Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Saunová pec, generátory, infražiariče

Cena:

Saunové kamene 20 kg, červené, 5 - 10 cm

-9% Cena: 13,00 EUR

Originálne fínske saunové kamene HARVIA sú vyberané podľa starej tradície a sprostredkovávajú skutočnú atmosféru tradičného saunovania. Dlhšie v sebe akumulujú teplo, minimálne sa rozpadávajú, a vydržia vám mnohonásobne dlhšie, ako iné horniny. V žiadnom prípade neplňte pece obyčajnými kameňmi!

Regulácia, riadiaca jednotka CG170I, Griffin

-2% Cena: 367,00 EUR

HARVIA Griffin infra je moderná riadiaca jednotka pre infrasauny novej generácie. S jednotkou Griffin môžete pohodlne ovládať všetky funkcie infrasauny, ktoré sú riadené elektronicky. Jednotka je určená pre ovládanie infra kabín. Možnosť nastavenia času, teploty, svetla a ventilátoru. Vďaka časovaču si môžete nastaviť zapnutie sauny v presnú hodinu tak, aby bola pripravená, kedykoľvek budete potrebovať. Jednotka má veľmi príjemný design kombinujúci kovové prvky. Rozmery panelu 94x113x28 mm. Silový modul má rozmery: 270x201x80 mm.

Saunová pec HARVIA Vega Lux BX80E

-13% Cena: 275,00 EUR

Saunové kachle HARVIA Lux - elektrické kachle s výkonom 8 kW. Saunové kachle nemajú reguláciu na plášti kachlí, napätie 380 V, nerezové prevedenie. Oproti klasickým kachliam ponúkajú liatinovú hornú časť, ktorá spevňuje konštrukciu. Druhým významným prvkom je ochranný pruh proti popáleniu.

Saunová pec HARVIA Vega Lux BX60E

-13% Cena: 262,00 EUR

Saunové kachle HARVIA Lux - elektrické kachle s výkonom 6 kW. Saunové kachle nemajú reguláciu na plášti kachlí, napätie 380 V, nerezové prevedenie. Oproti klasickým kachliam ponúkajú liatinovú hornú časť, ktorá spevňuje konštrukciu. Druhým významným prvkom je ochranný pruh proti popáleniu.

Parný generátor HELIX 15 kW

Cena: 1 520,00 EUR

Parný generátor fínskeho výrobcu HARVIA. Prístroj je určený do veľkých parných sáun. Výkon rozpätia umožňuje podľa druhu parnej kabíny, teda podľa konštrukcie použiť prístroj v kabínach 12-28m3. Je však nutná konzultácia s odborníkom na problematiku parných sáun. Dodávka obsahuje parný generátor, riadiaci panel, teplotné čidlo a parnú trysku (1ks). Množstvo vyprodukovanej pary za hodinu je 20,1 kg. Zdroj 400 V. Kábel prívodu 5x6 mm.

Kôš na drevo HARVIA

-9% Cena: 36,00 EUR

Špeciálny kôš na drevené špalky pre ľahké prenášanie dreva do sauny s kachľami na drevo - vďaka nemu už nebudete mať celé paže poškriabané a od smoly. Kôš sa môže behom saunovania ponechať na podlahe v saune, ale musí sa dodržať bezpečnostná vzdialenosť od kachlí. Držiak koša je z masívneho kusu jelše. Textilný povrch, umývateľný, vystužený. Drevená spodná časť.

Saunová pec HARVIA Vega Lux BX45

-4% Cena: 310,00 EUR

Saunové kachle HARVIA Lux - elektrické kachle s výkonom 4,5 kW. Saunové kachle s reguláciou na plášti kachlí, napätie 380 V, nerezové prevedenie. Oproti klasickým kachliam ponúkajú liatinovú hornú časť, ktorá spevňuje konštrukciu. Druhým významným prvkom je ochranný pruh proti popáleniu.

Regulácia, riadiaca jednotka CG170T, Griffin

-15% Cena: 514,00 EUR

Griffin Colour Light CG170T je jednotkou, ktorá riadi farebné cykly svetla v saune a umožňuje tak relaxáciu formou tzv. farebnej terapie. Je to vedecky preukázaná vlastnosť účinku svetla na ľudské zdravie.

Saunová pec HARVIA Vega Lux BX45E

-10% Cena: 180,00 EUR

Saunové kachle HARVIA Lux - elektrické kachle s výkonom 4,5 kW. Saunové kachle nemajú reguláciu na plášti kachlí, napätie 380 V, nerezové prevedenie. Oproti klasickým kachliam ponúkajú liatinovú hornú časť, ktorá spevňuje konštrukciu. Druhým významným prvkom je ochranný pruh proti popáleniu.