Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Riadiace jednotky pre kombinované sauny

Pre biosauny, ktoré využívajú výparník, je vhodná regulácia Griffin CG170C alebo C105S, ktoré umožňujú ovládať všetky elektronicky riadené prvky pece pre kombinované sauny. Zaujímavým variantom je tiež riadiaca jednotka s dotykovým displejom Harvia Xenio Combi, ktorá sa vyznačuje minimalistickým dizajnom. Vhodná je do rodinných aj komerčných sáun. 

Biosauna je kompromisom medzi fínskou a parnou saunou. Oproti fínskej saune sa biosauna vyhrieva na nižšiu teplotu (55 -70 °C), ale má vyššiu relatívnu vlhkosť vzduchu (30-40 %). Touto vlhkosťou sa biosauna podobá parnej saune. Biosauna je vhodná pre ľudí, ktorí nemajú radi vysoké teploty v klasických fínskych saunách, alebo im nerobí dobre vysoká vlhkosť parných sáun. Je teda vhodnejšia pre ľudí, ktorí so saunovaním začínajú alebo pre deti.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Maximálna záťaž (kW)
Výrobca

Riadiaca jednotka HARVIA Xenio Combi CX110C

Cena: 519,60 EUR

Riadiaca jednotka HARVIA Xenio CX110C s dotykovým displejom určená pre COMBI pece alebo pre elektrické pece a výparník do privátnych a komerčných sáun s výkonom 2,3 - 11 kW. Najnovšia technológia v ovládaní nie len rodinných, ale aj komerčných sáun, elegantné minimalistické prevedenie. Pomocou tejto modernej riadiacej jednotky možno veľmi ľahko ovládať prevádzkovú dobu sauny, teplotu a vlhkosť sauny, osvetlenie a ventiláciu v saune. Riadiaca jednotka Xenio CX110C zahŕňa: ovládací displej (kontrolný panel), silovú jednotku (board), teplotné a vlhkostné čidlo.

Regulácia, riadiaca jednotka HARVIA Xafir CS110C

Cena: 618,00 EUR

Riadiaca jednotka HARVIA Xafir CS110C, dotyková. Elegantné prevedenie ladiace s ovládacím panelom generátorov pary HARVIA. Ovládanie elektrických saunových kachlí s výparníkom do výkonu 11 kW. Ovládanie doby prevádzky, teploty a vlhkosti v saune a osvetlenie s ventiláciou. Ovládací panel môže byť inštalovaný vo vnútri sauny. Súčasť balenia: ovládací panel, silová jednotka, teplotné a vlhkostné čidlo.

Regulácia, riadiaca jednotka CG170C, Griffin

Cena: 465,00 EUR

HARVIA Griffin je elegantná riadiaca jednotka novej generácie pre pece s výparníkom. S jednotkou Griffin môžete prakticky ovládať všetky funkcie vašej sauny alebo kombinované sauny, ktoré sú riadené elektronicky. Súčasťou balenia je čidlo do sauny v počte 2 ks (pre výparník je jeden kus), silový modul, riadiaci panel a manuál. Rozmery panelu 94x113x28 mm. Silový modul má rozmery: 270x201x80 mm. Silový modul sa umiestňuje mimo priestor sauny na strop alebo do technickej miestnosti, skrine a podobne.

SET Regulácia, riadiaca jednotka SENTIOTEC wave.com4 CombiSet 1, tmavé drevo, cédrové čidlo

Cena: 886,20 EUR

Set riadiacie jednotky pre kombinované sauny - súčasťou dodávky je ovládacia jednotka z tmavého dreva, základný riadiaci modul, prídavný modul pre výparník, cédrový teplotný a lavicový snímač. Všetky potrebné káble sú súčasťou sady.

Regulácia, riadiaca jednotka C105S

Cena: 410,88 EUR

Regulácia kachlí HARVIA C105S Logix je určená pre Combi pece alebo pece a výparník. Jednotka ovláda teplotu sauny aj mieru vlhkosti vyparovanej z výparníku. Súčasťou jednotky sú oddelené senzory pre teplotu a vlhkosť. Operačné časy a vlhkosť môžu byť presne nastavené na ovládacej jednotke. Jednotka rovnako ovláda svetlo v saune a prípadnú ventiláciu.

Prídavná jednotka LTY17C pre CX110C

Cena: 512,40 EUR

Samostatne predajná, prídavná jednotka LTY17C pre zvýšenie výkonu regulácie saunových kachlí CX110C, Xenio Combi. Jednotka má rozmery: 270x201x80mm. Je určená hlavne pre veľké prevádzky, alebo sa dá kúpiť ako náhradný diel.

Regulácia, riadiaca jednotka HARVIA Senlog CF9 Combi

Cena: 210,09 EUR

Riadiaca jednotka HARVIA Senlog CF9 Combi. Ovládanie kombinovaných elektrických saunových kachlí s výparníkom do výkonu 9 kW. Ovládanie doby prevádzky, teploty a vlhkosti v saune a osvetlenie s ventiláciou. Súčasť balenia: ovládací panel, silová jednotka, teplotné a vlhkostné čidlo.

