Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Riadiace jednotky pre sauny

Griffin CG 170 je digitálna kontrolná jednotka pre elektrickú pec vo veľmi elegantnom prevedení. Jedná sa o novú radu veľmi malých jednotiek. Povrch Griffinu je chrómovo lesklý, čo dodáva saune luxusný vzhľad. Griffin vám umožní ovládať prakticky všetku činnosť saunových zariadení: osvetlenie, operačný čas, teplotu sauny a ventilátor. S pomocou časovača môžete napríklad nastaviť automatické zapnutie sauny na dobu príchodu z práce. Silovú jednotku je možné umiestniť do vedľajšej miestnosti alebo zabudovať napríklad do stropu sauny. 

V našej ponuke máme tiež novinku roku 2015, dotykovú riadiacu jednotku Harvia Xenio CX170. Jedná sa o moderný a štýlový spôsob ako ovládať vašu saunu. Panel s jednoduchým a funkčným ovládaním môže byť nainštalovaný takmer všade - v šatni, kúpeľni alebo obývačke.

Modely Harvia Classic (napr. C90), patria do základnej rady riadiacich jednotiek a umožňujú nastavenie teploty, vybavené sú taktiež časovačom.

Pokiaľ jednotku prepojíte s elektrickým ventilátorom, napr. s klasickým kúpeľňovým, môžete ju nastaviť tak, aby po vašom odchode vysušila saunu (za zhruba 45 minút). Vysušenie značne predlžuje životnosť sauny.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Maximálna záťaž (kW)
Výrobca

Riadiaca jednotka HARVIA Xenio CX110

Cena: 390,00 EUR

Riadiaca jednotka HARVIA Xenio CX110 s dotykovým displejom určená pre štandardné pece do privátnej a komerčnej sauny s výkonom 2,3 - 11 kW. Najnovšia technológia v ovládaní nielen rodinných, ale aj komerčných sáun, elegantné minimalistické prevedenie. Pomocou tejto modernej riadiacej jednotky možno veľmi jednoducho ovládať prevádzkový čas sauny, teplotu a osvetlenie sauny. Riadiaca jednotka Xenio CX110 zahŕňa: ovládací displej (kontrolný panel), silovú jednotku (board) a teplotné čidlo.

Riadiaca jednotka HARVIA Xenio CX170

Cena: 420,00 EUR

Riadiaca jednotka HARVIA Xenio CX170 s dotykovým displejom určená pre štandardné pece do privátnej a komerčnej sauny s výkonom 2,3 - 17 kW. Najnovšia technológia v ovládaní nielen rodinných, ale aj komerčných sáun, elegantné minimalistické prevedenie. Pomocou tejto modernej riadiacej jednotky možno veľmi jednoducho ovládať prevádzkový čas sauny, teplotu, osvetlenie a ventiláciu v saune. Riadiaca jednotka Xenio CX170 zahŕňa: ovládací displej (kontrolný panel), silovú jednotku (board) a teplotné čidlo.

Regulácia, riadiaca jednotka C90

Cena: 282,00 EUR

Digitálna kontrolná jednotka s numerickým zobrazením teploty max. 125° C. Táto jednotka dokáže ovládať všetky typy kachlí z našej ponuky do max. výkonu 6 kW. Teplotný rozsah pre nastavenie teploty sauny 40–110° C. Operatívny čas prevádzky sauny môže byť nastavený až na 4 hodiny, prednastavenie spustenia pre saunové pece 0-12 hod. Regulácia spína tiež svetlo v saune. Kontaktujte nás, pokiaľ nie ste si istí s výberom vhodnej kontrolnej jednotky, radi vám poradíme.

Regulácia, riadiaca jednotka C150

Cena: 295,20 EUR

Digitálna kontrolná jednotka s numerickým zobrazením číslic teploty až +125° C. Operačný čas regulácie teploty môže byť nastavený na 4 h, prednastavenie spustenia 0-12 h. Jednotka je určená pre externú montáž. Pre pece 3-17 kW, vhodné aj pre frekventované sauny. Súčasťou balenia je čidlo do sauny a manuál. Rozmery 250x223x703 mm.

SET Ovládacia jednotka SENTIOTEC wave.com4 FinSet 1, tmavé drevo, tmavé čidlo

Cena: 735,00 EUR

Set riadiacie jednotky pre fínske sauny - súčasťou dodávky je ovládacia jednotka z tmavého dreva, základný riadiaci modul a teplotné čidlo v cedrovom prevedeniu. Všetky potrebné káble sú súčasťou sady.

Regulácia, riadiaca jednotka HARVIA Xafir CS110

Cena: 417,05 EUR

Riadiaca jednotka HARVIA Xafir CS110, dotyková. Elegantné prevedenie ladiace s ovládacím panelom generátorov pary HARVIA. Ovládanie elektrických saunových kachlí do výkonu 11 kW. Ovládanie doby prevádzky, teploty sauny a osvetlenie. Ovládací panel môže byť inštalovaný vo vnútri sauny. Súčasť balenia: ovládací panel, silová jednotka, teplotný snímač.

