Zákazník mal na saunu pripravený vymurovaný priestor na terase, do ktorého sme vstavali saunu na mieru, sauna je tak viac chránená pred poveternostnými vplyvmi, čo predlžuje jej životnosť. 

 

Celé predné čelo sauny vlastne tvorí bezpečnostné bronzové presklenie, takže zákazník má nerušený výhľad zo sauny. S presklením, pochopiteľne, prichádzajú i väčšie tepelné straty, takže sme zvolili silnejšie výhrevné teleso - Harvia Cilindro PC90E s výkonom 9 kW so 100 kg saunovými kameňmi. Na lavice sme použili africkou vŕbu - Abachi s profilom 21x80 mm, obloženie stien sauny je z osiky v úprave Termowood s profilom 15x120 STP.

Štýlové osvetlenie sme vytvorili zo 16tich optických vláken do stropu sauny Cariitti Deco set, 17. vlákno je silnejšie a pomocou šošovky zhora krásne nasvecuje výhrevné teleso a zvýrazňuje oblak pary, vznikajúci po poliati pece. Štýlovú bodku dotvoria presýpacie hodiny Hemlock White s bielym pieskom a  luxusným Steel setom teplomeru s vlhkomerom a vedra s naberačkou, všetko v kombinácii kovu s termojelšou.

Zavřít
Loading...