Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Pre veľké sauny

Fínsky výrobca HARVIA je najväčším výrobcom saunových pecí na svete, disponuje tak širokou ponukou pecí na drevo pre veľké sauny. Pravidelným zákazníkom firmy HARVIA sú aj tie najväčšie a najluxusnejšie wellness centrá a hotely na svete.

Obľúbená pec Harvia Legend 300 vám poskytne výnimočný zážitok zo saunovania. Čierny oceľový rám pojme až 260 kg lávových kameňov. Takéto objemné množstvo zaručuje teplotu, aj v prípade, že pec už vyhasína.

Pec Legend 300 umožňujú veľmi intenzívne saunovanie v stredne veľkých a veľkých saunách. Pec je vybavená veľkými štýlovými presklenými dverami s oceľovým rámom. Priestorné ohnisko pojme aj veľké kusy dreva. Polohovateľné nožičky uľahčujú vhodné umiestnenie pece v saune. Vyrábajú sa aj modely SL, ktoré sú určené pre prikladanie z vonkajšej strany sauny.

Veľmi štýlová je pec Harvia Classic 280 Top. Tá vás zavedie o 60 rokov späť do histórie saunovania, kedy boli vyrobené prvé saunové pece na drevo s krytom. Pec sa vyznačuje štýlovým minimalistickým dizajnom. Vonkajší plášť pece kombinuje nerezovú oceľ so silnou, grafitovo čiernou liatinou. Veľký priestor na kamene vám zaručí skvelý zážitok zo saunovania, vďaka veľkému množstvu vzniknutej pary.

Vďaka krytu si môžete nastaviť saunu podľa svojich potrieb. Keď je kryt dole, kamene sa rýchlo rozhorúčia, ale teplota v saune nestúpa tak intenzívne. Pokiaľ je kryt otvorený, pec funguje rovnako ako pec bez krytu.

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Výrobca
Výkon (kW)

Saunová pec na drevo HARVIA Legend 150 SL

Cena: 974,53 EUR

Saunové kachle HARVIA Legend sa vyznačujú spracovaním napodobňujúce drátené koše, ktoré sú historicky najstaršou formou saunových kachlí. Saunové kachle Legend 150 sú robustné kachle s priestorom na 120Kg lávových kameňov. Model SL je tou pravou voľbou pre všetkých, ktorí chcú saunu vyhriať z pohodlia inej miestnosti. Smer otvárania dvierok sa dá pre ešte ľahšiu obsluhu zmeniť. Kachle s výkonom 16 kW pre sauny s objemom 6-13 m3.

Saunová pec na drevo HARVIA Legend 240

Cena: 1 073,44 EUR

kachle Legend majú modernú konštrukciu roštu, ktorá umožňuje efektívnejšie a čistejšie spaľovanie dreva. Menšia bezpečnostná vzdialenosť, než je obvyklé, vám umožní slobodnejšie zvoliť umiestnenie lavíc. HARVIA Legend 240 sú excelentnou voľbou pre stredne veľké sauny. Kachle sú vybavené veľkými štýlovými presklenými dvierkami s oceľovým rámom. Polohovateľné nožičky uľahčujú vhodné umiestnenie kachlí v saune. Saunové kachle disponujú výkonom 21 kW.

Saunová pec na drevo HARVIA Legend 240 Duo

Cena: 1 421,55 EUR

kachle Legend 240 Duo môžu poskytnúť veľmi intenzívne saunovanie v stredne veľkých a veľkých saunách. Kachle sú vybavené veľkými štýlovými presklenými dvierkami s oceľovým rámom. Priestorné ohnisko pojme aj veľké špalky dreva, až do 47 cm. Polohovateľné nožičky uľahčujú vhodné umiestnenie kachlí v saune. Doporučená veľkosť sauny je 10–24 m3 a maximálne množstvo kameňov je 200 kg. Model DUO je tou pravou voľbou pre všetkých, ktorí chcú saunu vyhriať z pohodlia inej miestnosti, či si užiť plameňov krbu. Smer otvárania dvierok sa dá pre ešte ľahšiu obsluhu zmeniť.

Saunová pec na drevo HARVIA Legend 240 SL

Cena: 1 165,97 EUR

kachle Legend majú modernú konštrukciu roštu, ktorá umožňuje efektívnejšie a čistejšie spaľovanie dreva. Menšia bezpečnostná vzdialenosť, než je obvyklé, vám umožní slobodnejšie zvoliť umiestnenie lavíc. HARVIA Legend 240 sú excelentnou voľbou pre stredne veľké sauny. Kachle sú vybavené veľkými štýlovými presklenými dvierkami s oceľovým rámom. Polohovateľné nožičky uľahčujú vhodné umiestnenie kachlí v saune. Model SL je tou pravou voľbou pre všetkých, ktorí chcú saunu vyhriať z pohodlia inej miestnosti. Smer otvárania dvierok sa dá pre ešte ľahšiu obsluhu zmeniť. Saunová kachle disponujú výkonom 21 kW.

