Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Priestorové arómy

V odpočivárni či ochladzovni využijete naše priestorové arómy – špeciálne vône pre prevoňanie odpočinkových miestností a ochladzovní. Na rozdiel od aróm do sauny či pary majú iné zloženie, ktoré napomáha rozvinutiu arómy aj pri izbových teplotách.

Dávkovanie arómy pomocou spreju je veľmi úsporné a pritom efektívne. 

Využitie priestorových esencií je ekonomickejšie a účinnejšie než používanie vonných sviečok či aromavýparníkov. V našej ponuke sú prírodné arómy od fínskej firmy Rento o objeme 400 ml, ale aj veľkoobchodné balení o objeme 1 l nemeckej značky Lacoform.

 

 

Cena:

Prírodný esenciálny olej - Lemongrass 10ml

Cena: 4,09 EUR

100% prírodný esenciálny olej. To najlepšie z prírody nielen pre aromaterapiu. Osviežujúci aróma citrónovej trávy povzbudzuje myseľ a telo pri dlhodobej záťaži. Priaznivo pôsobí pri liečbe výronov, opuchov a pomliaždenín. Aróma zlepšuje dýchanie v zafajčenom prostredí a hodí sa aj do auta - zlepšuje koncentráciu. Objem 10 ml

Prírodný esenciálny olej - Levanduľa 10ml

Cena: 5,04 EUR

100% prírodný esenciálny olej. To najlepšie z prírody nielen pre aromaterapiu. Upokojujúce levandule sa môže použiť aj neriedená priamo na telo. Pomáha proti bolestiam hlavy a migréne, nespavosti, chrípke a dýchacích ťažkostiach, navyše má hojivé účinky, znižuje krvný tlak a odpudzuje mole. Objem 10 ml

Saunová a izbová vôňa Rento - Eucalyptus, 400 ml

Cena: 14,73 EUR

Vôňu môžete použiť v saune aj vo Vašom domove. Prevonia saunu či izbu arómatom eucalyptu. Nastriekajte do vzduchu a nechajte šíriť vôňu po miestnosti, dá sa použiť aj na textílie. Nepoužívajte na holú kožu.

Saunová a izbová vôňa Rento - Svätojánska breza, 400 ml

Cena: 14,73 EUR

Vôňu môžete použiť v saune aj vo Vašom domove. Prevonia saunu či izbu arómou sviežej brezy a rannej prírody. Nastriekajte do vzduchu a nechajte šíriť vôňu po miestnosti, možno použiť aj na textílie. Nepoužívajte na holú kožu.

Prírodný esenciálny olej - Škorica 10ml

Cena: 4,09 EUR

100% prírodný esenciálny olej. To najlepšie z prírody nielen pre aromaterapiu. Povzbudzujúce škorica stimuluje myseľ, telo a pripisujú sa jej aj afrodiziakálne, antiseptické a čistiace účinky. Tiež pomáha proti nadúvaniu, nachladnutiu a prekrvuje pokožku - preto pred použitím nezabudnite na test znášanlivosti. Objem 10 ml

Esenciálny olej RELAX 10ml

Cena: 13,57 EUR

Esenciálny olej plný príjemných upokojujúcich tónov. Prevoňajte svoje priestory jemnou vôňou levandule a cédrového dreva! Výroba olejov v súlade s prísnymi ekologickými kritériami za pomoci švajčiarskych špecialistov. Vhodné aróma do odparovačov. Objem 10 ml

Aróma difuzér MIA čierny

Cena: 41,79 EUR

Aróma difuzér za pomoci ultrazvukovej technológie premení vodu s pár kvapkami obľúbeného aróma na studenú vodnú paru, ktorá príjemne prevonia miestnosť. Doba prevádzky až 10 hodín, pre miestnosti o veľkosti až 30 m2. Funkcia automatického vypnutia. LED indikácia prevádzky. Tichú prevádzku. Príjemný pogumovaný povrch. Jednoduchý elegantný dizajn. Farba čierna. Rozmery 101 x 90 mm.

