Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Riadiace jednotky pre farebné terapie

Griffin Colour Light CG170T je jednotkou, ktorá riadi farebné cykly svetla v saune a umožňuje tak relaxáciu formou tzv. farebnej terapie. Farebná terapia je možná vďaka fyziologickým účinkom farieb na bunky v tele. Odlišné účinky farieb sú dané ich odlišnou vlnovou dĺžkou. Farbené vlny sú spracovávané v mozgu, okrem iného aj hypofýzou, ktorá vysiela signály autonómnemu nervovému systému - ten ovplyvňuje metabolizmus, hormonálnu hladinu a krvotvorbu. Každá farba má svoje unikátne účinky, niektoré uvoľňujú svalstvo, tíšia bolesť kĺbov alebo  miernia podráždenia, iné pomáhajú pri hojení. 

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Maximální zátěž (kW)
Výrobce

Regulácia, riadiaca jednotka CG170T, Griffin

Cena: 420,48 EUR

Griffin Colour Light CG170T je jednotkou, ktorá riadi farebné cykly svetla v saune a umožňuje tak relaxáciu formou tzv. farebnej terapie. Je to vedecky preukázaná vlastnosť účinku svetla na ľudské zdravie.

Farebná terapia Harvia

Cena: 515,82 EUR

Farebné svetelné zariadenie Harvia obsahuje štyri rôzne halogénové lampy (zelenú, červenú, modrú a žltú). S riadiacou jednotkou Griffin CG170T môžete nastaviť požadovanú farbu svetiel, upraviť jas a rýchlosť meniacich sa farieb. Farebné svetlá sú vhodné pre interiérové modely Exclusive a Solar.

Farebná terapia Futura

Cena: 515,82 EUR

Farebné svetelné zariadenie obsahuje štyri rôzne halogénové lampy (zelenú, červenú, modrú a žltú). S riadiacou jednotkou Griffin CG170T môžete nastaviť požadovanú farbu svetiel, upraviť jas a rýchlosť meniacich sa farieb. Farebné svetlá sú vhodné pre interiérové modely Exclusive a Solar.

Prídavná jednotka CG170TL

Cena: 324,70 EUR

Samostatne predajná prídavná jednotka pre zvýšenie výkonu regulácie farebnej terapie CG170T. Jednotka má rozmery: 270x201x80 mm. Je určená hlavne pre veľké prevádzky alebo sa dá kúpiť ako náhradný diel.

Regulácia, riadiaca jednotka colour therapy (kubic)

Cena: 773,54 EUR

Kompletná sada farebnej terapie. Obsahuje farebnú terapiu SACL23077- Colour Light 50w Kubic a jednotku CC70B Colour light control C70 Basic