Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Saunové doplnky

Vedrá a naberačky

Vedro na polievanie kameňov patrí neodmyslitelne k saune.

Aróma

Arómy do sauny s esenciálnymi olejmi vám pomôžu vytvoriť vo vašej saune skvelú atmosféru.

Teplomery a vlhkomery

Saunové teplomery a vlhkomery sú nevyhnutnou súčasťou Vašej sauny.

Odparovače

Odparovače vody či arómy sú neoddeliteľnou súčasťou sauny. Saunové kamene účinne predávajú svoju teplotu do nádoby a tá následne zvlhčí a prevonia vašu saunu.

Doplnky z dreva

Drevené saunové doplnky do sauny vám spríjemnia pobyt v saune.

Ostatné

Pravidlá saunovania, ceduľky a nápisy, držiaky okuliarov, iné.

Starostlivosť o telo a masážne prostriedky

Doprajte svojmu telu kompletnú starostlivosť s touto prírodnou kozmetikou a masážnymi prostriedkami. V našej ponuke nájdete kozmetiku do sauny, kartáče a metličky a ďalšie doplnky pre starostlivosť t

Dekorácie do sauny

Oživte Vašu saunu modernými prvkami. Kamenné, sklenené alebo iné dekorácie nielen za saunové kachle.

Ozvučenie sauny

Niekedy potrebujeme naozaj pauzu z každodenného života plného stresu. Príjemná hudba v saune je ta najlepšia a najefektívnejšia kombinácia, ako si vytvoriť v dome oázu kľudu a relaxácie.

Starostlivosť o sauny

Ponúkame Vám všetko pre to, aby vaša sauna vydržala dlhodobo čistá, nedochádzalo k degradácii dreva v dôsledku vplyvu mikróbov a aby ste predovšetkým chránili zdravie svoje aj druhých.

Soľ a pridružené produkty

Pravá himalájska soľ do sauny - jedna z najkvalitnejších solí na svete.

Textil do sauny

Saunový textil, ktorý je vyrobený špeciálne pre pobyt v saune, Vám zaručí dokonalé pohodlie pri saunovaní.

Nápoje do sauny

Osvieženie po saunovaní tým najlepším nápojom.

Darčekové poukazy

Darčekové poukazy pre potešenie vašich blízkych a známych.

Podlahové rošty

Podlahové rošty zabraňujú nepríjemnému chladivému pocitu pri kontakte s podlahou sauny. Na výber ako z dreva, tak z PVC materiálu v niekoľko farebných prevedeniach.

Zvýhodnené sety

Nakúpte v tejto kategórii viacej produktov naraz a za lepšie ceny!

Odporúčame

Automatický dávkovač vody a arómy

Cena: 1 060,93 EUR

Účelom dávkovača je aplikovať vodu a zmes vody s esenciou na vyhrievané kamene a saunové pece. Zariadenie sa skladá z hlavnej jednotky a ovládacích tlačidiel - 1 tlačidlo pre vodu a 1 tlačidlo pre zmes vody s esenciou. Môžete inštalovať ďalších niekoľko tlačidiel (možno zakúpiť samostatne). Prístroj pracuje buď automaticky v definovaných intervaloch alebo keď stlačíte tlačidlo. Tlačidlá možno tiež použiť, keď je zariadenie v automatickom režime. Keď je stlačené tlačidlo, časovač opäť začne odpočítavať dávkovací interval.

Kamenná stena HARVIA 534 x 2040 mm

Cena: 509,38 EUR

Dekoratívnu stenu HARVIA môžete umiestniť za pece, môžete ňou zakryť celú stenu alebo napríklad len jeden roh. Pokiaľ hľadáte jednoduchý spôsob, ako rozjasniť vzhľad vašej sauny, kamenná stena je presne pre vás. Tvorí ju vysoko kvalitná keramická imitácia kameňa. Stenu rámuje hliníková lišta, ktorá perfektne dotvára celý vzhľad. Spodná časť dekoratívnej kamennej steny je vyrobená z brúsenej ocele, čo vám umožní štýlovo pripevniť pece na stenu. Pri tejto inštalácii nezabudnite, že šróby musia byť umiestňované iba do nosných prvkov steny. Dodávka obsahuje montážny materiál a vrtáky, pre montáž kamennej steny a kachlí na stenu.

Relaxačné lehátko JAZER svetlé

Cena: 373,02 EUR

Relaxačné lehátko pre odpočinkové zóny wellness alebo k použitiu ako záhradné lehátko. Lehátko vyniká vysokou úrovňou spracovania a zaisťuje skutočný komfort pri ležaní. Na výrobu sú použité len prírodné materiály. Celé lehátko je z dreva. Šírka: 620

Novinky