Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Starostlivosť o sauny

Špeciálne čističe drevených povrchov, impregnačné oleje na drevo a nástroje na čistenie - to je nevyhnutný základ, ktorý vám pomôže s údržbou vašej sauny. V našom sortimente ponúkame všetky potreby, ktoré budete potrebovať pre to, aby vaša sauna vydržala dlhodobo čistá a nedochádzalo v nej k degradácii dreva dôsledkom vplyvu nečistôt, vlhkosti a mikróbov. Chránite tým zdravie vaše i zdravie druhých.

Čistič drevrných materiálov v saune a dezinfektant Harvia sa používa hlavne na podsedáky a chrbtové opierky lavíc v saune. Povrch lavíc tak zostáva bez dlhodobého bakteriálneho filmu. Balenie je veľmi praktické, 1 dl prostriedku sa riedi s 10 litrami vody.

Na umytie dreva sa používa hubka, v prípade  silnejších nečistôt kartáč. Po použití je dôležité drevo opláchnuť čistou vodou. Pre urýchlenie schnutia doporučujeme po vyčistení saunu vyhriať.

Impregnačný parafínový olej pre všetky drevené doplnky chráni drevo pred starnutím a tmavnutím. Póry v dreve sa nasiaknu, čo zabraňuje nasiaknutiu potom a nečistotami. Olej tiež chráni pred nadmernou vlhkosťou, ktorá je v saune bežná kvôli polievaniu kachlí. Impregnácia dreva sauny naviac krásne zdôrazní kresbu dreva v saune – olej drevo jemne stmaví, približne o 1 odtieň. Parafínový olej môže byť použitý na všetky drevené povrchy. Z našej praxe doporučujeme impregnáciu aj pre tepelne ošetrené dreviny (thermowood), jelšové drevo, severský smrek a borovicu. Praktickou kombináciou oboch prípravkov je Harvia Sauna Care Set, čo je praktická sada v darčekovom balení.

Univerzálne čističe naviac vďaka aróme krásne voňajú - obľúbená je napr. vôňa eukalyptu. Univerzálny čistič možno použiť aj na podlahu v saune, parnej saune alebo wellness.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Výrobca

Parafínový olej - Profipack 1l

Cena: 26,04 EUR

Parafínový olej - ochranný olejový film pre sedáky lavíc v saune

Čistič sauny 500 ml, Sauna Cleanser

Cena: 14,04 EUR

Čistič dreva v saune a dezinfektant HARVIA, 500 ml .

Čistiaci set pre starostlivosť o sauny, Care set

Cena: 32,20 EUR

Obsahuje parafínový olej (500ml), čistič dreva (500ml), rukavice, špongiu a šmirgľový papier.

Parafínový impregnačný olej 500 ml, Paraffin oil

Cena: 15,84 EUR

Impregnačný olej pre všetky drevené doplnky vo vašej saune - chráni pred starnutím a tmavnutím dreva, 500 ml .

Čistič sáun, na drevené plochy 1 l

Cena: 12,10 EUR

Špeciálny čistič fínskych sáun. Čistič drevených materiálov v saune a dezinfektant Harvia, 500 ml. Používa sa hlavne na podsedáky a chrbtové opierky lavíc v saune. Povrch lavíc tak zostáva bez bakteriálneho filmu, čistí drevo do hĺbky, nie je agresívny voči drevinám a nespôsobuje zmenu farby, drevo sa nevysušuje. Doporučujeme čistenie 2 krát za rok. Vaša sauna bude čistá a krásna.

LOT Impregnačný olej na drevené lavice 1l

Cena: 27,29 EUR

Impregnačný olej na ochranu lavíc v saune pred vlhkosťou, potom a nečistotami. 1l.

SST náter pre sauny, svetlo hnedá 0,9 l

Cena: 12,79 EUR

Akrylový lak polomatný do sauny je ideálny pre použitie na obkladový materiál stien aj stropov v saune(nie je vhodný na lavice). Balenie obsahuje 0,9 l laku. Je vodou riediteľný a má výdatnosť 8 až 12 m2/l.

SST náter pre sauny, farba čierna 0,9 l

Cena: 13,76 EUR

Akrylový lak polomatný do sauny je ideálny pre použitie na obkladový materiál stien aj stropov v saune(nie je vhodný na lavice). Balenie obsahuje 0,9 l laku. Je vodou riediteľný a má výdatnosť 8 až 12 m2/l.

Univerzálna dezinfekcia pre wellness, 1 l

Cena: 19,06 EUR

Univerzálna bezchlórová dezinfekcia pre všetky typy plôch vo wellness a fitness prevádzkach vrátane solárií. Koncentrát riediteľný od 0,5 do 0,075%. Vonia po eukalypte, nepoškodzuje citlivé materiály. Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku.

Špeciálny čistič parných sáun, 1 l

Cena: 12,14 EUR

Špeciálny prípravok k odstráneniu organických aj anorganických nečistôt v parných kabínach. Použiteľný na akrylát aj obklady. Novinka v našom sortimente.

Saunavosk - ochranný vosk na drevo do sauny, biely, 0,9 l

Cena: 26,65 EUR

Saunavosk - ochranný vosk na drevo do sauny, bielý, 0,9 l

Saunavosk - ochranný vosk na drevo do sauny, čierny, 0,9 l

Cena: 24,81 EUR

Saunavosk - ochranný vosk na drevo do sauny, černý, 0,9 l

Saunavosk - ochranný vosk na drevo do sauny, svetlo hnedý, 0,9 l

Cena: 24,10 EUR

Saunavosk - ochranný vosk na drevo do sauny, hnedý, 0,9 l

SST ochranný náter pre sauny transparentný 0,9 l

Cena: 12,42 EUR

SST sauna protect 0,9L. Vodou riediteľný akrylátový lak na vnútorné povrchy vlhkých miestností. Obzvlášť vhodný na steny a stropy (nie na lavice v saune) v parných miestnostiach, umyvárňach a šatniach. Úprava podkladu podľa návodu. Odtieň farby - bezfarebný náter.

SST ochranný náter pre sauny transparentný 2,7 l

Cena: 39,34 EUR

SST sauna protect 2,7L. Vodou riediteľný akrylátový lak na vnútorné povrchy vlhkých miestností. Obzvlášť vhodný na steny a stropy (nie na lavice v saune) v parných miestnostiach, umyvárňach a šatniach. Úprava podkladu podľa návodu. Odtieň farby - bezfarebný náter.