Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Riadiace jednotky pre sauny

Griffin CG 170 je digitálna kontrolná jednotka pre elektrickú pec vo veľmi elegantnom prevedení. Jedná sa o novú radu veľmi malých jednotiek. Povrch Griffinu je chrómovo lesklý, čo dodáva saune luxusný vzhľad. Griffin vám umožní ovládať prakticky všetku činnosť saunových zariadení: osvetlenie, operačný čas, teplotu sauny a ventilátor. S pomocou časovača môžete napríklad nastaviť automatické zapnutie sauny na dobu príchodu z práce. Silovú jednotku je možné umiestniť do vedľajšej miestnosti alebo zabudovať napríklad do stropu sauny. 

V našej ponuke máme tiež novinku roku 2015, dotykovú riadiacu jednotku Harvia Xenio CX170. Jedná sa o moderný a štýlový spôsob ako ovládať vašu saunu. Panel s jednoduchým a funkčným ovládaním môže byť nainštalovaný takmer všade - v šatni, kúpeľni alebo obývačke.

Modely Harvia Classic (napr. C90), patria do základnej rady riadiacich jednotiek a umožňujú nastavenie teploty, vybavené sú taktiež časovačom.

Pokiaľ jednotku prepojíte s elektrickým ventilátorom, napr. s klasickým kúpeľňovým, môžete ju nastaviť tak, aby po vašom odchode vysušila saunu (za zhruba 45 minút). Vysušenie značne predlžuje životnosť sauny.

Cena:

Výrobca
Maximálna záťaž (kW)

Riadiaca jednotka HARVIA Xenio CX110

Cena: 390,00 EUR

Novinka na trhu HARVIA! Riadiaca jednotka HARVIA Xenio CX110 s dotykovým displejom určená pre štandardné pece do privátnej a komerčnej sauny s výkonom 2,3 - 11 kW. Najnovšia technológia v ovládaní nielen rodinných, ale aj komerčných sáun, elegantné minimalistické prevedenie. Pomocou tejto modernej riadiacej jednotky možno veľmi jednoducho ovládať prevádzkový čas sauny, teplotu a osvetlenie sauny. Riadiaca jednotka Xenio CX110 zahŕňa: ovládací displej (kontrolný panel), silovú jednotku (board) a teplotné čidlo.

Riadiaca jednotka HARVIA Xenio CX170

Cena: 420,00 EUR

Novinka na trhu HARVIA! Riadiaca jednotka HARVIA Xenio CX170 s dotykovým displejom určená pre štandardné pece do privátnej a komerčnej sauny s výkonom 2,3 - 17 kW. Najnovšia technológia v ovládaní nielen rodinných, ale aj komerčných sáun, elegantné minimalistické prevedenie. Pomocou tejto modernej riadiacej jednotky možno veľmi jednoducho ovládať prevádzkový čas sauny, teplotu, osvetlenie a ventiláciu v saune. Riadiaca jednotka Xenio CX170 zahŕňa: ovládací displej (kontrolný panel), silovú jednotku (board) a teplotné čidlo.

Regulácia, riadiaca jednotka C90

Cena: 219,60 EUR

Digitálna kontrolná jednotka s numerickým zobrazením teploty max. 125 °C. Táto jednotka dokáže ovládať všetky typy kachlí z našej ponuky do max. výkonu 6 kW. Teplotný rozsah pre nastavenie teploty sauny 40–110 °C. Operatívny čas prevádzky sauny môže byť nastavený až na 4 hodiny, prednastavenie spustenia pre saunové pece 0-12 hod. Regulácia spína tiež svetlo v saune. Kontaktujte nás, pokiaľ nie ste si istí s výberom vhodnej kontrolnej jednotky, radi vám poradíme.

Regulácia, riadiaca jednotka C150

Cena: 295,20 EUR

Digitálna kontrolná jednotka s numerickým zobrazením číslic teploty až +125°C. Operačný čas regulácie teploty môže byť nastavený na 4 h, prednastavenie spustenia 0-12 h. Jednotka je určená pre externú montáž. Pre pece 3-17 kW, vhodné aj pre frekventované sauny. Súčasťou balenia je čidlo do sauny a manuál. Rozmery 250x223x703 mm.

Regulácia, riadiaca jednotka HARVIA Senlog CF9

Cena: 183,64 EUR

Riadiaca jednotka HARVIA Senlog CF9. Ovládanie elektrických saunových kachlí do výkonu 9 kW. Ovládanie doby prevádzky, teploty sauny a osvetlenie. Súčasť balenia: jednotka, teplotný snímač.

