Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Bazénová chémia a príslušenstvo

Príslušenstvo pre udržanie čistoty a nezávadnosti vody pre kúpacie kade, sudy a bazény - Bezchlórová chémia, šoková dezinfekcia, testery, oxidačné prípravky, odpeňovače, prostriedky na zníženie ph vody - títo užitoční pomocníci sú nevyhnutnou súčasťou pre vašu bezproblémovú prevádzku.

Cena:

Spa Rohrreiniger (čistič trubiek whirlpool) 1 l

Cena: 12,91 EUR

K čisteniu a dezinfekcii cirkulačného okruhu whirlpoolov a vírivých vaní. Veľmi dôležitá súčasť starostlivosti o whirlpool! Bez dokonale čistého cirkulačného okruhu nie je možné zaistiť dobrú kvalitu vody vo whirlpoole! Orientačné použitie - verejná prevádzka - raz za 1 - 2 týždne, súkromná prevádzka - pred každým vypúšťaním, minimálne raz za 4 mesiace!

Odpeňovač pre vírivé vane 1 l

Cena: 13,69 EUR

WHIRLPOOL Antifoam je tekutý, účinný odpeňovač do vírivých vaní s objemom 1 l. Efektívne a dlhodobo potláča tvorbu peny. Vytvára tekutú emulziu a odstraňuje vzniknutú penu. Pôsobí v širokom spektre pH.

Algicid Standard 3l

Cena: 20,14 EUR

Algicid Standard je tekutý prípravok bez chlóru so zníženou penivosťou, objem 3l. Využíva sa pri výskyte rias a je vhodný do všetkých bazénov bez atrakcií či protiprúdov. Pred použitím si prečítajte údaje na obale!

Algicid SUPER +, 1 l

Cena: 9,33 EUR

Tekutý prípravok pre prevenciu a likvidáciu vodných rias. Nepenivý, vhodný pre použitie v bazénoch s protiprúdy a vo vírivých vaniach.

Chlórové multifunkčné MINI tablety, 1 kg

Cena: 10,70 EUR

Multifunkčné pomaly rozpustné tablety zaisťujú dezinfekciu vody, pomáhajú vyvločkovat nečistoty a fungujú ako prevencia proti výskytu rias.

Chlórový granulát rýchlorozpustný, 3 kg

Cena: 34,45 EUR

Rýchlorozpustný chlórový granulát ako rýchla a účinná dezinfekcia vášho bazéna či vírivky. Ničí nielen riasy a baktérie, ale zároveň odbúrava aj nečistoty. Obsahuje viac ako 50% aktívneho chlóru, pH neutrálne pre všetky stupne tvrdosti vody, k vyššiemu a rýchlemu chlórovanie. Používajte biocídne výrobky bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale!

Multifunkčné tablety 200g, 3 kg

Cena: 40,98 EUR

Multifunkčné tablety s niekoľkonásobným účinkom a viac ako 80% aktívneho chlóru. Využívajú sa ako prevencia proti riasam, odstránenie nečistôt či proti rýchlemu uvoľňovaniu chlóru vplyvom pôsobenia slnka a tepla. Raz týždenne vložte 1 tabletu na 20m bazénovej vody. Pred použitím si prečítajte údaje na obale!

pH mínus granulát 5 kg

Cena: 19,60 EUR

Prípravok, ktorý slúži na zníženie pH hodnoty. Je vhodný aj na prípravu roztokov do nádob automatického dávkovania. Má dlhodobú účinnosť, neobsahuje chloridy, je rýchlo rozpustný a čistí vápenné usadeniny. Bazénová voda by mala mať hodnotu pH v rozmedzí 7,2 - 7,6 a minimálne 2x týždenne by sa mala kontrolovať. Pre zníženie pH hodnoty až o 0,2 je nutné odmerať 15g na m3 vody, čo je cca 250g na 150 ml.

Sada bezchlórové chémia pre vírivé vane

Cena: 58,78 EUR

WHIRLPOOL SET je sada bezchlórové chémie pre vírivé vane, obsahuje dezinfekciu pre jacuzzi, vírivé vane a whirlpool, odpeňovač pre vírivé vane, bezchlórový oxidačný prípravok, sadu vonných esencií a prípravok na zníženie pH vody.

Testovacie prúžky pH/Chlor/Alkalita

Cena: 10,00 EUR

Testovacie prúžky na meranie pH, voľného chlóru a alkality v bazénovej vode, ktoré sú potrebné na zaistenie hygienickej nezávadnosti vody.

Bazénová teleskopická tyč do 3,6 m

Cena: 28,00 EUR

Teleskopická bazénová hliníková tyč s povrchovou úpravou, rukoväťou a zaisťovacím mechanizmom, rozsah dĺžky od 1,8 až 3,6 m.

Bezchlórová chémia pre malé bazény, 1 l

Cena: 9,76 EUR

POOL SMALL POOL je tekutá bezchlórová chémia s objemom 1 l, určená pre malé bazény do 20 m. Tento koncentrovaný prípravok slúži ako dezinfekcia a hygienické zabezpečenie vody v detských a menších bazénoch. Zaručený je jeho výrazný a dluhodobě účinok proti mikroorganizmom a riasam.

Bezchlórová chémia pre malé bazény, 3 l

Cena: 27,41 EUR

POOL SMALL POOL je tekutá bezchlórová chémia s objemom 3 l, určená pre malé bazény do 20 m. Tento koncentrovaný prípravok slúži ako dezinfekcia a hygienické zabezpečenie vody v detských a menších bazénoch. Zaručený je jeho výrazný a dluhodobě účinok proti mikroorganizmom a riasam.

Bezchlórová chémia pre veľké bazény, 1 l

Cena: 14,86 EUR

POOL LARGE POOL je tekutá bezchlórová chémia s objemom 1 l, určená pre veľké bazény nad 20 m. Tento koncentrovaný prípravok slúži ako dezinfekcia a hygienické zabezpečenie vody v domácich bazénoch - krytých i nekrytých. Zaručený je jeho výrazný a dluhodobě účinok proti mikroorganizmom a riasam.

Bezchlórová chémia pre veľké bazény, 3 l

Cena: 43,10 EUR

POOL LARGE POOL je tekutá bezchlórová chémia s objemom 3 l, určená pre veľké bazény nad 20 m. Tento koncentrovaný prípravok slúži ako dezinfekcia a hygienické zabezpečenie vody v domácich bazénoch - krytých i nekrytých. Zaručený je jeho výrazný a dluhodobě účinok proti mikroorganizmom a riasam.