Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Dizajnové sauny Solide Outdoor

Drevená, napriek tomu moderná - Harvia Solide vytvorí wellness na vašej záhrade.

Nová vonkajšia sauna od Harvie je konštrukciou solídna masívna drevostavba, napriek tomu je však jej vzhľad moderný, čistý a praktický. Extra silné vonkajšie obloženie z fínskeho smreka (56 mm GLT smrek), bytelné lavice bez okrás a lineárny dizajn, čierne masívne pánty a čierne rámovanie dverí, svietidiel a doplňkov - to všetko prispieva k unikátnemu pocitu zo sauny. Nekompromisný škandinávsky dizajn dá navyše vašej záhrade úplne nový, moderný feeling, napriek tomu však predchnutý tradíciou.

Okolo sauny môžete vybudovať príjemnú relaxačnú zónu, zahŕňajúcu vonkajšiu kuchyňu, vírivku či bazén.

 

TIP: Stiahnite si katalóg Harvia Solide TU.

 

Harvia Solide vyrábame v 3 veľkostiach. Elegantný a jednoduchý dizajn ju predurčuje do moderných rezidenčných oblastí. Povrch sauny je možné farebne prispôsobiť, aby ladil s domom, či nechať pôvodný odtieň vybieleného smreka, ktorý ešte zvýrazňujú kontrastné čierne detaily.

Dvojitá presklená stena - pustite do sauny svetlo a do odpočivárne teplo.

Harvia Solide je navrhnutá tak, aby vám uľahčila každé saunovanie. Do kachlí sa prikladá zvonku, aby sa zamedzilo tvorbe sadzí vo vnútri. Okolo kachlí sme kvôli väčšiemu presvetleniu vytvorili ďalšiu novinku, dvojitú presklenú stenu. Tá vytvára vďaka jemnému lomu svetla skvelý efekt, pritom vďaka mliečnemu sklu poskytuje súkromie. Na odvod spalín nie je potrebný žiadny mohutný kamenný komín. Najväčšie presklenie pri ohnisku, aké sme kedy použili, vytvára autentický pocit krbu na saunové terase. Inými slovami, v jednom zdroji tepla dostanete dva: kachle do sauny, i vonkajší krb.

Postavená za deň, slúžiaca nastálo

Sauna je jednoduchá na výstavbu počas jedného dňa - jediné, čo od vás budeme vyžadovať, je príprava pilotov či základových pätiek / betónovej základnej dosky. Po prvom roku saunovania už vyžaduje len bežnú údržbu ako občasné vyčistenie kachlí, vydrhnutie interiéru naším čističom, či 1-2x za sezónu naparafinovánie dreva.

 

Harvia Solide Outdoor - Tri rôzne pôdorysy sáun splnia vaše požiadavky na prevádzku a veľkosť:

Harvia Solide Outdoor 1 - najkompaktnejšie riešenie. Zahŕňa iba potiareň a malú pergolu pre zakurenie a dve kresielka či ležadlo.

Harvia Solide Outdoor 2 - stredná veľkosť - zahŕňa potiareň, šatňu a pergolu pre vírivku, kresielka či vonkajšiu kuchyň.

Harvia Solide Outdoor 3 - najkomplexnejšie riešenie - zahŕňa potiareň, šatňu, veľkú kabínu s odpočivárňou a pergolu pre vírivku, kresielka či vonkajšiu kuchyň.

 

Upozornenie: Dodávka nezahŕňa základnú dosku. Podlaha sauny je súčasťou dodávky.

 

 

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Vonkajšia sauna Solide Compact ELECTRIC

Cena: 5 919,42 EUR

Sauna Solide Compact je dizajnová sauna s terasou a so štýlovým vonkajším povrchom, vyrobeným zo svetlého smrekového dreva. Čierne detaily vytvárajú kontrast a jednoduchosť, ktorá elegantne zapadá do vzhľadu obytných oblastí. Sauna kombinuje fínsku tradíciu so škandinávskym dizajnom. O vyhriatie sauny sa starajú saunové elektrická pec Harvia Vega Pre BC105 o výkone 10,5kW a ovládacie jednotka Sentiotec Professional B2.

