Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Po objednaní

Objednaný tovar z jednej objednávky je vždy expedovaný naraz, tzn. pre všetok tovar z jednej objednávky platí vždy tá najneskorší expedičná doba. Ak chcete niektorý tovar s skoršie expedičné dobou obdržať rýchlejšie, je potrebné ho objednať samostatne, prípadne nás informovať telefonicky alebo e-mailom. Ak dôjde k predĺženiu expedičnej doby niektorého objednaného tovaru nad uvedenú dobu v objednávke, bude podľa možností tovar doručený zvlášť, samozrejme na naše náklady. Ak máte dojem, že ste už mali tovar obdržať a nestalo tak, potom nás prosím kontaktujte a my vás budeme okamžite informovať o stave vašej objednávky.

Dôležité:

  • Doklad o kúpe a záručný list posielame v zásielke spolu s tovarom.
  • Drobné predmety sú zvyčajne expedované do druhého dňa alebo do 2 pracovných dní.
  • Tovar doručíme na adresu uvedenú pomocou telefonickej objednávky alebo zadanú elektronicky. Prepravné kuriér vás požiada pri odovzdaní tovaru o vaše meno o podpis v mieste doručovacej adresy.
  • Zásielky budú doručené kedykoľvek v priebehu druhého pracovného dňa od odoslania, ak nebola vyžiadaná zvláštne doba dodania - podľa obchodných podmienok našich prepravcov. Pamätajte, že v prípade osobitnej doby dodania sú účtované osobitné príplatky za tieto služby, rovnako ako napríklad služba "sobotňajšie doručenie". Tieto služby musia byť upresnené pri zadávaní objednávky.