Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Starostlivosť o sauny

Špeciálne čističe drevených povrchov, impregnačné oleje na drevo a nástroje na čistenie - to je nevyhnutný základ, ktorý vám pomôže s údržbou vašej sauny. V našom sortimente ponúkáme všetky produkty, ktoré budete potrebovať pre to, aby vaša sauna vydržala dlhodobo čistá a nedochádzalo v nej k degradácii dreva dôsledkom vplyvu nečistôt, vlhkosti a mikróbov. Chránite tým zdravie vaše i zdravie druhých.

Čistič drevrných materiálov v saune a dezinfektant Harvia sa používa hlavne na podsedáky a chrbtové opierky lavíc v saune. Povrch lavíc tak zostáva bez dlhodobého bakteriálneho filmu. Balenie je veľmi praktické, 1 dl prostriedku sa riedi s 10 litrami vody.

Na umytie dreva sa používa hubka, v prípade  silnejších nečistôt kartáč. Po použití je dôležité drevo opláchnuť čistou vodou. Pre urýchlenie schnutia doporučujeme po vyčistení saunu vyhriať.

Impregnačný parafínový olej pre všetky drevené doplnky chráni drevo pred starnutím a tmavnutím. Póry v dreve sa nasiaknu, čo zabraňuje nasiaknutiu potom a nečistotami. Olej tiež chráni pred nadmernou vlhkosťou, ktorá je v saune bežná kvôli polievaniu kachlí. Impregnácia dreva sauny naviac krásne zdôrazní kresbu dreva v saune – olej drevo jemne stmaví, približne o 1 odtieň. Parafínový olej môže byť použitý na všetky drevené povrchy. Z našej praxe doporučujeme impregnáciu aj pre tepelne ošetrené dreviny (thermowood), jelšové drevo, severský smrek a borovicu. Praktickou kombináciou oboch prípravkov je Harvia Sauna Care Set, čo je praktická sada v darčekovom balení.

Univerzálne čističe naviac vďaka aróme krásne voňajú - obľúbená je napr. vôňa eukalyptu. Univerzálny čistič možno použiť aj na podlahu v saune, parnej saune alebo wellness.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Výrobca

Parafínový olej - Profipack 1l

Cena: 26,34 EUR

Parafínový olej - ochranný olejový film pre sedáky lavíc v saune

Čistič sauny Harvia, 500 ml

Cena: 14,72 EUR

Čistič dreva v saune a dezinfektant HARVIA, 500 ml .

Parafínový impregnačný olej Harvia, 500 ml

Cena: 19,64 EUR

Impregnačný olej pre všetky drevené doplnky vo vašej saune - chráni pred starnutím a tmavnutím dreva, 500 ml .

Čistiaci set Harvia pre starostlivosť o sauny

Cena: 38,20 EUR

Obsahuje parafínový olej (500ml), čistič dreva (500ml), rukavice, špongiu a šmirgľový papier.

CAT Čistiaci prostriedok na drevo v saunách 1l

Cena: 10,31 EUR

Pred napustením dreva ochranným olejom je dôležité vždy povrchové čistenie kyselinovým činidlom. Toto činidlo dezinfikuje a bez chlóru odstraňuje tiež vodný kameň . Môže byť použité k čisteniu drevených , kovových a povrchov s dlažbou či obkladom v saune, v priestore s vysokou vlhkosťou. K dispozícii v 1 litre. Jedná sa o čistiaci a dezinfekčný prostriedok, ktorý bezpečne rozpustí povlaky vápenatých usadenín vo vašej saune. Je špeciálne určený do sauny, pretože je šetrný a nerozožiera.

Saunavosk - ochranný vosk na drevo do sauny, biely, 0,9 l

Cena: 26,97 EUR

Saunavosk - ochranný vosk na drevo do sauny, bielý, 0,9 l

Čistič sáun, na drevené plochy Eukalyptus 1 l

Cena: 12,05 EUR

Špeciálny čistič fínskych sáun. Čistič drevených materiálov v saune a dezinfektant, 1 l. Používa sa hlavne na podsedáky a chrbtové opierky lavíc v saune. Povrch lavíc tak zostáva bez bakteriálneho filmu, čistí drevo do hĺbky, nie je agresívny voči drevinám a nespôsobuje zmenu farby, drevo sa nevysušuje. Odporúčame čistenie 2 krát za rok. Vaša sauna bude čistá a krásna.

Univerzálna dezinfekcia pre wellness, 1 l

Cena: 18,98 EUR

Univerzálna bezchlórová dezinfekcia pre všetky typy plôch vo wellness a fitness prevádzkach vrátane solárií. Koncentrát riediteľný od 0,5 do 0,075%. Vonia po eukalypte, nepoškodzuje citlivé materiály. Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku.

SST náter pre sauny, farba čierna 0,9 l

Cena: 13,92 EUR

Akrylový lak polomatný do sauny je ideálny pre použitie na obkladový materiál stien aj stropov v saune(nie je vhodný na lavice). Balenie obsahuje 0,9 l laku. Je vodou riediteľný a má výdatnosť 8 až 12 m2/l.

SST WAX farba pre sauny, biela 0,9 l

Cena: 20,81 EUR

Biela farba do sauny je ideálna pre použitie na obkladový materiál stien aj stropov v saune, saunových lavíc, rovnako ako dverí a okien. Skvelá k vytvoreniu dizajnového priestoru či renováciu. Ochranná farba obsahuje prírodný vosk. Balenie obsahuje 0,9 l farby.

SST náter pre sauny, svetlo hnedá 0,9 l

Cena: 12,94 EUR

Akrylový lak polomatný do sauny je ideálny pre použitie na obkladový materiál stien aj stropov v saune(nie je vhodný na lavice). Balenie obsahuje 0,9 l laku. Je vodou riediteľný a má výdatnosť 8 až 12 m2/l.

SST ochranný náter pre sauny transparentný 0,9 l

Cena: 12,56 EUR

SST sauna protect 0,9L. Vodou riediteľný akrylátový lak na vnútorné povrchy vlhkých miestností. Obzvlášť vhodný na steny a stropy (nie na lavice v saune) v parných miestnostiach, umyvárňach a šatniach. Úprava podkladu podľa návodu. Odtieň farby - bezfarebný náter.

Špeciálny čistič parných sáun, 1 l

Cena: 12,09 EUR

Špeciálny prípravok k odstráneniu organických aj anorganických nečistôt v parných kabínach. Použiteľný na akrylát aj obklady. Novinka v našom sortimente.

Saunavosk - ochranný vosk na drevo do sauny, čierny, 0,9 l

Cena: 25,10 EUR

Saunavosk - ochranný vosk na drevo do sauny, černý, 0,9 l

Saunavosk - ochranný vosk na drevo do sauny, transparentný, 0,9 l

Cena: 23,74 EUR

Saunavosk - ochranný vosk na drevo do sauny, transparentný, 0,9 l