Esenciálny olej REFRESH 10ml

Cena: 13,57 EUR

Esenciálny olej plný sviežich tónov. Prevoňajte svoje priestory povzbudzujúcou vôňou citrusovej záhrady! Výroba olejov v súlade s prísnymi ekologickými kritériami za pomoci švajčiarskych špecialistov. Vhodné aróma do odparovačov. Objem 10 ml

Saunová a izbová vôňa Rent - Mäta, 400 ml

Cena: 14,73 EUR

Vôňu môžete použiť v saune aj vo Vašom domove. Táto mätová vôňa, zosilňujúca zmysly, zanecháva vôňu čerstvo odtrhnutých mätových lístkov. Originál od fínskej firmy Rento. Nastriekajte do vzduchu a nechajte šíriť vôňu po miestnosti, možno použiť aj na textílie.

Esenciálny olej Epoch Chill (eukalyptus+borovica)- 15 ml

Cena: 49,60 EUR

Esenciálny olej Epoch Chill (chlad) - zmes eukalyptu a borovice. Eukalyptový olej sa získava parnou destiláciou a retifikáciou čerstvých listov alebo čerstvých koncových vetvičiek rôznych druhov eukalyptu. Borovicový olej sa získava parnou destiláciou plodov a púčikov alebo destiláciou ihličia sibírskej bielej jedle. Austrálčania tradične používajú eukalyptus pre lepšie dýchanie. Povzbuďte Vaše zmysly. Vôňa pre pocit ľahkého dýchania a pocit chladu. Perfektné riešenie pre pocit ľahšieho dýchania po saune alebo pri cvičení.

Aróma difuzér JASMINE biely

Cena: 57,95 EUR

Aróma difuzér za pomoci ultrazvukovej technológie premení vodu s pár kvapkami obľúbeného aróma na studenú vodnú paru, ktorá príjemne prevonia miestnosť. Dva režimy prevádzky - kontinuálny (až 8 hodín prevádzky) a intervalový (až 24 hodín prevádzky). Funkcia automatického vypnutia. Príjemný pogumovaný povrch. Jednoduchý elegantný dizajn. Farba biela. Rozmery 130 x 90 mm.

Aróma difuzér JASMINE čierny

Cena: 62,64 EUR

Aróma difuzér za pomoci ultrazvukovej technológie premení vodu s pár kvapkami obľúbeného aróma na studenú vodnú paru, ktorá príjemne prevonia miestnosť. Dva režimy prevádzky - kontinuálny (až 8 hodín prevádzky) a intervalový (až 24 hodín prevádzky). Funkcia automatického vypnutia. Príjemný pogumovaný povrch. Jednoduchý elegantný dizajn. Farba čierna. Rozmery 130 x 90 mm.

Aróma difuzér MIA biely

Cena: 38,50 EUR

Aróma difuzér za pomoci ultrazvukovej technológie premení vodu s pár kvapkami obľúbeného aróma na studenú vodnú paru, ktorá príjemne prevonia miestnosť. Doba prevádzky až 10 hodín, pre miestnosti o veľkosti až 30 m2. Funkcia automatického vypnutia. LED indikácia prevádzky. Tichú prevádzku. Príjemný pogumovaný povrch. Jednoduchý elegantný dizajn. Farba biela. Rozmery 101 x 90 mm.

Esenciálny olej Epoch Peace (levanduľa + bergamot)- 15 m

Cena: 62,02 EUR

Esenciálny olej Epoch Peace - zmes levandule a bergamotu. Levanduľový olej sa získava parnou destiláciou z kvitnúcich častí levandule (až 3 kg levandúľ) a bergamotový olej je získavaný lisovaním za studena zo šupky bergamotu. Čerstvé levanduľové listy a kvety boli v minulosti a stále sú využívané pre dobrý duševný stav. Stíšte svoju myseľ a upokojte svoju dušu pomocou produktu Epoch Peace, prenikavá zmes levandule, bergamotu a iných esenciálnych olejov. Pre nastolenie pocitu duševnej rovnováhy.

Saunová a izbová vôňa Rento - Arktické bobule, 400 ml

Cena: 22,45 EUR

Vôňu môžete použiť v saune aj vo Vašom domove. Prevonia saunu či izbu s arómou čerstvých arktických plodov. Nastriekajte do vzduchu a nechajte šíriť vôňu po miestnosti, možno použiť aj na textílie. Nepoužívajte na holú kožu.