Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Riadiace jednotky pre infrasauny

Griffin CG 170I je digitálna kontrolná jednotka pre infrasauny vo veľmi elegantnom prevedení. Jedná sa o novú radu veľmi malých jednotiek. Povrch Griffinu je chrómovo lesklý, čo dodá každej infrasaune luxusný vzhľad. Griffin vám umožní ovládať prakticky celú činnosť saunových zariadení: osvetlenie, operačný čas, teplotu infrasauny a ventilátor. S pomocou časovaču môžete napríklad nastaviť automatické zapnutie infrasauny na dobu príchodu z práce. Silovú jednotku je možné umiestniť do vedľajšej miestnosti alebo zabudovať napríklad do stropu infrasauny.

V ponuke nájdete tiež novinku roku 2015, dotykovú riadiacu jednotku Harvia Xenio Infra CX36I. Jedná sa o moderný a štýlový spôsob ako ovládať vašu infrasaunu. Xenio môže ovládať až 8 infrapanelov. Panel s jednoduchým a funkčným ovládaním môže byť nainštalovaný takmer všade - v šatni, kúpeľni alebo obývačke.

Cena:

Výrobca
Maximálna záťaž (kW)

Riadiaca jednotka HARVIA Xenio Infra CX36I

Cena: 439,80 EUR

Novinka na trhu HARVIA! Riadiaca jednotka HARVIA Xenio CX36I s dotykovým displejom určená pre ovládanie 1 - 8 infražiaričov HARVIA. Maximálny možný celkový výkon všetkých žiaričov je 3,6 kW. Najnovšia technológia v ovládaní nielen rodinných, ale aj komerčných infrasáun, elegantné minimalistické prevedenie. Pomocou tejto modernej riadiacej jednotky možno veľmi ľahko ovládať zapnutie/vypnutie infražiaričov, prevádzkovú dobu sauny, teplotu, a osvetlenie v infra saune. Riadiaca jednotka Xenio CX36I zahŕňa: ovládací panel, silovú jednotku (board) a teplotné čidlo.

Regulácia, riadiaca jednotka CG170I, Griffin

Cena: 320,00 EUR

HARVIA Griffin infra je moderná riadiaca jednotka pre infrasauny novej generácie. S jednotkou Griffin môžete pohodlne ovládať všetky funkcie infrasauny, ktoré sú riadené elektronicky. Jednotka je určená pre ovládanie infra kabín. Možnosť nastavenia času, teploty, svetla a ventilátoru. Vďaka časovaču si môžete nastaviť zapnutie sauny v presnú hodinu tak, aby bola pripravená, kedykoľvek budete potrebovať. Jednotka má veľmi príjemný design kombinujúci kovové prvky. Rozmery panelu 94x113x28 mm. Silový modul má rozmery: 270x201x80 mm.

Prepojovacia sada k reguláciám Sentiotec Professional

Cena: 35,58 EUR

Prepojovacia káblová sada slúžiace na pripojenie na zbernicové systémy pre regulácie Sentiotec Professional

Regulácia, riadiaca jednotka wave.com4 Touch II Set Combi + Infra

Cena: 2 559,48 EUR

Set externej regulácie Touch II má príjemný a moderný dizajn. Za predným ultratenkým displayom, ktorý má vysoký kontrast a extra silné podsvietenie, je tiež vysoko kvalitný elektronika zaisťujúce maximálnu energetickú efektivitu. Skleneným dotykovým ovládačom možné všetko ovládať pohodlne a jednoducho pomocou intuitívna navigácia v menu, ktoré je viacjazyčné - možno si teda navoliť jazyky. Fínska sauna, infrasauna, farebná terapia alebo mp3 prehrávač môžu byť riadené ako jednotlivé moduly alebo takmer v akejkoľvek kombinácii podľa vášho výberu! Set obsahuje modul pre kombinovanú saunu a infrasaunu a teplotný snímač.

Prepojovacia sada k regulácii wave.com4 INFRA

Cena: 69,84 EUR

Prepojovacia sada k regulácii wave.com4 INFRA (panel + silová časť).

Regulácia, riadiaca jednotka Infrabox BASIC set

Cena: 405,04 EUR

Set ovládanie pre infrasauny obsahuje ovládaciu jednotku a silovú časť. Regulácia je kompatibilná s technológiou infražiaričov, fóliou alebo plátov maximálne do 3500 W. Možnosť individuálneho nastavenia. Ovládaciu jednotku je možné objednať v čiernej alebo bielej farbe.

