Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Príslušenstvo

Príslušenstvo pre udržanie čistoty a nezávadnosti vody pre kúpacie kade, sudy a bazény - Bezchlórová chémia, šoková dezinfekcia, testery, oxidačné prípravky, odpeňovače, prostriedky na zníženie ph vody - títo užitoční pomocníci sú nevyhnutnou súčasťou pre vašu bezproblémovú prevádzku.

Cena:

Spa Rohrreiniger (čistič trubiek whirlpool) 1 l

Cena: 13,83 EUR

K čisteniu a dezinfekcii cirkulačného okruhu whirlpoolov a vírivých vaní. Veľmi dôležitá súčasť starostlivosti o whirlpool! Bez dokonale čistého cirkulačného okruhu nie je možné zaistiť dobrú kvalitu vody vo whirlpoole! Orientačné použitie - verejná prevádzka - raz za 1 - 2 týždne, súkromná prevádzka - pred každým vypúšťaním, minimálne raz za 4 mesiace!

Odpeňovač pre vírivé vane 1 l

Cena: 12,93 EUR

WHIRLPOOL Antifoam je tekutý, účinný odpeňovač do vírivých vaní s objemom 1 l. Efektívne a dlhodobo potláča tvorbu peny. Vytvára tekutú emulziu a odstraňuje vzniknutú penu. Pôsobí v širokom spektre pH.

Algicid Standard 3l

Cena: 19,83 EUR

Algicid Standard je tekutý prípravok bez chlóru so zníženou penivosťou, objem 3l. Využíva sa pri výskyte rias a je vhodný do všetkých bazénov bez atrakcií či protiprúdov. Pred použitím si prečítajte údaje na obale!

Chlórový granulát rýchlorozpustný, 3 kg

Cena: 35,64 EUR

Rýchlorozpustný chlórový granulát ako rýchla a účinná dezinfekcia vášho bazéna či vírivky. Ničí nielen riasy a baktérie, ale zároveň odbúrava aj nečistoty. Obsahuje viac ako 50% aktívneho chlóru, pH neutrálne pre všetky stupne tvrdosti vody, k vyššiemu a rýchlemu chlórovanie. Používajte biocídne výrobky bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale!

Multifunkčné tablety 200g, 3 kg

Cena: 39,20 EUR

Multifunkčné tablety s niekoľkonásobným účinkom a viac ako 80% aktívneho chlóru. Využívajú sa ako prevencia proti riasam, odstránenie nečistôt či proti rýchlemu uvoľňovaniu chlóru vplyvom pôsobenia slnka a tepla. Raz týždenne vložte 1 tabletu na 20m bazénovej vody. Pred použitím si prečítajte údaje na obale!

pH mínus granulát 5 kg

Cena: 19,52 EUR

Prípravok, ktorý slúži na zníženie pH hodnoty. Je vhodný aj na prípravu roztokov do nádob automatického dávkovania. Má dlhodobú účinnosť, neobsahuje chloridy, je rýchlo rozpustný a čistí vápenné usadeniny. Bazénová voda by mala mať hodnotu pH v rozmedzí 7,2 - 7,6 a minimálne 2x týždenne by sa mala kontrolovať. Pre zníženie pH hodnoty až o 0,2 je nutné odmerať 15g na m3 vody, čo je cca 250g na 150 ml.

Sada bezchlórové chémia pre vírivé vane

Cena: 55,52 EUR

WHIRLPOOL SET je sada bezchlórové chémie pre vírivé vane, obsahuje dezinfekciu pre jacuzzi, vírivé vane a whirlpool, odpeňovač pre vírivé vane, bezchlórový oxidačný prípravok, sadu vonných esencií a prípravok na zníženie pH vody.

Testovacie prúžky pH/Chlor/Alkalita

Cena: 9,94 EUR

Testovacie prúžky na meranie pH, voľného chlóru a alkality v bazénovej vode, ktoré sú potrebné na zaistenie hygienickej nezávadnosti vody.

Bezchlórová chémia pre malé bazény, 1 l

Cena: 9,22 EUR

POOL SMALL POOL je tekutá bezchlórová chémia s objemom 1 l, určená pre malé bazény do 20 m. Tento koncentrovaný prípravok slúži ako dezinfekcia a hygienické zabezpečenie vody v detských a menších bazénoch. Zaručený je jeho výrazný a dluhodobě účinok proti mikroorganizmom a riasam.

Bezchlórová chémia pre malé bazény, 3 l

Cena: 25,89 EUR

POOL SMALL POOL je tekutá bezchlórová chémia s objemom 3 l, určená pre malé bazény do 20 m. Tento koncentrovaný prípravok slúži ako dezinfekcia a hygienické zabezpečenie vody v detských a menších bazénoch. Zaručený je jeho výrazný a dluhodobě účinok proti mikroorganizmom a riasam.

Bezchlórová chémia pre veľké bazény, 1 l

Cena: 14,04 EUR

POOL LARGE POOL je tekutá bezchlórová chémia s objemom 1 l, určená pre veľké bazény nad 20 m. Tento koncentrovaný prípravok slúži ako dezinfekcia a hygienické zabezpečenie vody v domácich bazénoch - krytých i nekrytých. Zaručený je jeho výrazný a dluhodobě účinok proti mikroorganizmom a riasam.

Bezchlórová chémia pre veľké bazény, 3 l

Cena: 40,70 EUR

POOL LARGE POOL je tekutá bezchlórová chémia s objemom 3 l, určená pre veľké bazény nad 20 m. Tento koncentrovaný prípravok slúži ako dezinfekcia a hygienické zabezpečenie vody v domácich bazénoch - krytých i nekrytých. Zaručený je jeho výrazný a dluhodobě účinok proti mikroorganizmom a riasam.

Bezchlórová dezinfekcia pre vírivé vane, 1 l

Cena: 20,33 EUR

POOL WHIRLPOOL je tekutá bezchlórová dezinfekcia s objemom 1 l pre jacuzzi, vírivé vane a whirlpool. Tento koncentrovaný prípravok sa využíva ako dezinfekcia a hygienické zabezpečenie vody vo vonkajších i vnútorných, klasických i prenosných vírivých vaniach - whirlpool. Zaručený je jeho výrazný a dluhodobě účinok proti mikroorganizmom a riasam.

Bezchlórová dezinfekcia pre vírivé vane, 3 l

Cena: 55,52 EUR

POOL WHIRLPOOL je tekutá bezchlórová dezinfekcia s objemom 1 l pre jacuzzi, vírivé vane a WHIRLPOOL. Tento koncentrovaný prípravok sa využíva ako dezinfekcia a hygienické zabezpečenie vody vo vonkajších i vnútorných, klasických i prenosných vírivých vaniach - WHIRLPOOL. Zaručený je jeho výrazný a dluhodobě účinok proti mikroorganizmom a riasam.

Bezchlórová šoková dezinfekcia, 1 l

Cena: 18,11 EUR

POOL SHOCK je tekutý, koncentrovaný prípravok s objemom 1 l, ktorý sa využíva na rýchlu a účinnú dezinfekciu bazénovej vody. Je vhodný pre všetky typy bazénov - s filtráciou i bez filtrácie. Má dlhodobý účinok proti mikroorganizmom a riasam.