Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Obuv do sauny

Prezuvky vhodné do vlhkého prostredia ako sú kúpeľne a sauny. Jemná gumová podrážka vďaka protisklzovej úprave naozaj nekĺže. Použitý materiál je veľmi príjemný na nosenie.

Horúcou novinkou sú drevené, ručne vyrábané papuče s masážnym efektom, ktoré sú vhodné ako do fínskej, tak do parnej sauny, ale aj do wellness, k bazénu, na pláž alebo do kúpeľne v domácnosti. Sú vyrábané v rôznych veľkostiach, takže si každý stopercentne nájde tie svoje.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Wellness drevené šľapky, vel. 43

Cena: 39,32 EUR

Drevené ručne vyrábané šľapky s masážnym efektom, ktoré sú vhodné ako do fínskej sauny, tak aj do wellness, k bazénu alebo na pláž. Veľkosť 43.

Froté wellness šľapky s otvorenou špičkou

Cena: 3,05 EUR

Príjemné froté šľapky s otvorenou špičkou, pogumované. Vhodné do wellness. Univerzálna veľkosť.

Wellness drevené šľapky, vel. 42

Cena: 39,32 EUR

Drevené ručne vyrábané šľapky s masážnym efektom, ktoré sú vhodné ako do fínskej sauny, tak aj do wellness, k bazénu alebo na pláž. Veľkosť 42.

Wellness drevené šľapky, vel. 44

Cena: 39,32 EUR

Drevené ručne vyrábané šľapky s masážnym efektom, ktoré sú vhodné ako do fínskej sauny, tak aj do wellness, k bazénu alebo na pláž. Veľkosť 44.

Wellness drevené šľapky, vel. 36

Cena: 39,32 EUR

Drevené ručne vyrábané šľapky s masážnym efektom, ktoré sú vhodné ako do fínskej sauny, tak aj do wellness, k bazénu alebo na pláž. Veľkosť 36.

Wellness drevené šľapky, vel. 37

Cena: 39,32 EUR

Drevené ručne vyrábané šľapky s masážnym efektom, ktoré sú vhodné ako do fínskej sauny, tak aj do wellness, k bazénu alebo na pláž. Veľkosť 37.

Wellness drevené šľapky, vel. 40

Cena: 39,32 EUR

Drevené ručne vyrábané šľapky s masážnym efektom, ktoré sú vhodné ako do fínskej sauny, tak aj do wellness, k bazénu alebo na pláž. Veľkosť 40.

Šľapky do sauny s plnou špičkou, BIELE, univerzálne

Cena: 5,63 EUR

Príjemné bavlnené šľapky v klasickom bielom prevedení s plnou špičkou. Vhodné do wellness. Univerzálna veľkosť.

Wellness drevené šľapky, vel. 39

Cena: 39,32 EUR

Drevené ručne vyrábané šľapky s masážnym efektom, ktoré sú vhodné ako do fínskej sauny, tak aj do wellness, k bazénu alebo na pláž. Veľkosť 39.

Wellness drevené šľapky, vel. 46

Cena: 39,32 EUR

Drevené ručne vyrábané šľapky s masážnym efektom, ktoré sú vhodné ako do fínskej sauny, tak aj do wellness, k bazénu alebo na pláž. Veľkosť 46.

Wellness drevené šľapky, vel. 45

Cena: 39,32 EUR

Drevené ručne vyrábané šľapky s masážnym efektom, ktoré sú vhodné ako do fínskej sauny, tak aj do wellness, k bazénu alebo na pláž. Veľkosť 45.

Wellness drevené šľapky, vel. 38

Cena: 39,32 EUR

Drevené ručne vyrábané šľapky s masážnym efektom, ktoré sú vhodné ako do fínskej sauny, tak aj do wellness, k bazénu alebo na pláž. Veľkosť 38.

Wellness drevené šľapky, vel. 47

Cena: 39,32 EUR

Drevené ručne vyrábané šľapky s masážnym efektom, ktoré sú vhodné ako do fínskej sauny, tak aj do wellness, k bazénu alebo na pláž. Veľkosť 47.