Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Pre stredne veľké sauny

Pre stredne veľké sauny máme veľmi široký výber saunových pecí HARVIA, ktoré predstavujú ideálnu kombináciu dizajnu a odolnosti. Fínsky výrobca HARVIA, ktorý je najväčším výrobcom saunových pecí na svete, neustále zlepšuje vzhľad a funkčnosť svojich pecí. Vďaka veľkému objemu výroby sú však všetky pece k dostaniu za veľmi priaznivú cenu.

Saunová pec na drevo Harvia Premium predstavuje dizajn budúcnosti v drevenej saune. Pec sa vyznačujú novo navrhnutým ohniskom pre efektívnejšie spaľovanie, čo urýchľuje vyhriatie sauny. Časť vzduchu je odvádzaná špeciálnymi kanálmi do hornej časti ohniska a spaľovanie je vďaka tomu účinnejšie a čistejšie.

Kanály na vedenie vzduchu začínajú na výduchu na rošte, kde môžete ich nastavením regulovať prúdenie vzduchu. Týmto spôsobom môžete nastaviť účinnosť spaľovania a rýchlosť vyhriatia - pomalšie vyhriatie spotrebuje menej dreva a  vzniká pri ňom menej emisií.

Rada Harvia Legend má svoje zastúpenie aj v saunách strednej veľkosti. Pec Harvia Legend 240 je robustná s priestorom až na 200 kg lávových kameňov. Veľké množstvo kameňov zaručuje dobrú teplotu pre saunovanie, aj keď už pec vyhasína. Pece sú vyrábané v elegantnej farbe čierneho grafitu. Pece Legend majú modernú konštrukciu roštu, ktorá umožňuje efektívnejšie a čistejšie spaľovanie dreva. Menšie bezpečnostné vzdialenosti ako u obvyklých pecí vám dajú väčšiu slobodu pri umiestnení lavíc.

 

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Výrobca
Výkon (kW)

Saunová pec na drevo HARVIA 20 Pro

Cena: 707,48 EUR

Nový model 20 PRO je určený pre vykurovanie väčších sáun, sú to robustné kachle vo veľmi kvalitnom spracovaní. Kachle sú vybavené sklenenými dverami, takže hrejivé svetlo ohňa dotvorí saunovaciu atmosféru. Farba kachlí je elegantný čierny grafit, kachle majú predok a prieduchy na vzduch z nerezovej ocele. kachle majú nastaviteľné nožičky pre ľahké umiestnenie v saune. Doporučená veľkosť sauny je 8–20 m3, maximálne množstvo kameňov je 40 kg.

Saunová pec na drevo HARVIA Legend 150

Cena: 824,53 EUR

Saunové kachle HARVIA Legend sa vyznačujú spracovaním napodobňujúce drátené koše, ktoré sú historicky najstaršou formou saunových kachlí. Saunové kachle Legend 150 sú robustné kachle s priestorom na 120Kg lávových kameňov . Saunové kachle s výkonom 16 kW, pre sauny s objemom 6 - 13 m3.

Pec na drevo HARVIA Linear 22

Cena: 675,33 EUR

Nové kachle na drevo WK200C podobné kachliam HARVIA 20 Pro´s, avšak kachle HARVIA Linear 22 sú väčšie a výkonnejšie! Novinka roku 2015. Výkon kachlí je 17,9 kW, vhodné pre menšiu až stredne veľkú saunu. Do kachlí sa vojde max. 40 kg kameňov, ktoré nie sú v cene kachlí. Nerezový štít na prednej časti kachlí.

Saunová pec na drevo HARVIA 20 SL

Cena: 732,18 EUR

Model SL je tou pravou voľbou pre všetkých, ktorí chcú saunu vyhriať z pohodlia inej miestnosti. Smer otvárania dvierok sa dá pre ešte ľahšiu obsluhu zmeniť. Kachle naviac môžu byť pripojené k externému bojleru. Voda sa zahrieva spolu s tým, ako kachle vykurujú saunu. Kachle sú vybavené sklenenými dverami, takže hrejivé svetlo ohňa dotvorí saunovaciu atmosféru. Farba kachlí je elegantný čierny grafit, verzia. Kachle majú nastaviteľné nožičky pre ľahké umiestnenie v saune. Doporučená veľkosť sauny je 8–20 m3.

Pec na drevo HARVIA 22

Cena: 686,67 EUR

Nové kachle na drevo WK220 podobné kachliam HARVIA 20 Pro´s, avšak kachle HARVIA 22 sú väčšie a výkonnejšie! Novinka roku 2015. Výkon kachlí je 26,1 kW, vhodné pre menšiu až stredne veľkú saunu. Do kachlí sa vojde max. 40 kg kameňov, ktoré nie sú v cene kachlí.

Saunová pec na drevo HARVIA Classic 220

Cena na vyžiadanie

Saunové kachle na drevo vhodné do sauny s objemom 8-22 m3. Tvrdé železo v kombinácii s nerezovou oceľou zaručujú dlhú životnosť. Kachle sa vyznačujú štýlovým minimalistickým dizajnom. Teplé svetlo ohňa, viditeľné cez sklenené dvierka, dodá saune na atmosfére. Otváranie dvierok je možné zmeniť. Kachle majú nastaviteľné nožičky pre ľahko umiestnenie v saune. sú vhodné pre stredne veľké sauny.

Saunové kachle na drevo HARVIA Linear 22 ST - steel

Cena: 747,05 EUR

Saunová pec Linear 22 ST s výkonom 17,9 kW sú vhodné pre menšie až stredne veľkú saunu. Do kachlí sa zmestí max. 40 kg kameňov, ktoré nie sú v cene kachlí. Jednoduchý dizajn - lesklé prevedenie steel, fínska kvalita. Kachle na drevo so sklenenými dvierkami pre príjemné osvetlenie sauny ohňom.

