Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Priestorové arómy

V odpočivárni či ochladzovni využijete naše priestorové arómy – špeciálne vône pre prevoňanie odpočinkových miestností a ochladzovní. Na rozdiel od aróm do sauny či pary majú iné zloženie, ktoré napomáha rozvinutiu arómy aj pri izbových teplotách.

Dávkovanie arómy pomocou spreju je veľmi úsporné a pritom efektívne. 

Využitie priestorových esencií je ekonomickejšie a účinnejšie než používanie vonných sviečok či aromavýparníkov. V našej ponuke sú prírodné arómy od fínskej firmy Rento o objeme 400 ml, ale aj veľkoobchodné balení o objeme 1 l nemeckej značky Lacoform.

 

 

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Aróma difuzér JASMINE biely

Cena: 57,72 EUR

Aróma difuzér za pomoci ultrazvukovej technológie premení vodu s pár kvapkami obľúbenej arómy na studenú vodnú paru, ktorá príjemne prevonia miestnosť. Dva režimy prevádzky - kontinuálny (až 8 hodín prevádzky) a intervalový (až 24 hodín prevádzky). Funkcia automatického vypnutia. Príjemný pogumovaný povrch. Jednoduchý elegantný dizajn. Farba biela. Rozmery 130 x 90 mm.

Aróma difuzér MIA biely

Cena: 38,35 EUR

Aróma difuzér za pomoci ultrazvukovej technológie premení vodu s pár kvapkami obľúbenej arómy na studenú vodnú paru, ktorá príjemne prevonia miestnosť. Doba prevádzky až 10 hodín, pre miestnosti o veľkosti až 30 m2. Funkcia automatického vypnutia. LED indikácia prevádzky. Tichú prevádzku. Príjemný pogumovaný povrch. Jednoduchý elegantný dizajn. Farba biela. Rozmery 101 x 90 mm.

Aróma difuzér JULIA biely

Cena: 77,09 EUR

Aróma difuzér za pomoci ultrazvukovej technológie premení vodu s pár kvapkami obľúbenej arómy na studenú vodnú paru, ktorá príjemne prevonia miestnosť až o veľkosti 50 m2. Natáčivá výstupná tryska 160 ° s podsvietením LED diódami a tlmenejším nočným režimom. Dva režimy prevádzky - kontinuálny (až 18 hodín prevádzky) a intervalový (až 54 hodín prevádzky). Dva stupne intenzity. Funkcia automatického vypnutia. Znížená hlučnosť pod 26 dB. Príjemný pogumovaný povrch. Jednoduchý elegantný dizajn. Farba biela. Rozmery 135 x 115 mm.

Aróma difuzér MIA čierny

Cena: 38,35 EUR

Aróma difuzér za pomoci ultrazvukovej technológie premení vodu s pár kvapkami obľúbenej arómy na studenú vodnú paru, ktorá príjemne prevonia miestnosť. Doba prevádzky až 10 hodín, pre miestnosti o veľkosti až 30 m2. Funkcia automatického vypnutia. LED indikácia prevádzky. Tichú prevádzku. Príjemný pogumovaný povrch. Jednoduchý elegantný dizajn. Farba čierna. Rozmery 101 x 90 mm.

Aróma difuzér JASMINE čierny

Cena: 57,72 EUR

Aróma difuzér za pomoci ultrazvukovej technológie premení vodu s pár kvapkami obľúbenej arómy na studenú vodnú paru, ktorá príjemne prevonia miestnosť. Dva režimy prevádzky - kontinuálny (až 8 hodín prevádzky) a intervalový (až 24 hodín prevádzky). Funkcia automatického vypnutia. Príjemný pogumovaný povrch. Jednoduchý elegantný dizajn. Farba čierna. Rozmery 130 x 90 mm.

