Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Starostlivosť o telo a masážne prostriedky

Nechajte sa hýčkať!

Starostlivosť o telo je so saunovaním neodmysliteľne spojená – vďaka saunovaniu sa ľudská pokožka zvláčni, rozšíria sa póry a telo je tak prístupnejšie vyživujúcim prípravkom. Pokiaľ chcete vašu pokožku skutočne hýčkať, najlepšia možnosť je pri saunovaní.

Saunové medy príjemne voňajú, sú bez umelých aditív, vyživujú vašu pokožku a sú jednoducho zmývateľné – po saunovaní stačí krátka sprcha. Po saune je tiež vhodné vmasírovať telový íl a hydratačný telový krém či použiť špeciálny sprchový gél po saunovaní v kombinácii s krémom na nohy, ktorý je vhodný k odstráneniu stvrdlej pokožky.

Saunou uvoľnené svaly poskytujú perfektnú príležitosť k masáži prostredníctvom rozohriatých masážnych kameňov či masážnej rukavice.

Pokiaľ chcete ešte viac rozprúdiť krv, a zvýšiť tak intenzitu saunovania a následných procedúr, alebo len chcete vyskúšať typický saunový rituál, použite jemné či hrubé saunové kartáčetelový peeling či sa nechajte zošľahať saunovou metličkou.  Vo Fínsku sa jedná o obľúbený rituál, ktorý môžete prevádzkovať aj sami. Vaše telo bude vďaka tomu pružnejšie a uvoľnenejšie. Naše metličky po namočení do vody môžete použiť opakovane.

Cena:

Kefa s rukoväťou, bambus

Cena: 14,18 EUR

Kvalitná kefa vyrobená z bambusu a prírodných štetín, dĺžka rukoväte 41cm. Ideálna na umývanie celého tela po relaxácii v saune, štetiny sú šetrné k pokožke. Odnímateľná rukoväť.

Sisal hubka guľatá, prírodná

-9% Cena: 6,00 EUR

Sisal hubka je vhodná k čisteniu a peelingu pokožky, prekrvuje, stimuluje krvný obeh. Priemer 12 cm. Farba prírodná - béžová. Originálny fínsky výrobok od firmy Rento.

Saunová metlička bambusová 60 cm

Cena: 20,89 EUR

Vyrobená je z bambusu, madlo drevené. Veľkosť 60cm. Skladá sa asi zo 70 ks bambusových stebiel. Bezpochyby najväčšou výhodou je, že bambusovú metličku môžete využívať opakovane v porovnaní s klasickou listnatou metličkou, ktorá sa niekedy označuje ako "whisky" alebo "Vihti". Výhodou je tiež, že je pripravená ihneď k použitiu a nemusia sa pripravovať v horúcom kúpeli. Metlička do sauny je predovšetkým prostriedkom pre prekrvenie tela a vynikajúcim nástrojom na masáže. Jemne šľahajte nohy, chrbát či ramennej svaly - a to pri saunovaní alebo po kúpeli. Vhodná je tiež ako masážny prostriedok pre masérov.

Okrúhla kefa, bambus

Cena: 12,22 EUR

Kvalitná kefa vyrobená z bambusu a prírodných štetín, priemer 9,5 cm. Ideálna na umývanie celého tela po relaxácii v saune, štetiny sú šetrné k pokožke.

Metlička do sauny HARVIA, breza

-8% Cena: 13,00 EUR

Brezová metlička, vysušená. Saunová metla je veľmi obľúbená vo Fínsku, používa sa ku šľahaniu a liečbe tela aj duše. Vhodná do wellness k typickým saunovým rituálom. Návod k použitiu: Metlu vložíme do horúcej vody a necháme 5 - 10 minút pôsobiť, potom môžeme ihneď použiť. Metla naviac krásne prevonia celú saunu.

Peeling do sauny A-PPEAL-HONEY, 250 ml

Cena: 8,00 EUR

Peeling do sauny A-PPEAL-HONEY, 250 ml

Saunová metlička z brezy a eukalyptu

Cena: 13,78 EUR

Brezová metlička v kombinácii s eukalyptom, vysušená. Saunová metla je veľmi obľúbená vo Fínsku, používa sa na šľahanie a liečbe tela i duše. Vhodné do wellness k typickým saunovým rituálom. Pred použitím je potrebné metličku vložiť do vody.

Saunová metlička z eukalyptu

Cena: 13,29 EUR

Eukalyptová metlička, vysušená. Saunová metla je veľmi obľúbená vo Fínsku, používa sa na šľahanie a liečbe tela i duše. Metla z eukalyptu je jemnejší než klasické druhy. Vhodné do wellness k typickým saunovým rituálom. Pred použitím je potrebné metličku vložiť do vody.

Rento sprchový gél po saunovaní, eucalyptus, 350 ml

Cena: 12,18 EUR

Sprchový gél s vôňou eucalyptu. Jemne čistí a osviežuje pokožku. Vhodný po saunovaní.

Med do sauny - AntiSellulite, 200g

Cena: 15,73 EUR

Pravý med do sauny, určený pre nanesenie na miesta postihnuté celulitídou. Med sa nanáša pred vstupom do sauny, po saunovaní sa osprchuje. Originálny fínsky výrobok. Med obsahuje esenciálne oleje. Váha: 200g.

Rento masážna prírodná LUFA s himalájskou soľou

Cena: 5,20 EUR

Masážna lufa plnená minerálnou Himalájskou kamennou soľou. Čistí a masíruje kožu. Farba šedo-hnedá. Veľkosť: 15 cm.

Peelingová soľ - levanduľa a mäta, 200g

Cena: 17,28 EUR

Peelingová soľ s vôňou levandule a mäty podporuje dýchanie v saune a ochladzuje kožu. Použitie: vmasírujte v saune na vlhkú pokožku. Balenie obsahuje 200 g kryštálikov soli. Možno dodať tiež v balení 1 kg alebo 10 kg.

Peeling do sauny A-PPEAL-COCOA, 250 ml

-15% Cena: 7,00 EUR

Peeling do sauny A-PPEAL-COCOA, 250 ml

Peelingová soľ - eucalyptus, 200g

Cena: 17,28 EUR

Peelingová soľ s vôňou eukalyptu a mäty podporuje dýchanie v saune a ochladzuje kožu. Použitie: vmasírujte v saune na vlhkú pokožku. Balenie obsahuje 200 g kryštálikov soli. Možno dodať tiež v balení 1 kg alebo 10 kg.

Metlička do sauny - Eukalyptus

Cena: 14,40 EUR

Sušená metlička do sauny Eukalyptus - originál z Fínska. Prírodne sušená a zabalená saunová vetvička značky Rento. Jemná štruktúra Eukalyptu zaistí príjemné šľahanie aj pre dámy. Metlička je na obrázku nerozvinutá, musí sa na pol hodiny namočiť do vlažnej vody, až potom sa rozvinie a získa potrebnú pružnosť. Návod na použitie: Odstráňte obal, ale ponechajte metličku v sieťke. Najskôr metličku namočte do vlažnej vody (nie horúcej) po dobu 20 - 30 min. Odstráňte opatrne sieťku a nechajte väčšie vetvičky ešte 5-10 minút pariť v teplej vode. Používajte len vtedy, keď je Vaša pokožka dokonale zahriatá. Po kúpeli metličku ľahko prepláchnite, osušte a zaveste na suchom a chladnom mieste. Nenechávajte metličky na lavici alebo na saunových kachliach.