Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Pre kombinované sauny a biosauny

Pec do biosauny kombinuje klasickú saunovú pec s výparníkom vody, ktoré vytvárajú v saune vlhkosť. Biosauna je kompromisom medzi fínskou a parnou saunou. Oproti fínskej saune sa biosauna vyhrieva na nižšiu teplotu (55 - 70 °C), ale má vyššiu relatívnu vlhkosť vzduchu (30 - 40%). Touto vlhkosťou sa biosauna podobá parnej saune. Biosauna je vhodná pre ľudí, ktorí nemajú radi vysoké teploty v klasických fínskych saunách, alebo im nerobí dobre vysoká vlhkosť. Táto sauna je vhodná pre ľudí, ktorí so saunovaním len začínajú alebo pre deti. 

 

Veľmi populárne je saunová pec Vega Combi (napr. BC60SE) určená ne domáce sauny. Pec kombinuje klasickú saunovú pec s výparníkom vody, ktorým sa vytvára vlhkosť pre bylinné sauny, aroma sauny alebo biosauny. Pec je vhodnou voľbou pre tých, ktorí vyhľadávajú kombináciu tepla s vlhkosťou. Pec sa vyrába v dvoch výkonových verziách 6 až 9 KW a vo verziách s manuálnym vypustením vody s označením SE a automatickým vypustením vody s označením SEA. Pec sa ovláda riadiacou jednotkou, ktorá vie ovládať aj výparník. Vhodné regulácie sú Griffin Combi alebo C105S.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Výrobca
Napätie (Volt)
Výkon (kW)

Saunové kachle HARVIA The Wall Combi 9kW

Cena: 827,80 EUR

Saunové kachle HARVIA The Wall Combi s výkonom 9kW s manuálným dopúšťaním vody, sú určené pre domáce sauny. Kachle kombinujú klasické saunové kachle s výparníkom vody, ktorým sa vytvára vlhkosť v saune. Nemajú ovládanie na plášti, nutná externá regulácia (Xenio Combi, C105S).

Saunová pec HARVIA Vega Combi BC90SE

Cena: 641,72 EUR

Saunové kachle Vega Combi sú určené pre domáce sauny. Kachle kombinujú klasické saunové kachle s výparníkom vody, ktorým sa vytvára vlhkosť v saune pre bylinné sauny, aróma sauny alebo biosauny. Kachle sú vhodnou voľbou pre tých, ktorí vyhľadávajú kombináciu tepla s vlhkosťou. Kachle s výkonom 9 kW s manuálnym vypúšťaním vody.

Saunová pec HARVIA Virta Combi HL110S, čierna

Cena na vyžiadanie

Elektrická pec do sauny HARVIA Virta s luxusným dizajnom s výkonom 11 kw určené do komerčných sáun.

Saunová pec HARVIA Vega Combi BC60SE

Cena: 557,34 EUR

Saunové kachle Vega Combi sú určené pre domáce sauny. Kachle kombinujú klasické saunové kachle s výparníkom vody, ktorým sa vytvára vlhkosť v saune pre bylinné sauny, aróma sauny alebo biosauny. Kachle sú vhodnou voľbou pre tých, ktorí vyhľadávajú kombináciu tepla s vlhkosťou. Kachle s výkonom 6 kW s manuálnym vypúšťaním vody.

Saunová pec HARVIA Topclass Combi KV80SEA

Cena: 1 203,46 EUR

Saunové kachle Topclass Combi s výkonom 8 kW sú kombináciou kachlí a výparníku, takže poskytujú rôzne druhy saunového potešenia: môžete si užiť tradičnú fínsku saunu, parnú saunu, bylinkovú saunu, či arómasaunu. Kachle sa ovládajú externou riadiacou jednotkou, ktorá nie je súčasťou balenia. Táto verzia naviac obsahuje automatické napúšťanie vody, takže stačí len napojiť na vodovod, nemusíte tak stále doplňovať vodu do zásobníku.

Saunové kachle HARVIA Senator T9C, Combi

Cena: 1 171,31 EUR

Saunové kachle Senator Combi o výkone 9kW s ručným vypúšťaním vody, sú určené pre komerčné využitie. Kachle kombinujú klasické saunové kachle s výparníkom vody, ktorým sa vytvára vlhkosť v saune. Nemajú ovládanie na plášti, nutná externá regulácia (Xenio Combi). Sú vhodné do sáun o veľkosti až 14 m3.

