Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Podlahové rošty

Podlahové rošty zabraňujú nepríjemnému chladivému pocitu pri kontakte s podlahou sauny. Rošt je vyrobený v protisklzovom prevedení. Na výber jak z dreva, tak z PVC materiálu v niekoľkých farebných prevedeniach. 

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Podlahový rošt PVC šírka 60cm

Cena: 42,00 EUR

Podlahový rošt béžový. Predaj podľa potrebného množstva na bežné dm.

Podlahový rošt PVC šírka 90cm

Cena: 70,58 EUR

Podlahový rošt béžový. Predaj podľa potrebného množstva na bežné dm.

Podlahový rošt do sauny 14x800x900mm, THERMOWOOD

Cena: 55,67 EUR

Podlahový rošt do sauny, materiál: THERMOWOOD. Podlahová rohož zabraňuje nepríjemnému chladivému pocitu pri kontakte s podlahou sauny. Rošt do sauny je v protišmykovom prevedení. Rozmery 800x 900mm.

Podlahový rošt do sauny 14x600x1200mm, THERMOWOOD

Cena: 55,67 EUR

Podlahový rošt do sauny, materiál: THERMOWOOD. Podlahová rohož zabraňuje nepríjemnému chladivému pocitu pri kontakte s podlahou sauny. Rošt do sauny je v protišmykovom prevedení. Rozmery 600 x 1200mm.

Rohož Laguna, PVC, svetlo béžová

Cena: 46,67 EUR

Rohožka Laguna - pohodlie a dokonalé odvodnenie v jednom. Vďaka chýbajúcej podhľadovej doske voda môže voľne pretiecť cez rohožku. Výsledkom je bezpečný a suchý povrch. Materiál je antibakteriálne ošetrený, UV odolný PE/EVA. Dodávané v balení (25 dlaždíc 20x20 - 1 m2). Výška rohožky: 9 mm. Odolnosť voči teplu: -35 °C -> +70 °C. Farba: svetlo béžová.

Rohož Ultima, PVC, tmavo béžová

Cena: 18,73 EUR

Rohožka Ultima - pohodlie a dokonalé odvodnenie v jednom. Vďaka chýbajúcej podhľadovej doske voda môže voľne pretiecť cez rohožku. Výsledkom je bezpečný a suchý povrch. Materiál je antibakteriálne ošetrený, UV odolný PE/EVA. Dodávané v roliach (58 cm široké). Výška rohožky: 9 mm. Odolnosť voči teplu: -35 °C -> +70 °C. Farba: tmavo béžová.

Rohož Laguna, PVC, grafitovo šedá

Cena: 46,67 EUR

Rohožka Laguna - pohodlie a dokonalé odvodnenie v jednom. Vďaka chýbajúcej podhľadovej doske voda môže voľne pretiecť cez rohožku. Výsledkom je bezpečný a suchý povrch. Materiál je antibakteriálne ošetrený, UV odolný PE/EVA. Dodávané v balení (25 dlaždíc 20x20 - 1 m2). Výška rohožky: 9 mm. Odolnosť voči teplu: -35 °C -> +70 °C. Farba: grafitovo šedá.

Spojovacie konektory pre rohož Ultima - 10 ks / balenie

Cena: 3,29 EUR

Konektory slúžia ku spojeniu jednotlivých dielov PVC rohožky Ultima. Dodávajú sa v baleniach po 10 ks.

Rohož Laguna, PVC, tmavo modrá

Cena: 46,67 EUR

Rohožka Laguna - pohodlie a dokonalé odvodnenie v jednom. Vďaka chýbajúcej podhľadovej doske voda môže voľne pretiecť cez rohožku. Výsledkom je bezpečný a suchý povrch. Materiál je antibakteriálne ošetrený, UV odolný PE/EVA. Dodávané v balení (25 dlaždíc 20x20 - 1 m2). Výška rohožky: 9 mm. Odolnosť voči teplu: -35 °C -> +70 °C. Farba: tmavo modrá.

Rohož Ultima, PVC, grafitovo šedá

Cena: 18,73 EUR

Rohožka Ultima - pohodlie a dokonalé odvodnenie v jednom. Vďaka chýbajúcej podhľadovej doske voda môže voľne pretiecť cez rohožku. Výsledkom je bezpečný a suchý povrch. Materiál je antibakteriálne ošetrený, UV odolný PE/EVA. Dodávané v roliach (58 cm široké). Výška rohožky: 9 mm. Odolnosť voči teplu: -35 °C -> +70 °C. Farba: grafitovo šedá.

Rohož Ultima, PVC, modrá

Cena: 18,73 EUR

Rohožka Ultima - pohodlie a dokonalé odvodnenie v jednom. Vďaka chýbajúcej podhľadovej doske voda môže voľne pretiecť cez rohožku. Výsledkom je bezpečný a suchý povrch. Materiál je antibakteriálne ošetrený, UV odolný PE/EVA. Dodávané v roliach (58 cm široké). Výška rohožky: 9 mm. Odolnosť voči teplu: -35 °C -> +70 °C. Farba: modrá.

Rohož Ultima, PVC, svetlo béžová

Cena: 18,73 EUR

Rohožka Ultima - pohodlie a dokonalé odvodnenie v jednom. Vďaka chýbajúcej podhľadovej doske voda môže voľne pretiecť cez rohožku. Výsledkom je bezpečný a suchý povrch. Materiál je antibakteriálne ošetrený, UV odolný PE/EVA. Dodávané v roliach (58 cm široké). Výška rohožky: 9 mm. Odolnosť voči teplu: -35 °C -> +70 °C. Farba: svetlo béžová.

Rohož Ultima, PVC, svetlo šedá

Cena: 18,73 EUR

Rohožka Ultima - pohodlie a dokonalé odvodnenie v jednom. Vďaka chýbajúcej podhľadovej doske voda môže voľne pretiecť cez rohožku. Výsledkom je bezpečný a suchý povrch. Materiál je antibakteriálne ošetrený, UV odolný PE/EVA. Dodávané v roliach (58 cm široké). Výška rohožky: 9 mm. Odolnosť voči teplu: -35 °C -> +70 °C. Farba: svetlo šedá.

Rohož Ultima, PVC, zelená

Cena: 18,73 EUR

Rohožka Ultima - pohodlie a dokonalé odvodnenie v jednom. Vďaka chýbajúcej podhľadovej doske voda môže voľne pretiecť cez rohožku. Výsledkom je bezpečný a suchý povrch. Materiál je antibakteriálne ošetrený, UV odolný PE/EVA. Dodávané v roliach (58 cm široké). Výška rohožky: 9 mm. Odolnosť voči teplu: -35 °C -> +70 °C. Farba: zelená.