Počet položiek: 0 ks
Celková cena: 0 EUR
Covid-19? PREDAJ neprerušený! Predajňa pre maloobchod uzavretá, ďalšie informácie o službách a prípadných obmedzeniach predaja na pobočke nájdete TU.

Pre malé sauny

Ponúkame široký výber saunových pecí HARVIA na drevo pre malé sauny o veľkosti do zhruba 15 metrov kubických. Pec na drevo je do malých priestorov ideálna, pretože oheň dobre vynikne a krásne podtrhne špecifickú atmosféru sauny.

Jednými z najobľúbenejších pecí na drevo sú  Harvia Legend 150. Ide o tradičnú fínsku saunovú pec, ktorá sa vyznačuje spracovaním napodobňujúcim drôtené koše, ktoré sú historicky najstaršou formou saunových pecí. Saunové pece Legend 150 sú robustné, no s priestorom až na 120 kg lávových kameňov.

Veľmi štýlová pec pre menšie sauny je  Harvia M3. Efektívna cirkulácia vzduchu, ktorá zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla, je pre tieto pece typická. Harvia M3 sú vybavené sklenenými dverami, ktoré dávajú vyniknúť teplému svetlu plameňov. Pec je vyrábaná v elegantnej farbe čierneho grafitu. Výduchy na vzduch sú vyrobené z nerezovej ocele.

 

Filtrovanie:


Cena

Zoradenie produktu:

Výkon (kW)
Výrobca

Saunová pec na drevo HARVIA M3

Cena: 347,80 EUR

Kachle na drevo HARVIA M3 sú vhodné pre menšie, drevom vykurované sauny. Kachle sú vybavené sklenenými dvierkami, ktoré umožňujú Prienik teplého svetla ohňa a umocňujú tak atmosféru pri saunovaniu. Materiálom je elegantný čierny grafit doplnený prednou časťou a výduchy z nerezovej ocele. Výkon zodpovedá saunám s rozmermi 6-13 m3 - tj. 16,5 kW. Rozmery kachlí 39x71x45 cm, samotná kachle váži 45kg, maximálneho množstva kameňov je 30 kg.

Saunová pec na drevo HARVIA M3 SL

Cena: 523,49 EUR

HARVIA M3 sú vybavené sklenenými dverami, takže teplé svetlo ohňa dotvorí saunovaciu atmosféru. Farba kachlí je elegantný čierny grafit, kachle majú predok a prieduchy na vzduch z nerezovej ocele. Model SL je tou pravou voľbou pre všetkých, ktorí chcú saunu vyhriať z pohodlia inej miestnosti. Smer otvárania dvierok sa dá pre ešte ľahšiu obsluhu zmeniť. Doporučená veľkosť sauny je 6-13 m3.

Pec na drevo HARVIA 16

Cena: 455,72 EUR

Nové kachle na drevo WK160 podobné kachliam M3, avšak kachle HARVIA 16 sú väčšie a výkonnejšie! Novinka roku 2015. Výkon kachlí je 17,9 kW, vhodné pre menšiu až stredne veľkú saunu. Do kachlí sa vojde max. 36 kg kameňov, ktoré nie sú v cene kachlí.

Pec na drevo HARVIA Linear 16

Cena: 448,55 EUR

Nové kachle na drevo WK160C podobné kachliam M3, avšak kachle HARVIA Linear16 sú väčšie a výkonnejšie! Novinka roku 2015. Výkon kachlí je 17,9 kW, vhodné pre menšiu až stredne veľkú saunu. Do kachlí sa vojde max. 36 kg kameňov, ktoré nie sú v cene kachlí. Nerezový štít na prednej časti kachlí.

Saunová pec na drevo HARVIA M1

Cena: 352,45 EUR

Kachle HARVIA M1 majú klasický dizajn a sú vhodné pre menšie drevom vykurované sauny. Rovnomerné teplo a efektívna cirkulácia vzduchu premieňajú saunovanie v príjemný zážitok, a kachle dodávajú nádych tradičnej atmosféry fínskej sauny. Farba kachlí je elegantný čierny grafit. Doporučená veľkosť sauny je 6-13 m3.