Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR

Pre stredne veľké sauny

Pre stredne veľké sauny máme najširší výber saunových pecí HARVIA. Tieto pece predstavujú ideálnu kombináciu skvelého dizajnu, odolnosti a úspornosti. Fínsky výrobca HARVIA, ktorý je najväčším výrobcom saunových pecí na svete, neustále vylepšuje vzhľad a funkčnosť svojich pecí. Vďaka veľkému objemu výroby majú všetky pece veľmi sympatickú cenu.

Veľmi obľúbené sú saunové pece Harvia Vega BC23, ktoré sú cenovo dostupné, no zároveň elegantné pece s plášťom z nerezovej ocele. Harvia Vega sú užívateľsky príjemné, vďaka ovládačom umiestneným v hornej časti pece. Pece s označením E však reguláciu na plášti nemajú, a je teda nutné si dokúpiť externú reguláciu. Vhodné regulácie sú C90, C150, Griffin a Fenix.

Pec môže byť umiestnená v saune veľmi nízko, takže poskytuje teplo aj pre nízko položené lavice. Pec je jednoduchá na inštaláciu. Stačí namontovať oddelený rám (je súčasťou objednávky) na stenu. Pec do nej následne vsadíte a zafixujete jednou skrutkou.

Rovnako populárne sú o niečo väčšie saunové pece Harvia Cilindro PC70. Ide o krásne a pritom cenovo prijateľné pece. Prednosťou týchto pecí je objemný valec, do ktorého je možné vložiť až 80 - 120 kg lávových kameňov. Vďaka veľkému množstvu kameňov je jednoduché regulovať teplotu a vlhkosť v saune. Od ”ľahkého saunovania” - nízka teplota a vysoká vlhkosť po ”ostré saunovanie” - vysoká teplota a malá vlhkosť.

Polievaním konkrétnej časti pece je možné kontrolovať prudkosť odparovania vody - vrchol pilieru má vyššie teploty a voda sa tak odparuje omnoho rýchlejšie. Harvia Cilindro sa radí medzi stĺpové saunové  pece s najpriaznivejšou cenou na trhu. Saunové pece sú vyrábané výhradne z nerezových kovov.

Zaujímavou novinkou roku 2012 boli pece Harvia Globe (napr. GL110). Dizajnové saunové pece Harvia Glove vám ponúkajú príjemný zážitok zo saunovania, a to nie len prostredníctvom tepla a vodnej pary, ale aj vďaka jedinečnému dizajnu a univerzálnej použiteľnosti.

Odhoďte stereotypy o umiestnení pece v saune! Harvia Globe je možné umiestniť na stenu, stojan alebo na strop. Táto sloboda umiestnenia vám rozviaže ruky aj v prípade plánovania rozmiestnenia lavíc v saune.

Harvia Globe sú taktiež príkladom ekologického dizajnu: na výrobu je použitý ten najlepší materiál (najčistejšia nerezová oceľ) pri najmenšej možnej miere prebytočného odpadu. Na povrchovú úpravu nie sú použité žiadne škodlivé chemikálie. Úplne nová filozofia je citeľná aj v dizajne pecí, ktoré sú vyrábané laserom a vedia precízne vyrezávať jednotlivé časti. Objem priestoru pre saunové kamene je maximálne využitý: pec je schopná zohrievať rýchlejšie, bez toho, aby bola obetovaná kvalita vznikajúcej pary.

Cena:

Saunová pec HARVIA Vega BC90E

Cena: 255,60 EUR

Elektrická saunová pec HARVIA Vega BC90E s výkonom 9 kW. Kachle sú určené pre samostatnú externú regulačnú jednotku. Pre saunu 8 – 14 m3. Rozmery kachlí 480x310x540 mm. Napájacie napätie - 400 V 3N. Tieto saunové pece umožňujú polievanie vodou. Veľmi kvalitné spracovanie, testovaný výrobok. Saunové pece sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Súčasťou dodávky sú saunové kamene. Špirály sú vždy skladom a dostupné.

Saunová pec HARVIA Vega BC80E

Cena: 240,00 EUR

Elektrická saunová pec HARVIA Vega BC80E s výkonom 8 kW. Kachle sú určené pre samostatnú externú regulačnú jednotku. Pre saunu 7 – 12 m3. Rozmery kachlí 480x310x540 mm. Napájacie napätie - 400 V 3N. Tieto saunové pece umožňujú polievanie vodou. Veľmi kvalitné spracovanie, testovaný výrobok. Saunové pece sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele.

Saunová pec HARVIA Vega BC60

Cena: 288,00 EUR

Elektrická pec HARVIA Vega BC60 s výkonom 6 kW. Určené pre saunu 5 – 8 m3. Kachle sú vybavené vlastnou regulačnou jednotkou na plášti. Umožňuje nastavenie času zopnutia, času prevádzky a teploty kachlí. Rozmery kachlí 480x310x540 mm. Napájacie napätie - 400 V 3N. Tieto saunové pece umožňujú polievanie vodou. Veľmi kvalitné spracovanie, testovaný výrobok. Saunové pece sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele.

Saunová pec HARVIA Vega BC80

Cena: 307,80 EUR

Elektrická saunová pec HARVIA Vega BC80 s výkonom 8 kW. Určené pre saunu 7 – 12 m3. Kachle sú vybavené vlastnou regulačnou jednotkou na plášti. Umožňuje nastavenie času zopnutia, času prevádzky a teploty kachlí. Rozmery kachlí 480x310x540 mm. Napájacie napätie - 400 V 3N. Tieto saunové pece umožňujú polievanie vodou. Veľmi kvalitné spracovanie, testovaný výrobok. Saunové pece sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Špirály sú vždy dostupné skladom.

