Harvia Oy je už 70 rokov stabilnou rodinnou firmou, akých nie je na svete mnoho. Spoločnosť je fínskym lídrom vo výrobe sáun a svetovou jedničkou vo výrobe saunových pecí. Harvia exportuje svoje výrobky do viac než 50 krajín sveta. Sauny Harvia vybavujú veľké množstvo svetových hotelov.

 

Harvia v súčasnej dobe zamestnáva 300 zamestnancov a ročný obrat spoločnosti je cez 50 mil. EUR. Vedenie firmy majú na starosti štyria súrodenci, z ktorých každý má svoju úlohu. Generálnym riaditeľom firmy je Risto Harvia. 

Firma Horavia s.r.o. je autorizovaným  distribútorom značky Harvia Oy pre Českú republiku. Od svojho vzniku sa firme podarilo zaistiť distribučnú sieť prostredníctvom obchodných partnerov.    Ako oficiálny partner zastupujeme v ČR taktiež predajcov špeciálnych svetelných efektov Cariitti Oy. Našim cieľom je v Českej republike distribuovať kvalitné výrobky pre výrobu sáun, a to na patričnej úrovni technickej podpory a služieb. Firma zaisťuje servis, pozáručný servis a odborné poradenstvo výrobkov Harvia a  Cariitti.

Zavřít
Loading...