Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Soľanky - slane, generátory soľnej hmloviny

 

Generátor soľnej hmloviny je najefektívnejšou cestou prenosu soli do vášho dýchacieho ústrojenstva. Konvenčné ultrazvukové generátory dokážu generovať iba častice s vodou a soľné častice neodparia. Náš generátor (nebulizér) je konštruovaný tak, aby odolal náročnej prevádzke v saunách a predovšetkým ich vysokým teplotám. Použitie ultrazvuku vytvára najjemnejšie mikročastice – kvapky o veľkostiach 1-10 mikrónov. Tieto mikročastice potom môžu preniknúť až hlboko do pľúcnych mechúrikov.

Vyššia teplota rôznych typov sáun pomáha lepšie absorbovať účinnú látku – soľ. Najlepšieho účinku docielite tým, že si v saune ľahnete či sadnete priamo pod prístroj a relaxujete pod vlnou hmlového prúdu. Skvelým bonusom k liečebnému pôsobeniu je príjemné bublanie prístroja a vizuálny efekt klesajúcej, chladivej pary, ktorá celé saunovanie príjemne ozvláštni -– každý návštevník sauny bude ohromený.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Generátor soľnej hmloviny V90 do infrasauny, 740 ml

Cena: 855,24 EUR

Generátor soľnej hmloviny V90, tiež nazývaný soľanka, s objemom 740 ml, slúžiaci na inhaláciu soľného roztoku v malých a stredne veľkých infrasaunách a obývacích miestnostiach. Doporučená veľkosť miestnosti je až do 1,8 m2, materiál je z nerezovej ocele. Doba chodu generátora je 70 do 90 minút na jedno naplnenie.

Generátor soľnej hmloviny K60 do infrasauny, 820 ml

Cena: 602,31 EUR

Generátor soľnej hmloviny K60 s objemom 820 ml, tiež známy ako soľanka, slúžiaci na inhaláciu soľného roztoku do malých infrasáun. Odporúčaná veľkosť miestnosti do 1,4 m2. Odstráňte veko z nádoby otočením a naplňte nádobu roztokom chloridu sodného (1%).

Generátor soľnej hmloviny V120 do všetkých typov sáun, 1000 ml

Cena: 1 158,75 EUR

Generátor soľnej hmloviny V120, tiež nazývaný soľanka, s objemom 1000 ml, slúžiaci na inhaláciu soľného roztoku v malých a stredne veľkých infrasaunách a obývacích miestnostiach. Odporúčaná veľkosť infrasauny je 3,3 m2, pre malú saunu sa odporúča max. 3 m2. Materiál je z nerezovej ocele. Doba chodu generátora je 70 do 90 minút na jedno naplnenie.

Generátor soľnej hmloviny V230 do sauny, biosauny a kúpeľne, 1600 ml

Cena: 1 361,10 EUR

Generátor soľnej hmloviny V230, tiež nazývaný soľanka, s objemom 1600 ml, slúžiaci na inhaláciu soľného roztoku vo veľkých suanách a biosaunách do 5,3 m2, ďalšie využitie tiež v kúpeľni, sprchách, v konských stajní atď. Generátor V230 je vhodný ako pre saunu až do veľkosti 5,3 m2 s normálnou štandardnou výškou alebo až do výšky 2,3 m, rovnako ako pre sprchu (tá by mala byť uzavretá). Doba chodu generátora je 70 do 90 minút na jedno naplnenie.

Generátor soľnej hmloviny V310 do parných sáun a kúpeľní, 1930 ml

Cena: 1 644,38 EUR

Generátor soľnej hmloviny V310 s objemom 1930 ml, slúžiaci na inhaláciu soľného roztoku vo veľkých parných saunách, kúpeľňách a sprchových kútoch až do veľkosti 7 m2 a výšky 2,3 m. Materiál je z nerezovej ocele. Doba chodu generátora je 70 do 90 minút na jedno naplnenie.

SOLDOS-SL-V3 čerpadlo soli, slanej morskej klíma pre suché priestory

Cena: 5 066,67 EUR

SOLDOS je postrek jemného, ??sterilného roztoku soľanky pre suché miestnosti ako sú tepidária, sauny a odpočivárne. Dávkovacia kapacita pre miestnosti cca 35 m2. Soľný roztok je vo vzduchotesných schránkach (Politainer). Roztok sa pomocou peristaltického čerpadla dopraví do dvojzložkové dýzy, kde sa zjemní pridaním stlačeného vzduchu a rozpráši do miestnosti. Ovládanie pomocou dotykového displeja. Rôzne operačné módy. Týždenné programovanie. Vypínač pre vyprázdnenie vaku s roztokom. Sprievodca dezinfekciou a odpočet dní do nasledujúcej vhodnej dezinfekcie. Niekoľkoúrovňové nastavenie ovládania. Dodávka ďalej obsahuje: dezinfekčný set, sterilný roztok v Politaineru, vrchný kryt, kompresor.