauna je určená pre 3-4 osoby.

Sudová sauna 330 SMREK THERMO

Cena: 5 353,13 EUR

Sauna o dvoch miestnostiach v sebe ukrýva ako saunu tak i odpočiváreň. Sudové sauna až pre 4-6 osôb. Prevedenie THERMOWOOD. Vhodné pre kachle elektrická aj na drevo. Sauna je dodávaná vrátane lavíc, podlahy, šindle, ventilácia, sklenených alebo drevených dverí, ozdobného lemu, nerezové obruče, troch podpier a odkloněného ukončenie strechy po stranách. Rozmery: 3300x2050. Rámy dverí, okien a rôzne dekorove prvky sú zo svetlejšieho smrekového dreva, ktoré možno natrieť iba dodatočne. Možnosť dovozu aj v rozloženom stave, zľava 6%!

Sudová sauna 160 SMREK THERMO

Cena: 3 125,81 EUR

Vonkajšia sudová sauna bude dokonalým šperkom vašej terasy. Je vyrobená zo smrekového dreva, v spracovaní thermowood - inovovaná štruktúra dreva, dosiahnutá tepelnú a vlhkostné úpravou. Súčasťou sauny sú aj elektrické saunové kachle HARVIA Vega Compact BC35. Sauna je dodávaná vrátane lavíc, podlahy, šindle, ventilácia, sklenených dverí, nerezových obručou, dvoch podpier a odkloněného ukončenie strechy po stranách. Možnosť dovozu aj v rozloženom stave, zľava 6%!