Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Presýpacie hodiny

V saune vám zmerajú dĺžku vášho potenia presýpacie hodiny Harvia - celé sú vyrobené z dreva okrem sklenenej banky a  odmeriavajú 15 minút, čo je najobľúbenejšia doba jedného saunovacieho cyklu. Hodiny sú určené pre použitie v interiérových saunách, takže vydržia aj vysoké teploty. Umiestniť ich môžete kdekoľvek v saune pomocou dvoch skrytých priložených vrutov tak, aby sa dala vrchná časť hodín otáčať.

Na reálny čas síce doporučujeme v saune z relaxačných dôvodov zcela zabudnúť, ale napriek tomu si môžete zaobstarať hodiny s ciferníkom štylizované do tvaru saunového vedra. V ponuke máme modely pre umiestnenie do sauny aj mimo nej.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Presýpacie hodiny HARVIA LUX

Cena: 22,27 EUR

Presýpacie hodiny HARVIA z lipového dreva Lux odmerajú 15 minút a sú určené pre použitie v interiérových saunách. Okolitá teplota v prostredí, kde sú umiestnené, by nemala klesnúť pod 5°C, hrozí nebezpečie vyzrážania vody v piesku a presýpacie hodiny by sa mohli znehodnotiť.

Presýpacie hodiny HARVIA

Cena: 20,34 EUR

Presýpacie hodiny HARVIA Lux z lipového dreva odmerajú cca 15 minút a sú určené pre použitie v interiérových saunách. Okolitá teplota v prostredí, kde sú umiestnené, by nemala klesnúť pod 5°C, hrozí nebezpečie vyzrážania vody v piesku a presýpacie hodiny by sa mohli znehodnotiť.

Drevené presýpacie hodiny BASIC

Cena: 14,06 EUR

Drevené presýpacie hodiny v časovom intervale 15 minút, rozmery 300x45mm. Hodiny sú vyrobené z borovicového dreva.

Presýpacie hodiny SENTIOTEC osikový s bielym pieskom

Cena: 18,00 EUR

Presýpacie hodiny pre meranie času (max. 15 min) stráveného v saune. Materiálom je drevo osiky. Hodiny sú určené pre použitie v interiérových saunách, okolitá teplota v prostredí, kde sú umiestnené hodiny, by nemala klesnúť pod 5°C, hrozí nebezpečenstvo vyzrážaniu vody v piesku a presýpacie hodiny by sa mohli znehodnotiť. Rozmery 70x350x50mm

Presýpacie hodiny, hemlock, WHITE

Cena: 38,34 EUR

Štýlové presýpacie hodiny s bielym pieskom, odmerajúce 15 min, materiál tmavý hemlock.

Presýpacie hodiny SENTIOTEC cédrové s bielym pieskom

Cena: 18,72 EUR

Presýpacie hodiny pre meranie času (max. 15 min) stráveného v saune. Materiálom je drevo cédru. Hodiny sú určené pre použitie v interiérových saunách, okolitá teplota v prostredí, kde sú umiestnené hodiny, by nemala klesnúť pod 5°C, hrozí nebezpečenstvo vyzrážaniu vody v piesku a presýpacie hodiny by sa mohli znehodnotiť. Rozmery 70x350x30mm

Saunové presýpacie hodiny, javor s plastovým krytom

Cena: 27,52 EUR

Štýlové presýpacie hodiny s červeným pieskom, odměřující 15 min, materiál svetlé drevo javora kryté dekoratívnym priehľadným krytom. Meraný čas je len orientačná. Súčasťou balenia sú skrutky pre upevnenie. Rozmery 63 x 33 x 312 mm. Hodiny sú určené pre použitie v interiérových saunách, okolitá teplota v prostredí, kde sú umiestnené hodiny, by nemala klesnúť pod 5 ° C, hrozí nebezpečenstvo vyzrážaniu vody v piesku a presýpacie hodiny by sa mohli znehodnotiť.

Presýpacie hodiny SENTIOTEC s kamennou lištou

Cena: 36,00 EUR

Presýpacie hodiny pre meranie času (max. 15 min) stráveného v saune. Materiálom je kombinácia osiky a kameňa. Hodiny sú určené pre použitie v interiérových saunách, okolitá teplota v prostredí, kde sú umiestnené hodiny, by nemala klesnúť pod 5°C, hrozí nebezpečenstvo vyzrážaniu vody v piesku a presýpacie hodiny by sa mohli znehodnotiť. Rozmery 65x300mm

Elektrické hodiny do sauny, max. 120C

Cena: 196,88 EUR

Elektrické hodiny do sauny so špeciálnym synchronizačným mechanizmom, 230 V / 50 Hz, vhodný k trvalej teplote až do 120 ° C, bezúdržbové, kruhové drevené puzdro. Priemer 210 mm, hmotnosť cca. 830 g

Saunové presýpacie hodiny, modré

Cena: 25,17 EUR

Dizajnové presýpacie hodiny do sauny. Výrazný hygienicky nezávadný silikónový rám vo farbe oceánskej modrej. Hodiny odmeriavajú až 15 min. Meraný čas je len orientačná. Súčasťou balenia sú skrutky pre upevnenie. Rozmery 90 x 36 x 310 mm. Hodiny sú určené pre použitie v interiérových saunách, okolitá teplota v prostredí, kde sú umiestnené hodiny, by nemala klesnúť pod 5 ° C, hrozí nebezpečenstvo vyzrážaniu vody v piesku a presýpacie hodiny by sa mohli znehodnotiť.