Saunová pec na drevo HARVIA 36

Cena: 1 058,44 EUR

HARVIA 36 sú silné kachle pre veľké sauny. Ich vlastnosti ich predurčujú pre vytvorenie dostatočnej saunovej teploty aj pre veľké skupiny ľudí. Veľké množstvo kameňov znamená dlhší čas, strávený saunovaním. Horný spojler na prietok vzduchu je vyrobený z nerezovej ocele. Vonkajší poťah kachlí je natretý grafitovo čiernou. Polohovateľné nožičky uľahčujú vhodné umiestnenie kachlí v saune. Kachle sú vhodné pre priestory 14 - 36m3.

Saunová pec na drevo HARVIA Legend 300

Cena: 1 500,00 EUR

kachle Legend 300 s výkonom 23 kW môžu poskytnúť veľmi intenzívne saunovanie v stredne veľkých a veľkých saunách. Kachle sú vybavené veľkými štýlovými presklenými dvierkami s oceľovým rámom. Priestorné ohnisko pojme aj veľké špalky dreva, až do 47 cm. Polohovateľné nožičky uľahčujú vhodné umiestnenie kachlí v saune.

Saunové kachle na drevo HARVIA Linear 28

Cena: 981,19 EUR

Saunová pec Linear 28 s výkonom 21,6 kW pre vykúrenie sauny o veľkosť 10-28 m3. Jednoduchý dizajn, fínska kvalita. Kachle na drevo so sklenenými dvierkami pre príjemné osvetlenie sauny ohňom.

Saunová pec na drevo HARVIA Legend 300 Duo

Cena: 1 653,14 EUR

kachle Legend 300 môžu poskytnúť veľmi intenzívne saunovanie v stredne veľkých a veľkých saunách. Kachle sú vybavené veľkými štýlovými presklenými dvierkami s oceľovým rámom. Priestorné ohnisko pojme aj veľké špalky dreva, až do 47 cm. Polohovateľné nožičky uľahčujú vhodné umiestnenie kachlí v saune. Doporučená veľkosť sauny je 15–30 m3 a maximálne množstvo kameňov 260 kg. Model DUO je tou pravou voľbou pre všetkých, ktorí chcú saunu vyhriať z pohodlia inej miestnosti, či si užiť plameňov krbu. Smer otvárania dvierok sa dá pre ešte ľahšiu obsluhu zmeniť.

Saunová pec na drevo HARVIA 26 Pro

Cena: 885,98 EUR

HARVIA 26 PRO - hviezda medzi kachľami, vykurujúce veľké sauny. Veľké množstvo kameňov zaručuje stále horko, aj keď už kachle vyhasínajú. Kachle sú vybavené sklenenými dverami, takže hrejivé svetlo ohňa dotvorí saunovaciu atmosféru. Kachle majú nastaviteľné nožičky pre ľahké umiestnenie v saune. Doporučená veľkosť sauny je 10–26 m3

Saunová pec na drevo HARVIA 36 Duo

Cena: 1 706,48 EUR

HARVIA 36 DUO - stredne silné kachle pre veľké sauny a väčší počet ľudí. DUO sú veľmi trvanlivé kachle, vonkajší plášť je vyrobený z najkvalitnejšej nerezovej ocele. Naviac je tu krbová časť, takže si môžete vykúriť saunu a zároveň sa hriať a tešiť z plameňov pri krbe. Kachle sú vhodné pre sauny s objemom 14-36 m3.

Saunová pec na drevo HARVIA 50

Cena: 3 771,66 EUR

HARVIA 50 je právom kráľom verejných sáun a dokáže obslúžiť veľké množstvo ľudí. Obrovské množstvo kameňov uvoľňuje teplo aj do rozľahlých priestorov. Tieto kachle ponúkajú tú najčistejšiu podobu tradičného fínskeho saunovania. HARVIA 50 sú navrhnuté pre veľké verejné sauny. Sú dizajnované v grafitovej čierni. Doporučená veľkosť sauny je 20–50 m3

Saunová pec na drevo HARVIA 50 SL

Cena: 4 030,07 EUR

HARVIA 50 je právom kráľom verejných sáun a dokáže obslúžiť veľké množstvo ľudí. Obrovské množstvo kameňov uvoľňuje teplo aj do rozľahlých priestorov. Tieto kachle ponúkajú tú najčistejšiu podobu tradičného fínskeho saunovania. HARVIA 50 sú navrhnuté pre veľké verejné sauny. Sú dizajnované v grafitovej čierni. Model SL je tou pravou voľbou pre všetkých, ktorí chcú saunu vyhriať z pohodlia inej miestnosti. Smer otvárania dvierok sa dá pre ešte ľahšiu obsluhu zmeniť. Doporučená veľkosť sauny je 20–50 m3.

Saunová pec na drevo HARVIA Classic 280 Top

Cena na vyžiadanie

Štýlové saunové kachle na drevo pre saunu s objemom 10 - 28 m3. Kachle HARVIA Classic 280 Top vás zavedú 60 rokov späť do histórie saunovania, kedy boli vyrobené prvé saunové kachle na drevo. Rovnako ako vtedy, aj Classic 280 Top majú horný kryt. Vďaka nemu môžete regulovať saunu podľa svojho vkusu.