Vonkajšia sauna Solide Compact WOOD

Cena: 7 608,47 EUR

Sauna Solide Compact je dizajnová sauna s terasou a so štýlovým vonkajším povrchom, vyrobeným zo svetlého smrekového dreva. Čierne detaily vytvárajú kontrast a jednoduchosť, ktorá elegantne zapadá do vzhľadu obytných oblastí. Sauna kombinuje fínsku tradíciu so škandinávskym dizajnom. O vyhriatie sauny sa starajú saunové kachle na drevo Harvia 20 Pro s oceľovým komínovým setom.

Vonkajšia sauna Solide Compact

Cena: 5 468,10 EUR

Sauna Solide Compact je dizajnová sauna s terasou a so štýlovým vonkajším povrchom, vyrobeným zo svetlého smrekového dreva. Čierne detaily vytvárajú kontrast a jednoduchosť, ktorá elegantne zapadá do vzhľadu obytných oblastí. Sauna kombinuje fínsku tradíciu so škandinávskym dizajnom. Súčasťou sauny nie sú saunové kachle ani ovládacia jednotka, nutné zakúpiť osobitne.

Vonkajšia sauna HARVIA Solide SLD01PS

Cena na vyžiadanie

Vonkajšia sauna HARVIA Solide SLD01PS kombinuje tradičné fínsku saunu s ověžujícím moderným dizajnom. Po celé stáročia bola vo Fínsku sauna ako samostatná budova s ??unikátnymi vlastnosťami. Extra silné vonkajšie obloženie zo smreka (56 mm GLT smrek), moderné lavice a lineárny dizajn robí zo sauny Solide momentálne najvyhľadávanejšie saunu vo Fínsku. Rozmery sauny sú 3355 x 3030 x 2320/2780 mm. Kapacita sauny: 2 - 3 osoby. Sauna je vybavená pecou na drevo Harvia Legend 240 Duo s krbom, ktorá umožní pohodlne vykurovať saunu zvonku bez neporiadku vnútri sauny. Terasa a krytina sauny nie je zahrnutá v štandardnej ponuke, ale možno doobjednať za príplatok navyše. Podlaha je dodávaná iba k saunovací miestnosti. Sauna je vyrábaná na zákazku.

Vonkajšia sauna HARVIA Solide SLD02PS

Cena na vyžiadanie

Vonkajšia sauna HARVIA Solide SLD02PS kombinuje tradičné fínsku saunu s ověžujícím moderným dizajnom. Po celé stáročia bola vo Fínsku sauna ako samostatná budova s ??unikátnymi vlastnosťami. Extra silné vonkajšie obloženie zo smreka (56 mm GLT smrek), moderné lavice a lineárny dizajn robí zo sauny Solide momentálne najvyhľadávanejšie saunu vo Fínsku. Rozmery sauny sú 4590 x 3600 x 2440/3040 mm. Kapacita sauny: 2 - 3 osoby. Sauna je vybavená pecou na drevo Harvia Legend 240 Duo s krbom, ktorá umožní pohodlne vykurovať saunu zvonku bez neporiadku vnútri sauny. Terasa a krytina sauny nie je zahrnutá v štandardnej ponuke, ale možno doobjednať za príplatok navyše. Podlaha je dodávaná iba k saunovací miestnosti. Sauna je vyrábaná na zákazku.

Vonkajšia sauna HARVIA Solide SLD03PS

Cena na vyžiadanie

Vonkajšia sauna HARVIA Solide SLD03PS kombinuje tradičné fínsku saunu s ověžujícím moderným dizajnom. Po celé stáročia bola vo Fínsku sauna ako samostatná budova s ??unikátnymi vlastnosťami. Extra silné vonkajšie obloženie zo smreka (56 mm GLT smrek), moderné lavice a lineárny dizajn robí zo sauny Solide momentálne najvyhľadávanejšie saunu vo Fínsku. Rozmery sauny sú 8210 x 4330 x 2440/3040 mm. Kapacita sauny: 2 - 3 osoby. Sauna je vybavená pecou na drevo Harvia Legend 240 Duo s krbom, ktorá umožní pohodlne vykurovať saunu zvonku bez neporiadku vnútri sauny. Terasa a krytina sauny nie je zahrnutá v štandardnej ponuke, ale možno doobjednať za príplatok navyše. Podlaha je dodávaná iba k saunovací miestnosti. Sauna je vyrábaná na zákazku.