Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Riadiace jednotky pre kombinované sauny

Pre biosauny, ktoré využívajú výparník, je vhodná regulácia Griffin CG170C alebo C105S, ktoré umožňujú ovládať všetky elektronicky riadené prvky pece pre kombinované sauny. Zaujímavým variantom je tiež riadiaca jednotka s dotykovým displejom Harvia Xenio Combi, ktorá sa vyznačuje minimalistickým dizajnom. Vhodná je do rodinných aj komerčných sáun. 

Biosauna je kompromisom medzi fínskou a parnou saunou. Oproti fínskej saune sa biosauna vyhrieva na nižšiu teplotu (55 -70 °C), ale má vyššiu relatívnu vlhkosť vzduchu (30-40 %). Touto vlhkosťou sa biosauna podobá parnej saune. Biosauna je vhodná pre ľudí, ktorí nemajú radi vysoké teploty v klasických fínskych saunách, alebo im nerobí dobre vysoká vlhkosť parných sáun. Je teda vhodnejšia pre ľudí, ktorí so saunovaním začínajú alebo pre deti.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Maximálna záťaž (kW)
Výrobca

Riadiaca jednotka HARVIA Xenio Combi CX110C

Cena: 607,41 EUR

Riadiaca jednotka HARVIA Xenio CX110C s dotykovým displejom určená pre COMBI pece alebo pre elektrické pece a výparník do privátnych a komerčných sáun s výkonom 2,3 - 11 kW. Najnovšia technológia v ovládaní nie len rodinných, ale aj komerčných sáun, elegantné minimalistické prevedenie. Pomocou tejto modernej riadiacej jednotky možno veľmi ľahko ovládať prevádzkovú dobu sauny, teplotu a vlhkosť sauny, osvetlenie a ventiláciu v saune. Riadiaca jednotka Xenio CX110C zahŕňa: ovládací displej (kontrolný panel), silovú jednotku (board), teplotné a vlhkostné čidlo.

Regulácia, riadiaca jednotka home.com4, čierna

Cena: 830,40 EUR

Ovládacia jednotka home.com4 zvládne kachle do výkonu 10,5kW, výparník s výkonom 3,5 kW a infražiariče. Ovládať ju môžete pomocou tabletu, ktorý nie je súčasťou dodávky. Umožňuje ovládanie RGB osvetlenia s možnosťou Bluetooth modulu a s týždenným časovačom na 14 programov. Možno zakúpiť v čiernom alebo v bielom prevedení.

Regulácia, riadiaca jednotka HARVIA Xafir CS110C

Cena: 616,55 EUR

Riadiaca jednotka HARVIA Xafir CS110C, dotyková. Elegantné prevedenie ladiace s ovládacím panelom generátorov pary HARVIA. Ovládanie elektrických saunových kachlí s výparníkom do výkonu 11 kW. Ovládanie doby prevádzky, teploty a vlhkosti v saune a osvetlenie s ventiláciou. Ovládací panel môže byť inštalovaný vo vnútri sauny. Súčasť balenia: ovládací panel, silová jednotka, teplotné a vlhkostné čidlo.

SET Regulácia, riadiaca jednotka SENTIOTEC wave.com4 CombiSet 1, tmavé drevo, tmavé čidlo

Cena: 740,40 EUR

Set riadiacie jednotky pre kombinované sauny - súčasťou dodávky je ovládacia jednotka z tmavého dreva, základný riadiaci modul, prídavný modul pre výparník, cédrový teplotný a lavicový snímač. Všetky potrebné káble sú súčasťou sady.

Regulácia, riadiaca jednotka C105S

Cena: 459,84 EUR

Regulácia kachlí HARVIA C105S Logix je určená pre Combi pece alebo pece a výparník. Jednotka ovláda teplotu sauny aj mieru vlhkosti vyparovanej z výparníku. Súčasťou jednotky sú oddelené senzory pre teplotu a vlhkosť. Operačné časy a vlhkosť môžu byť presne nastavené na ovládacej jednotke. Jednotka rovnako ovláda svetlo v saune a prípadnú ventiláciu.

Prídavná jednotka LTY17C pre CX110C

Cena: 540,04 EUR

Samostatne predajná, prídavná jednotka LTY17C pre zvýšenie výkonu regulácie saunových kachlí CX110C, Xenio Combi. Jednotka má rozmery: 270x201x80mm. Je určená hlavne pre veľké prevádzky, alebo sa dá kúpiť ako náhradný diel.

