Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Riadiace jednotky pre infrasauny

Kompletnú ponuku regulátorov pre infrasauny nájdete tu: Regulátory infrapanelov.

 

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Riadiaca jednotka HARVIA Xenio Infra CX36I

Cena: 439,80 EUR

Riadiaca jednotka HARVIA Xenio CX36I s dotykovým displejom určená pre ovládanie 1 - 8 infražiaričov HARVIA. Maximálny možný celkový výkon všetkých žiaričov je 3,6 kW. Najnovšia technológia v ovládaní nielen rodinných, ale aj komerčných infrasáun, elegantné minimalistické prevedenie. Pomocou tejto modernej riadiacej jednotky možno veľmi ľahko ovládať zapnutie/vypnutie infražiaričov, prevádzkovú dobu sauny, teplotu, a osvetlenie v infra saune. Riadiaca jednotka Xenio CX36I zahŕňa: ovládací panel, silovú jednotku (board) a teplotné čidlo.

Regulácia, riadiaca jednotka CG170I, Griffin

Cena: 320,00 EUR

HARVIA Griffin infra je moderná riadiaca jednotka pre infrasauny novej generácie. S jednotkou Griffin môžete pohodlne ovládať všetky funkcie infrasauny, ktoré sú riadené elektronicky. Jednotka je určená pre ovládanie infra kabín. Možnosť nastavenia času, teploty, svetla a ventilátoru. Vďaka časovaču si môžete nastaviť zapnutie sauny v presnú hodinu tak, aby bola pripravená, kedykoľvek budete potrebovať. Jednotka má veľmi príjemný design kombinujúci kovové prvky. Rozmery panelu 94x113x28 mm. Silový modul má rozmery: 270x201x80 mm.

Spojka infračervených žiaričov 3P1 (1-3)

Cena: 15,79 EUR

Spojka infračervených žiaričov 1-3

Riadiaca jednotka Professional D3i, biela

Cena: 882,00 EUR

Moderná riadiaca jednotka Professional D3i, ktorej dodatočný výstup je prepínateľný až do 3,5 kW alebo 500 W s možnosťou regulácie výstupu, napríklad pre infračervený žiarič.

Silová časť riadiacej jednotky wave.com4 INFRA

Cena: 546,00 EUR

Silová časť riadiacej jednotky Sentiotec wave.com4 lNFRA vhodný pre infračervené vykurovacie systémy s IR žiaričmi. Kontrola vo výkonových stupňoch taktiež pre žiariče plného spektra IR žiarenia. Dva samostatne ovládateľné vykurovacie okruhy, z ktorých každá s dvoma výstupmi 1500 W (max. 3000 W). Súčasťou balenia je senzor lavice. Digitálne zobrazenie času kúrenie, úrovne intenzity a teploty. Preddefinované užívateľské programy (relaxácia, otepľovanie, krátka a dlhá výdrž). Možnosť pripojenia viacerých IR žiaričov + viac prevádzkových jednotiek môže byť pripojené k niektorej z jednotiek. K silové jednotke je nutné zakúpiť samostatný panel wave.com4 INFRA v dizajne vlna (wave), ktorý je vyrábaný v niekoľkých farebných prevedení. Pokiaľ je k riadiacej jednotke wave.com4 INFRA napojených viac ako 4 infražiaričov, je nutné dokúpiť tiež pripojovací kábel (FSSTC166) a spojku (FSSTC167).

Regulácia, riadiaca jednotka SENTIOTEC Infra IS1

Cena: 243,60 EUR

Digitálna riadiaca jedotka SENTIOTEC Infra IS1 s červeným podsvietením displeja umožňuje nastavenie teploty v komerčne saune. Rozmery: 179,5 x 134,5 x 10mm. Jednookruhová ovládacia jednotka s kontrolou teploty, maximálna záťaž 3,6kW. Obsahuje monitorovanie teploty povrchu žiariče, ovládanie osvetlenia. Voliteľné ovládanie teploty pre tyčové či karbónové žiariče, voliteľný bezpečnostný obmedzovač teploty. V prípade zapojenia viacerých infražiaričov s reguláciou, je nutné dokúpiť prepojovací kábel (FSSTC166), spojku pre zapojenie 1 až 3 infračervených žiaričov (kód FSSTC505) alebo spojku pre zapojenie 1 až 5 infračervených žiaričov (kód FSSTC167).

