Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Riadiace jednotky pre sauny

Griffin CG 170 je digitálna kontrolná jednotka pre elektrickú pec vo veľmi elegantnom prevedení. Jedná sa o novú radu veľmi malých jednotiek. Povrch Griffinu je chrómovo lesklý, čo dodáva saune luxusný vzhľad. Griffin vám umožní ovládať prakticky všetku činnosť saunových zariadení: osvetlenie, operačný čas, teplotu sauny a ventilátor. S pomocou časovača môžete napríklad nastaviť automatické zapnutie sauny na dobu príchodu z práce. Silovú jednotku je možné umiestniť do vedľajšej miestnosti alebo zabudovať napríklad do stropu sauny. 

V našej ponuke máme tiež novinku roku 2015, dotykovú riadiacu jednotku Harvia Xenio CX170. Jedná sa o moderný a štýlový spôsob ako ovládať vašu saunu. Panel s jednoduchým a funkčným ovládaním môže byť nainštalovaný takmer všade - v šatni, kúpeľni alebo obývačke.

Modely Harvia Classic (napr. C90), patria do základnej rady riadiacich jednotiek a umožňujú nastavenie teploty, vybavené sú taktiež časovačom.

Pokiaľ jednotku prepojíte s elektrickým ventilátorom, napr. s klasickým kúpeľňovým, môžete ju nastaviť tak, aby po vašom odchode vysušila saunu (za zhruba 45 minút). Vysušenie značne predlžuje životnosť sauny.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Maximálna záťaž (kW)
Výrobca

Riadiaca jednotka HARVIA Xenio CX110

Cena: 421,41 EUR

Riadiaca jednotka HARVIA Xenio CX110 s dotykovým displejom určená pre štandardné pece do privátnej a komerčnej sauny s výkonom 2,3 - 11 kW. Najnovšia technológia v ovládaní nielen rodinných, ale aj komerčných sáun, elegantné minimalistické prevedenie. Pomocou tejto modernej riadiacej jednotky možno veľmi jednoducho ovládať prevádzkový čas sauny, teplotu a osvetlenie sauny. Riadiaca jednotka Xenio CX110 zahŕňa: ovládací displej (kontrolný panel), silovú jednotku (board) a teplotné čidlo.

Riadiaca jednotka HARVIA Xenio CX170

Cena: 457,97 EUR

Riadiaca jednotka HARVIA Xenio CX170 s dotykovým displejom určená pre štandardné pece do privátnej a komerčnej sauny s výkonom 2,3 - 17 kW. Najnovšia technológia v ovládaní nielen rodinných, ale aj komerčných sáun, elegantné minimalistické prevedenie. Pomocou tejto modernej riadiacej jednotky možno veľmi jednoducho ovládať prevádzkový čas sauny, teplotu, osvetlenie a ventiláciu v saune. Riadiaca jednotka Xenio CX170 zahŕňa: ovládací displej (kontrolný panel), silovú jednotku (board) a teplotné čidlo.

Regulácia, riadiaca jednotka C90

Cena: 281,20 EUR

Digitálna kontrolná jednotka s numerickým zobrazením teploty max. 125° C. Táto jednotka dokáže ovládať všetky typy kachlí z našej ponuky do max. výkonu 6 kW. Teplotný rozsah pre nastavenie teploty sauny 40–110° C. Operatívny čas prevádzky sauny môže byť nastavený až na 4 hodiny, prednastavenie spustenia pre saunové pece 0-12 hod. Regulácia spína tiež svetlo v saune. Kontaktujte nás, pokiaľ nie ste si istí s výberom vhodnej kontrolnej jednotky, radi vám poradíme.

Regulácia, riadiaca jednotka HARVIA Xafir CS110

Cena: 397,97 EUR

Riadiaca jednotka HARVIA Xafir CS110, dotyková. Elegantné prevedenie ladiace s ovládacím panelom generátorov pary HARVIA. Ovládanie elektrických saunových kachlí do výkonu 11 kW. Ovládanie doby prevádzky, teploty sauny a osvetlenie. Ovládací panel môže byť inštalovaný vo vnútri sauny. Súčasť balenia: ovládací panel, silová jednotka, teplotný snímač.

Regulácia, riadiaca jednotka home.com4, čierna

Cena: 830,40 EUR

Ovládacia jednotka home.com4 zvládne kachle do výkonu 10,5kW, výparník s výkonom 3,5 kW a infražiariče. Ovládať ju môžete pomocou tabletu, ktorý nie je súčasťou dodávky. Umožňuje ovládanie RGB osvetlenia s možnosťou Bluetooth modulu a s týždenným časovačom na 14 programov. Možno zakúpiť v čiernom alebo v bielom prevedení.

