Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Soľanky - slane, generátory soľnej hmloviny

 

Generátor soľnej hmloviny je najefektívnejšou cestou prenosu soli do vášho dýchacieho ústrojenstva. Konvenčné ultrazvukové generátory dokážu generovať iba častice s vodou a soľné častice neodparia. Náš generátor (nebulizér) je konštruovaný tak, aby odolal náročnej prevádzke v saunách a predovšetkým ich vysokým teplotám. Použitie ultrazvuku vytvára najjemnejšie mikročastice – kvapky o veľkostiach 1-10 mikrónov. Tieto mikročastice potom môžu preniknúť až hlboko do pľúcnych mechúrikov.

Vyššia teplota rôznych typov sáun pomáha lepšie absorbovať účinnú látku – soľ. Najlepšieho účinku docielite tým, že si v saune ľahnete či sadnete priamo pod prístroj a relaxujete pod vlnou hmlového prúdu. Skvelým bonusom k liečebnému pôsobeniu je príjemné bublanie prístroja a vizuálny efekt klesajúcej, chladivej pary, ktorá celé saunovanie príjemne ozvláštni -– každý návštevník sauny bude ohromený.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Generátor soľnej hmloviny K60 do infrasauny, 820 ml

Cena: 604,52 EUR

Generátor soľné hmloviny K60 s objemom 820 ml, tiež známy ako soľanka, slúžiaci na inhaláciu soľného roztoku do malých infrasáun. Odporúčaná veľkosť miestnosti do 1,4 m2. Odstráňte veko z nádoby otočením a naplňte nádobu s roztokom chloridu sodného (1%).

Generátor soľnej hmloviny V90 do infrasauny, 740 ml

Cena: 1 082,31 EUR

Generátor soľnej hmloviny V90, tiež nazývaný soľanka, s objemom 740 ml, slúžiaci na inhaláciu soľného roztoku v malých a stredne veľkých infrasaunách a obývacích miestností. Doporučená veľkosť miestnosti je až do 1,8 m2, materiál je z nerezovej ocele.

Generátor soľnej hmloviny V120 do všetkých typov sáun, 1000 ml

Cena: 1 287,29 EUR

Generátor soľnej hmloviny V120, tiež nazývaný soľanka, s objemom 1000 ml, slúžiaci na inhaláciu soľného roztoku v malých a stredne veľkých infrasaunách a obývacích miestností. Odporúčaná veľkosť infrasauny je 3,3 m2, pre malú saunu sa odporúča max. 3 m2. Materiál je z nerezovej ocele.

Generátor soľnej hmloviny V230 do sauny, biosauny a kúpeľne, 1600 ml

Cena: 1 534,40 EUR

Generátor soľnej hmloviny V230, tiež nazývaný soľanka, s objemom 1600 ml, slúžiaci na inhaláciu soľného roztoku vo veľkých suanách a biosaunách do 5,3 m2, ďalšie využitie tiež v kúpeľni, sprchách, košnkých stajní atď. Generátor V230 je vhodný ako pre saunu až do veľkosti 5,3 m s normálnou štandardnou výškou alebo až do výšky 2,3 m, rovnako ako pre sprchu (tá by mala byť uzavretá).

Generátor soľnej hmloviny V310 do parných sáun a kúpeľní, 1930 ml

Cena: 1 814,35 EUR

Generátor soľné hmloviny V310 s objemom 1930 ml, slúžiaci na inhaláciu soľného roztoku vo vekých parných saunách, kopelnách a sprchových kútoch až do veľkosti 7 m2 a výšky 2,3 m. Materiál je z nerezovej ocele.

SOLDOS-SL-V3 čerpadlo soli, slanej morskej klíma pre suché priestory

Cena: 5 086,54 EUR

SOLDOS je postrek jemného, sterilného roztoku soľanky pre suché miestnosti ako sú tepidária, sauny a odpočivárne. Dávkovacie kapacita pre miestnosti cca 35 m. Soľný roztok je vo vzduchotesných schránkach (Politainer). Roztok sa pomocou peristaltického čerpadla dopraví do dvojzložkové dýzy, kde sa zjemní pridaním stlačeného vzduchu a rozpráši do miestnosti. Ovládanie pomocou dotykového displeja. Rôzne operačné módy. Týždenné programovanie. Vypínač pri vyprázdnenie vaku s roztokom. Sprievodca dezinfekciou a odpočet dní do nasledujúcej vhodnej dezinfekcie. Několikaúrovňové nastavenia ovládania. Dodávka ďalej obsahuje: dezinfekčné set, sterilný roztok v Politaineru, vrchný kryt, kompresor.