Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Servis sauny

Naše servisné stredisko vykonáva autorizovaný servis sáun a technológií - volajte +421 220 812 523.

Zaoberáme sa testovaním, vykonávame repasovanie a opravy chybných ohrievačov, súčiastok a zariadení ako sú saunové regulácie, saunové pece, parné generátory. Zabezpečíme pre vás medzi inými aj tieto úkony:

Oprava regulátora sauny.

Oprava vykurovacieho telesa do sauny.

Servis kachlí do sauny.

Oprava sauny,

Oprava generátora do sauny.

 

Obráťte sa na profesionálov

Sme jediným autorizovaným dodávateľom značky Harvia v ČR a SR, a zároveň sme aj oficiálnym servisným strediskom Harvia pre ČR a SR. Zabezpečujeme záručný i pozáručný servis, prevádzkujeme montáže sáun, saunových aj parných technológií, na želanie nainštalujeme všetky naše produkty u vás doma. 

Servis, na ktorý sa môžete spoľahnúť

Iba originálny servis Harvia vám ponúka 100% kvalitu pre vašu saunovú technológiu. Sme vám po vždy ruke s cennými informáciami, návody a praktickú asistencií pred nákupom aj po nákupe. Po celú dobu životnosti vášho spotrebiča.

Originální náhradní díly a příslušenství

Dodáme vám originálne náhradné diely, ktoré potrebujete. Väčšinu špirál, vnútorných častí saunových pecí a jednotiek a ďalších náhradných dielov vedieme skladom, ostatné na objednávku dodáme do troch týždňov. Tak zabezpečíme, aby vám technológia vydržala čo najdlhšie. 

Zaistite si včas voľný termín

Pošlite nám dopyt na inštaláciu či opravu technológie či sauny na adresu technik@finskasauna.sk, naceníme vám termín a cenu výjazd nášho technika.