Prírodné olejové esencie do sauny - Levanduľa 10ml

Cena: 6,98 EUR

100% prírodný esenciálny olej. To najlepšie z prírody nielen pre aromaterapiu. Upokojujúce levandule sa môže použiť aj neriedená priamo na telo. Pomáha proti bolestiam hlavy a migréne, nespavosti, chrípke a dýchacích ťažkostiach, navyše má hojivé účinky, znižuje krvný tlak a odpudzuje mole. Objem 10 ml

Esenciálny olej RELAX 10ml

Cena: 13,52 EUR

Esenciálny olej plný príjemných upokojujúcich tónov. Prevoňajte svoje priestory jemnou vôňou levandule a cédrového dreva! Výroba olejov v súlade s prísnymi ekologickými kritériami za pomoci švajčiarskych špecialistov. Vhodné aróma do odparovačov. Objem 10 ml

Prírodné olejové esencie do sauny - Škorica 10ml

Cena: 5,95 EUR

100% prírodný esenciálny olej. To najlepšie z prírody nielen pre aromaterapiu. Povzbudzujúce škorica stimuluje myseľ, telo a pripisujú sa jej aj afrodiziakálne, antiseptické a čistiace účinky. Tiež pomáha proti nadúvaniu, nachladnutiu a prekrvuje pokožku - preto pred použitím nezabudnite na test znášanlivosti. Objem 10 ml

Aróma difuzér CANDY ružový

Cena: 34,48 EUR

Ružový aróma difuzér vám dopraje skvelú náladu a pocit uvoľnenia po dni plnom stresu a námahy. Prevonia celú domácnosť a zvlhčí okolitý vzduch, čo je dôležité najmä v zimnom období. Suchý vzduch vysušuje oči, nos, kožu a tiež zvyšuje riziko ochorenia na chrípku. Pri vyprázdnení nádoby sa difuzér automaticky vypne. Výška 79mm, priemer 95mm.

Prírodné olejové esencie do sauny - Lemongrass 10ml

Cena: 5,95 EUR

100% prírodný esenciálny olej. To najlepšie z prírody nielen pre aromaterapiu. Osviežujúci aróma citrónovej trávy povzbudzuje myseľ a telo pri dlhodobej záťaži. Priaznivo pôsobí pri liečbe výronov, opuchov a pomliaždenín. Aróma zlepšuje dýchanie v zafajčenom prostredí a hodí sa aj do auta - zlepšuje koncentráciu. Objem 10 ml

Esenciálny olej REFRESH 10ml

Cena: 13,52 EUR

Esenciálny olej plný sviežich tónov. Prevoňajte svoje priestory povzbudzujúcou vôňou citrusovej záhrady! Výroba olejov v súlade s prísnymi ekologickými kritériami za pomoci švajčiarskych špecialistov. Vhodné aróma do odparovačov. Objem 10 ml

Esenciálny olej REVIVE 10ml

Cena: 13,52 EUR

Esenciálny olej plný hrejivých tónov. Prevoňajte svoje priestory sviežou vôňou letného borovicového lesa! Výroba olejov v súlade s prísnymi ekologickými kritériami za pomoci švajčiarskych špecialistov. Vhodné aróma do odparovačov. Objem 10 ml

Aróma difuzér JULIA čierny

Cena: 77,09 EUR

Aróma difuzér za pomoci ultrazvukovej technológie premení vodu s pár kvapkami obľúbenej arómy na studenú vodnú paru, ktorá príjemne prevonia miestnosť až o veľkosti 50 m2. Natáčivá výstupná tryska 160 ° s podsvietením LED diódami a tlmenejším nočným režimom. Dva režimy prevádzky - kontinuálny (až 18 hodín prevádzky) a intervalový (až 54 hodín prevádzky). Dva stupne intenzity. Funkcia automatického vypnutia. Znížená hlučnosť pod 26 dB. Príjemný pogumovaný povrch. Jednoduchý elegantný dizajn. Farba čierna. Rozmery 135 x 115 mm.

Priestorová esencia - Alpské byliny, 1 l

Cena: 125,13 EUR

Priestorové aróma do sauny s vôňou Alpských bylín, objem 1 l

Ultrazvukový elektrický odparovač Epoch Essential

Cena: 107,02 EUR

Ultrazvukový difuzér Epoch Essential Oils, ktorý využíva vysoko výkonnú ultrazvukovú vibračnú technológiu k okamžitému rozprašovaniu esenciálneho oleja do vzduchu. Užite si esenciálne oleje spolu s difuzérom Epoch Essential Oils doma, v kancelári, na cestách. Vhodný tiež na recepciu firiem, do odpočivární či do obchodíkov (kvetinárstvo, kaderníctvo, salóny krásy atď.). Do elektrického difuzéru doporučujeme dávkovať špeciálne esenciálne oleje Epoch Essential Oils. Dva režimy - intenzívnejší a s vypúšťaním po 30 s.