Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Saunová pec na drevo HARVIA Classic 280 Top

Saunová pec na drevo HARVIA Classic 280 Top


Štýlové saunové kachle na drevo pre saunu s objemom 10 - 28 m3. kachle HARVIA Classic 280 Top vás zavedú 60 rokov späť do histórie saunovania, kedy boli vyrobené prvé saunové kachle na drevo. Rovnako ako vtedy, aj Classic 280 Top majú horný kryt. Vďaka nemu môžete regulovať saunu podľa svojho vkusu.

Zaslať požiadavku

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.
Základné informácie Parametre Návody (2) Hodnotenie (0)

Ľúbivé pece na drevo v jednoduchom dizajne nechávajú vyniknúť prirodzenú krásu kameňa v kombinácii s tvrdým železom a nerezovou oceľou. Sklenené dvierka navyše vpúšťa do sauny príjemné svetlo plápolajúceho ohňa, a tým zvýrazní jej atmosféru. Smer otvárania dvierok je možné pre ľahšiu manipuláciu zmeniť.

Vďaka krytu regulujúcej cirkulácie vzduchu vám nič nebráni si nastaviť saunu podľa vašich potrieb. Obyčajne z kachlí sála jemnej teplo. Keď je totiž kryt dole, kamene sa rýchlo rozžeraví, ale teplota v saune nestúpa tak rýchlo. Zdvihnite kryt, polejte kamene a užívajte si svoju saunu.

V prípade, že bude kryt zdvihol po celú dobu, kachle budú fungovať ako obyčajné kachle bez krytu.

Kachle hravo vyhrejú veľkú saunu.

Súčasť balenia:

  • saunová pec na drevo
Kód produktu: WK280CT
EAN: 6417659014281
Názov: Saunové kachle na drevo HARVIA Classic 280 Top
Vhodný objem sauny (m3): 10-28
Výkon (kW): 26,6
Rozmery (ŠxHxVmm): 485x520x930
Váha (kg): 80
Požadovaná teplotná trieda komína: T600
Umiestnenie komínového výstupu na zadnej strane (mm): 690
Umiestnenie komínového výstupu na vrchu (mm): 135
Priemer komínového výstupu (mm): 115
Max. kapacita kameňov (kg): 60
Dvierka: Sklenená
Plášť: Nerezová oceľ a železo
Prikladanie zvonku: nie
Výrobca: Harvia

Odporúčané doplnky

Podobné produkty

Saunová pec na drevo HARVIA Legend 240

Cena: 1 073,44 EUR

kachle Legend majú modernú konštrukciu roštu, ktorá umožňuje efektívnejšie a čistejšie spaľovanie dreva. Menšia bezpečnostná vzdialenosť, než je obvyklé, vám umožní slobodnejšie zvoliť umiestnenie lavíc. HARVIA Legend 240 sú excelentnou voľbou pre stredne veľké sauny. kachle sú vybavené veľkými štýlovými presklenými dvierkami s oceľovým rámom. Polohovateľné nožičky uľahčujú vhodné umiestnenie kachlí v saune. Saunové kachle disponujú výkonom 21 kW.

Saunová pec na drevo HARVIA Legend 300

Cena: 1 500,00 EUR

kachle Legend 300 s výkonom 23 kW môžu poskytnúť veľmi intenzívne saunovanie v stredne veľkých a veľkých saunách. kachle sú vybavené veľkými štýlovými presklenými dvierkami s oceľovým rámom. Priestorné ohnisko pojme aj veľké špalky dreva, až do 47 cm. Polohovateľné nožičky uľahčujú vhodné umiestnenie kachlí v saune.

Saunová pec na drevo HARVIA Legend 240 Duo

Cena: 1 540,92 EUR

kachle Legend 240 Duo môžu poskytnúť veľmi intenzívne saunovanie v stredne veľkých a veľkých saunách. kachle sú vybavené veľkými štýlovými presklenými dvierkami s oceľovým rámom. Priestorné ohnisko pojme aj veľké špalky dreva, až do 47 cm. Polohovateľné nožičky uľahčujú vhodné umiestnenie kachlí v saune. Doporučená veľkosť sauny je 10–24 m3 a maximálne množstvo kameňov je 200 kg. Model DUO je tou pravou voľbou pre všetkých, ktorí chcú saunu vyhriať z pohodlia inej miestnosti, či si užiť plameňov krbu. Smer otvárania dvierok sa dá pre ešte ľahšiu obsluhu zmeniť.