Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Špeciálne

Najviac zaťažované sú v saune drevené lavice - tie sa nachádzajú v neustálom kontakte s nepriaznivými vplyvmi, ako sú baktérie a pot. Preto je vhodné vybrať vždy ten najkvalitnejší materiál, akým je severská jelša, borovica termowood, termojelša alebo osika.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Stena a strop - prvky Ventura

Cena: 821,72 EUR

Obklady steny a strop Ventura - 600 x 300 mm. Dodávka obsahuje 21 ks.

Lakťová opierka, koncová podpera Ventura

Cena: 533,99 EUR

Ventura konečná podpora alebo lavica je potreba pokiaľ nie je možné upevniť lavice na stenu.

Sada lavicových prvkov

Cena: 689,76 EUR

Sada lavíc Ventura obsahuje 6 ks lavíc. Prvkov a 6 ks chrbtových opierok, ktoré môžu byť použité ako obklopujúce lavice, podľa toho, ak je horná alebo dolná lavica. Lavicový rám nie je súčasťou dodávky.

Chrbtová opierka - rohová Ventura

Cena: 253,64 EUR

Ventura rohová opierka s osvetlením. Svetlo je súčasťou dodávky.

Lavicový set Formula 19, jelša

Cena: 835,23 EUR

Formula lavicový set - jelša, dĺžka 1900 mm. Zahŕňa hornú a dolnú lavicu, podkolennej opierku, opierku chrbta, podnožku a bezpečnostné zábradlie.

Lavicový set Formula 19, osika

Cena: 835,23 EUR

Formula lavicový set - osika, dĺžka 1900 mm. Zahŕňa hornú a dolnú lavicu, podkolennej opierku, opierku chrbta, podnožku a bezpečnostné zábradlie.

Lavicový set Formula 22, jelša

Cena: 966,39 EUR

Formula lavicový set - jelša, dĺžka 2200 mm. Zahŕňa hornú a dolnú lavicu, podkolennej opierku, opierku chrbta, podnožku a bezpečnostné zábradlie.

Lavicový set Formula 22, osika

Cena: 966,39 EUR

Formula lavicový set - osika, dĺžka 2200 mm. Zahŕňa hornú a dolnú lavicu, podkolennej opierku, opierku chrbta, podnožku a bezpečnostné zábradlie.

Prídavný lavicový set Formula, jelša

Cena: 434,59 EUR

Prídavný lavicový set FormulaPlus - jelša. Zahŕňa prídavnú hornú lavicu, lavicový zákryt, opierku chrbta a masívne bezpečnostné zábradlie.

Prídavný lavicový set Formula, osika

Cena: 434,59 EUR

Prídavný lavicový set FormulaPlus - osika. Zahŕňa prídavnú hornú lavicu, lavicový zákryt, opierku chrbta a masívne bezpečnostné zábradlie.