Prídavná jednotka CG170L

Cena: 329,33 EUR

Samostatne predajná prídavná jednotka pre zvýšenie výkonu regulácie saunových kachlí CG170. Jednotka má rozmery: 270x201x80 mm. Je určená hlavne pre veľké prevádzky alebo sa dá kúpiť ako náhradný diel.

Regulácia, riadiaca jednotka C260-34

Cena: 801,60 EUR

Táto regulácia je vhodná pre komerčné prevádzky. C260-34 - jednotka vie ovládať pece 22-34 kW. Jednotka sa skladá z dvoch častí, je možné dokúpiť montážny rámček. Jednotka obsahuje týždenný časovač, kde sa dá nastaviť presne, kedy sa majú pece vypínať a zapínať a táto funkcia sa dá využiť behom jedného dňa aj opakovane.

Regulácia, riadiaca jednotka HARVIA Xafir CS110

Cena: 417,05 EUR

Riadiaca jednotka HARVIA Xafir CS110, dotyková. Elegantné prevedenie ladiace s ovládacím panelom generátorov pary HARVIA. Ovládanie elektrických saunových kachlí do výkonu 11 kW. Ovládanie doby prevádzky, teploty sauny a osvetlenie. Ovládací panel môže byť inštalovaný vo vnútri sauny. Súčasť balenia: ovládací panel, silová jednotka, teplotný snímač.

Prídavná jednotka LTY17 pre CX110

Cena: 387,60 EUR

Samostatne predajná, prídavná jednotka LTY17 pre zvýšenie výkonu regulácie saunových kachlí CX110, Xenio. Jednotka má rozmery: 270x201x80mm. Je určená hlavne pre veľké prevádzky, alebo sa dá kúpiť ako náhradný diel.

Regulácia, riadiaca jednotka C260-20

Cena: 801,60 EUR

Táto regulácia je vhodná pre komerčné prevádzky. C260-20 - jednotka vie ovládať pece 10,5 - 22 kW. Jednotka sa skladá z dvoch častí, je možné dokúpiť montážny rámček. Jednotka obsahuje týždenný časovač, kde sa dá nastaviť presne, kedy sa majú pece vypínať a zapínať a táto funkcia sa dá využiť behom jedného dňa aj opakovane.

Prepojovacia sada k reguláciám Sentiotec Professional

Cena: 35,58 EUR

Prepojovacia káblová sada slúžiace na pripojenie na zbernicové systémy pre regulácie Sentiotec Professional

Ovládací panel riadiace jednotky wave.com4 Touch II

Cena: 942,78 EUR

Ovládací panel riadiace jednotky Touch II má príjemný a moderný dizajn. Za predným ultratenkým displayom, ktorý má vysoký kontrast a extra silné podsvietenie, je tiež vysoko kvalitný elektronika zaisťujúce maximálnu energetickú efektivitu. Skleneným dotykovým ovládačom možné všetko ovládať pohodlne a jednoducho pomocou intuitívna navigácia v menu, ktoré je viacjazyčné - možno si teda navoliť jazyky. Fínska sauna, infrasauna, farebná terapia alebo mp3 prehrávač môžu byť riadené ako jednotlivé moduly alebo takmer v akejkoľvek kombinácii podľa vášho výberu!

Regulácia, riadiaca jednotka SENTIOTEC A2

Cena: 296,80 EUR

Táto ovládacia jednotka A2 je určená pre komerčné fínskej sauny. Teplotu je možné nastaviť od 40-125 ° C. Pre zobrazenie teploty je nutné dokúpiť teplotný lavicový sensor F2 (FSSTC273). Disponuje bezpečnostným vypnutím sauny pri rozbití alebo skratu čidla, ktoré je súčasťou balenia. Maximálna doba nahrievania kachlí je 6 hodín.

Ovládacia jednotka SENTIOTEC wave.com4 FinSet 1, svetlé drevo, cédrové čidlo

Cena: 750,73 EUR

Set riadiacie jednotky pre fínske sauny - súčasťou dodávky je ovládacia jednotka ze svetlého dreva, základný riadiaci modul a teplotné čidlo v cedrovom prevedeniu. Všetky potrebné káble sú súčasťou sady.

Regulácia, riadiaca jednotka Pre B2

Cena: 524,75 EUR

Inovatívne technológie Pro B2: Inteligentný PI regulátor Spínač pre osvetlenie (max. 100 W) Prednastavenie času po 15min intervaloch Vysoko kvalitné komponenty s dlhou životnosťou Ploché puzdro - 4 cm energeticky úsporné Výmenné dekoračné panely Svorka pre bezpečnostné vypnutie Jednoduchý alebo duálny senzorový systém Digitálny teplotný ukazovateľ Diaľkové bezkontaktný zopnutie