Saunová pec HARVIA Vega BC60E

Cena: 234,00 EUR

Elektrická saunová pec HARVIA Vega BC60E s výkonom 6 kW. Kachle sú určené pre samostatnú externú regulačnú jednotku. Určené pre saunu 5 – 8 m3. Rozmery kachlí 480x310x540 mm. Napájacie napätie - 400 V 3N. Tieto saunové pece umožňujú polievanie vodou. Veľmi kvalitné spracovanie, testovaný výrobok. Saunové pece sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele.

Saunová pec HARVIA Cilindro PC90E - oceľ

Cena: 297,60 EUR

Saunové kachle Cilindro PC90 - 9KW sú ideálne kachle pre časté polievanie vodou. Vysoká stavba kachlí umožňuje použitie aj v menších saunách a veľká plocha kachlí zvýši intervaly polievania vodou. kachle nemajú reguláciu na plášti, nutná externá riadiaca jednotka. Do kachlí sa vojde až 80 kg kameňov. Kamene nie sú v cene kachlí.

Saunová pec HARVIA Vega BC90

Cena: 310,80 EUR

Elektrická saunová pec HARVIA Vega BC90 s výkonom 9 kW. Pre saunu 8 – 14 m3. Kachle sú vybavené vlastnou regulačnou jednotkou na plášti. Umožňuje nastavenie času zopnutia, času prevádzky a teploty kachlí. Rozmery kachlí 480x310x540 mm. Napájacie napätie - 400 V 3N. Tieto saunové pece umožňujú polievanie vodou. Veľmi kvalitné spracovanie, testovaný výrobok. Saunové pece sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Súčasťou dodávky sú saunové kamene.

Saunová pec HARVIA Trendi KIP80T čierna

Cena: 219,00 EUR

Saunová pec HARVIA Trendi KIP80T - nástenná elektrická pec s výkonom 8 kW. Vhodné pre rodinné sauny 7-12 m3. Saunové kachle s reguláciou na plášti kachlí, elegantné čierne prevedenie. Balenie kameňov AC3000 ZADARMO!

Saunová pec HARVIA Vega BC45

Cena: 248,40 EUR

Saunová pec HARVIA Vega BC45 - regulácia na plášti. pece sú vhodné pre sauny od 5,5 do 6,5 m3. Súčasťou kachlí sú kamene (20 kg) za príplatok, prípravok pre montáž na stenu a inštalačný materiál. Silikónový kábel nie je súčasťou balenia.

Saunová pec HARVIA Cilindro PC70E - oceľ

Cena: 283,20 EUR

Saunové kachle Cilindro PC70 - 7KW sú ideálne kachle pre časté polievanie vodou. Vysoká stavba kachlí umožňuje použitie aj v menších saunách a veľká plocha kachlí zvýši intervaly polievania vodou. kachle nemajú reguláciu na plášti, nutná externá riadiaca jednotka. Do kachlí sa vojde až 80 kg kameňov. Kamene nie sú v cene kachlí.

Saunová pec HARVIA Cilindro HE PC90HE

Cena: 478,72 EUR

Saunové kachle HARVIA Cilindro PC90H s výkonom 9 kW sú určené do sauny s objemom 8-14 m3. kachle sú určené pre externé ovládanie jednotkou mimo saunu a sú samostojné, ku stene sa kotvia iba malým držiakom kvôli stabilite kachlí. Tento model má čiastočne zakrytý kôš pre saunové kamene. Do kachlí sa vojde až 80 kg kameňov. Kamene nie sú v cene kachlí.

Saunová pec HARVIA Vega BC45E

Cena: 226,80 EUR

Saunová pec HARVIA Vega BC45E - nutná externá regulácia ( CB9, C90, C150VKK, GRIFFIN ). Kachle sú vhodné pre sauny od 5,5 do 6,5 m3. Súčasťou kachlí sú kamene (20 kg), prípravok pre montáž na stenu a inštalačný materiál. Silikónový kábel nie je súčasťou balenia.

Saunová pec HARVIA Trendi KIP90TE steel

Cena: 206,89 EUR

Saunová pec HARVIA Trendi KIP90TE - nástenná elektrická pec s výkonom 9 kW. Vhodné pre rodinné sauny 8-14 m3. Saunová pec bez ovládania na plášti kachlí, elegantné leštené prevedenie steel. Balenie kameňov AC3000 ZADARMO! Externá regulácia nie je súčasťou - odporúčame Griffin CG170, Xenie CX110 alebo CX170.

Saunová pec HARVIA Vega Lux BX80E

-13% Cena: 275,00 EUR

Saunové kachle HARVIA Lux - elektrické kachle s výkonom 8 kW. Saunové kachle nemajú reguláciu na plášti kachlí, napätie 380 V, nerezové prevedenie. Oproti klasickým kachliam ponúkajú liatinovú hornú časť, ktorá spevňuje konštrukciu. Druhým významným prvkom je ochranný pruh proti popáleniu.

Saunová pec HARVIA Kivi PI90E

Cena: 1 047,60 EUR

Luxusná elektrická saunová pec HARVIA Kivi. Výkon vykurovacieho telesa 9 kW, určené pre sauny s objemom 8 - 14 m3. Priestor na 100 kg saunových kameňov vám zaručí neprekonateľne silnú, či naopak vlhkú saunu. Digitálna jednotka nie je súčasťou balenia. Vhodné riadiace jednotky sú Griffin, C150, C90.