Silová časť riadiacej jednotky wave.com4 INFRA

Cena: 549,98 EUR

Silová časť riadiacej jednotky Sentiotec wave.com4 lNFRA vhodný pre infračervené vykurovacie systémy s IR žiaričmi. Kontrola vo výkonových stupňoch taktiež pre žiariče plného spektra IR žiarenia. Dva samostatne ovládateľné vykurovacie okruhy, z ktorých každá s dvoma výstupmi 1500 W (max. 3000 W). Súčasťou balenia je senzor lavice. Digitálne zobrazenie času kúrenie, úrovne intenzity a teploty. Preddefinované užívateľské programy (relaxácia, otepľovanie, krátka a dlhá výdrž). Možnosť pripojenia viacerých IR žiaričov + viac prevádzkových jednotiek môže byť pripojené k niektorej z jednotiek. K silové jednotke je nutné zakúpiť samostatný panel wave.com4 INFRA v dizajne vlna (wave), ktorý je vyrábaný v niekoľkých farebných prevedení.

Prepojovacia jednotka Sentio Pronet WIFI/LAN pre Profesionálne riadiace jednotky Sentiotec

Cena: 1 082,45 EUR

Inovatívna technológia SENTIO Pronet WIFI / LAN slúži k prepojeniu webové aplikácie a riadiacich jednotiek rady Sentiotec Profesional. Prostredníctvom tejto jednotky Sentio Pronet ovládate všetky dostupné funkcie sauny z vášho smartphonu, tabletu alebo PC. Je teda umožnené aj diaľkové zopnutie a vypnutie vyhrievanie sauny. Prístup k riadiacej jednotke radu Profesional je buď prostredníctvom domácej siete (LAN), alebo Internet (bezdrôtovej siete Wi-Fi). Prepojovacia jednotka je vhodná pre kachle do výkonu 10,5 kW, max. Výkon výparníka 0,5. Vhodný ako pre infra jednotky tak pre combi (kombinované) kachle s výparníkom.

Regulácia, riadiaca jednotka SENTIOTEC Infra IS1

Cena: 238,10 EUR

Digitálna riadiaca jedotka SENTIOTEC Infra IS1 s červeným podsvietením displeja umožňuje nastavenie teploty v komerčne saune. Rozmery: 179,5 x 134,5 x 10mm. Jednookruhová ovládacia jednotka s kontrolou teploty, maximálna záťaž 3,6kW. Obsahuje monitorovanie teploty povrchu žiariče, ovládanie osvetlenia. Voliteľné ovládanie teploty pre tyčové či karbónové žiariče, voliteľný bezpečnostný obmedzovač teploty. V prípade zapojenia viacerých infražiaričov s reguláciou, je nutné dokúpiť prepojovací kábel (FSSTC166), spojku pre zapojenie 1 až 3 infračervených žiaričov (kód FSSTC505) alebo spojku pre zapojenie 1 až 5 infračervených žiaričov (kód FSSTC167).

Regulácia, riadiaca jednotka SENTIOTEC Professional D2i, biela

Cena: 796,52 EUR

Inovatívna jednotka Pre D2i v bielom prevedení navyše k riadiacej jednotke D2 obsahuje ako silovú časť, tak ovládací panel. Dodatočný výstup je možné prepínať až do 3,5 kW alebo 500W (napríklad pre infračervený žiarič).

Spojka infračervených žiaričov 3P1 (1-3)

Cena: 16,94 EUR

Spojka infračervených žiaričov 1-3

Prídavná jednotka CX36IL pre CX36I

Cena: 337,20 EUR

Samostatne predajná, prídavná jednotka CX36IL pre zvýšenie výkonu regulácie infrapanelov do infrasauny CX36I, Xenio Infra. Jednotka má rozmery: 270x201x80mm. Je určená hlavne pre veľké prevádzky, alebo sa dá kúpiť ako náhradný diel.

Prídavná jednotka k jednotke CG170I, Griffin

Cena: 219,87 EUR

Samostatne predajná prídavná jednotka pre zvýšenie výkonu regulácie infrapanelov do infrasauny CG170I. Jednotka má rozmery: 270x201x80 mm. Je určená hlavne pre veľké prevádzky alebo sa dá kúpiť ako náhradný diel.

Regulácia, riadiaca jednotka home.com4, biela

Cena: 1 011,76 EUR

Ovládacia jednotka home.com4 zvládne kachle do výkonu 10,5kW, výparník s výkonom 3,5 kW a infražiariče. Ovládať ju môžete pomocou tabletu, ktorý nie je súčasťou dodávky. Umožňuje ovládanie RGB osvetlenia s možnosťou Bluetooth modulu a s týždenným časovačom na 14 programov. Možno zakúpiť v čiernom alebo v bielom prevedení.

Regulácia, riadiaca jednotka home.com4, čierna

Cena: 1 011,76 EUR

Ovládacia jednotka home.com4 zvládne kachle do výkonu 10,5kW, výparník s výkonom 3,5 kW a infražiariče. Ovládať ju môžete pomocou tabletu, ktorý nie je súčasťou dodávky. Umožňuje ovládanie RGB osvetlenia s možnosťou Bluetooth modulu a s týždenným časovačom na 14 programov. Možno zakúpiť v čiernom alebo v bielom prevedení.