Regulácia, riadiaca jednotka HARVIA Senlog CF9 Combi

Cena: 221,58 EUR

Riadiaca jednotka HARVIA Senlog CF9 Combi. Ovládanie kombinovaných elektrických saunových kachlí s výparníkom do výkonu 9 kW. Ovládanie doby prevádzky, teploty a vlhkosti v saune a osvetlenie s ventiláciou. Súčasť balenia: ovládací panel, silová jednotka, teplotné a vlhkostné čidlo.

Regulácia, riadiaca jednotka SENTIOTEC K3 Next

Cena: 210,00 EUR

Riadiaca jednotka Sentiotec K3 Next sa používa na ovládanie a reguláciu kombinovaných saunových pecí v teplotnom rozmedzí od 40°C do 125°C a vlhkosti v rozmedzí 0 až 100%, obsahuje poistku proti nadmernej teplote s vypínacou hranicou 139°C. Je určená pre saunové kachle do výkonu maximálne 9kW s výparníkom do výkonu 3kW. Maximálny spínací výkon možno zvýšiť z 9kW na 18kW alebo 30kW pri zvýšení výkonu. Obsahuje poistku proti prehriatiu, indikátor vody, zvukový signál. Možno zadať prednastavený čas v 15 minútových intervaloch.

Regulácia, riadiaca jednotka Professional B3 Combi

Cena: 505,20 EUR

Inovačná technológia riadiacej jednotky Professional B3 Combi reguluje ohrievača s výkonom 10,5 kW pri teplote v rozmedzí od 30°C do 100°C. Vďaka predĺženia môže byť výstupný výkon zvýšený od 10,5 kW do 18 kW alebo dokonca 30 kW.

Regulácia, riadiaca jednotka Professional C3 Combi

Cena: 602,40 EUR

Inovačná technológia riadiacej jednotky Professional C3 Combi reguluje ohrievača s výkonom 10,5 kW pri teplote v rozmedzí od 30°C do 100°C. Vďaka predĺženia môže byť výstupný výkon zvýšený od 10,5 kW do 18 kW alebo dokonca 30 kW.

Regulácia, riadiaca jednotka SENTIOTEC Professional D3, čierna

Cena: 672,00 EUR

Moderná riadiaca jednotka Pro D3 v čiernom prevedení s dvojdielnym ovládaním sauny a inteligentným PI regulátorom. Maximálny výkon kachlí je 10,5kW, maximálny výkon výparníka je 3,5 kW. Doba vykurovania pre komerčné použitie 6/12/18/24 hod. Obsahuje vysoko kvalitné komponenty s dlhodobou životnosťou.

Regulácia, riadiaca jednotka Combi Sauna Black

Cena: 734,40 EUR

Externá jednotka Sauna Combi ponúka jednoduchú obsluhu a pritom elegantný dizajn. Narozdiel od externej jednotky pre fínsku saunu ponúka táto kombinovanú jednotka možnosť ovládať kachle s výparníkom do výšky 3,5 kW. Vlhkosť vzduchu je možnosť kontrolovať pomocou prídavného LED okruhu.

Regulácia, riadiaca jednotka Combi Sauna White

Cena: 734,40 EUR

Externá jednotka Sauna Combi ponúka jednoduchú obsluhu a pritom elegantný dizajn. Narozdiel od externej jednotky pre fínsku saunu ponúka táto kombinovanú jednotka možnosť ovládať kachle s výparníkom do výšky 3,5 kW. Vlhkosť vzduchu je možnosť kontrolovať pomocou prídavného LED okruhu.

Regulácia, riadiaca jednotka home.com4, biela

Cena: 830,40 EUR

Ovládacia jednotka home.com4 zvládne kachle do výkonu 10,5kW, výparník s výkonom 3,5 kW a infražiariče. Ovládať ju môžete pomocou tabletu, ktorý nie je súčasťou dodávky. Umožňuje ovládanie RGB osvetlenia s možnosťou Bluetooth modulu a s týždenným časovačom na 14 programov. Možno zakúpiť v čiernom alebo v bielom prevedení.

Regulácia, riadiaca jednotka SENTIOTEC Professional D3, biela

Cena: 672,00 EUR

Moderná riadiaca jednotka Pro D3 v bielom prevedení s dvojdielnym ovládaním sauny a inteligentným PI regulátorom. Maximálny výkon kachlí je 10,5kW, maximálny výkon výparníka je 3,5 kW. Doba vykurovania pre komerčné použitie 6/12/18/24 hod. Obsahuje vysoko kvalitné komponenty s dlhodobou životnosťou.