Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Riadiaca jednotka HARVIA Xenio Infra CX36I

Riadiaca jednotka HARVIA Xenio Infra CX36I

SKLADOM

Možnosť dodania

zvyčajna doba odoslania 24hod. detail prepravy

Riadiaca jednotka HARVIA Xenio CX36I s dotykovým displejom určená pre ovládanie 1 - 8 infražiaričov HARVIA. Maximálny možný celkový výkon všetkých žiaričov je 3,6 kW. Najnovšia technológia v ovládaní nielen rodinných, ale aj komerčných infrasáun, elegantné minimalistické prevedenie. Pomocou tejto modernej riadiacej jednotky možno veľmi ľahko ovládať zapnutie/vypnutie infražiaričov, prevádzkovú dobu sauny, teplotu, a osvetlenie v infra saune. Riadiaca jednotka Xenio CX36I zahŕňa: ovládací panel, silovú jednotku (board) a teplotné čidlo.

Cena: 460,78 EUR / ks ks
Cena za uvedené množstvo: EUR
Prepočítať Cielkom za ks: 460,78 EUR Cena bez 20% DPH: 383,98 EUR
Máte otázku k produktu?
Volajte 0220 812 523!

Dostupnosť
SKLADOM

Možnosť dodania

zvyčajna doba odoslania 24hod. detail prepravy

centrálny sklad viacej jak 5 ks
Základné informácie Parametre Návody (2) Hodnotenie (0)

Riadiaca jednotka HARVIA Xenio CX36I s dotykovým displejom je určená pre ovládanie 1 - 8 infražiaričov HARVIA. Predstavuje najnovšiu technológiu v ovládaní nielen rodinných, ale aj komerčných infrasáun. Jej prevedenie je elegantné a minimalistické. Pomocou tejto modernej riadiacej jednotky je možné veľmi ľahko ovládať zapnutie/vypnutie infražiaričov, prevádzkovú dobu sauny, teplotu, a osvetlenie v infra saune.

Balenie obsahuje:

  • ovládací displej (kontrolný panel)
  • silovú jednotku (board)
  • teplotný snímač
Kód produktu: CX36230I
EAN: 6410082614028
Názov: Regulácia, riadiaca jednotka HARVIA Xenio Infra CX36I
Maximálna záťaž (kW): 7,2
Rozmery ovládacej jednotky (ŠxHxVmm): 85x24x110
Váha ovládacej jednotky (kg): 0,1
Rozmery silovej časti (ŠxHxVmm): 272x70x193
Váha silovej časti (kg): 1,5
Rozsah teploty (° C): 25 - 50
Prevádzková doba (h): 1 - 12
Výrobca: Harvia

Podobné produkty

Silová časť riadiacej jednotky wave.com4 INFRA

Cena: 457,20 EUR

Silová časť riadiacej jednotky Sentiotec wave.com4 lNFRA vhodný pre infračervené vykurovacie systémy s IR žiaričmi. Kontrola vo výkonových stupňoch taktiež pre žiariče plného spektra IR žiarenia. Dva samostatne ovládateľné vykurovacie okruhy, z ktorých každá s dvoma výstupmi 1500 W (max. 3000 W). Súčasťou balenia je senzor lavice. Digitálne zobrazenie času kúrenie, úrovne intenzity a teploty. Preddefinované užívateľské programy (relaxácia, otepľovanie, krátka a dlhá výdrž). Možnosť pripojenia viacerých IR žiaričov + viac prevádzkových jednotiek môže byť pripojené k niektorej z jednotiek. K silové jednotke je nutné zakúpiť samostatný panel wave.com4 INFRA v dizajne vlna (wave), ktorý je vyrábaný v niekoľkých farebných prevedení. Pokiaľ je k riadiacej jednotke wave.com4 INFRA napojených viac ako 4 infražiaričov, je nutné dokúpiť tiež pripojovací kábel (FSSTC166) a spojku (FSSTC167).

Regulácia, riadiaca jednotka SENTIOTEC Professional D2i, čierna

Cena: 672,00 EUR

Inovatívna jednotka Pro D2i v čiernom prevedení navyše k riadiacej jednotke D2 obsahuje ako silovú časť, tak ovládací panel. Dodatočný výstup je možné prepínať až do 3,5 kW alebo 500W (napríklad pre infračervený žiarič).

SET Regulácia, riadiaca jednotka SENTIOTEC wave.com4 Touch Fin Combi + Infra + čidlo žiaričov

Cena: 2 133,60 EUR

Set externej regulácie Touch II má príjemný a moderný dizajn. Za predným ultratenkým displayom, ktorý má vysoký kontrast a extra silné podsvietenie, je tiež vysoko kvalitný elektronika zaisťujúce maximálnu energetickú efektivitu. Skleneným dotykovým ovládačom možné všetko ovládať pohodlne a jednoducho pomocou intuitívna navigácia v menu. Fínska sauna, infrasauna, farebná terapia alebo mp3 prehrávač môžu byť riadené ako jednotlivé moduly alebo takmer v akejkoľvek kombinácii podľa vášho výberu! Set obsahuje modul pre kombinovanú saunu a infrasaunu, teplotné a vlhkostné čidlá.