Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Príslušenstvo pre parné generátory

Na zlepšenie účinkov parnej sauny je možné dokúpiť radu doplnkov. Napríklad na vytvorenie morskej klímy, ktorá pomáha s mnohými dýchacími a kožnými ťažkosťami, ponúkame čerpadlo soli SDS-V2. Jeho dávkovacia kapacita je dostatočná na miestnosti s plochou až 25 metrov štvorcových.

Na aromaterapiu ponúkame aromapumpu Helix. Tá môže byť naprogramovaná tak, že mieša vopred určené množstvo arómy do pary automaticky, čo významne zvyšuje užívateľský komfort. 

 

Ponúkame tiež ventil na automatické vypúšťanie vody v predprogramovaných cykloch. Zariadenie značne napomáha predlžovať životnosť generátora. Preplachy navyše znižujú potrebu čistenia zásobníka od vodného kameňa. 

Cena:

Automatický vypúšťací ventil pre HGX

Cena: 286,80 EUR

Ventil pre automatické vypúšťanie vody v predprogramovaných cykloch. Zariadenie značne napomáha dlhšej životnosti a preplachmi predlžuje interval čistenia zásobníku od vodného kameňa.

Arómapumpa HELIX

Cena: 330,25 EUR

Prostriedok pre dávkovanie množstva vonnej esencie v parnej kabíne. Arómapumpa môže byť naprogramovaná tak, že mieša množstvo arómy do pary automaticky. Nádobka (kontajner) na arómu môže byť malá alebo veľká.

Dekalcifikátor - Citric Acid 5 Kg, dávkovač 80g

Cena: 21,36 EUR

Dekalcifikačný prostriedok pre parné vyvíjače HARVIA a iné prístroje , kde sa usadzuje vodný kameň. Možné využitie v kachliach typu "combi" s výparníkovou jednotkou alebo v parných generátoroch. Je vhodný ako pre malé privátne prevádzky, tak aj pre veľké komerčné wellness. Šetrne odstráni vodný kameň a vykoná sanitáciu prístroja. Po sanitácii nepáchne.

Spona malá pre hadice generátorov(HGP) 25-40mm (s-spona)

Cena: 1,02 EUR

Spona pre uchytenie hadice parovodu (HGX)

Spona malá pre hadice generátorov(HGX/HGP) 16-27mm (s-spona)

Cena: 0,93 EUR

Spona pre uchytenie hadice parovodu (HGX) alebo odtokovej vodovodnej hadice(HGX+HGP).

Odpadové hadice ku generátorom 13/21

Cena: 4,94 EUR

Odpadové hadice ku generátorom 13/21 mm. 20bar. Čierna s modrými pruhmi.

Silikónová hadica parovodu+odtok vody, generátory HGX 18/22mm

Cena: 15,96 EUR

Hadica parovodu (HGX) a odtoku vody (HGX), 60sh, +200C, transparentná. Určené pre generátory HARVIA.

Parná tryska pre generátor HARVIA, sklo, tichá

Cena: 200,27 EUR

Parná tryska pre generátor HARVIA, sklo, tichá

Tryska pre parný generátor

Cena: 44,74 EUR

Parná tryska

Dekalcifikátor - Citric Acid 1 Kg

Cena: 3,85 EUR

Dekalcifikačný prostriedok pre parné vyvíjače HARVIA a iné prístroje , kde sa usadzuje vodný kameň. Možné využitie v kachliach typu "combi" s výparníkovou jednotkou alebo v parných generátoroch. Je vhodný ako pre malé privátne prevádzky, tak aj pre veľké komerčné wellness. Šetrne odstráni vodný kameň a vykoná sanitáciu prístroja. Po sanitácii nepáchne.

Odtok vody HGP hadica čierna s pruhmi oranž. 13/19mm

Cena: 5,29 EUR

Hadica odtoku vody (HGX), 20bar . Určené pre generátory HARVIA.

Silikónová hadica parovodu pre profi-generátory HGP 25/31mm

Cena: 16,22 EUR

Hadica parovodu (HGP), 60sh, +200C, transparentná. Určené pre profi generátory HARVIA

Automatický vypúšťací ventil OEM pre generátory pary

Cena: 194,40 EUR

OEM Automatický vypúšťací ventil o priemere G 1/2 pre automatické vypúšťanie vody v predprogramovaných cykloch. Zariadenie napomáha dlhšej životnosti parného vyvíjača a preplachy predlžuje interval čistenia zásobníku od vodného kameňa. pre paru a vodu, 230/50, 10Watt.

Čistič - chémia do parných generátorov 15/20 BioClean

Cena: 15,53 EUR

Čistiaci prostriedok na báze chlórnanu vápenatého. Vysoko účinné dezinfekčné činidlo s virucídnym, algicídnym a sporicidním účinkom. Odstraňuje nepríjemné pachy a eliminuje biofolm. 100% biologicky rozložiteľný. 1 kg

Arómapumpa pre parný generátor SENTIOTEC

Cena: 722,40 EUR

Udržujte svoju parné miestnosť svieža s arómou čerpadlom SAWO. Aromatická pumpa nesie zvolenej aróma parnému generátoru, ktorý uvoľňuje čerstvú vôňu do Vašej parnej miestnosti. Je dokázané, že vôňa má veľmi pozitívne účinky na psychické rozpoloženie. Aróma sú hojne používaná mnohých terapeutov pre zlepšenie fyzickej i psychickej kondície človeka. SAWO Aróma Pumpa je užitočným nástrojom pri vytváraní príjemnej atmosféry pary. Je veľmi ľahké ju inštalovať a používať.