Našimi zákazníkmi sú jednotlivci, podnikatelia, hotely aj wellness centrá.

 

Veľmi si ceníme každú spätnú väzbu.

David Ruml

Praha

rád by som sa s Vami podelil o prvé dojmy z novo inštalovanej sauny v Klenči. Sprevádzkovanie prebehlo 20. 12. a odvtedy pravidelne využívame. Ráno, popoludní, večer, podľa toho, ako sa nám chce a máme čas.

 

Ďakujeme Vám za pomoc a nasmerovanie pri výbere. Rozhodnutie objednať saunu u vašej firmy, podporila Vaše osobnú skúsenosť v odbore a ochotný, pre zákaznícky prístup.

 

Aj napriek tomu, že nás čakali mierne stavebné úpravy, dlažba, 3-fázový kábel, všetko prebehlo hladko. Pochvala patrí tímu milých a šikovných montážnych pracovníkov. Bol som s nimi spokojný.

 

Vážim si ochotu a prístup vedenia firmy k spôsobu financovania. Sauna nám priniesla nové teplo a vôňu domova.

 

Prajem všetko dobré do nového roka a budem sa tešiť na ďalšie stretnutie pri výbere príslušenstva.

Emil & Hanka Bartovičovi

Drevniky

Dobrý deň,
rád by som týmto poďakoval za skvelý prístup vašich chlapov pri predaji a montáži vami predávanej sauny Harvia. Veľmi oceňujeme prejavenú ochotu a kvalitnú prácu, ktorú odviedli pri uskutočnení nášho dávneho sna. Musíte byť na nich hrdí.

 

Sauna Solide Compact je skvelý produkt, už si ho užívame a sme nadšení!

 

Zostávame vašimi fanúšikmi a máte naše večné odporúčanie!
S vďaka a úctou.

Jaroslava Hladíková

Praha

Pekný deň prajem.
Faktúru som zaplatila a ešte raz ďakujem za skvelú skupinu pracovníkov, ktorí pracovali naozaj precízne a od rána do večera a boli skvele zohraní. Smekám, dlho som takých pracovníkov nezažila.

 

Perfektná práca a hlavne aj Váš profesionálny prístup.

 

Ešte raz ďakujem a som s pozdravom.

Jitka Burianová

Popůvky

Dobrý deň, Saunu sme si nechali realizovať v máji tohto roku (Praha - východ) a po čase používania sme maximálne spokojní.

 

Všetko funguje perfektne! Veľké poďakovanie patrí pánovi Píškovi, ktorý ma presvedčil o voľbe Vašej firmy. Jeho trpezlivosti so zmenami v návrhu a našich požiadavkách, rovnako tak výbere vhodných doplnkov a jeho pozície „poradca po telefóne".

 

Obrovská pochvala pre pracovný tím pána Sedláka! Aj napriek veľkým problémom s termínom realizácie (vďaka počasiu) a časté nezhody s p. Semkovych bola realizácia perfektne a precízne vykonaná. Páni montéri boli pri práci citliví k našej záhrade a fungovali úplne profesionálne! Veľké vďaka obom, veľmi ma potešil ich prístup.

 

Do budúcich rokov prajem veľa šťastia, skvelej realizácie a úspechy!

Zavřít
Loading...