Saunová pec HARVIA Club Combi K11GS

Cena: 1 460,63 EUR

HARVIA Club Combi s výkonom 11 kW vám ako kombinácia elektrických kachlí a výparníku ponúknu viac spôsobov saunovania. Z vašej sauny tak môžete vykúzliť tradičnú fínsku saunu, parnú saunu, bylinkovú saunu či arómasaunu - všetky dostupné druhy sáun v jednom balení. Automatické plnenie vodnej nádrže je u všetkých modelov Club štandardom. Kachle majú oddelenú riadiacu jednotku ktorá nie je súčasťou kachlí - vhodné jednotky sú HARVIA Griffin Combi.

Saunová pec HARVIA Club Combi K15GS

Cena: 1 684,92 EUR

HARVIA Club Combi s výkonom 15 kW vám ako kombinácia elektrických kachlí a výparníku ponúknu viac spôsobov saunovania. Z vašej sauny tak môžete vykúzliť tradičnú fínsku saunu, parnú saunu, bylinkovú saunu či arómasaunu - všetky dostupné druhy sáun v jednom balení. Automatické plnenie vodnej nádrže je u všetkých modelov Club štandardom. Kachle majú oddelenú riadiacu jednotku ktorá nie je súčasťou kachlí - vhodné jednotky sú HARVIA Griffin Combi.

Saunová pec HARVIA Topclass Combi KV80SE

Cena: 911,66 EUR

Saunové kachle Topclass Combi s výkonom 8 kW sú kombináciou kachlí a výparníku, takže poskytujú rôzne druhy saunového potešenia: môžete si užiť tradičnú fínsku saunu, parnú saunu, bylinkovú saunu, či arómasaunu. Kachle sa ovládajú externou riadiacou jednotkou, ktorá nie je súčasťou balenia. Voda sa do kachlí nalieva ručne.

Saunová pec HARVIA Vega Combi BC90SEA

Cena: 735,66 EUR

Saunové kachle Vega Combi sú určené pre domáce sauny. Kachle kombinujú klasické saunové kachle s výparníkom vody, ktorým sa vytvára vlhkosť v saune pre bylinné sauny, aróma sauny alebo biosauny. Kachle sú vhodnou voľbou pre tých, ktorí vyhľadávajú kombináciu tepla s vlhkosťou. Kachle s výkonom 9 kW s automatickým vypúšťaním vody.

Saunová pec HARVIA Vega Combi BC60SEA

Cena: 715,88 EUR

Saunové kachle Vega Combi sú určené pre domáce sauny. Kachle kombinujú klasické saunové kachle s výparníkom vody, ktorým sa vytvára vlhkosť v saune pre bylinné sauny, aróma sauny alebo biosauny. Kachle sú vhodnou voľbou pre tých, ktorí vyhľadávajú kombináciu tepla s vlhkosťou. Kachle s výkonom 6 kW s automatickým vypúšťaním vody.

Saunová pec HARVIA Club Combi K13,5GS

Cena: 1 537,88 EUR

HARVIA Club Combi s výkonom 13,5 kW vám ako kombinácia elektrických kachlí a výparníku ponúknu viac spôsobov saunovania. Z vašej sauny tak môžete vykúzliť tradičnú fínsku saunu, parnú saunu, bylinkovú saunu či arómasaunu - všetky dostupné druhy sáun v jednom balení. Automatické plnenie vodnej nádrže je u všetkých modelov Club štandardom. Kachle majú oddelenú riadiacu jednotku ktorá nie je súčasťou kachlí - vhodné jednotky sú HARVIA Griffin Combi.

Saunová pec HARVIA Topclass Combi KV60SE

Cena: 897,76 EUR

Saunové kachle Topclass Combi s výkonom 6 kW sú kombináciou kachlí a výparníku, takže poskytujú rôzne druhy saunového potešenia: môžete si užiť tradičnú fínsku saunu, parnú saunu, bylinkovú saunu, či arómasaunu. Kachle sa ovládajú externou riadiacou jednotkou, ktorá nie je súčasťou balenia. Voda sa do kachlí nalieva ručne.

Saunové kachle HARVIA Senator T7C, Combi

Cena: 1 067,67 EUR

Saunové kachle Senator Combi o výkone 7kW s ručným vypúšťaním vody, sú určené pre komerčné využitie. Kachle kombinujú klasické saunové kachle s výparníkom vody, ktorým sa vytvára vlhkosť v saune. Nemajú ovládanie na plášti, nutná externá regulácia (Xenio Combi). Sú vhodné do sáun o veľkosti až 9 m3.

Saunové pece HARVIA Combinator KM80SE

Cena: 856,64 EUR

Kombinovaná saunové kachle s výkonom 8 kW s výparníkom s objemom nádržky 5 l. Kachle sú riadené samostatným ovládacím panelom, ktorý nie je súčasťou balenia. Saunové pece Combinator pojmú až 20 kg saunových kameňov. Farba čierna. Rozmery 400x360x640 mm.