Zákazníkovi zo Slavkova sme splnili sen v podobe tmavšej modernej sauny s otvoreným výhľadom na bazén a vonkajšie jazierko.  

 

Zákazník mal pripravenú rohovú priečku, ktorá vytvorila priestor zľava pre sprchový kút a sprava pre sociálne zázemie. Do priečky sme uchytili zadnú a bočnú stenu sauny. 

Sauna s rozmermi 206x206 cm a svetlou výškou 212 cm je obložená drásanými palubovkami z jelše Termowood širšieho STS profilu. Na lavice, opierky a podlahový rošt sú použité dosky borovice Scala Termowood. Presklený roh zvýrazňuje masívne madlo z nerezu/jelše. Saunu behom 30 minut vyhreje výkonná pec Harvia Cilindro PC110E, ovládaná reguláciou Harvia Xenio CX170 (silová časť jednotky je umiestnená v sociálnom zázemí). Zapojený je i GSM modul, aby sa dala sauna spustiť i počas cesty z práce.

 

Klasické saunové svetlo s otrasu-vzdornou E14 žiarovkou v tienidle pod lavicou je doplnené atmosférickým setom optických vlákien s projektorom Cariitti a bluetooth ovládaním - jednotlivé vlákna sú umiestnené v strope tesne pri stenách sauny a umožňujú zmenu farby. Jedno vlákno je navyše vybavené šošovkou a umiestnené priamo nad pecou, aby osvetľovalo oblak pary po poliati vykurovacieho telesa.

Pohodu v saune dotvára skrytý bluetooth saunový prehrávač IceSound s nerezovými reproduktormi Harvia DL8ES s výkonom 2x30W. 

Opis a rozmery

Opis:

samostatne stojaca fínska sauna na mieru

 

Rozmery:
206 x 206 x 212 cm

Materiál

  • obloženie z Termoolše STS
  • interiér z Borovice Scala Thermowood

Dvere:
8 mm bezpečnostné kalené sklo číre, madlo z Premium nerez/jelše

Vybavenie

Pec: 

Harvia Cilindro PC110E

 

Osvetlenie sauny:

Klasické saunové svetlo

Zavřít
Loading...