Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Podsedáky a vankúšiky

Podsedáky a vankúšiky sú určené pre všetkých, ktorí si chcú uchovať čisté lavice bez potu a špiny. Vankúš do sauny môžete využiť pod hlavu pre lepšie držanie chrbtice pri ležaní v saune alebo za chrbát pre pohodlnejší posed. Obsahuje špeciálne antialergénne guličky, ktoré sa zahrievajú menej než ostatné materiály, takže sa oň budete radi opierať. Vonkajšia vrstva je z pevného ľanu impregnovaného špeciálnou látkou zabraňujúcou usadzovaniu nečistôt.

Jednorazové podsedáky Harvia sa používajú aj v komerčných saunách, kde slúžia ako pohodlné a hygienické riešenie pre zákazníkov. Sú laminované a predávame ich len po celých baleniach.

Kúpeľňová rohožka Harvia je zo 100% bavlny a skvele tak doplní váš saunový set, naviac ju narozdiel od podlahového roštu môžete znovu a znovu prať.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Vankúšik do sauny HARVIA

Cena: 31,07 EUR

Saunový vankúšik pre milovníkov sauny. Vankúšik je špeciálne prispôsobený pre použitie v saune. Vovnútri vankúšiku sú malé mäkké guličky, ktoré tepelne izolujú a nevedú teplo. Vankúšik sa prispôsobí tvaru Vašej hlavy. Vonkajšia vrstva je z pevného ľanu impregnovaného špeciálnou látkou zabraňujúcou usadzovanie nečistôt. Je antialergický. Rozmery vankúšika: 43x19x9cm.

Ľanový saunový vankúšik ružový

-17% Cena: 15,00 EUR

Vankúšik do sauny pre optimálnu podporu hlavy a maximálny komfort pri saunovaní. Klasický dizajn a prevedenie. Vonkajšia materiálom ľan, plnené polyesterom. Farba ozdobného prúžku ružová. Ideálna voľba pre dámy.

Ľanový saunový vankúšik modrý

Cena: 18,07 EUR

Vankúšik do sauny pre optimálnu podporu hlavy a maximálny komfort pri saunovaní. Klasický dizajn a prevedenie. Vonkajšia materiálom ľan, plnené polyesterom. Farba ozdobného prúžku modrá. Ideálna voľba pre pánov.

Jednorazové podsedáky HARVIA, 120 ks/box

Cena: 31,78 EUR

Jednorazové hygienické podsedáky HARVIA. Určené pre všetkých, ktorí si chcú uchovať čisté lavice bez potu a špiny. Cena za balenie. V balení je 120 Ks. Rozmer podsedáku je 41x41cm.

Kúpeľňová rohožka HARVIA 50 x 75 cm

Cena: 28,00 EUR

Kvalitná rohožka zo 100% bavlny, farba biela, rozmer 50x75 cm.