Regulácia, riadiaca jednotka C150

Cena: 352,73 EUR

Digitálna kontrolná jednotka s numerickým zobrazením číslic teploty až +125° C. Operačný čas regulácie teploty môže byť nastavený na 4 h, prednastavenie spustenia 0-12 h. Jednotka je určená pre externú montáž. Pre pece 3-17 kW, vhodné aj pre frekventované sauny. Súčasťou balenia je čidlo do sauny a manuál. Rozmery 250x223x703 mm.

Regulácia, riadiaca jednotka HARVIA Xafir CS170

Cena: 556,31 EUR

Riadiaca jednotka HARVIA Xafir CS170, dotyková. Elegantné prevedenie ladiace s ovládacím panelom generátorov pary HARVIA. Ovládanie elektrických saunových kachlí do výkonu 17 kW. Ovládanie doby prevádzky, teploty sauny a osvetlenie s ventiláciou. Ovládací panel môže byť inštalovaný vo vnútri sauny. Súčasť balenia: ovládací panel, silová jednotka, teplotný snímač.

SET Ovládacia jednotka SENTIOTEC wave.com4 FinSet 1, tmavé drevo, tmavé čidlo

Cena: 615,60 EUR

Set riadiacej jednotky pre fínske sauny - súčasťou dodávky je ovládacia jednotka z tmavého dreva, základný riadiaci modul a teplotné čidlo v cédrovom prevedení. Všetky potrebné káble sú súčasťou sady.

Bezdrôtová riadiaca jednotka HARVIA Spot

Cena: 138,28 EUR

Štýlová podsvietená regulácia uľahčuje zapínanie a vypínanie saunovej pece jedným dotykom. Bezdrôtová riadiaca jednotka HARVIA je určená k elektrickým kachliam Cilindro Plus Spot PP70SP a PP90SP.

Regulácia, riadiaca jednotka SENTIOTEC Professional D2, čierna

Cena: 602,40 EUR

Moderná riadiaca jednotka Pro D2 v čiernom prevedení s dvojdielnym ovládaním sauny a inteligentným PI regulátorom. Maximálny výkon kachlí je 10,5kW. Doba vykurovania pre komerčné použitie 6/12/18/24 hod. Obsahuje vysoko kvalitné komponenty s dlhodobou životnosťou.

Regulácia, riadiaca jednotka Professional B2

Cena: 450,00 EUR

Inovačná technológia riadiacej jednotky Professional B2 reguluje ohrievača s výkonom 10,5 kW pri teplote v rozmedzí od 30°C do 100°C. Vďaka predĺženia môže byť výstupný výkon zvýšený od 10,5 kW do 18 kW alebo dokonca 30 kW.

Regulácia, riadiaca jednotka SENTIOTEC K1 Next

Cena: 144,00 EUR

Riadiaca jednotka Sentiotec K1 Next sa používa na ovládanie a reguláciu svetla a saunovej pece v teplotnom rozmedzí od 40°C do 125°C. Regulácia pracuje podľa systému s jedným snímačom a obsahuje poistku proti nadmernej teplote s vypínacou hranicou 139°C. Pokiaľ je v saune nižšia teplota ako požadujeme, regulácia automaticky saunové pece zapne. Z bezpečnostných dôvodov automaticky saunové kachle vypne po 6 hodinách ohrievania, pri skrate či prerušenia snímača tiež. Určené pre pec s výkonom maximálne 9kW.

Regulácia, riadiaca jednotka HARVIA Senlog CF9

Cena: 193,64 EUR

Riadiaca jednotka HARVIA Senlog CF9. Ovládanie elektrických saunových kachlí do výkonu 9 kW. Ovládanie doby prevádzky, teploty sauny a osvetlenie. Súčasť balenia: jednotka, teplotný snímač.

Regulácia, riadiaca jednotka C260-34

Cena: 944,44 EUR

Táto regulácia je vhodná pre komerčné prevádzky. C260-34 - jednotka vie ovládať pece 22-34 kW. Jednotka sa skladá z dvoch častí, je možné dokúpiť montážny rámček. Jednotka obsahuje týždenný časovač, kde sa dá nastaviť presne, kedy sa majú pece vypínať a zapínať a táto funkcia sa dá využiť behom jedného dňa aj opakovane.

Regulácia, riadiaca jednotka C260-20

Cena: 921,09 EUR

Táto regulácia je vhodná pre komerčné prevádzky. C260-20 - jednotka vie ovládať pece 10,5 - 22 kW. Jednotka sa skladá z dvoch častí, je možné dokúpiť montážny rámček. Jednotka obsahuje týždenný časovač, kde sa dá nastaviť presne, kedy sa majú pece vypínať a zapínať a táto funkcia sa dá využiť behom jedného dňa aj opakovane.