Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Pre kombinované sauny a biosauny

Pec do biosauny kombinuje klasickú saunovú pec s výparníkom vody, ktoré vytvárajú v saune vlhkosť. Biosauna je kompromisom medzi fínskou a parnou saunou. Oproti fínskej saune sa biosauna vyhrieva na nižšiu teplotu (55 - 70 °C), ale má vyššiu relatívnu vlhkosť vzduchu (30 - 40%). Touto vlhkosťou sa biosauna podobá parnej saune. Biosauna je vhodná pre ľudí, ktorí nemajú radi vysoké teploty v klasických fínskych saunách, alebo im nerobí dobre vysoká vlhkosť. Táto sauna je vhodná pre ľudí, ktorí so saunovaním len začínajú alebo pre deti. 

 

Veľmi populárne je saunová pec Vega Combi (napr. BC60SE) určená ne domáce sauny. Pec kombinuje klasickú saunovú pec s výparníkom vody, ktorým sa vytvára vlhkosť pre bylinné sauny, aroma sauny alebo biosauny. Pec je vhodnou voľbou pre tých, ktorí vyhľadávajú kombináciu tepla s vlhkosťou. Pec sa vyrába v dvoch výkonových verziách 6 až 9 KW a vo verziách s manuálnym vypustením vody s označením SE a automatickým vypustením vody s označením SEA. Pec sa ovláda riadiacou jednotkou, ktorá vie ovládať aj výparník. Vhodné regulácie sú Griffin Combi alebo C105S.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Výrobca
Napätie (Volt)
Výkon (kW)

Saunová pec HARVIA Senator T9C

Cena: 1 064,48 EUR

Saunové kachle Senator Combi o výkone 9kW s ručným vypúšťaním vody, sú určené pre komerčné využitie. kachle kombinujú klasické saunové kachle s výparníkom vody, ktorým sa vytvára vlhkosť v saune. Nemajú ovládanie na plášti, nutná externá regulácia (Xenio Combi). Sú vhodné do sáun o veľkosti až 14 m3.

Saunová pec Mini Combi (E) 3,6kW

Cena: 621,60 EUR

http://www.finskasauna.cz/images/import/manualy/kamna_elektricka/mini_combi_eng.pdf

Saunová pec HARVIA Vega Combi BC90SEA

Cena: 728,00 EUR

Saunové kachle Vega Combi sú určené pre domáce sauny. Kachle kombinujú klasické saunové kachle s výparníkom vody, ktorým sa vytvára vlhkosť v saune pre bylinné sauny, aróma sauny alebo biosauny. kachle sú vhodnou voľbou pre tých, ktorí vyhľadávajú kombináciu tepla s vlhkosťou. kachle s výkonom 9 kW s automatickým vypúšťaním vody.

Saunová pec HARVIA Club Combi K13,5GS

Cena: 1 505,28 EUR

HARVIA Club Combi s výkonom 13,5 kW vám ako kombinácia elektrických kachlí a výparníku ponúknu viac spôsobov saunovania. Z vašej sauny tak môžete vykúzliť tradičnú fínsku saunu, parnú saunu, bylinkovú saunu či arómasaunu - všetky dostupné druhy sáun v jednom balení. Automatické plnenie vodnej nádrže je u všetkých modelov Club štandardom. kachle majú oddelenú riadiacu jednotku ktorá nie je súčasťou kachlí - vhodné jednotky sú HARVIA Griffin Combi.

Saunová pec HARVIA Club Combi K11GS

Cena: 1 505,28 EUR

HARVIA Club Combi s výkonom 11 kW vám ako kombinácia elektrických kachlí a výparníku ponúknu viac spôsobov saunovania. Z vašej sauny tak môžete vykúzliť tradičnú fínsku saunu, parnú saunu, bylinkovú saunu či arómasaunu - všetky dostupné druhy sáun v jednom balení. Automatické plnenie vodnej nádrže je u všetkých modelov Club štandardom. kachle majú oddelenú riadiacu jednotku ktorá nie je súčasťou kachlí - vhodné jednotky sú HARVIA Griffin Combi.

Saunová pec HARVIA Senator T9CA

Cena: 1 282,56 EUR

Saunové kachle Senator Combi o výkone 9kW s automatickým vypúšťaním vody, sú určené pre komerčné využitie. kachle kombinujú klasické saunové kachle s výparníkom vody, ktorým sa vytvára vlhkosť v saune. Nemajú ovládanie na plášti, nutná externá regulácia (Xenio Combi). Sú vhodné do sáun o veľkosti až 14 m3.

