Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Dizajnové sauny Solide Outdoor

Cena:

Vonkajšia sauna HARVIA Solide SLD01PS

Cena na vyžiadanie

Vonkajšia sauna HARVIA Solide SLD01PS kombinuje tradičné fínsku saunu s ověžujícím moderným dizajnom. Po celé stáročia bola vo Fínsku sauna ako samostatná budova s unikátnymi vlastnosťami. Extra silné vonkajšie obloženie zo smreka (56 mm GLT smrek), moderné lavice a lineárny dizajn robí zo sauny Solide momentálne najvyhľadávanejšie saunu vo Fínsku. Rozmery sauny sú 3355 x 3030 x 2320/2780 mm. Kapacita sauny: 2 - 3 osoby. Sauna je vybavená pecou na drevo Harvia Legend 240 Duo s krbom, ktorá umožní pohodlne vykurovať saunu zvonku bez neporiadku vnútri sauny. Terasa a krytina sauny nie je zahrnutá v štandardnej ponuke, ale možno doobjednať za príplatok navyše. Podlaha je dodávaná iba k saunovací miestnosti. Sauna je vyrábaná na zákazku.

Vonkajšia sauna HARVIA Solide SLD02PS

Cena na vyžiadanie

Vonkajšia sauna HARVIA Solide SLD02PS kombinuje tradičné fínsku saunu s ověžujícím moderným dizajnom. Po celé stáročia bola vo Fínsku sauna ako samostatná budova s unikátnymi vlastnosťami. Extra silné vonkajšie obloženie zo smreka (56 mm GLT smrek), moderné lavice a lineárny dizajn robí zo sauny Solide momentálne najvyhľadávanejšie saunu vo Fínsku. Rozmery sauny sú 4590 x 3600 x 2440/3040 mm. Kapacita sauny: 2 - 3 osoby. Sauna je vybavená pecou na drevo Harvia Legend 240 Duo s krbom, ktorá umožní pohodlne vykurovať saunu zvonku bez neporiadku vnútri sauny. Terasa a krytina sauny nie je zahrnutá v štandardnej ponuke, ale možno doobjednať za príplatok navyše. Podlaha je dodávaná iba k saunovací miestnosti. Sauna je vyrábaná na zákazku.

Vonkajšia sauna HARVIA Solide SLD03PS

Cena na vyžiadanie

Vonkajšia sauna HARVIA Solide SLD03PS kombinuje tradičné fínsku saunu s ověžujícím moderným dizajnom. Po celé stáročia bola vo Fínsku sauna ako samostatná budova s unikátnymi vlastnosťami. Extra silné vonkajšie obloženie zo smreka (56 mm GLT smrek), moderné lavice a lineárny dizajn robí zo sauny Solide momentálne najvyhľadávanejšie saunu vo Fínsku. Rozmery sauny sú 8210 x 4330 x 2440/3040 mm. Kapacita sauny: 2 - 3 osoby. Sauna je vybavená pecou na drevo Harvia Legend 240 Duo s krbom, ktorá umožní pohodlne vykurovať saunu zvonku bez neporiadku vnútri sauny. Terasa a krytina sauny nie je zahrnutá v štandardnej ponuke, ale možno doobjednať za príplatok navyše. Podlaha je dodávaná iba k saunovací miestnosti. Sauna je vyrábaná na zákazku.