Regulácia, riadiaca jednotka home.com4, čierna

Cena: 1 008,00 EUR

Ovládacia jednotka home.com4 zvládne kachle do výkonu 10,5kW, výparník s výkonom 3,5 kW a infražiariče. Ovládať ju môžete pomocou tabletu, ktorý nie je súčasťou dodávky. Umožňuje ovládanie RGB osvetlenia s možnosťou Bluetooth modulu a s týždenným časovačom na 14 programov. Možno zakúpiť v čiernom alebo v bielom prevedení.

Regulácia, riadiaca jednotka home.com4, biela

Cena: 1 008,00 EUR

Ovládacia jednotka home.com4 zvládne kachle do výkonu 10,5kW, výparník s výkonom 3,5 kW a infražiariče. Ovládať ju môžete pomocou tabletu, ktorý nie je súčasťou dodávky. Umožňuje ovládanie RGB osvetlenia s možnosťou Bluetooth modulu a s týždenným časovačom na 14 programov. Možno zakúpiť v čiernom alebo v bielom prevedení.

Regulácia, riadiaca jednotka Pre B3 Combi

Cena: 604,80 EUR

Inovatívne technológie Pro B3: Inteligentný PI regulátor Spínač pre osvetlenie (max. 100 W) Prednastavenie času po 15min intervaloch Vysoko kvalitné komponenty s dlhou životnosťou Ploché puzdro - 4 cm energeticky úsporné Výmenné dekoračné panely Svorka pre bezpečnostné vypnutie Jednoduchý alebo duálny senzorový systém Digitálny teplotný ukazovateľ Diaľkové bezkontaktné zopnutie Vlhkostné čidlo nutné objednať samostatne sušiaci program Digitálne prednastavená vlhkosť Indikátor vlhkosti (iba s čidlom vlhkosti)

Regulácia, riadiaca jednotka Pre C3 Combi

Cena: 722,40 EUR

Inovatívne technológie Pre C3: Inteligentný PI regulátor Maximálny výkon kachlí: 10,5 kW Svetlo a ventilátor s možnosťou stlmenia (max. 100 W) Časový limit kachlí môže byť zvýšený pre komerčné využitie (6/12/18/24 h) Vysoko kvalitné komponenty s dlhou životnosťou Ploché puzdro - 4 cm energeticky úsporné Výmenné dekoračné panely Svorka pre bezpečnostné vypnutie Jednoduchý alebo duálny senzorový systém možnosť prednastavenia Digitálny teplotný ukazovateľ Možnosť spustenia na diaľku režim Eco Vlhkostné čidlo nutné objednať samostatne sušiaci program Digitálne prednastavená vlhkosť Indikátor vlhkosti (iba s čidlom vlhkosti)

Regulácia, riadiaca jednotka SENTIOTEC K3 Next

Cena: 225,42 EUR

Riadiaca jednotka Sentiotec K3 Next sa používa na ovládanie a reguláciu kombinovaných saunových pecí v teplotnom rozmedzí od 40 ° C do 125 ° C a vlhkosti v rozmedzí 0 až 100%, obsahuje poistku proti nadmernej teplote s vypínacou hranicou 139 ° C. Je určená pre saunové kachle do výkonu maximálne 9kW s výparníkom do výkonu 3kW. Maximálny spínací výkon možno zvýšiť z 9kW na 18kW alebo 30kW pri zvýšení výkonu. Obsahuje poistku proti prehriatiu, indikátor vody, zvukový signál. Možno zadať prednastavený čas v 15 minútových intervaloch.

Regulácia, riadiaca jednotka Combi Sauna Black

Cena: 890,40 EUR

Externá jednotka Sauna Combi ponúka jednoduchú obsluhu a pritom elegantný dizajn. Narozdiel od externej jednotky pre fínsku saunu ponúka táto kombinovanú jednotka možnosť ovládať kachle s výparníkom do výšky 3,5 kW. Vlhkosť vzduchu je možnosť kontrolovať pomocou prídavného LED okruhu.

Regulácia, riadiaca jednotka Combi Sauna White

Cena: 890,40 EUR

Externá jednotka Sauna Combi ponúka jednoduchú obsluhu a pritom elegantný dizajn. Narozdiel od externej jednotky pre fínsku saunu ponúka táto kombinovanú jednotka možnosť ovládať kachle s výparníkom do výšky 3,5 kW. Vlhkosť vzduchu je možnosť kontrolovať pomocou prídavného LED okruhu.

Regulácia, riadiaca jednotka SENTIOTEC CK31

Cena: 688,80 EUR

Inovatívna technológia CK31 je určená pre kombinované sauny. Teplota je postupne nastaviteľná od 15 do 80 ° C. Obsahuje tiež sušiaci program po saunovaní. Pripojenie parných generátorov je možné až do max. 3.5 kW.