Saunová pec HARVIA Vega Combi BC60SEA

Cena: 709,00 EUR

Saunové kachle Vega Combi sú určené pre domáce sauny. Kachle kombinujú klasické saunové kachle s výparníkom vody, ktorým sa vytvára vlhkosť v saune pre bylinné sauny, aróma sauny alebo biosauny. kachle sú vhodnou voľbou pre tých, ktorí vyhľadávajú kombináciu tepla s vlhkosťou. kachle s výkonom 6 kW s automatickým vypúšťaním vody.

Saunová pec HARVIA Vega Combi BC90SE

Cena: 530,80 EUR

Saunové kachle Vega Combi sú určené pre domáce sauny. Kachle kombinujú klasické saunové kachle s výparníkom vody, ktorým sa vytvára vlhkosť v saune pre bylinné sauny, aróma sauny alebo biosauny. kachle sú vhodnou voľbou pre tých, ktorí vyhľadávajú kombináciu tepla s vlhkosťou. kachle s výkonom 9 kW s manuálnym vypúšťaním vody.

Saunová pec HARVIA Topclass Combi KV90SE

Cena: 900,00 EUR

Saunové kachle Topclass Combi s výkonom 9 kW sú kombináciou kachlí a výparníku, takže poskytujú rôzne druhy saunového potešenia: môžete si užiť tradičnú fínsku saunu, parnú saunu, bylinkovú saunu, či arómasaunu. kachle sa ovládajú externou riadiacou jednotkou, ktorá nie je súčasťou balenia. Voda sa do kachlí nalieva ručne.

Saunová pec HARVIA Topclass Combi KV60SE

Cena: 889,20 EUR

Saunové kachle Topclass Combi s výkonom 6 kW sú kombináciou kachlí a výparníku, takže poskytujú rôzne druhy saunového potešenia: môžete si užiť tradičnú fínsku saunu, parnú saunu, bylinkovú saunu, či arómasaunu. kachle sa ovládajú externou riadiacou jednotkou, ktorá nie je súčasťou balenia. Voda sa do kachlí nalieva ručne.

Saunová pec Scandia Next Combi 8kW

Cena: 655,20 EUR

Kombinované saunové kachle Scandia Next Combi sú kachle s výkonom 8 kW s výparníkom o výkone 2 kW a s ručným dopúšťaním vody. Poskytujú rôzne druhy saunového potešenie - môžete si užiť tradičné fínsku saunu, parnú saunu, bylinkovú či aróma saunu. Scandia Combi sú pravou voľbou pre tých, ktorí ocenia jemnú a vlhkú saunu a aromatickú atmosféru. Ohrievač je vybavený kamenným kalíškom na tekuté aromatické esencie. Do kachlí sa zmestí až 20 kg saunových kameňov. Kachle sú určené do sauny s veľkosťou 7 - 13 m. Rozmery: 410x365x600 mm.

Výparník do sauny elektrický Harvia Steamer SS20

Cena: 840,00 EUR

Elektrický výparník vody Harvia vhodný ku zvyšovaniu vlhkosti v saune. Výparník do sauny (steamer) SS20 sa vyrába vo výkone 2 KW, rozmeroch 340x680x95mm. Prívod elektriny je 220V / 1N / priemer kábla 3x1,5mm1 / poistky: 1x10A. Výparník do sauny Harvia SS20 má objem nádrže na vodu 5,5l a maximálna odparovacia schopnosť je 2,5l/hodinu. Pre ovládanie výparníku sa používajú buď riadiace jednotky C105S, Griffin Combi alebo Xenio Combi, ktoré sa dajú ovládať manuálne pomocou prídavného tlačidla zo spodu výparníku.

Saunová pec HARVIA Topclass Combi KV80SE

Cena: 891,60 EUR

Saunové kachle Topclass Combi s výkonom 8 kW sú kombináciou kachlí a výparníku, takže poskytujú rôzne druhy saunového potešenia: môžete si užiť tradičnú fínsku saunu, parnú saunu, bylinkovú saunu, či arómasaunu. kachle sa ovládajú externou riadiacou jednotkou, ktorá nie je súčasťou balenia. Voda sa do kachlí nalieva ručne.

Saunová pec HARVIA Vega Combi BC60SE

Cena: 493,80 EUR

Saunové kachle Vega Combi sú určené pre domáce sauny. Kachle kombinujú klasické saunové kachle s výparníkom vody, ktorým sa vytvára vlhkosť v saune pre bylinné sauny, aróma sauny alebo biosauny. kachle sú vhodnou voľbou pre tých, ktorí vyhľadávajú kombináciu tepla s vlhkosťou. kachle s výkonom 6 kW s manuálnym vypúšťaním vody.

Saunová pec HARVIA Virta Combi HL90S

Cena na vyžiadanie

Elektrické saunové kachle HARVIA Virta sú novinkou roku 2014! kachle s luxusným dizajnom s výkonom 9 kw určené do komerčných sáun.