Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Podsedáky a vankúšiky

Podsedáky a vankúšiky sú určené pre všetkých, ktorí si chcú uchovať čisté lavice bez potu a špiny. Vankúš do sauny môžete využiť pod hlavu pre lepšie držanie chrbtice pri ležaní v saune alebo za chrbát pre pohodlnejší posed. Obsahuje špeciálne antialergénne guličky, ktoré sa zahrievajú menej než ostatné materiály, takže sa oň budete radi opierať. Vonkajšia vrstva je z pevného ľanu impregnovaného špeciálnou látkou zabraňujúcou usadzovaniu nečistôt.

Jednorazové podsedáky Harvia sa používajú aj v komerčných saunách, kde slúžia ako pohodlné a hygienické riešenie pre zákazníkov. Sú laminované a predávame ich len po celých baleniach.

Kúpeľňová rohožka Harvia je zo 100% bavlny a skvele tak doplní váš saunový set, naviac ju narozdiel od podlahového roštu môžete znovu a znovu prať.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Vankúšik do sauny HARVIA

Cena: 15,00 EUR

Saunový vankúšik pre milovníkov sauny s rozmermi 22 x 40 cm. Vankúšik je špeciálne prispôsobený na použitie v saune. Vankúšik je veľmi príjemný na dotyk a vďaka elegantnému vzhľadu dodáva naozajstný saunový zážitok. Zloženie 75% bavlna, 25% ľan.

Podsedák do sauny HARVIA 45 x 50 cm, 2ks

Cena: 16,33 EUR

Sada dvoch menších podsedáků HARVIA do sauny s rozmermi 45 x 50 cm. Podsedáky sú veľmi príjemné na dotyk a vďaka elegantnému vzhľadu dodávajú naozajstný saunový zážitok. Zloženie 75% bavlna, 25% ľan.

Podsedák do sauny HARVIA 45 x 150 cm

Cena: 20,56 EUR

Podsedák HARVIA do sauny s rozmermi 45 x 150 cm. Je veľmi príjemný na dotyk a vďaka elegantnému vzhľadu dodáva naozajstný saunový zážitok. Zloženie 75% bavlna, 25% ľan.

Ľanový saunový vankúšik, ružový

Cena: 18,28 EUR

Vankúšik do sauny pre optimálnu podporu hlavy a maximálny komfort pri saunovaní. Klasický dizajn a prevedenie. Vonkajšia materiálom ľan, plnené polyesterom. Farba ozdobného prúžku ružová. Ideálna voľba pre dámy. Rozmery 38x21x12cm.

Ľanový saunový vankúšik, modrý

Cena: 18,28 EUR

Vankúšik do sauny pre optimálnu podporu hlavy a maximálny komfort pri saunovaní. Klasický dizajn a prevedenie. Vonkajšia materiálom ľan, plnené polyesterom. Farba ozdobného prúžku modrá. Ideálna voľba pre pánov. Rozmery 38x21x12cm.