Pec na drevo HARVIA 20 LS Pro

Cena: 1 037,58 EUR

Kachle HARVIA 20 LS Pro sú praktickou a pritom skvele vyzerajúcou voľbou pre saunu na chate kvôli 30 litrovej vodnej nádrži. Voda sa zahrieva zároveň s kachľami, ktoré vykurujú saunu. Kachle sú vybavené sklenenými dverami, takže hrejivé svetlo ohňa dotvorí saunovaciu atmosféru. Kachle majú nádržku na vodu na ľavej strane a sú vybavené nastaviteľnými nožičkami pre ľahké umiestnenie v saune. Doporučená veľkosť sauny je 8-20 m3 a maximálne množstvo kameňov je 40 kg, ktoré nie sú v cene kachlí.

Pec na drevo HARVIA 20 RS Pro

Cena: 1 037,58 EUR

Kachle HARVIA 20 RS Pro sú praktickou a pritom skvele vyzerajúcou voľbou pre saunu na chate kvôli 30 litrovej vodnej nádrži. Voda sa zahrieva zároveň s kachľami, ktoré vykurujú saunu. Kachle sú vybavené sklenenými dverami, takže hrejivé svetlo ohňa dotvorí saunovaciu atmosféru. Kachle majú nádržku na vodu na pravej strane a sú vybavené nastaviteľnými nožičkami pre ľahké umiestnenie v saune. Doporučená veľkosť sauny je 8-20 m3 a maximálne množstvo kameňov je 40 kg, ktoré nie sú v cene kachlí.

Saunová pec na drevo HARVIA 20 Boiler

Cena: 714,75 EUR

kachle Boiler môžu byť pripojené k externému bojleru. Voda sa zahrieva spolu s tým, ako kachle vykurujú saunu. Vpredu je vodný kohútik, celú nádrž je možné umiestniť naľavo. Model 20 Boiler je určený pre vykurovanie malých a stredných sáun. Kachle sú vybavené sklenenými dverami, takže hrejivé svetlo ohňa dotvoria saunovaciu atmosféru. Farba kachlí je elegantný čierny grafit. Kachle majú nastaviteľné nožičky pre ľahké umiestnenie v saune. Doporučená veľkosť sauny je 8–20 m3.

Saunová pec na drevo HARVIA 20 Duo

Cena: 1 429,11 EUR

HARVIA 20 DUO - stredne silné kachle pro veľké sauny a väčší počet ľudí. DUO sú veľmi trvanlivé kachle, vonkajší plášť je vyrobený z najkvalitnejšej nerezovej ocele. Naviac je tu krbová časť, takže si môžete vykúriť saunu a zároveň sa hriať a tešiť z plameňov pri krbe. Kachle sú vhodné pre sauny s objemom 8-20 m3.

Saunová pec na drevo HARVIA 20 ES Pro

Cena: 954,84 EUR

Tieto kachle sú praktickou, a pritom skvele vyzerajúcou voľbou pre saunu na chate kvôli 20 litrovej vodnej nádrži. Voda sa zahrieva spolu s tým, ako kachle vykurujú saunu. Vpredu je vodný kohútik, celú nádrž je možné umiestniť naľavo. Model 20 PRO - farba čierna, je určený pre vykurovanie väčších sáun, sú to robustné kachle vo veľmi kvalitnom spracovaní. Kachle sú vybavené sklenenými dverami, takže hrejivé svetlo ohňa dotvorí saunovaciu atmosféru. Farba kachlí je elegantný čierny grafit, verzia Pro S má vonkajší plášť z nerezovej ocele. Kachle majú nastaviteľné nožičky pre ľahké umiestenie v saune. Doporučená veľkosť sauny je 8–20 m3, maximálne množstvo kameňov je 40 kg.

Saunová pec na drevo HARVIA 20 SL Boiler

Cena: 816,48 EUR

Model SL je tou pravou voľbou pre všetkých, ktorí chcú saunu vyhriať z pohodlia inej miestnosti. Smer otvárania dvierok sa dá pre ešte ľahšiu obsluhu zmeniť. Kachle Boiler naviac môžu byť pripojené k externému bojleru. Voda sa zahrieva spolu s tým, ako kachle vykurujú saunu. Vpredu je vodný kohútik, celú nádrž je možné umiestniť naľavo. Model 20 SL je určený pre vykurovanie malých a stredných sáun. Kachle sú vybavené sklenenými dverami, takže hrejivé svetlo ohňa dotvorí saunovaciu atmosféru. Farba kachlí je elegantný čierny grafit, verzia. Kachle majú nastaviteľné nožičky pre ľahké umiestnenie v saune. Doporučená veľkosť sauny je 8–20 m3, maximálne množstvo kameňov je 40 kg.

Saunové kachle na drevo HARVIA Finland 100

Cena: 2 057,34 EUR

Špeciálna edícia saunovej pece vyrobená ku storočnici samostatnosti Fínska. Jedinečná saunové kachle na drevo s výkonom 22 kW s veľkým priestorom až pre 120 kg saunových kameňov. Rozmery 550x630x870 mm

Saunové kachle na drevo HARVIA Linear 22 ES

Cena: 1 060,97 EUR

Saunová pec Linear 22 ES o výkone 26,1 kW pre vykúrenie sauny o veľkosť 8-22 m3. Súčasťou kachlí je nádrž pre ohrev vody s objemom 19 litrov, vypúšťanie na ľavej strane. Jednoduchý dizajn, fínska kvalita. Kachle na drevo so sklenenými dvierkami pre príjemné osvetlenie sauny ohňom.