Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Sauny

 

Našou doménou je výroba a predaj sáun na mieru a tiež predaj typových sáun vrátane ďalšieho wellness sortimentu od tradičného fínskeho výrobcu Harvia. V našom obchode nájdete široký výber fínskych sáun, ktoré uspokoja každé vaše prianie. Cenovo dostupné sú aj manuály sáun pre svojpomocnú stavbu sauny. Vďaka nim si postavíte vašu domácu saunu jednoducho a bez komplikácií. Jednoducho si u nás tiež vyberiete domáce infrasauny do bytu a to za priaznivé ceny.

Medzi ďalšie typy sáun, ktoré predávame, patria parné sauny a vonkajšie sauny. Saunový domček je jedna z najlepších saunových stavieb, ktoré si môžete dopriať. Vyzerá krásne, je jednoduchý na údržbu a poskytuje maximálny odpočinok. Pokiaľ máte zdravotné problémy s hornými dýchacími cestami, domáci parný kúpeľ pre vás bude ideálnou investíciou.

 

 

Zakúpenie typovej sauny, prípadne svojpomocné postavenie domácej sauny, je skvelý nápad. Okrem viac než tisícročnej skúsenosti Fínov sa tiež postupne začínajú objavovať vedecké dôkazy o priaznivých účinkoch sauny na zdravie človeka. Medzi najčastejšie uvádzané účinky saunovania patrí detoxikácia organizmu a posilnenie srdcovej aktivity, infrasauna má však benefitov viac, prekvapivo účinné sú taktiež efekty fínskej sauny. To, že správne používanie sauny nie je žiadna veda, si môžete prečítať tu.