Regulácia, riadiaca jednotka HARVIA Xafir CS170

Cena: 528,90 EUR

Riadiaca jednotka HARVIA Xafir CS170, dotyková. Elegantné prevedenie ladiace s ovládacím panelom generátorov pary HARVIA. Ovládanie elektrických saunových kachlí do výkonu 17 kW. Ovládanie doby prevádzky, teploty sauny a osvetlenie s ventiláciou. Ovládací panel môže byť inštalovaný vo vnútri sauny. Súčasť balenia: ovládací panel, silová jednotka, teplotný snímač.

Regulácia, riadiaca jednotka home.com4, čierna

Cena: 1 008,00 EUR

Ovládacia jednotka home.com4 zvládne kachle do výkonu 10,5kW, výparník s výkonom 3,5 kW a infražiariče. Ovládať ju môžete pomocou tabletu, ktorý nie je súčasťou dodávky. Umožňuje ovládanie RGB osvetlenia s možnosťou Bluetooth modulu a s týždenným časovačom na 14 programov. Možno zakúpiť v čiernom alebo v bielom prevedení.

Regulácia, riadiaca jednotka HARVIA Senlog CF9

Cena: 183,64 EUR

Riadiaca jednotka HARVIA Senlog CF9. Ovládanie elektrických saunových kachlí do výkonu 9 kW. Ovládanie doby prevádzky, teploty sauny a osvetlenie. Súčasť balenia: jednotka, teplotný snímač.

Regulácia, riadiaca jednotka C260-20

Cena: 801,60 EUR

Táto regulácia je vhodná pre komerčné prevádzky. C260-20 - jednotka vie ovládať pece 10,5 - 22 kW. Jednotka sa skladá z dvoch častí, je možné dokúpiť montážny rámček. Jednotka obsahuje týždenný časovač, kde sa dá nastaviť presne, kedy sa majú pece vypínať a zapínať a táto funkcia sa dá využiť behom jedného dňa aj opakovane.

Regulácia, riadiaca jednotka C260-34

Cena: 801,60 EUR

Táto regulácia je vhodná pre komerčné prevádzky. C260-34 - jednotka vie ovládať pece 22-34 kW. Jednotka sa skladá z dvoch častí, je možné dokúpiť montážny rámček. Jednotka obsahuje týždenný časovač, kde sa dá nastaviť presne, kedy sa majú pece vypínať a zapínať a táto funkcia sa dá využiť behom jedného dňa aj opakovane.

Regulácia, riadiaca jednotka C150VKK

Cena: 474,24 EUR

Táto regulácia je vhodná pre komerčné prevádzky alebo prevádzky s pravidelným používaním sauny. Digitálna kontrolná jednotka so zobrazením číslic teploty až +110°C. Operačný čas regulácie teploty môže byť nastavený na 4 h, prednastavenie spustenia môže byť nastavené až týždeň dopredu. Jednotka je určená pre externú montáž. Pre pece 3-17 kW. Súčasťou balenia je čidlo do sauny a manuál. Rozmery 250x223x70 mm.

Regulácia, riadiaca jednotka SENTIOTEC A1

Cena: 235,20 EUR

Táto ovládacia jednotka A1 je určená pre primátní fínskej sauny. Teplotu je možné nastaviť od 40-125° C. Disponuje bezpečnostným vypnutím sauny pri rozbití alebo skratu čidla, ktoré je súčasťou balenia. Maximálna doba nahrievania kachlí je 6 hodín.

Regulácia, riadiaca jednotka SENTIOTEC A2

Cena: 302,40 EUR

Táto ovládacia jednotka A2 je určená pre komerčné fínskej sauny. Teplotu je možné nastaviť od 40-125° C. Pre zobrazenie teploty je nutné dokúpiť teplotný lavicový sensor F2 (FSSTC273). Disponuje bezpečnostným vypnutím sauny pri rozbití alebo skratu čidla, ktoré je súčasťou balenia. Maximálna doba nahrievania kachlí je 6 hodín.

Regulácia, riadiaca jednotka SENTIOTEC K4 Next

Cena: 201,68 EUR

Riadiaca jednotka Sentiotec K4 Next s digitálnym ukazovateľom teploty sa používa na ovládanie a reguláciu saunovej pece v privátnych saunách, v teplotnom rozmedzí od 40 ° C do 125° C, obsahuje poistku proti nadmernej teplote s vypínacou hranicou 139 ° C. Určené pre pec s výkonom maximálne 9kW. Maximálny spínací výkon možno zvýšiť z 9kW na 18kW alebo 30kW pri zvýšení výkonu. Súčasťou jednotky je snímač F1 aj lavicové čidlo F2.