Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Štandardné osvetlenie sauny

Svetlo je veľmi dôležitým prvkom každej sauny. Správne vybrané saunové osvetlenie pomôže dokresliť jej vzhľad a spríjemniť relaxovanie. Voľba svetla sa nesmie podceniť. Vedľa teploty kachlí a designu sauny je to tretí najvýraznejší prvok, ktorý človek v saune vníma.

Svetlo do sauny Harvia je základné saunové svetlo. Je vybavené závitom pre klasickú žiarovku E14. Aby bolo svetlo tlmenejšie, odporúčame ho odtieniť vkusným tienidlom. Má krytie IP44 do sauny (norma ČSN o krytí svetiel) a je z bezpečnostného skla.

Montáž štandardného saunového svetla je jednoduchá pomocou priložených skrutiek, odporúčame montáž v zvislej polohe. Starý model svetla SAS21060 nespĺňa najprísnejšie podmienky novej legislatívy EU, takže ho ponúkame len do vypredania zásob. Postupne ho nahrádzame novým svetlom SAS21060T. 

 

 

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Saunové svetlo s tienidlom Legend - black/čierna

Cena: 61,58 EUR

Svetlo do sauny obsahuje kovový kryt (čierny) s drevenými prvkami, montážny rámček, svetlo s krytím IP44 so skleneným krytom a objímkou. Svetlo je vybavené závitom pre štandardnú žiarovku so závitom E14.

Svetlo do sauny HARVIA, IP44

Cena: 20,15 EUR

Svetlo do sauny HARVIA. Montáž na stenu vo zvislej polohe. Do svetla sa dáva 40W žiarovka.

Žiarovka otrasu vzdorná E14, 40W

Cena: 1,73 EUR

Žiarovka sviečková číra E14 / 40 Watt, 230V, predajný obal: 1 ks, 390lm, farba (teplota) svetla teple biela.

Saunové svetlo s tienidlom - steel/nerez

Cena: 61,58 EUR

Svetlo do sauny obsahuje kovový kryt (nerez) s drevenými prvkami, montážny rámček, svetlo s krytím IP44 so skleneným krytom a objímkou. Svetlo je vybavené závitom pre štandardnú žiarovku so závitom E14.

Svetlo do sauny HARVIA, IP44, nový model

Cena: 23,21 EUR

Svetlo do sauny HARVIA vrátane krytia IP44 do sauny (norma ČSN o krytí svetiel), aktualizovaná verzia podľa nových noriem, EU. Doporučuje sa montáž na stenu vo zvislej polohe. Do svetla sa dáva 40 W žiarovka. Žiarovka nie je súčasťou svetla. Nutné zakúpiť zvlášť.

HARVIA, náhradné sklo na svetlo

Cena: 11,29 EUR

HARVIA, náhradné sklo na svetlo

Svetlo do sauny SENTIOTEC IP54, 40W

Cena: 19,32 EUR

Saunové osvetlenie vhodné pre všetky typy krytov s výnimkou krytu 915 - VP.