Prídavná jednotka CX36IL pre CX36I

Cena: 337,20 EUR

Samostatne predajná, prídavná jednotka CX36IL pre zvýšenie výkonu regulácie infrapanelov do infrasauny CX36I, Xenio Infra. Jednotka má rozmery: 270x201x80mm. Je určená hlavne pre veľké prevádzky, alebo sa dá kúpiť ako náhradný diel.

Regulácia, riadiaca jednotka Infrabox BASIC set

Cena: 411,60 EUR

Set ovládanie pre infrasauny obsahuje ovládaciu jednotku a silovú časť. Regulácia je kompatibilná s technológiou infražiaričov, fóliou alebo plátov maximálne do 3500 W. Možnosť individuálneho nastavenia. Ovládaciu jednotku je možné objednať v čiernej alebo bielej farbe.

Regulácia, riadiaca jednotka SENTIOTEC Professional D2i, čierna

Cena: 798,00 EUR

Inovatívna jednotka Pro D2i v čiernom prevedení navyše k riadiacej jednotke D2 obsahuje ako silovú časť, tak ovládací panel. Dodatočný výstup je možné prepínať až do 3,5 kW alebo 500W (napríklad pre infračervený žiarič).

Prídavná jednotka k jednotke CG170I, Griffin

Cena: 219,87 EUR

Samostatne predajná prídavná jednotka pre zvýšenie výkonu regulácie infrapanelov do infrasauny CG170I. Jednotka má rozmery: 270x201x80 mm. Je určená hlavne pre veľké prevádzky alebo sa dá kúpiť ako náhradný diel.

Regulácia, riadiaca jednotka Infrabox set

Cena: 453,60 EUR

Set ovládanie pre infrasauny obsahuje ovládaciu jednotku a silovú časť. Regulácia je kompatibilná s technológiou infražiaričov, fóliou alebo plátov do 3500W. Možnosť individuálneho nastavenia. Jednotka ovláda aj osvetlenie. Možnosť pripojenia sedákového senzora. Ovládacie jenotku je možné objednať v čiernej či bielej farbe.

Regulácia, riadiaca jednotka SENTIOTEC Infra IS2

Cena: 268,80 EUR

Digitálna riadiaca jedotka SENTIOTEC Infra IS2 s červeným podsvietením displeja umožňuje nastavenie teploty v komerčne saune. Rozmery: 179,5 x 134,5 x 10mm. Oproti IS1 umožňuje ovládať dva okruhy žiaričov s rôznou teplotou a jej nastavením. Oba okruhy umožňujú maximálny výkon 3,6 kW. Prídavný výstup na ventilátor (max. 100W).

Regulácia, riadiaca jednotka SENTIOTEC Professional D2i, biela

Cena: 798,00 EUR

Inovatívna jednotka Pro D2i v bielom prevedení navyše k riadiacej jednotke D2 obsahuje ako silovú časť, tak ovládací panel. Dodatočný výstup je možné prepínať až do 3,5 kW alebo 500W (napríklad pre infračervený žiarič).

Regulácia, riadiaca jednotka SENTIOTEC Professional D3i, čierna

Cena: 882,00 EUR

Moderná riadiaca jednotka Pro D3i, ktorej pridaný extra výstup je prepínateľný až do 3,5 kW alebo 500 W s možnosťou regulácie výstupu, napríklad pre infračervený žiarič.

SET Regulácia, riadiaca jednotka SENTIOTEC wave.com4 Touch Fin + Infra

Cena: 2 135,28 EUR

Set externej regulácie Touch II má príjemný a moderný dizajn. Za predným ultratenkým displayom, ktorý má vysoký kontrast a extra silné podsvietenie, je tiež vysoko kvalitný elektronika zaisťujúce maximálnu energetickú efektivitu. Skleneným dotykovým ovládačom možné všetko ovládať pohodlne a jednoducho pomocou intuitívna navigácia v menu. Fínska sauna, infrasauna, farebná terapia alebo mp3 prehrávač môžu byť riadené ako jednotlivé moduly alebo takmer v akejkoľvek kombinácii podľa vášho výberu! Set obsahuje modul pre saunu a infrasaunu a teplotné čidlá.