Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Soľanky - slane, generátory soľnej hmloviny

 

Generátor soľnej hmloviny je najefektívnejšou cestou prenosu soli do vášho dýchacieho ústrojenstva. Konvenčné ultrazvukové generátory dokážu generovať iba častice s vodou a soľné častice neodparia. Náš generátor (nebulizér) je konštruovaný tak, aby odolal náročnej prevádzke v saunách a predovšetkým ich vysokým teplotám. Použitie ultrazvuku vytvára najjemnejšie mikročastice – kvapky o veľkostiach 1-10 mikrónov. Tieto mikročastice potom môžu preniknúť až hlboko do pľúcnych mechúrikov.

Vyššia teplota rôznych typov sáun pomáha lepšie absorbovať účinnú látku – soľ. Najlepšieho účinku docielite tým, že si v saune ľahnete či sadnete priamo pod prístroj a relaxujete pod vlnou hmlového prúdu. Skvelým bonusom k liečebnému pôsobeniu je príjemné bublanie prístroja a vizuálny efekt klesajúcej, chladivej pary, ktorá celé saunovanie príjemne ozvláštni -– každý návštevník sauny bude ohromený.

Cena:

Generátor soľnej hmloviny 1,45 l

Cena: 1 300,61 EUR

Generátory soľnej hmloviny do spŕch a sáun, doporučená veľkosť miestnosti do 6 m2. Odstráňte veko z nádoby otočením a naplňte nádobu s roztokom chloridu sodného (1%). Pokiaľ dosiahne minimálnu hladinu, rozprašovanie sa automaticky vypne. Rozprašovače používajte po dobu 20 až 40 minút. Nádobu dôkladne vyčistite po každom použití, naplňte prázdnu nádobu čistou vodou a zapnite zariadenie na dobu minimálne 30 sekúnd, potom vodu vylejte. Rozmery: 155 x 140mm, objem 1,45 l, výkon 76W, napájanie 230V / 44V.

Generátor soľnej hmloviny 0,6 l

Cena: 880,09 EUR

Generátory soľnej hmloviny do infrasáun a na inhaláciu v obývacích priestoroch, doporučená veľkosť miestnosti do 2,5 m2. Odstráňte veko z nádoby otočením a naplňte nádobu s roztokom chloridu sodného (1%). Pokiaľ dosiahne minimálnu hladinu, rozprašovanie sa automaticky vypne. Rozprašovače používajte po dobu 20 až 40 minút. Nádobu dôkladne vyčistite po každom použití, naplňte prázdnu nádobu čistou vodou a zapnite zariadenie na dobu minimálne 30 sekúnd, potom vodu vylejte. Rozmery: 110 x 1 0, 30W.

Generátor soľnej hmloviny 0,9 l

Cena: 1 121,51 EUR

Generátory soľnej hmloviny do infrasáun a na inhaláciu v obývacích priestoroch, doporučená veľkosť miestnosti do 4 m2. Odstráňte veko z nádoby otočením a naplňte nádobu s roztokom chloridu sodného (1%). Pokiaľ dosiahne minimálnu hladinu, rozprašovanie sa automaticky vypne. Rozprašovače používajte po dobu 20 až 40 minút. Nádobu dôkladne vyčistite po každom použití, naplňte prázdnu nádobu čistou vodou a zapnite zariadenie na dobu minimálne 30 sekúnd, potom vodu vylejte. Rozmery: 120 x 150mm, objem 0,9 l, výkon 38W, napájanie 230V / 24V.

Generátor soľnej hmloviny 1,75 l

Cena: 1 633,41 EUR

Generátory soľnej hmloviny do vlhkej miestnosti, sprchy, parného kúpeľa, veľkých sáun, doporučená veľkosť miestnosti do 8 m2. Odstráňte veko z nádoby otočením a naplňte nádobu s roztokom chloridu sodného (1%). Pokiaľ dosiahne minimálnu hladinu, rozprašovanie sa automaticky vypne. Rozprašovače používajte po dobu 20 až 40 minút. Nádobu dôkladne vyčistite po každom použití, naplňte prázdnu nádobu čistou vodou a zapnite zariadenie po dobu minimálne 30 sekúnd, potom vodu vylejte. Rozmery: 170 x 150mm, objem 1,75 l, výkon 114W, napájanie 230V / 44V.

SOLDOS-SL-V3 čerpadlo soli, slanej morskej klíma pre suché priestory

Cena: 5 086,54 EUR

SOLDOS je postrek jemného, sterilného roztoku soľanky pre suché miestnosti ako sú tepidária, sauny a odpočivárne. Dávkovacie kapacita pre miestnosti cca 35 m. Soľný roztok je vo vzduchotesných schránkach (Politainer). Roztok sa pomocou peristaltického čerpadla dopraví do dvojzložkové dýzy, kde sa zjemní pridaním stlačeného vzduchu a rozpráši do miestnosti. Ovládanie pomocou dotykového displeja. Rôzne operačné módy. Týždenné programovanie. Vypínač pri vyprázdnenie vaku s roztokom. Sprievodca dezinfekciou a odpočet dní do nasledujúcej vhodnej dezinfekcie. Několikaúrovňové nastavenia ovládania. Dodávka ďalej obsahuje: dezinfekčné set, sterilný roztok v Politaineru, vrchný kryt, kompresor.